0
zpět
 

diskuze k tématu: ŽENEVA 2007: nová Fabia a Škoda S2000 (fotogalerie)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 07:27, Proč tu novou fabii
Proč tu novou fabii neukážete na fotce zezadu- ne ze šikma. To ji rozšiřuje, ve skutečnosti je to úzká vysoká koza, která všechno pozitivní co na ní je shodila. Ten idiot co to schválil patří na hodinu vyhodit na pracák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 07:32, S2000
nova Fabie v uprave S2000 je proste nadhera....k tomu neni co dodat.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 07:38, RE: S2000
KLR napsal:
nova Fabie v uprave S2000 je proste nadhera....k tomu neni co dodat.....
A vůbec Ti nevadí, že ukradli název Hondě? Honda S2000 .... to je auto... tohle je německej bazmek werk!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 07:38, RE: S2000
KLR napsal:
nova Fabie v uprave S2000 je proste nadhera....k tomu neni co dodat.....
Ale Honda S2000 z ní nikdy nebude))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 07:49, RE: S2000
zigi napsal:
Ale Honda S2000 z ní nikdy nebude))
To máš pravdu... to teda nebude!!! Tak si měli ti slavní konstruktéři vymyslet jinej název.... třeba HPHTP..... hrc prc hovno to pojede
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 08:20, RE: S2000
Ing. Marcián napsal:
To máš pravdu... to teda nebude!!! Tak si měli ti slavní konstruktéři vymyslet jinej název.... třeba HPHTP..... hrc prc hovno to pojede
Take me vadi, ze ukradli nazev honde, ale nemyslim, ze to pojede spatne, pokud fabia dostane 2,0 turbo ale ten silnejsi nez 200 koni, bude z toho pekelne auticko. Akorat skoda, ze je tak uzka a vysoka. Ja osobne bch radeji sahl po focusu ST nebo astre OPC (u ktere se me nelibi akroat interier), ale focus ST v oranzove me prijde jako perfektni auticko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 08:32,
Nevypada ta radoby skoda s2000 trochu jako mini cooper? Ale zihadlo to musi byt dobre: Focus ST supr auticko akorat skoda ze takove auta nedelaji ve ctyrkolce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:20, RE: S2000
Ing. Marcián napsal:
A vůbec Ti nevadí, že ukradli název Hondě? Honda S2000 .... to je auto... tohle je německej bazmek werk!
S2000 je sportovní třída. Něco jako WRC. Bude ho používat ještě daleko víc automobilek. A nevymyslela to Honda, ale FIA když tu kategorizaci vymýšlela.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:22, RE: S2000
mufik.martin napsal:
Take me vadi, ze ukradli nazev honde, ale nemyslim, ze to pojede spatne, pokud fabia dostane 2,0 turbo ale ten silnejsi nez 200 koni, bude z toho pekelne auticko. Akorat skoda, ze je tak uzka a vysoka. Ja osobne bch radeji sahl po focusu ST nebo astre OPC (u ktere se me nelibi akroat interier), ale focus ST v oranzove me prijde jako perfektni auticko
S2000 je sportovní třída. něco jako WRC. Stejně to Honda převzala od FIA a bude ho používat daleko víc automobilek. Kdyby to byla kopie Hondy, tak by se Honda dávno ozvala.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:33, co je to vsechno platny
Co je to vsechno platny. :( Skoda muze stavet auta treba s raketovym pohonem a krasna, dokud ale nebude sedet za volantem opravdovy zavodni ridic profesional, stejne to bude k nicemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:38, RE: bez předmětu
sinkas napsal:
Nevypada ta radoby skoda s2000 trochu jako mini cooper? Ale zihadlo to musi byt dobre: Focus ST supr auticko akorat skoda ze takove auta nedelaji ve ctyrkolce.
Jo vypada a taky jako swift, proste originalita se ceni :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:43, RE: S2000
edmund napsal:
S2000 je sportovní třída. něco jako WRC. Stejně to Honda převzala od FIA a bude ho používat daleko víc automobilek. Kdyby to byla kopie Hondy, tak by se Honda dávno ozvala.
Presne tak, S2000 je sportovní kategorie vozů, podobně jako wrc specifikace. mám pocit, že autům tady spousta lidí vůbec nerozumí jen mají neustále nutkání se ke všemu vyjadřovat, ačkoli o tom ví prd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:50, RE: S2000
Jack Herrer napsal:
Presne tak, S2000 je sportovní kategorie vozů, podobně jako wrc specifikace. mám pocit, že autům tady spousta lidí vůbec nerozumí jen mají neustále nutkání se ke všemu vyjadřovat, ačkoli o tom ví prd.
Ano! A je mi to k smíchu hlavně u pana ing. Marciána, který o sobě prohlašoval, jak je technicky a znalý a vzdělaný. Teď se ovšem projevil v pravém světle - neználek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 10:06, RE: S2000
Aleš napsal:
Ano! A je mi to k smíchu hlavně u pana ing. Marciána, který o sobě prohlašoval, jak je technicky a znalý a vzdělaný. Teď se ovšem projevil v pravém světle - neználek.
To že jsem technicky znalý je něco jiného než se aktivně zajímat o motosport a znát kdejaké předpisy a třídy.... to mě fatk nezajímá, nežiju tím jako někteří. Nemá to se znalostmi techniky a technologií nic společného!!!! Idiote!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 10:45, RE: S2000
Ing. Marcián napsal:
To že jsem technicky znalý je něco jiného než se aktivně zajímat o motosport a znát kdejaké předpisy a třídy.... to mě fatk nezajímá, nežiju tím jako někteří. Nemá to se znalostmi techniky a technologií nic společného!!!! Idiote!
No jo, ale když nejsi znalý, tak proč mudruješ. To byl problém. Ty jsi začal kritizovat Škodovku bez znalosti faktů, pak se nediv, že ti někdo vysvětlí realitu. A sice to nebylo na mne, ale toho idiota na konci jsi si mohl odpustit. Spíš to ubírá na vážnosti tobě. Ale to je tvoje věc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 10:50, Marciáne, Marciáne
edmund napsal:
No jo, ale když nejsi znalý, tak proč mudruješ. To byl problém. Ty jsi začal kritizovat Škodovku bez znalosti faktů, pak se nediv, že ti někdo vysvětlí realitu. A sice to nebylo na mne, ale toho idiota na konci jsi si mohl odpustit. Spíš to ubírá na vážnosti tobě. Ale to je tvoje věc.
Idiocie je typ těžší mentální retardace, takový člověk třeba vůbec není schopen naučit se číst nebo psát. Ach jo Marciáne, zase jsi se projevil v pravém světle.
Zkrátka neustále píšeš o něčem, o čem absolutně nic nevíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 11:01, RE: S2000
zigi napsal:
Ale Honda S2000 z ní nikdy nebude))
Vzhledem k výsledkům Hondy v rallye v to pevně doufám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 11:55, RE: S2000
edmund napsal:
Vzhledem k výsledkům Hondy v rallye v to pevně doufám.
Nejprve Edmund: umíš číst??? Asi ne, technicky znalý jsem, jen neholduji vyhláškám FIA, předčti si to pořádně a pak pochopíš, proč jsem reagoval na Alešova slova takto.
K Alešovi: vím moc dobře co je idiocie, proto jsem Tě tak také očastoval... téměř to totiž sedí. To že umíš něco psát to je jen tvoje plus... číst a pochopit už ne.... takže jsi idiot!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 12:20, RE: S2000
Ing. Marcián napsal:
Nejprve Edmund: umíš číst??? Asi ne, technicky znalý jsem, jen neholduji vyhláškám FIA, předčti si to pořádně a pak pochopíš, proč jsem reagoval na Alešova slova takto.
K Alešovi: vím moc dobře co je idiocie, proto jsem Tě tak také očastoval... téměř to totiž sedí. To že umíš něco psát to je jen tvoje plus... číst a pochopit už ne.... takže jsi idiot!!!!
Marciáne - jsi vážně mimo...... Co tohle je za vola!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 13:03, RE: S2000
Eddie napsal:
Marciáne - jsi vážně mimo...... Co tohle je za vola!
Mohl bych se ptát stejně.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.