0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Škodu Fabia nebo raději Hondu Civic?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, česká vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 19:50, RE: Třída
Ráďa napsal:
Zas jen dement se neumí přihlásit pod stabilní nick a ke všemu se zastává Žkodofky .
Abych se přiznal, tak ani nečtu anonymní příspěvky. Pokud na něco anonymního reaguji, tak je to jen náhoda, že o to zavadím očima. Zajímají mě pouze příspěvky lidí, kteří se tady objevují stabilně pod svým nickem a vím, jaké názory zastávají. Ti prostoduší, co se neuměj, nebo nechtěj zaregistrovat mě nějak netankují. Máte to taky tak?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 20:11, RE: Třída
anonym napsal:
Nouzovka do města - to je přesně ono. A o tom byl právě ten dotaz. Jinak když je mezera taková, že po zaparkování s Fábií mám na každé straně (zepředu a zezadu) 20 cm volno, tak s Civikem bych tam nevešel ani náhodou. U nás v místě kde pracuju máme takové parkování furt a volná jsou občas jen ta menší místa, kam se nevejdou větší auta. A k čemu je mi auto, se kterým nezaparkuju? To v něm mám jako zůstat a honit si brko na výbavě, spolehlivosti a jízdních vlastnostech? Jinak Brno nepovažuji za vesnici.
Brno je ta neposranější velká dědina......o brňácích nemluvě, vím o čem mluvím. To že jezdíš fábií je tvoje věc, ale projeď se třeba tím civikem a potom tady něci napiš..Ty brbrňáku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.10.2007 21:45, Honda nebo ...
Vybírat mezi těmito auty je velice obtížné, protože rozměrově jsou od sebe celkem daleko. Tato generace hondy Civic nabídne výrazně větší prostor než Octavia, které je třídu nad Fabií, stačí se podívat na délku rozvoru. Pokud se autorovi článku líbí Honda, tak bych mu doporučil model Jazz, který je sice výrazně menší než Civic, ale pořád větší než Fabia. Navíc je tato Honda přímo určena do města.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 09:27, RE: Třída
anonym napsal:
Co to je za módu komolit jména Fabia a Oktavia? To chcete být IN nebo jste jenom dement, který si nedokáže zapamatovat dvě jména? Asi tak trochu od obojího, že?
co je to Oktavia??? ... kdyz jsme u toho komoleni ty chytrej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 09:29, RE: Třída
Šakal napsal:
Abych se přiznal, tak ani nečtu anonymní příspěvky. Pokud na něco anonymního reaguji, tak je to jen náhoda, že o to zavadím očima. Zajímají mě pouze příspěvky lidí, kteří se tady objevují stabilně pod svým nickem a vím, jaké názory zastávají. Ti prostoduší, co se neuměj, nebo nechtěj zaregistrovat mě nějak netankují. Máte to taky tak?
tak ted kecas Sakale, tvoje prispevky jsou tu casto a vetsinou reagujes na anonymy, ostatne jako i ted
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 09:32, RE: Třída
Šakal napsal:
Naprosto přesné! Hoň si brko kde chceš. Chci Tě vidět, jak zaparkuješ s fábií tam, kde bys nezaparkoval s civikem, Ty troubo. Jedna věc je někde stát a jiná věc je tam zajet, nebo tam od tamtud vyjet.
Sakale pozor, reagujes na anonyma , to je proti tvemu presvedceni ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:14, RE: Třída
anonym napsal:
V tom případě je polskej maluch auto všech aut))
Není to tak, mezera po předchozím autě znamená, že tam stálo něco běžného, což bývá felda/fábia/punto... Menších aut zase tolik není takže malé mezery jsou akorát tak na ta nejmenší běžná auta. Navíc maluch v pohodě nesveze 4 lidi. Fábia ano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:16, RE: Třída
Mart napsal:
Hon si brko kde chces, ty chytroline .... tak jed salinou ))
Tazatel se neptal na variantu Fábia/Civic/šalina, ale na variantu Fábia/Civic.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:24, RE: Třída
Šakal napsal:
Naprosto přesné! Hoň si brko kde chceš. Chci Tě vidět, jak zaparkuješ s fábií tam, kde bys nezaparkoval s civikem, Ty troubo. Jedna věc je někde stát a jiná věc je tam zajet, nebo tam od tamtud vyjet.
Je vidět, že ti chybí zkušenosti. Pravý lonťák se ozval. 32 čísel rozdílu délky Fábia/Civic je docela komfort, na kterém ti najdu spousty příkladů, kde by se Fábia už vešla a Civic ještě ne. Viděl jsi už někdy naknop zaparkovanou Fábii nebo Feldu? Tak ti garantuju, že tam by se Civic nevešel ani vysokozdvihem. A mimochodem vyjet se dá vždycky - v nejhorším okolní auta trochu odtlačím a i na to je Fábia taky vhodnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:30, RE: Třída
anonym napsal:
Není to tak, mezera po předchozím autě znamená, že tam stálo něco běžného, což bývá felda/fábia/punto... Menších aut zase tolik není takže malé mezery jsou akorát tak na ta nejmenší běžná auta. Navíc maluch v pohodě nesveze 4 lidi. Fábia ano.
Fabia 4 lidi odveze, ale ne v pohodě. Jezdím poslední dva týdny Škodou Fabia 1.4 16V Ambiente AT 12/2004, zatím jsem s ní natočil jen něco přes 1 000 km, ale tohle už vím. V předchozím zaměstnání jsme taky měli fabii se stejným motorem, ve výbavě classic, ale jezdil jsem s ní minimálně, jelikož byla možnost používat suberb s řidičem. A že auto s původní cenou blížící se půlmilionu není (dostatečně) pohodlné ani pro řidiče (tedˇ se vracím k té současné fabii), pokládám za tristní. Buď si totiž sednu tak, že z auta vidím, jak jsem zvyklý a jak mi to vyhovuje - vysoko, ale to si ovšem odrovnám svaly na levé noze, kterou musím mít nepříjemně zkroucenou, nebo si sednu níž, ale pak z auta nevidím tak, jak bych si představoval. Měřím 176 cm, což není nijak moc, ale ani málo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:37, Šakal
Jsem prostoduchý hošan a vy mně vůbec netankujete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:40, RE: Třída
Pepe napsal:
Souhlas. Parkování není zdaleka jen o velikosti. Bydlím v centru krajského města, přesto mi nevadí před barákem parkovat s Ducatem maxi. Kolikrát se stalo, že jsem zajel na místo, odkud s nepořízenou odfrčela krátká fabie, ještě k tomu s chlapem za volantem! Když to jinak neumím, je holt třeba mít čidla, nebo alespoň závěs (pro zvětšení park. místa). P.S. - mám obojí, ale na závěs ještě nedošlo... Jinak jasná volba CIVIC!
Tazatel je jaksi jeden a tentýž, který bude jezdit buď Fábií nebo Civikem. Je úplně jedno, jestli parkuje hůř nebo líp než superman s Ducati, který 6 metrů vtěstná do 4-metrové díry, protože "má čidla a závěs". Skoro všichni tady reagují podle svých specifických podmínek - já bych bral Civika (protože mám rád dynamické svezení, protože chci velké auto, protože...) ale nikdo nebere v potaz, že tazetel jezdí po městě. Co když je to auto třeba pro jeho manželku? Ha? Vy chytráci. Jediný rozumný názor, co jsem tu viděl, byl návrh na Hondu Jazz, když už Hondu do města. To je bez debat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:47, RE: Třída
anonym napsal:
Brno je ta neposranější velká dědina......o brňácích nemluvě, vím o čem mluvím. To že jezdíš fábií je tvoje věc, ale projeď se třeba tím civikem a potom tady něci napiš..Ty brbrňáku
Á, pán je asi z Humpolce. To, že parkuješ na poli nebo u supermarketu s nalajnovaným parkovištěm s Civicem je tvoje věc, ale zkus si do díry o délce 4,3 metru (Civic měří 4,32) zaparkovat s Fábií a budeš mluvit jinak, ty humpoláku. Mimochodem já s Fábií nejezdím, já mám do města ještě o půl metru menší auto - Citroen AX - a už se mi to mockrát vyplatilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 12:53, RE: Třída
Giorgio napsal:
Fabia 4 lidi odveze, ale ne v pohodě. Jezdím poslední dva týdny Škodou Fabia 1.4 16V Ambiente AT 12/2004, zatím jsem s ní natočil jen něco přes 1 000 km, ale tohle už vím. V předchozím zaměstnání jsme taky měli fabii se stejným motorem, ve výbavě classic, ale jezdil jsem s ní minimálně, jelikož byla možnost používat suberb s řidičem. A že auto s původní cenou blížící se půlmilionu není (dostatečně) pohodlné ani pro řidiče (tedˇ se vracím k té současné fabii), pokládám za tristní. Buď si totiž se...
Fábia po městě 4 lidi odveze v pohodě. Vzpomínám si dokonce na cestu 4 dospělí Praha-Brno a bez problémů. Možná na 500km trase už by to nebylo ono, ale město je OK. Tvoje problémy s posazem nechápu. Když jsem s Fábií jezdil v autoškole, problémy jsem neměl a měřím skoro stejně (178cm)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 13:48, fabie auto pro manželku - HAHAHA
anonym napsal:
Tazatel je jaksi jeden a tentýž, který bude jezdit buď Fábií nebo Civikem. Je úplně jedno, jestli parkuje hůř nebo líp než superman s Ducati, který 6 metrů vtěstná do 4-metrové díry, protože "má čidla a závěs". Skoro všichni tady reagují podle svých specifických podmínek - já bych bral Civika (protože mám rád dynamické svezení, protože chci velké auto, protože...) ale nikdo nebere v potaz, že tazetel jezdí po městě. Co když je to auto třeba pro jeho manželku? Ha? Vy chytráci. Jediný rozumný názo...
no.... pro manželku... ta moje nejradši jezdí v Toyotě RAV, kromě jiného protože se s ní krásně parkuje. Fabku ani jiné "auto pro ženy" by fakt neocenila. Mezi osobáky fakt tak moc rozdíl v rozměrech není, při parkování záleží daleko víc na tom, jak to umíš, jaký je výhled z vozu, případně parkovací senzory... tak si ty malý mrchy nech pro sebe, laskavě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 14:16, RE: Třída
anonym napsal:
Fábia po městě 4 lidi odveze v pohodě. Vzpomínám si dokonce na cestu 4 dospělí Praha-Brno a bez problémů. Možná na 500km trase už by to nebylo ono, ale město je OK. Tvoje problémy s posazem nechápu. Když jsem s Fábií jezdil v autoškole, problémy jsem neměl a měřím skoro stejně (178cm)
V autoškole jsi byl rád, že se udržíš na cestě, to tě nějaký pohodlný posez s dobrým výhledem nezajímal. Já se učil na felicii a tam nebylo co štelovat, ostatně bych se moc nedivil, pokud by autoškolácká fabia na tom byla podobně, protože i v oné výbavě ambiente jsou výškově stavitelná sedadla příplatková. Soukromé auto mám punto první generace a logicky je o sedm let mladší fabia ve spoustě věcí lepší, ale posez za volantem a výhled z vozu má jednoznačně lepší punto (i když narozdíl od fabie má volant stavitelný jen výškově). V puntu také nezastiňuje volant výhled na budíky. Nicméně na převoz 4 osob se nehodí ani jedno z těchto aut, vždy je to nouzové řešení žádající si obětavost těch, kteří sedí vzadu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 15:34, RE: Třída
Giorgio napsal:
V autoškole jsi byl rád, že se udržíš na cestě, to tě nějaký pohodlný posez s dobrým výhledem nezajímal. Já se učil na felicii a tam nebylo co štelovat, ostatně bych se moc nedivil, pokud by autoškolácká fabia na tom byla podobně, protože i v oné výbavě ambiente jsou výškově stavitelná sedadla příplatková. Soukromé auto mám punto první generace a logicky je o sedm let mladší fabia ve spoustě věcí lepší, ale posez za volantem a výhled z vozu má jednoznačně lepší punto (i když narozdíl od fabie má...
Já jsem měl na mysli normální parkování, když jsem tvdil, že mezi fábkou a tím civikem není velký rozdíl. Nejsem z Prahy,ale z malého města a až na výjimky si tady místo na parkování neděláme nárazníkem a závěsem, ale parkujeme tam, kde místo je. Spostu z Vás machrů, co tady řešíte pár centimetrů bych chtěl vidět parkovat, možná by to už tak přesvědčivé nebylo. Trvám na svém: Nezáleží, jestli je auto o 30 cm delší, ale jestli někdo parkovat umí, nebo ne a viděl jsem spoustu chlápků, co jezděj dlouho, ale parkovat moc neuměj!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 16:05, Šakal
P.S: Já jezdím také dlouho a parkovat vůbec neumím, v autoškole jsme to neprobíraly.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 16:14, RE: Šakal
anonym napsal:
P.S: Já jezdím také dlouho a parkovat vůbec neumím, v autoškole jsme to neprobíraly.
To spíš asi chlapče "neprobírali", nebo jste tam byly samé holky? Víš, když si chceš z někoho děla prdel, tak sám musíš umět alespoň psát, jinak pak uděláš oslíka sám ze sebe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.10.2007 16:48, RE: Šakal
anonym napsal:
To spíš asi chlapče "neprobírali", nebo jste tam byly samé holky? Víš, když si chceš z někoho děla prdel, tak sám musíš umět alespoň psát, jinak pak uděláš oslíka sám ze sebe
No, to že si někdo na někoho hraje mi už ani nevadí. Je to tak staré, jako tyto stránky a díky registraci už je to stejně jen zábava pro lidi do IQ 80 Spíš je škoda, že tady ti troubelíni zabírají místo a pak člověk musí jet dolů, než najde něco rozumného.
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.