0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.2 HTP - zachránila mi život

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 16:25, RE: bez předmětu
SupermanXXX napsal:
no v porsche jsem ještě nejel ale i tak hodnotím jízdní vlastnosti podvozku (zvláště na mokrém povrchu) srovnatelné se škodou 120 (v které sem párkrát jel :) a vůbec k tomu nejhoršímu ve své třídě!
Prosím tě,jak můžeš srovnávat 120,která má náhon na zadek a motor vzadu s autem,které má přední náhon.Nevím,Fabii jsem měl 3 roky a na jízdní vlastnosti,ani na mokru si stěžovat nemůžu.Motor byl bídný(1,4mpi 44 kW),to je pravda,ale jinak dobré auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.12.2008 15:46, RE: bez předmětu
thomas napsal:
Prosím tě,jak můžeš srovnávat 120,která má náhon na zadek a motor vzadu s autem,které má přední náhon.Nevím,Fabii jsem měl 3 roky a na jízdní vlastnosti,ani na mokru si stěžovat nemůžu.Motor byl bídný(1,4mpi 44 kW),to je pravda,ale jinak dobré auto.
najezdil jsem se služební asi 10.000 km a po každé bylo na mokru v zatáčce cítit nestability takžě mzsí člověk do zatáček za mokra dost zpomalovat. Brutus je to na sněhu a ledu. boční vítr mě na německé dálnici posouval z pruhu do pruhu. Obuto bylo od Barumu nic lepšího stehně asi nemá cenu a jestli se někumu zdají jídní vlastnosti skvělé nebo dokonce nadorůměrné pak doporučuji se svézt v konkurenci třeba focusem
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.