0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Fabia oficiálně: foto, rozměry a motory!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 14:27, Bureš?
zigi napsal:
Vsad se,ze vypadam lip nez ty,at vzhledove nebo svalove
..pane bože další narcis....súčin svalov a rozumu je konštantný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 14:50, RE: Pro zigiho
zigi napsal:
Vsad se,ze vypadam lip nez ty,at vzhledove nebo svalove
...ještě napiš, že máš péro 3x omotaný kolem stehna a já prasknu smíchy, ty draku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 16:06, RE: Pro zigiho
František napsal:
...ještě napiš, že máš péro 3x omotaný kolem stehna a já prasknu smíchy, ty draku...
Zigi je největší borec, píše Ty největší kokotiny a o to tady jde, ne ?! Kdo napíše největší kokotinu Fabia II se mi líbí, ty zadní světla nic moc, ale na to si zvyknete. Pokud jde o design koncernu VW tak se mi všechny auta líbí, Oply jsou taky pěkné, ale není to ono, Opel.... to už je v tom názvu, no
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 16:24, RE: ujde
sinkas napsal:
je to takovy mamrdek, ale docela se mi libi, jsem taky zvedav na verzi kombi , skoda ze nepocitaji s motorem 1,4 TFSI to by mohlo byt celkem zihadlo, uz se tesim az se svezu, mozna ze tam do budoucna daji pripravovanou 1,2 TFSI, tak at se ji dari
Myslim, že s nim počítaj, ale až do verze "RS". Automobilky přeci motory sportovních verzí, které přijdou třeba o rok až dva pozdějc nikdy neuváděj. Např. u Audi S3 ještě tak před půl rokem nikdo nevěděl co bude mít za motor a najednou je z toho 265 koní... Jen příklad.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 16:31, RE: ujde
Martin napsal:
Myslim, že s nim počítaj, ale až do verze "RS". Automobilky přeci motory sportovních verzí, které přijdou třeba o rok až dva pozdějc nikdy neuváděj. Např. u Audi S3 ještě tak před půl rokem nikdo nevěděl co bude mít za motor a najednou je z toho 265 koní... Jen příklad.
To byla reakce na někoho kdo se divil, že nepočítají s motorem 1,4TFSi. Nějak to skočilo až sem, nevím proč..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 19:48, Nic moc
No nevim nevim je to takove divne. Na to ye je to to nejnovejsi a designove by to melo byt nejpovedenejsi. Treba navazani predniho sloupku k blatniku a kapote je desne a nemule o tom nabastlenem zpetnem zrcatku. A okna jsou v pomeru ke svetlum desne malinkata a nizka. A auto pak vypada jeste vyssi nez je a je z toho takova trochu nafouknuta divna Fabia s predkem z roomsteru. Uprime receno stoji to za prd. Ale hold Skoda je pod pantoflem a nemuze si moc vyskakovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 20:05, RE: ujde
Martin napsal:
Myslim, že s nim počítaj, ale až do verze "RS". Automobilky přeci motory sportovních verzí, které přijdou třeba o rok až dva pozdějc nikdy neuváděj. Např. u Audi S3 ještě tak před půl rokem nikdo nevěděl co bude mít za motor a najednou je z toho 265 koní... Jen příklad.
Myslím že ujde. Nevím ale, proč škodovka svoje auta uvnitř zužuje. Viz roomster a teď i fabia
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 20:58, RE: ujde
Michal... napsal:
Myslím že ujde. Nevím ale, proč škodovka svoje auta uvnitř zužuje. Viz roomster a teď i fabia
Vazne to vypada jak roomster.... no nevim octavia 2 generace je mnohem povedenejsi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 21:43,
No lepší než první Fábka,ale cena ,to bude teprve masakr!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 22:14, Pro ženskou
Nejsem zastánce okřídlenýho šípu, ale pro ženskou dobrý. I když, malý auto,motorek, ten mam snad ve stěračích. Takhle tu ozonovou díru nezvětšíme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 23:19,
No nevim, taková Kia ceed se mi líbí o dost víc, nebo clio. Tohle je taková krabice nic moc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 07:04, RE: Pro zigiho
František napsal:
...ještě napiš, že máš péro 3x omotaný kolem stehna a já prasknu smíchy, ty draku...
))))
Tak ted jsem prasknul smichy ja
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 07:04, RE: Pro zigiho
anonym napsal:
Zigi je největší borec, píše Ty největší kokotiny a o to tady jde, ne ?! Kdo napíše největší kokotinu Fabia II se mi líbí, ty zadní světla nic moc, ale na to si zvyknete. Pokud jde o design koncernu VW tak se mi všechny auta líbí, Oply jsou taky pěkné, ale není to ono, Opel.... to už je v tom názvu, no
Nic proti nazvu Opel,ale Skoda?...to je fakt skoda kupovat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 10:36, RE: Pro zigiho
anonym napsal:
Zigi je největší borec, píše Ty největší kokotiny a o to tady jde, ne ?! Kdo napíše největší kokotinu Fabia II se mi líbí, ty zadní světla nic moc, ale na to si zvyknete. Pokud jde o design koncernu VW tak se mi všechny auta líbí, Oply jsou taky pěkné, ale není to ono, Opel.... to už je v tom názvu, no
Tak já pujdu do prdele, prudit na jiny server. A Opla prodam, je to fakt hromada sracek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 10:43, RE: Pro zigiho
zigi napsal:
Tak já pujdu do prdele, prudit na jiny server. A Opla prodam, je to fakt hromada sracek...
Tak běž ty blbe, kdyby jsi měl normální věcné a něčím podložené připomínky, ale ty seš akorát zamindrákovaný osel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 11:19, RE: Pro zigiho
MK napsal:
Tak běž ty blbe, kdyby jsi měl normální věcné a něčím podložené připomínky, ale ty seš akorát zamindrákovaný osel.
Hele klidek,to chce fakt klid.Pochop ze za sebe tady nepisu jen ja,ale jeste komu to dela dobre!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 14:54, RE: Nelibi se mi
A4 napsal:
Ty jsi dobrej bavič. Můžeš mi vysvětlit, proč třeba superb stojí za prd? To by mě moc zajímalo...
superb stojí za hovno!!!zbastlenec passat a audi A6,který se už dávno nedělají a škodovka to udává jako hit pro blbý škodovkáře!!!s obou aut převzal akorát nectnosti,komplikovaná přední náprava a vzadu tuhá!!ještě k tomu v základu hnusnej interiér.to si může koupit jenom člověk se sníženým IQ!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 16:49, Pěkná Škodovka ?
petr napsal:
superb stojí za hovno!!!zbastlenec passat a audi A6,který se už dávno nedělají a škodovka to udává jako hit pro blbý škodovkáře!!!s obou aut převzal akorát nectnosti,komplikovaná přední náprava a vzadu tuhá!!ještě k tomu v základu hnusnej interiér.to si může koupit jenom člověk se sníženým IQ!!!
No přemýšlím nad tím,která Škodovoka je fakt pěkná. Asi Octávie II v kombíku na 17" kolech,ale musí být 4x4,protože jinak takových předokolek je u nás dost a ještě hezčích.
A jinak VW bude vždycky někde jinde než Škoda,přece si nebudou sami sobě konkurovat.
Škodovce chybí auta pro mladé a SUV!! Nějaký Český Touereg za 600 papírů....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 17:57, RE: Fabia
Martin napsal:
Me se nova fabia libi, ale mam dve velke vyhrady, kombi nemam rad, a kratka verze ma moc maly kufr, alepsonsi to myslim, chtelo by to alespon 340 litru, mam ted Punto II. generace a kufr 300 litru jako bude mit nova fabia, ten kufr je opravdu az moc maly. Je to opravdu jen tak pro dva lidi. A druha vyhrada motory. Nekde jsem cetl, ze VW vyviji motor 1,6 TDI commonrail, uz se na nej tesim, ale bojim se, ze se ve fabii nikdy neobjevi, ze ho dostane pouze octavia a VW, Jinak chybi me motor neco jak...
Když to není kombi, tak to není auto . Ale třeba F 1 se mi líbí nejvíc sedan - krátká je jak useknutá sekerou a kombík jak ohnutej rohlík. U F1 a F2 bych si taky asi nevybral kvůli motoru... A nejspíš i kvůli prostoru. Tak nějak jsem si zvykl na větší auta...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 18:58, RE: CEE´D x FABIA 2
J.O. napsal:
No nevim, taková Kia ceed se mi líbí o dost víc, nebo clio. Tohle je taková krabice nic moc.
pánové znovu navrhuji na zigiho blití nereagovat, je to nejjednodušší způsob, jak se toho hňupa zbavit....

Jinak se bohužel pořád nemůžu zbavit dojmu, že nová fabia až moc připomíná swift, nemůžu hlavně nějak pořád překousnout narušení designu moc kolmým a hlavně zase černým A sloupkem a viditelným těsněním horní hrany oken. Snad to těsnění bude konečně dvojité, protože ta špína všude za dveřmi fabie a oktavie I je hrozná (kdo to má furt vytírat). Nejhezčí je asi příď, ta opravdu vypadá moc pěkně stejně jako u roomsteru. Další nepochopitelnou věcí je pro mě absolutní absence otěrových lišt - pro auto do každodenního provozu a parkování ve městě je to velká chyba!! ( vždyť i oktávia II má designově pěkně zvládnuté lišty a také u ní ve škodovce pochopili, že spodní díl nárazníku je nejlepší z černého abs a vyměnitelný!!!). Myslím si, že auto bude (stejně jako fabia I), nejhezčí v kombiku a doufám v podobu zádě alá Oktavia II. Bohužel si ale myslím, že cena fabie bude ještě přijatelná v osekané výbavě a už i já, který má škodovku rád, si myslím, že až se bude porovnávat tato fabia s Kiou Cee´d, vyhraje Kia. Z toho co jsem zatím o obou autech četl a viděl se pro mě stává vítězem KIA...
Uvidíme, s čím ve škodovce vyrukují... Každopádně (a je to dobře), to budou mít v boji o zákazníka zase o něco těžší...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.