0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault R19 Chamade - pohodlí za 25 tis. Kč.

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 14:51, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No autor není blázen, ale pěknej debil, že to koupil a ještě větší, že si chce nechat! Tady se píše spousta věcí a spousta toho není pravda řečeno dogmaticky, ale to že rencek staršího data výrob je na hovno je jasné nad slunce.Třeba jako golf II. je pro někoho modla, ale já jako majitel servisu vím, že to byly vždycky pěkný šunky, ale musím říct, že třeba proti Renaultu to byly ještě držáky. Jsou to prostě věci, které každý ví, ale přesto se najde blb, který se prostě nenechá poučit a udělá ...
No Golf IV je objektivně daleko větší šunka, naopak Golf II byl dlouhodobě značně spolehlivé a odolné auto. To že vy s ním máte takové zkušenosti je sice hezké, ale znám lidi, co dělají servis koncernových vozů a mají přesně opačné. Prostě co člověk to názor. Jinak R19 za 25 000 korun je stejný nesmysl, jako jakékoliv auto za tu cenu. V našem časopise máme ribriku atuto za jeden plat a věřte, že jen málo aut testovaných v ní překvapí. Většina je vylítaná a bez servisu. Ono co taky chcete za jede plat. osobně kdybych měl na auto 25 000 korun, tak bych třeba ještě rok šetřil a pak bych si koupil nějaké, ale alespoň za 50 000 a více a určitě ne nic od Renaulta. Tomáš Dusil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 14:57,
Řekl bych, že pán pěkně naletěl ... Jako chlap bych to uznal a nedělal ze sebe blbého, že si auto se spotřebou 12 litrů a ještě k tomu plave nechám až do smrti. Reálná spotřeba by měla být kolem 8 litrů. Být v jeho situaci, tak si Favorita nechám a přišetřím, než kupovat šrot za 25 000. Jinak Astra F by byla určitě lepší koupě, nahradní díly levnější, jízdní vlastnosti - stabilnější na silnici, motor 1,6i (55kw) - nesmrtelný a je jich na trhu hodně, výbava dle nabídky, ale zpravidla lepší než u feliny. Anebo něco od Forda. Ale jinak platí to, co už bylo mnohokrát řečeno: v podstatě u této cenové kategorie nezáleží až tak na značce, ale na STAVU KONKRÉTNÍHO AUTA.
Pěkný den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:03, r19 je dobre auto
mam ho na dojíždění do práce,cena 14 000, motor 1,8 66 kw,má to krátký kvalty jede svižně, spotřeba teď v zimě 7,5 v létě 6,5 ale jedu mimo město.jinak koroze jako u favorita,ale spolehlivost dobrá,za rok a 8 000 km jen jedna žárovka vpředu. zato už mi ho na parkovišti 2 x štrejchli,takže za ty prachy zlatý auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:17, Tak to nechápu...
Já jsem před rokem prodal Passata za 30t a ten teda drží mnohem víc,současný majitel vyměnil pouze tlumiče(to jsem mu ale oznámil při koupi) a má na tom najeto 20t km.Měl najeto poctivých 350t km,a já nejsem ten typ,že bych to stočil a prodal za pade:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:24, RE: r19 je dobre auto
anonym napsal:
mam ho na dojíždění do práce,cena 14 000, motor 1,8 66 kw,má to krátký kvalty jede svižně, spotřeba teď v zimě 7,5 v létě 6,5 ale jedu mimo město.jinak koroze jako u favorita,ale spolehlivost dobrá,za rok a 8 000 km jen jedna žárovka vpředu. zato už mi ho na parkovišti 2 x štrejchli,takže za ty prachy zlatý auto.
V Německu byl Renault 19 nejprodávanějším dováženým automobilem několik let.To znamená,že všichni Němci jsou pitomci a koupili si špatné auto,soudě podle reakcí jako vždy vševědoucích českých odborníků,včetně blba,jako Dusil a podobní znalci.Není chyba v autě,ale v majiteli,že si koupil oježděný vrak.Pokud by byl v pořádku,bude jezdit za 7 litrů v průměru a v pohodlí,o jakém se Tipu nebo Astře může jen zdát.I když Astra je spolehlivější,o tom není pochyb.Do každé ojetiny v takovém stavu bude člověk sypat peníze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:31, RE: r19 je dobre auto
anonym napsal:
V Německu byl Renault 19 nejprodávanějším dováženým automobilem několik let.To znamená,že všichni Němci jsou pitomci a koupili si špatné auto,soudě podle reakcí jako vždy vševědoucích českých odborníků,včetně blba,jako Dusil a podobní znalci.Není chyba v autě,ale v majiteli,že si koupil oježděný vrak.Pokud by byl v pořádku,bude jezdit za 7 litrů v průměru a v pohodlí,o jakém se Tipu nebo Astře může jen zdát.I když Astra je spolehlivější,o tom není pochyb.Do každé ojetiny v takovém stavu bude člověk sypat peníze.
Zato Vy jste chytrej jak rádio, copak nám povíte ještě hezkého pane znalče?)) Už se staršně těším, až se od Vás dozvím něco, co nevím...hahaha. Ty Vaše moudra ví i 10 leté dítě, že záleží na majiteli a na konkrétním stavu auta. Tomáš Dusil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 18:25, VZKAZ PRO TIPCARS
Važení,šlo by zařídit,aby zde mohli psát jen registrovaní uživatele?Vyhli bychom se tímto způsobem různým anonymum,kteří zde píšou různé připomínky a podle toho ,co píšou,jezdí tak leda s modelem 1:40.Možná by stačilo zveřejnit ip počítače,ale jasná identita nám všem ulehčí život.(třeba bychom zjistili,že spousta chytráku jezdí právě takovým autem za 25000kč.)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 18:58, RE: VZKAZ PRO TIPCARS
anonym napsal:
Važení,šlo by zařídit,aby zde mohli psát jen registrovaní uživatele?Vyhli bychom se tímto způsobem různým anonymum,kteří zde píšou různé připomínky a podle toho ,co píšou,jezdí tak leda s modelem 1:40.Možná by stačilo zveřejnit ip počítače,ale jasná identita nám všem ulehčí život.(třeba bychom zjistili,že spousta chytráku jezdí právě takovým autem za 25000kč.)
Neregistrovaný přístup náhodou umožňuje proniknout na povch spostě "nevšedních" názorů (-: BTW jezdil jsem R21 Nevada za 30000kč tři roky a 40000km bez závažných závad, jen s údržbou souvisejími výměnami. Ale za takový peníze nemůže chtít zázraky, už to že to každý den nastartuje je skoro zázrak. Já jezdil s větším autem a podobným motorem (1,7/66kW).za 7,5l v kombinaci město/dálnice. Trochu mne překvapuje v souvislosti s R19 pojem těžké auto, to je jak kdyby majitel jezdil s plným kufrem cementu. To auto snad nemá ani 900kg, proto taky obvykle málo bere., ale naložený hooodně mizerně brzdí. nezbývá než popřát majiteli hodně štěstí a pevný nervy, mě Renault tenkrát taky vyhovovat, ale je to o tom, co od toho kdo vyžaduje. rzr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 19:09, RE: r19 je dobre auto
anonym napsal:
Zato Vy jste chytrej jak rádio, copak nám povíte ještě hezkého pane znalče?)) Už se staršně těším, až se od Vás dozvím něco, co nevím...hahaha. Ty Vaše moudra ví i 10 leté dítě, že záleží na majiteli a na konkrétním stavu auta. Tomáš Dusil.
Pane Dusil,když už tady píšete,mohl bych Vás poprosit,jestli byste se nemohl živit něčím jiným,než psaním o autech ? Děkuji Vám za pochopení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 19:58, RE: VZKAZ PRO TIPCARS
anonym napsal:
Neregistrovaný přístup náhodou umožňuje proniknout na povch spostě "nevšedních" názorů (-: BTW jezdil jsem R21 Nevada za 30000kč tři roky a 40000km bez závažných závad, jen s údržbou souvisejími výměnami. Ale za takový peníze nemůže chtít zázraky, už to že to každý den nastartuje je skoro zázrak. Já jezdil s větším autem a podobným motorem (1,7/66kW).za 7,5l v kombinaci město/dálnice. Trochu mne překvapuje v souvislosti s R19 pojem těžké auto, to je jak kdyby majitel jezdil s plným kufrem cem...
jo a ještě si rýpnu, pročpak osoba Tomáš Dusil vystupuje jako anonym? Kdoví, copak je to za Dusila, ten anonymní Dusil.rzr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 20:36, RE: VZKAZ PRO TIPCARS
anonym napsal:
Važení,šlo by zařídit,aby zde mohli psát jen registrovaní uživatele?Vyhli bychom se tímto způsobem různým anonymum,kteří zde píšou různé připomínky a podle toho ,co píšou,jezdí tak leda s modelem 1:40.Možná by stačilo zveřejnit ip počítače,ale jasná identita nám všem ulehčí život.(třeba bychom zjistili,že spousta chytráku jezdí právě takovým autem za 25000kč.)
A takoví debilové jako ty, musí chodit pěšky protože jim nikdo řidičák niky nedá. Maximálně dostaneš povolení zajezdit si na tříkolce na pískovišti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 20:43,
Spotřeba 10-12 litrů je naprosto normální. Za kolik by si chtěl jezdit benzínem?? Pravda je že tady jsou borci co jezdí dvoulitrama za SEDM!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 21:36, RE: r19 je dobre auto
anonym napsal:
Pane Dusil,když už tady píšete,mohl bych Vás poprosit,jestli byste se nemohl živit něčím jiným,než psaním o autech ? Děkuji Vám za pochopení.
Bohužel Vás zklamu, ale nemohl. Jestli se Vám to nelíbí, nemusíte moje články číst. Je demokracie a svoboda slova, tudíž Vás k tomu nikdo nenutí a je to čistě na Vás. Já Vám nenadával, Vy mně ano, ačkoliv mě vůbec neznáte. To je opravdu smutné. K tomu logovacímu jménu. To samozřejmě mám, ale tak nějak na to vždycky zapomenu. Tomáš Dusil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 21:47, RE: r19 je dobre auto
anonym napsal:
V Německu byl Renault 19 nejprodávanějším dováženým automobilem několik let.To znamená,že všichni Němci jsou pitomci a koupili si špatné auto,soudě podle reakcí jako vždy vševědoucích českých odborníků,včetně blba,jako Dusil a podobní znalci.Není chyba v autě,ale v majiteli,že si koupil oježděný vrak.Pokud by byl v pořádku,bude jezdit za 7 litrů v průměru a v pohodlí,o jakém se Tipu nebo Astře může jen zdát.I když Astra je spolehlivější,o tom není pochyb.Do každé ojetiny v takovém stavu bude člověk sypat peníze.
Jezdím s Astrou bez problémů za 7/100 průměrně, 1,6i. 250 000 na tacháči. Takže bych některé hovadiny nepouštěl do éteru. A to ještě nemá Ecotec. Fotřík měl R19 1,8 (55kw), spotřebu měl o něco vyšší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 21:52, RE: VZKAZ PRO TIPCARS
anonym napsal:
A takoví debilové jako ty, musí chodit pěšky protože jim nikdo řidičák niky nedá. Maximálně dostaneš povolení zajezdit si na tříkolce na pískovišti.
ale ale ale, tady se nejaky sikula trosku rozzlobil. Tak pokracuj chlapecku, a nezapomen si utrit nudli..........a priste se hosiku podepis. Sorry za off topic prispevek. rzr
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 21:53,
Myslím si, že není Dusil jako Dusill. Které příspěvky píše opravdový Tomáš Dusil? Pravý Tomáš Dusil by s tím měl něco dělat, třeba se zaregistrovat. Ať žije anonymita.
A jinak jezdím plečkou za 25 000Kč
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 22:19, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Myslím si, že není Dusil jako Dusill. Které příspěvky píše opravdový Tomáš Dusil? Pravý Tomáš Dusil by s tím měl něco dělat, třeba se zaregistrovat. Ať žije anonymita.
A jinak jezdím plečkou za 25 000Kč
špatně jste pochopil těch 25000,jde o to,že někteři aktéři zde zesměšní auto za 25000,nebo třeba fábii a podobně ...tak by se to zprůhlednilo a reagovali tak aby to mnělo hlavu a patu,a hned by se zde poznala zkrytá reklama na nové vozy,nebo povyšování některých značek,jako je tř.Toyota(nic proti ni),nebo VW....Napadlo vás někdy,že takovou recenzi může napsat na Renaulta třeba někdo od Hondy,aby lidé uvěřili,že jsou to všechno křápy a jen ty japonské držáky je ten pravý kauf....(nic proti článku výše,aby mne hned někdo nechytal za slovo)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 01:45, Střep
Pardon, ale tohle musí bejt klaciký případ voňavky, jak majitel naletí na pěknou káru a vyklubou se z toho takovýhle necky...
Hodně štěstí a trpělivosti a neházejte to do orlíku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 12:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Spotřeba 10-12 litrů je naprosto normální. Za kolik by si chtěl jezdit benzínem?? Pravda je že tady jsou borci co jezdí dvoulitrama za SEDM!!!
tak je to trochu vic nez bych cekal...s 10 let starou mazdou s 1.8 DOHC je spotreba tak do 7,5 l. A dynamika solidni (0-100 za 9,8s; na dvojku prej jde pokorit 110 km/h, ja nemel ale nikdy to srdce to rvat pres 5500 otacek, ikdyz omezovac je asi o 1000 vic, myslim)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.02.2008 13:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
špatně jste pochopil těch 25000,jde o to,že někteři aktéři zde zesměšní auto za 25000,nebo třeba fábii a podobně ...tak by se to zprůhlednilo a reagovali tak aby to mnělo hlavu a patu,a hned by se zde poznala zkrytá reklama na nové vozy,nebo povyšování některých značek,jako je tř.Toyota(nic proti ni),nebo VW....Napadlo vás někdy,že takovou recenzi může napsat na Renaulta třeba někdo od Hondy,aby lidé uvěřili,že jsou to všechno křápy a jen ty japonské držáky je ten pravý kauf....(nic proti článk...
Toyota budou stále necky, pro nás, horních deset tisíc. Teďka mám na svém loňském Merglu S najeto 32.000km a je to fajn, dobře zajetý, ale protože mě někdo ťuknul před paladiem do dveří, půjde o Velikonocích z baráku a vezmu BMW řady6 asi se sklápěcí střechou.....no a na zimu další eSko...
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.