0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Fabia oficiálně: foto, rozměry a motory!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 06:24, Nelibi se mi
Zadni svetla a predek z Hroomsteru,to jsou 2 hnusny veci na teto nove fabce!
Jinak psat o popularnich 3 valcich je smesne!
Je pekne ze zvysily vykon,ale urco se zvysila i hmotnost a tak to stejne nepojede jako u predchozi generace!
Ach jo,zase dalsi nudna skodovka.
Tudor a Yeti byli k svetu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 07:15, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Zadni svetla a predek z Hroomsteru,to jsou 2 hnusny veci na teto nove fabce!
Jinak psat o popularnich 3 valcich je smesne!
Je pekne ze zvysily vykon,ale urco se zvysila i hmotnost a tak to stejne nepojede jako u predchozi generace!
Ach jo,zase dalsi nudna skodovka.
Tudor a Yeti byli k svetu!
Ano, fabia je hnusná, roomster je hnusnej, octavia je hnusná, superb je hnusnej. Nejlepší je Astra G, asi si ji taky koupím .................................... a pak budu stejně tak trapnej, jako zigi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 07:38, RE: Nelibi se mi
A4 napsal:
Ano, fabia je hnusná, roomster je hnusnej, octavia je hnusná, superb je hnusnej. Nejlepší je Astra G, asi si ji taky koupím .................................... a pak budu stejně tak trapnej, jako zigi...
Hihi,jsi sam trapnej kdyz pises takovy kraviny!
Nahodou nova Octavie je povedene auto (jen mohlo mit vetsi rozvor),jinak superb a zbytek stoji za prd!Kdyz skodu,tak jedine novou Octavii,zbytek je ošus!
Ale to zarytec jako ty s deravym mozkem nikdy nepochopi!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 07:42, pekny krizenec
napul fabie, napul roomster....vypadato celkem pekne....jeste nejakou peknou cenu by to chtelo.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 08:19, RE: pekny krizenec
KLR napsal:
napul fabie, napul roomster....vypadato celkem pekne....jeste nejakou peknou cenu by to chtelo.....
Tak té se nedočkáš!!! Je to koncern.. .. ty jsi ještě nepochopil cenovou politiku německého draka? Cena bude začínat na 299.000.- Kč, za příplatek pak budou kola, volant a páté dveře ... jo a dvířka schránky u spolujezdce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 08:34, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Hihi,jsi sam trapnej kdyz pises takovy kraviny!
Nahodou nova Octavie je povedene auto (jen mohlo mit vetsi rozvor),jinak superb a zbytek stoji za prd!Kdyz skodu,tak jedine novou Octavii,zbytek je ošus!
Ale to zarytec jako ty s deravym mozkem nikdy nepochopi!
Ty jsi dobrej bavič. Můžeš mi vysvětlit, proč třeba superb stojí za prd? To by mě moc zajímalo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 08:58, RE: pekny krizenec
Ing. Michal napsal:
Tak té se nedočkáš!!! Je to koncern.. .. ty jsi ještě nepochopil cenovou politiku německého draka? Cena bude začínat na 299.000.- Kč, za příplatek pak budou kola, volant a páté dveře ... jo a dvířka schránky u spolujezdce.
Ing. je vtipný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 08:58, RE: Nelibi se mi
A4 napsal:
Ty jsi dobrej bavič. Můžeš mi vysvětlit, proč třeba superb stojí za prd? To by mě moc zajímalo...
Protoze je to kopie Passatu,myslim ze skodovka muze vymyslet svoje auta nebo nikoliv?A jelikoz je Superb tak usedlej a podobnej Octavce,ze o nej neni takovej zajem,neni tak reprezentativni!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 09:02, ujde
je to takovy mamrdek, ale docela se mi libi, jsem taky zvedav na verzi kombi , skoda ze nepocitaji s motorem 1,4 TFSI to by mohlo byt celkem zihadlo, uz se tesim az se svezu, mozna ze tam do budoucna daji pripravovanou 1,2 TFSI, tak at se ji dari
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 09:41, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Protoze je to kopie Passatu,myslim ze skodovka muze vymyslet svoje auta nebo nikoliv?A jelikoz je Superb tak usedlej a podobnej Octavce,ze o nej neni takovej zajem,neni tak reprezentativni!
A který ty seš Zigi ? Je jich tu několik ... ten despotický, nesnášenlivý idiot ?

O názory tohoto typu opravdu nikdio nestojí. A víš proč ? Protože jsou naprosto neužitečné a nekonstruktivní. Srážejí sebevědomí a pocit z dobře vykonané práce lidem, kteří ty auta navrhují a vyrábějí. Naštěstí snad chápou, že tohle jsou jenom dfespotické a nicneřešící žvásty a nenechají se převálcovat konkurencí ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 10:11, RE: Nelibi se mi
Riccardo napsal:
A který ty seš Zigi ? Je jich tu několik ... ten despotický, nesnášenlivý idiot ?

O názory tohoto typu opravdu nikdio nestojí. A víš proč ? Protože jsou naprosto neužitečné a nekonstruktivní. Srážejí sebevědomí a pocit z dobře vykonané práce lidem, kteří ty auta navrhují a vyrábějí. Naštěstí snad chápou, že tohle jsou jenom dfespotické a nicneřešící žvásty a nenechají se převálcovat konkurencí ...
To ma fuck ktery jsem,ale tohle fakt navrhne jenom idiot!
Zda se mi,ze vzhled skodofky jde den o dne vic a vic do sracek!
Zadne kupe,cabrio,suv,mpv,offroad.Jen porad to same
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 10:16, Fabia
Me se nova fabia libi, ale mam dve velke vyhrady, kombi nemam rad, a kratka verze ma moc maly kufr, alepsonsi to myslim, chtelo by to alespon 340 litru, mam ted Punto II. generace a kufr 300 litru jako bude mit nova fabia, ten kufr je opravdu az moc maly. Je to opravdu jen tak pro dva lidi. A druha vyhrada motory. Nekde jsem cetl, ze VW vyviji motor 1,6 TDI commonrail, uz se na nej tesim, ale bojim se, ze se ve fabii nikdy neobjevi, ze ho dostane pouze octavia a VW, Jinak chybi me motor neco jako kvalitni ctyrvalec s objemem okolo 1.5 nebo 1.6 jako treba od PSA. Ty naftoy trivalce at si strci nekam.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 10:41, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Protoze je to kopie Passatu,myslim ze skodovka muze vymyslet svoje auta nebo nikoliv?A jelikoz je Superb tak usedlej a podobnej Octavce,ze o nej neni takovej zajem,neni tak reprezentativni!
Zigi, ty jsi to asi ještě nepochopil, ale žiješ v tržní ekonomice. Tzn. hledají se cesty k maximálnímu zeefektivnění výroby a když má někdo koncern jako VW, byl by špatný hospodář, kdyby si hrál na individualitu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 11:09, Fuj
Hrubě nelíbí - tfuj!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 11:49, RE: Nelibi se mi
Max napsal:
Zigi, ty jsi to asi ještě nepochopil, ale žiješ v tržní ekonomice. Tzn. hledají se cesty k maximálnímu zeefektivnění výroby a když má někdo koncern jako VW, byl by špatný hospodář, kdyby si hrál na individualitu.
Tak klidne mohli se s Superbem trosku odvazat,i kdyz to neudelali jeste ani u jednoho typu a to je myslim skoda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 12:29, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Tak klidne mohli se s Superbem trosku odvazat,i kdyz to neudelali jeste ani u jednoho typu a to je myslim skoda
JJ, Škoda to je 100%, však to má v názvu. A že zrovna Gčková Astra je odvaz?! Opravdu by mě zajímalo odkud čerpáš informace o kvalitě a designu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 12:47, RE: Nelibi se mi
Max napsal:
JJ, Škoda to je 100%, však to má v názvu. A že zrovna Gčková Astra je odvaz?! Opravdu by mě zajímalo odkud čerpáš informace o kvalitě a designu.
Hele,proc vsichni narazite do Geckovy Astry?Jeste ani jednou jsem ji tady nevychvaloval,tak drzte hubu!
Ja jsem svobodny clovek a rikam veci tak jak to vidim a kdyz je skodovka uboha v designu,tak to tak proste je a vi to hodne lidi!

Pripada mi,ze vsechny posledni skodovky jsou stejne!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 13:00, RE: Nelibi se mi
zigi napsal:
Hele,proc vsichni narazite do Geckovy Astry?Jeste ani jednou jsem ji tady nevychvaloval,tak drzte hubu!
Ja jsem svobodny clovek a rikam veci tak jak to vidim a kdyz je skodovka uboha v designu,tak to tak proste je a vi to hodne lidi!

Pripada mi,ze vsechny posledni skodovky jsou stejne!
Klídek pane, nikdo se do Gčkové Astry nenaváží, ale proč ji nezmínit, když jsi takovým odpůrcem VW designu. A znovu se ptám: odkud čerpáš jistotu, že se jedná o špatný design? A propo: názor je jako díra do prdele. Má ho každej. To víš, když tady pod každou zmínkou o Škodovce čtu tvoje soudy, tak mi přijde blbý nereagovat. Možná by stačilo, kdybysis vytvořil nějakou univerzální reakci a jen jí kopíroval. Nebo bys nás už konečně mohl zahltit nějakým odborným pojednáním na téma: Proč je Škodovka ubohá v designu. A zkus použít víc argumentů, než jen, že to je tvůj názor. Protože tvůj názor ti nikdo nebere a po stý dokola už o něj ani nikdo nestojí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 13:07, Pro zigiho
Hele zigi vystav nám tady někde svoji fotku ať vidíme jak zvládla design tvoje matka:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.12.2006 13:49, RE: Pro zigiho
Pavel napsal:
Hele zigi vystav nám tady někde svoji fotku ať vidíme jak zvládla design tvoje matka:o))
Vsad se,ze vypadam lip nez ty,at vzhledove nebo svalove
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.