0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault R19 Chamade - pohodlí za 25 tis. Kč.

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 00:22, Bravo to dneska neusnu.....
Osobně pokud bych měl jen 25 000 bych to viděl jako výhodnější koupit felcku v kombíku.Bych k tomu raděj přidal 10 a za 35 už se dá něco sehnat,ale toto.... no každýho věc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 00:36, šrot
No pěkný šrot který má navíc nalítaných aspon tak půl mega.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 06:31, hodně trpělivosti Vám přeji
Nezbývá než souhlasit s pány nade mnou. Díly na Rencky nejsou zrovna z těch levnějších. O útulnosti a prostornosti nemám pochyb ale to co budete muset vrazit do motoru a podvozku (ať Vám vše ostatní slouží bez závad) nebude málo. Jinak budete skákat jak v tom Favoritu a spotřebovávat jako kdyby jste měl pod kapotou 3.0 V6. To byl ten Favál fakt tak špatný, že jste zvolit jak jste zvolil? Zkuste www.renaultclub.cz, najděte si sekci R19-tek, někdo Vám určitě poradí jak, u koho a za kolik.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 06:45, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
Nezbývá než souhlasit s pány nade mnou. Díly na Rencky nejsou zrovna z těch levnějších. O útulnosti a prostornosti nemám pochyb ale to co budete muset vrazit do motoru a podvozku (ať Vám vše ostatní slouží bez závad) nebude málo. Jinak budete skákat jak v tom Favoritu a spotřebovávat jako kdyby jste měl pod kapotou 3.0 V6. To byl ten Favál fakt tak špatný, že jste zvolit jak jste zvolil? Zkuste www.renaultclub.cz, najděte si sekci R19-tek, někdo Vám určitě poradí jak, u koho a za kolik.
Být spokojený s autem jen proto, že je pohodlný posez a velký úložný prostor? To ostatní, co autor popisuje, by snad stačilo k naprostému zhnusení, ne? Spotřebu cítím neustále na peněžence a v častých návštěvách čerpačky a poskakující auto a nejisté řízení na našich cestách asi taky. To opravdu raději asi toho Favorita, za pár korun ho opravit a spokojeně jezdit! Já měl Tipo benzín i naftu, takže autorovi poradím - kup si taky takové auto, nákupní cena je stejná, náhradní díly levné, posilovač řízení, žere 7 l benzínu (6 nafty) a prostoru je tam taky obrovsky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 08:02, RE: Bravo to dneska neusnu.....
vasapasa napsal:
Osobně pokud bych měl jen 25 000 bych to viděl jako výhodnější koupit felcku v kombíku.Bych k tomu raděj přidal 10 a za 35 už se dá něco sehnat,ale toto.... no každýho věc
To už radši Astru F Caravan, proti Felině je to aspoň už auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 08:14, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
Být spokojený s autem jen proto, že je pohodlný posez a velký úložný prostor? To ostatní, co autor popisuje, by snad stačilo k naprostému zhnusení, ne? Spotřebu cítím neustále na peněžence a v častých návštěvách čerpačky a poskakující auto a nejisté řízení na našich cestách asi taky. To opravdu raději asi toho Favorita, za pár korun ho opravit a spokojeně jezdit! Já měl Tipo benzín i naftu, takže autorovi poradím - kup si taky takové auto, nákupní cena je stejná, náhradní díly levné, posilovač ř...
No řekl bych, že dnes doporučit Tipo, holé neštěstí. S Chamade mám letité zkušenosti a Tipo je v ergonomii deset let pozadu, o tvarech ani nemluvě. Ceny dílů, to je jiná, ale když se nekupují u Renaultu, tak jsou podobné cenám na Favorita nebo právě to Tipo. A spotřeba Renaultu je taky velice pěkná, dlouhé cesty dokáže i pod 6(benzín) při dodržování předpisů a na cesty do práce 4km tam a zpět kolem 8. Nejisté řízení je dáno špatnými tlumiči, ale údržba auta v našich končinách nikoho nezajímá a pak mrčí, že auto poskakuje přes hrbolky, vyměnit tlumiče a auto sedí, neskáče a v zatáčkách je na své poměry jisté - není to BMW ale pro obyč. ježdění krásné svezení, pohodlné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 08:26, RE: Bravo to dneska neusnu.....
vasapasa napsal:
Osobně pokud bych měl jen 25 000 bych to viděl jako výhodnější koupit felcku v kombíku.Bych k tomu raděj přidal 10 a za 35 už se dá něco sehnat,ale toto.... no každýho věc
Feldu kombi za 25??? to si se po*ral, ne? Slusna je okolo 40t......bez koroze 70t.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 08:57, Alex
...autor je blázne. jezdit šrotem za 12 litrů, lítat na silnici ze strany na stranu a chtít si ho držet v rodině...to chce náturu...:))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 09:17, Renault 19 Chamade
Na obranu R19 Chamade musím povedať, že pred rokmi som toto auto mal a bolo skvelé. Avšak treba zdôrazniť, že každé auto je vizitkou majiteľa. Ja som ho dostal od otca, ten ho kúpil ešte v Tuzexe, bolo vždy servisované podľa predpisov v značkovom (ale serióznom, dobrom) servise a slúžilo super. Náš kus bol benzín 1,4 a spotreba bola skvelá, žiadnych 10l. Poruchy až na jedno ložisko vzadu do 120 000 km žiadne, potom som ho predal. Jedine karoséria začínala hrdzavieť čo ma rozladilo ale servis všetko opravil zadarmo lebo to bolo v záruke.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 09:37, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
Být spokojený s autem jen proto, že je pohodlný posez a velký úložný prostor? To ostatní, co autor popisuje, by snad stačilo k naprostému zhnusení, ne? Spotřebu cítím neustále na peněžence a v častých návštěvách čerpačky a poskakující auto a nejisté řízení na našich cestách asi taky. To opravdu raději asi toho Favorita, za pár korun ho opravit a spokojeně jezdit! Já měl Tipo benzín i naftu, takže autorovi poradím - kup si taky takové auto, nákupní cena je stejná, náhradní díly levné, posilovač ř...
Doporučovat stary Tipo to je z bláta do louže, u těchto starejch aut rozhoduje celkovej stav. Ten je pochopitelně u těchto vozů špatnej. Vy to Tipo máte asi dobry, ale to co měl kámoš...katastrofa, motor - šrot, spotřeba, jak kdy od 8 - 20l/100km, kastle ementál, elektrika si žila vlastním životem, brzdy hooodně vlažny atd...nebezpečnej pekáč, bál jsem se když mě v tom vezl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 09:59, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
Celicak napsal:
Doporučovat stary Tipo to je z bláta do louže, u těchto starejch aut rozhoduje celkovej stav. Ten je pochopitelně u těchto vozů špatnej. Vy to Tipo máte asi dobry, ale to co měl kámoš...katastrofa, motor - šrot, spotřeba, jak kdy od 8 - 20l/100km, kastle ementál, elektrika si žila vlastním životem, brzdy hooodně vlažny atd...nebezpečnej pekáč, bál jsem se když mě v tom vezl
Z bláta do louže? A jak si chceš u takových starých aut vybírat? Jedině podle toho, jací byli přechozí majitelé a jak se věnovali autu, protože bez údržby bude za ty roky každé auto v pr...li! Autor článku by mohl být s Renaultem spokojený po všech stránkách taky, kdyby mu ještě předchozí majitel udělal GO motoru, nápravy a natáhnul novou elektriku. A za 25 tis. můžeš koupit pěkné Tipo, ovšem za stejnou cenu koupit benzínového skákavého žraloka, tak to díky! Já už bych dneska Tipo taky nekoupil! Pokud chci normálně jezdit, musím mít auto, na které je spoleh a to po 16 letech provozu splňuje málokteré! JardaK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 10:03, RE: šrot
anonym napsal:
No pěkný šrot který má navíc nalítaných aspon tak půl mega.
to je zase popelnice, ale každej nějak začínal, asi před 12 lety jsem měl R11 a to byl taky polykač peněz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 11:36, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
Nezbývá než souhlasit s pány nade mnou. Díly na Rencky nejsou zrovna z těch levnějších. O útulnosti a prostornosti nemám pochyb ale to co budete muset vrazit do motoru a podvozku (ať Vám vše ostatní slouží bez závad) nebude málo. Jinak budete skákat jak v tom Favoritu a spotřebovávat jako kdyby jste měl pod kapotou 3.0 V6. To byl ten Favál fakt tak špatný, že jste zvolit jak jste zvolil? Zkuste www.renaultclub.cz, najděte si sekci R19-tek, někdo Vám určitě poradí jak, u koho a za kolik.
díly na Rencka nejsou z nejlevnějších...

To je klasická povídačka, která už nějak zlidověla. Ukažte mi značku, pro kterou jsou originální náhradní díly levné. U každé je něco dražší, něco naopak levnější.
A na vůz za 25 tis asi těžko někdo bude kupovat origo náhradní díly....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 12:26,
Neblbněte s takovejhlema starejma křápama a ještě to vychvalovat na Tipcars.
V roce 1995 jsem jezdil přesně s takovýmhle autem, rok 1991. Koupil jsem ho za tehdejších 160tis. a už tenkrát to byl takovej blázinec nespolehlivej a zastaralej, kterýho jsem se radši za půl roku zbavil.
Koupit si v tý době šestnáct let starý auto by znamenal ročník 1979 - no to bych byl teda FRAJER!
Za svých 25 si radši kup trochu pořádný kolo a v zimě jezdi hromadou ale nedělej ostudu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 13:02, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Neblbněte s takovejhlema starejma křápama a ještě to vychvalovat na Tipcars.
V roce 1995 jsem jezdil přesně s takovýmhle autem, rok 1991. Koupil jsem ho za tehdejších 160tis. a už tenkrát to byl takovej blázinec nespolehlivej a zastaralej, kterýho jsem se radši za půl roku zbavil.
Koupit si v tý době šestnáct let starý auto by znamenal ročník 1979 - no to bych byl teda FRAJER!
Za svých 25 si radši kup trochu pořádný kolo a v zimě jezdi hromadou ale nedělej ostudu.
No autor není blázen, ale pěknej debil, že to koupil a ještě větší, že si chce nechat! Tady se píše spousta věcí a spousta toho není pravda řečeno dogmaticky, ale to že rencek staršího data výrob je na hovno je jasné nad slunce.Třeba jako golf II. je pro někoho modla, ale já jako majitel servisu vím, že to byly vždycky pěkný šunky, ale musím říct, že třeba proti Renaultu to byly ještě držáky. Jsou to prostě věci, které každý ví, ale přesto se najde blb, který se prostě nenechá poučit a udělá tokovou píčovinu. No a Vy, co se ho teď budete strašně zastávat jste úplně stejný jitrnice a kupte si ho taky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 13:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Neblbněte s takovejhlema starejma křápama a ještě to vychvalovat na Tipcars.
V roce 1995 jsem jezdil přesně s takovýmhle autem, rok 1991. Koupil jsem ho za tehdejších 160tis. a už tenkrát to byl takovej blázinec nespolehlivej a zastaralej, kterýho jsem se radši za půl roku zbavil.
Koupit si v tý době šestnáct let starý auto by znamenal ročník 1979 - no to bych byl teda FRAJER!
Za svých 25 si radši kup trochu pořádný kolo a v zimě jezdi hromadou ale nedělej ostudu.
Souhlas, i když bych to napsal asi trochu mírněji, ale je to tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 13:08, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Neblbněte s takovejhlema starejma křápama a ještě to vychvalovat na Tipcars.
V roce 1995 jsem jezdil přesně s takovýmhle autem, rok 1991. Koupil jsem ho za tehdejších 160tis. a už tenkrát to byl takovej blázinec nespolehlivej a zastaralej, kterýho jsem se radši za půl roku zbavil.
Koupit si v tý době šestnáct let starý auto by znamenal ročník 1979 - no to bych byl teda FRAJER!
Za svých 25 si radši kup trochu pořádný kolo a v zimě jezdi hromadou ale nedělej ostudu.
No jo, ale vem si, že dotyčný pán s Renaultem víc peněz nemá, takže koupil to, co koupil a vytvořil recenzi. Má na to nárok, určitě je tu takových (s méně penězi) více! Mě spíš zarazilo to, že někdo dělá recenzi po pár najetých kilometrch, i když je asi pravda, že v horším stavu dotyčná R19 asi už ani být nemůže. Snad jen, že se ten perfektní interiér propadne sežranou podlahou na cestu a kufr se zbortí, takže bude po všech výhodách! Chtěl bych vidět, jak by prošla na STK! JardaK.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 13:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Neblbněte s takovejhlema starejma křápama a ještě to vychvalovat na Tipcars.
V roce 1995 jsem jezdil přesně s takovýmhle autem, rok 1991. Koupil jsem ho za tehdejších 160tis. a už tenkrát to byl takovej blázinec nespolehlivej a zastaralej, kterýho jsem se radši za půl roku zbavil.
Koupit si v tý době šestnáct let starý auto by znamenal ročník 1979 - no to bych byl teda FRAJER!
Za svých 25 si radši kup trochu pořádný kolo a v zimě jezdi hromadou ale nedělej ostudu.
Souhlasím, 25tisíc investuj raději do kola, nebo dál šetři. Ne všichni holt můžou jezdit v autě...
A asi by to taky chtělo zpřísnit dohled nad STK, aby něco takovýho vůbec nemohlo ohrožovat ostatní účastníky na silnicích.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 13:42, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
Z bláta do louže? A jak si chceš u takových starých aut vybírat? Jedině podle toho, jací byli přechozí majitelé a jak se věnovali autu, protože bez údržby bude za ty roky každé auto v pr...li! Autor článku by mohl být s Renaultem spokojený po všech stránkách taky, kdyby mu ještě předchozí majitel udělal GO motoru, nápravy a natáhnul novou elektriku. A za 25 tis. můžeš koupit pěkné Tipo, ovšem za stejnou cenu koupit benzínového skákavého žraloka, tak to díky! Já už bych dneska Tipo taky nekoupil!...
jojo, ja mama Tipo a taky uz bych d nej nesel, kdyz uz auto za 25, tak nejakyho japoncika, protoze ti alespon neco vydrzi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 14:02, RE: hodně trpělivosti Vám přeji
anonym napsal:
jojo, ja mama Tipo a taky uz bych d nej nesel, kdyz uz auto za 25, tak nejakyho japoncika, protoze ti alespon neco vydrzi...
A co ceny dílů - vzpomínám si na svého starého accorda (1979) a po 15 letech už to byla trága a ceny dílů ..... i když dneska je zase jiná situace
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.