0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.2 HTP - zachránila mi život

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 12:25, adrenalin
Nemohu zapomenout na příliv adrenalinu do krve, když jsem se rozhodl se svou starou nebožkou škodou 120 38kW předjíždět náklaďák... To se mi s novým autem nemůže stát, leda že bych si koupil fabii
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 12:31, ???
To je nejaky vtip tahle recenze, ne? Nejlepsi je hlaska, uz jsem s fabii nekolikrat boural a to mate najeto 69 000. A pruznost 40kW motoru, no prominte, ale to nemuzete myslet opravdu vazne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 12:39, crashman
Pokud při nájezdu kolem deseti tisíc ročně stihne autor recenze několikrát havarovat, pak by měl zvážit absolvování kondičních jízd v autoškole, kursu bezpečné jízdy, školy smyku či něčeho podobného. A to nejen ve svém vlastním zájmu , ale hlavně v zájmu ochrany ostatních účastníků silničního provozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 12:49, RE: ???
Vywern napsal:
To je nejaky vtip tahle recenze, ne? Nejlepsi je hlaska, uz jsem s fabii nekolikrat boural a to mate najeto 69 000. A pruznost 40kW motoru, no prominte, ale to nemuzete myslet opravdu vazne.
Taky jsem se napřed divil, který Tukan napsal tenhle blábol... Autor je prodejcem vozů v Domažlicích. Zřejmě jim tam klesá prodej vozidel a tak místo práce píše články na autoservery v naději, že si to možná přečte nějaký zoufalec a poběží si hned koupit Fábii, aby mu zachránila život. To, že několikrát boural s Fábií spíše svědčí o tom, jaká "zánovní" roční auta tam pak prodávají.
Odpoledne, až budu mít více času, tak tam napíšu na vedení firmy, aby ho namísto psaní takových článků pořádně zapojili do práce a my ostatní pak ušetřili čas se čtením podobných nesmyslů..

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 13:00, Nesmějte se
Nehody s HTP s 40 Kw jsou nevyhnutelné - před kopcem se musíte pořádně rozjet, abyste ho vyjeli a pak stačí nějaká zatáčka nebo překážka v kopci a jste na střeše.
Na HTP je dobré, že má slušnou životnost. Jinak asi nic.
Jinak jsem změnil názor na 1,4 Tdi - a to směrem k lepšímu. Kluci, kterým jich hodně prošlo rukama, mi říkali, za kolik na něj kupují díly (včetně čerpadel a vstřiků) - případné závady vůbec nemusí lézt do peněz. Táhne solidně a zvuk není o tolik ryčnější než moje 1,9 TDi 66 Kw AHL.
Do Fabie jedině 1,4 16 V nebo 1,4 Tdi (když neseženete 1,9 TDi PD). Když už to teda musí být Fabie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 13:02, co to proboha je toto?
tyden s Fabiemi 1.2 HTP v plnem proudu ... chtelo by se rict, jen co tu trochu utichla tato temata, pred vanocemi se nam to snazi kdosi radne vynahradit. Oproti vcerejsi prijatelne recenzi je tohle cosi prapodivneho ... dozvedeli jsme se, ze pan je prebornik na prevraceni aut na strechu a snazi se nam nabidnout vycet motoru, aby zapusobil ... jen nechapu, proc ze se to vzdy musi resit, jako jak ktery motor ve Fabce je dobry a pro koho je urcen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 13:15, RE: adrenalin
briketomet napsal:
Nemohu zapomenout na příliv adrenalinu do krve, když jsem se rozhodl se svou starou nebožkou škodou 120 38kW předjíždět náklaďák... To se mi s novým autem nemůže stát, leda že bych si koupil fabii
Jo, také jsem zažil docela hezký adrenalin, když jsem do kopce na výpadovce Praha - ČB s úplně novou Felicií 40 kW předjížděl orezlého Favorita, pamatujícího ještě bolševika.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 13:34, TipCars jde s úrovní dolů...
Admini nebo moderátoři tohoto serveru by měli malinko zapracovat a takovýto "recenze" vůůbec nepouštět na sklo, dyť to je šíleny, nějaký idiot sem napíše tyhle bláboly, nic neříkajicí rádoby recenzi, jen to tu překáží! Prostě jak tak sleduju, právě díky těmto recenzím jde úroveň serveru dolů!!
Mě fakt připadá že tohle nemohl napsat normální soudný člověk, ale 15ti letej kluk kterýmu občas táta půjčí fábku.... i když mu synáček bourá, tak mu ji půjčí znova.-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 13:43, recenze
hahahahaha,dlouho jsem se tak nezasmál...je vidět,že TipCars už myslí na Silvestra!!! Dostala mě věta,že hned po usednutí se člověk cítí jako v autě (nebo tak nějak to tam bylo).To nemá chybu...to já když si sednu do svého auta,tak si připadnu jak na koni...)).O tom,že pán by se měl zřejmě víc věnovat svému řidičskému umění,než psaní recenzí je asi zbytečné mluvit. I když jedno mu upřít nejde ....napsat něco takového,chce opravdu odvahu ( a ta mu určitě nechybí,už jen koupí takového "vozu" se projevil jako adrenalinový Iron Man)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 14:11, RE: recenze
dattlik napsal:
hahahahaha,dlouho jsem se tak nezasmál...je vidět,že TipCars už myslí na Silvestra!!! Dostala mě věta,že hned po usednutí se člověk cítí jako v autě (nebo tak nějak to tam bylo).To nemá chybu...to já když si sednu do svého auta,tak si připadnu jak na koni...)).O tom,že pán by se měl zřejmě víc věnovat svému řidičskému umění,než psaní recenzí je asi zbytečné mluvit. I když jedno mu upřít nejde ....napsat něco takového,chce opravdu odvahu ( a ta mu určitě nechybí,už jen koupí takového "vozu" se...
Pán se asi často kochá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 14:51,
tak to je děs!!!!!!!!!!!!
Chlape,prosím, běž si dát facku a pak napiš novou recenzi!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 16:19,
Mámo v klidu! to je zas nějaká provokace... :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 16:52, bez předmětu
Tomik napsal:
Mámo v klidu! to je zas nějaká provokace... :)
nevim jak vy ale já se docela u čtení článku bavil. co věta to perla (hlavně pro toho kdo v tom krumplu někdy seděl nebo se snažil projet zatáčku více jak v 60 Km/h) :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 17:06, Proč tolik bourá? Krize zřejmě graduje
a tonoucí prodejce se stébla chytá a vypráví nám pohádky. V opačném případě můžeme děkovat Bohu, že nejezdí v Mercedesu ML, NIssanu Patrol či BMW X5. To by už měl patrně na svědomí desítky lidských životů .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 17:50, RE: bez předmětu
SupermanXXX napsal:
nevim jak vy ale já se docela u čtení článku bavil. co věta to perla (hlavně pro toho kdo v tom krumplu někdy seděl nebo se snažil projet zatáčku více jak v 60 Km/h) :))))))
Ne že by recenze za něco stála,ale Fabia patří,co se týče jízdních vlastností k tomu lepšímu v dané třídě.Samozřejmě jestli jezdíš v Porsche gt3,tak na to tvoje prohlášení máš právo..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 17:58,
No to tu ještě nebylo.
"Recenzí", které vlastně ani recenzí nebyly, protože se člověk nic jiného nedozví, než že je to supr kchár, těch tu je spousta.
Ale aby byla jediná nová informace, že "recenzent" během několika desítek tisíc km s autem několikrát boural, to je vskutku něco originálního.

Co bude příště?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 19:30, RE: crashman
dědek napsal:
Pokud při nájezdu kolem deseti tisíc ročně stihne autor recenze několikrát havarovat, pak by měl zvážit absolvování kondičních jízd v autoškole, kursu bezpečné jízdy, školy smyku či něčeho podobného. A to nejen ve svém vlastním zájmu , ale hlavně v zájmu ochrany ostatních účastníků silničního provozu.
Ujéééééé, dobrá poznámka. Já si toho onana, co psal tu recenzi představuju jako tu obludu z reklamy na Fáábii. Na toho hošíka, co prý má dobrý nos na skvělou nabídku a jde jako pod vlivem duševní poruchy k autosalonu. Hnusné auto pro hnusné lidi. DAS AUTO.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 19:37, POZOR POZOR
Dávám serveru TIPcars zdarma radu. V poslední době nejenže jde úroveň poradenství do prdele, ale i nabídka aut začíná povážlivě kolísati mezi hodnotami nula a nula celá nula jedna. Fakt nejsem zvědavý na v kopřivách vyfocené dvacet let staré Volvo nebo na nějaký Olachy ojetý Mercedes S "so gennante Mamut Klasse". Když tu tak brouzdám v poslední době bez úspěchu, mám pocit, že vánoční dárek nebude mít čtyři kola, ale asi si koupím jenom ledničku. Protože kdybych dal na nabídku TipCars, tak bych měl asi problém.

Nejenom generování zisků za uveřejnění inzerátů je smyslem.....
...nýbrž také spokojený zákazník...
..spokojený výběrem a dobrou radou......howg!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.12.2008 21:07, RE: ???
Milsn napsal:
Taky jsem se napřed divil, který Tukan napsal tenhle blábol... Autor je prodejcem vozů v Domažlicích. Zřejmě jim tam klesá prodej vozidel a tak místo práce píše články na autoservery v naději, že si to možná přečte nějaký zoufalec a poběží si hned koupit Fábii, aby mu zachránila život. To, že několikrát boural s Fábií spíše svědčí o tom, jaká "zánovní" roční auta tam pak prodávají.
Odpoledne, až budu mít více času, tak tam napíšu na vedení firmy, aby ho namísto psaní takových článků pořádně za...
Kazdy trosku zrucnejsi uzivatel zjisti ze tento pan je zamestnanec firmy Carpoint znackovy prodejce VW, viz. treba "jeho" inzerat http://www.tipcar.cz/volkswagen/volkswagen-touran-trendline-2.0-tdi-103kw-cz-12820180.html

tak me zajima kdy napise i zkusenosti s timto touranem, kteryho taky 3x do roka hodi pres strechu

redakci se divim, ze takovou vylozenou provokaci vubec uverejnuje....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.12.2008 14:00, RE: bez předmětu
thomas napsal:
Ne že by recenze za něco stála,ale Fabia patří,co se týče jízdních vlastností k tomu lepšímu v dané třídě.Samozřejmě jestli jezdíš v Porsche gt3,tak na to tvoje prohlášení máš právo..
no v porsche jsem ještě nejel ale i tak hodnotím jízdní vlastnosti podvozku (zvláště na mokrém povrchu) srovnatelné se škodou 120 (v které sem párkrát jel :) a vůbec k tomu nejhoršímu ve své třídě!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.