0
zpět
 

diskuze k tématu: SILVESTROVSKÉ ZKUŠENOSTI UŽIVATELE: Výběr deseti nejlepších za rok 2006

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 00:45, Recenze
Tak to jsou tedy recenze, nekupujte auto v AAA, budete muset menit spostrebni material :) A hlavne nezalezi na aute ale ahlavne na barve musi byt cerne :) To byly tedy recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 02:16, RE: Recenze
Martin napsal:
Tak to jsou tedy recenze, nekupujte auto v AAA, budete muset menit spostrebni material :) A hlavne nezalezi na aute ale ahlavne na barve musi byt cerne :) To byly tedy recenze.
Otec to byl kurva king lol
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 09:35, RE: Recenze
Dr. Evil napsal:
Otec to byl kurva king lol
To nemá chybu faktu super kousky ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 09:53, RE: Recenze
Martin napsal:
Tak to jsou tedy recenze, nekupujte auto v AAA, budete muset menit spostrebni material :) A hlavne nezalezi na aute ale ahlavne na barve musi byt cerne :) To byly tedy recenze.
bucheche. řídící jednotka a alternátor = spotřební materiál. super. automechanik z AAA?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 10:12, RE: Recenze
anonym napsal:
bucheche. řídící jednotka a alternátor = spotřební materiál. super. automechanik z AAA?
Dobre s tou ridici jednotkou a alternatorem je to neco jineho, ale to se muze stat vsude, a nidke vam neuznaji odpovednost, to nema nic spoelcneho s AAA, a mimochodem nejsem zamestnanec AAA, jenom zastavam nazor ze temer vsechny bazary jsou stejny, zaruku vam nidke neuznaji, a auto v dobrem stavu najdete i v AAA a spatny kus muzete najit v kazdem bazaru. Holt to chce si auto pred koupi vetsinou nechat poradne zkouknout mechanikem nebo nekym kdo tomu rozumi. Kazdy si ztezuje na bazary, ale hodn elidi koupi auta s viditelnymy vadami. Pokud je to skryte bohuzel se s bazarem tezko dohaduje, jako treba alternator. Ale v zadenm bazaru se s vami bavit nebudou. Jendou clovek kupuje ojetinu a musi se s tim pocitat. My jsem v rodine nidky nemeli nove auto, a presto si neztezujeme. Vzdycky stal prvotni servis hodne penez, dost udrzba a pak prvostni skryte zavady, ale pak je vetsinou klid, pokud nemate smulu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 10:18, Na Silvestra dobrá sranda
Neblbněte chlapi, na Silvestra je to fakt dobrá sranda! Už dlouho jsem se na tomhle serveru tak nepobavil. A myslím, že právě to bylo úmyslem redakce, ne podat fakta o zmíněných autech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 10:24, RE: Na Silvestra dobrá sranda
Vláďa napsal:
Neblbněte chlapi, na Silvestra je to fakt dobrá sranda! Už dlouho jsem se na tomhle serveru tak nepobavil. A myslím, že právě to bylo úmyslem redakce, ne podat fakta o zmíněných autech.
jojo v redakci maj asi víc práce než jsem si původně myslel
to jsou opravdu perly ty recenze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 11:07, některé pasáže jsou fakt dobré
... otec byl kurva king v celým okrese... ...před barákem máme ten debilní retardér, tak vždycky když přes to jedu mám naraženou kostrč....

Jinak skladba vět, styl vyjadřování, pravopisné chyby (nemyslím překlepy) atd je taky mnohdy docela veselé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 12:52, :-)
Někteří opravdu perlí.....docela dobře jsem se u některých částí pobavil...
tohle se redaktorům povedlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 14:16, Králové silnic
taky si to svoje auto vychvaluji, ale když fiat a ferrari jsou králové silnic, tak už radši mlčím (vyrovnaná dvojka). Tomu, že fiat uno může dosáhnou 220 km/h, bych taky věřil- když vypadne z letadla.
Super články.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 14:17, Je to tak.
Tady všichni vidíte co všechno, a kdo všechno se pohybuje po silnicích české republiky. Dneska je hanba někam vůbec vyjet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 19:00, Milan
Děkuji redakci za tento povedený výběr. Bohužel jsem tam nenašel moji oblíbenou recenzi, které byla uveřejněna v březnu - Renault R19. Uživatel tam např. zmiňuje ... sedadla jsou po dlouhé jízdě nepohodlná, proto jsem si musel koupit nový potah .... auto bych si koupil znovu, tentrokrát ale v černé, nebo stříbrné barvě s litými koly atd.
Omlouvám se autorovi za případné nepřesnosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 19:08, RE: Milan
povedený výběr napsal:
Děkuji redakci za tento povedený výběr. Bohužel jsem tam nenašel moji oblíbenou recenzi, které byla uveřejněna v březnu - Renault R19. Uživatel tam např. zmiňuje ... sedadla jsou po dlouhé jízdě nepohodlná, proto jsem si musel koupit nový potah .... auto bych si koupil znovu, tentrokrát ale v černé, nebo stříbrné barvě s litými koly atd.
Omlouvám se autorovi za případné nepřesnosti.
Vybíral jsem pouze dosud nepublikované příspěvky a bohužel jich mohlo být jen deset, takže máme v redakci dost materiálu na další "speciály".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 19:39, recenze na fiat uno
Hahaha,tak ta recenze na fiata uno je nejlepsi,mam takovy pocit,ze pisatel teto recenze byl pod nejakym vlivem narkotik,protoze jet s unem 240 km/h a k tomu zavodit s trilitrovym bmw...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 20:25, RE: recenze na fiat uno
kuba napsal:
Hahaha,tak ta recenze na fiata uno je nejlepsi,mam takovy pocit,ze pisatel teto recenze byl pod nejakym vlivem narkotik,protoze jet s unem 240 km/h a k tomu zavodit s trilitrovym bmw...
No jsou to fakt tipci nekteri!Ten blazen s Unem vs Ferrari me fakt pobavil!Nechtel bych ho potkat na silnici jak kolem me proleti 220 a po uprave az 250km/h!Nerad bych mel zniceneho Civika od jeho leticich plechu v te rychlosti!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.12.2006 21:23, RE: recenze na fiat uno
Zdenda napsal:
No jsou to fakt tipci nekteri!Ten blazen s Unem vs Ferrari me fakt pobavil!Nechtel bych ho potkat na silnici jak kolem me proleti 220 a po uprave az 250km/h!Nerad bych mel zniceneho Civika od jeho leticich plechu v te rychlosti!
Nevím, jestli se pisatel nespletl, jestli ta rychlost neměla být v mílích. No ještě pár úprav a bude to rychlejší než zvuk!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 00:07, RE: recenze na fiat uno
Thales napsal:
Nevím, jestli se pisatel nespletl, jestli ta rychlost neměla být v mílích. No ještě pár úprav a bude to rychlejší než zvuk!
Vy toho o Unu turbo moc nevíte viďte.Některý ty přirovnání byli šílený(porovnávat Uno s Ferrari),ale to auto jede přes fakt slušně.Ikdyž podvozek nestíhá.Jinak ukázka fotek z netu:
http://www.acrt.sk/fotogaleria/maxspeed/Turbo.jpg
http://www.need4speed.ws/top-speed/other/essence11a_240-245/HelderL_unoTracing1994_243/Fiat-Uno-Turbo-Ie-Racing-1994-243-kmh.html
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 00:31, RE: recenze na fiat uno
Thales napsal:
Nevím, jestli se pisatel nespletl, jestli ta rychlost neměla být v mílích. No ještě pár úprav a bude to rychlejší než zvuk!
Tak jsem se taky po dlouhe dobe pobavil!!! No s tou Omegou to byl taky pekny pakos - "neverte ze jede jen 240 km/h - ona umi 250 - 270 !!! To by jsem rad videl!!! No ale chlapec co psal o UNU tak sice trpi fantasmagorii ale v jednom ma pravdu, ze na svuj obsah (1.3 TURBO) a rok vyroby je to rychle auto!!! Sam jsem v nem chvili jezdil a na zryhcleni to byla mala raketka!!! No asi na Bavory nema ale rozjezd to melo slusny!!! Rychlost uz tak nepamatuju ale kolem tech 200 to mohlo delat!!! Ale byla to takova plechovka!!! A ten Kurva king - no to je narez - jsem malem spadnul ze zidle!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 02:16, RE: recenze na fiat uno
Jarda napsal:
Tak jsem se taky po dlouhe dobe pobavil!!! No s tou Omegou to byl taky pekny pakos - "neverte ze jede jen 240 km/h - ona umi 250 - 270 !!! To by jsem rad videl!!! No ale chlapec co psal o UNU tak sice trpi fantasmagorii ale v jednom ma pravdu, ze na svuj obsah (1.3 TURBO) a rok vyroby je to rychle auto!!! Sam jsem v nem chvili jezdil a na zryhcleni to byla mala raketka!!! No asi na Bavory nema ale rozjezd to melo slusny!!! Rychlost uz tak nepamatuju ale kolem tech 200 to mohlo delat!!! Ale byla ...
Nevim cemu se divis,recenze na omegu je sice uplne na p..u,ale co se tyka ty Omegy 3000/24V,tak sam jsem mel dva kusy a 150KW/204koni na 1400kg tezky auto je uplne super,0-100km/h 6.5vteriny,0-200 22 sekund a maximalka 280km/h(tachometrovych,takze realne tak 250km/h),v technicaku maximalni povolena 240km/h,fakt to tak jezdi,spotreba cca 8,5-13litru podle stylu jizdy,paradni auto,skoda ze jich je tady tak malo,hned bych si ji koupil znova v manualu,jinak tenhle motor je podle me nejlepsi motor co kdy OPEL udelal,ma hodne hlinikovejch casti,proto to je tak lehky a komprese zmerena po 15-ti letech provozu cca 5% minus,kdo v tom nejel,nezazil...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.12.2006 14:11, PF 2007
SKINS napsal:
Nevim cemu se divis,recenze na omegu je sice uplne na p..u,ale co se tyka ty Omegy 3000/24V,tak sam jsem mel dva kusy a 150KW/204koni na 1400kg tezky auto je uplne super,0-100km/h 6.5vteriny,0-200 22 sekund a maximalka 280km/h(tachometrovych,takze realne tak 250km/h),v technicaku maximalni povolena 240km/h,fakt to tak jezdi,spotreba cca 8,5-13litru podle stylu jizdy,paradni auto,skoda ze jich je tady tak malo,hned bych si ji koupil znova v manualu,jinak tenhle motor je podle me nejlepsi motor co...
Pane Vaculíku a také všichni vaši kolegové,přijměte velké poděkování za celoroční práci(pro Vás práce-pro mne zábava i poučení) a do Nového roku vše nej........
spokojený náštěvník Vašich stránek
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.