0
zpět
 

diskuze k tématu: Sporťáky za 100.000,-

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla, italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 15:17, Coupe vs Tipo
Opravdu nechapu prirovnani podvozku Coupe k Tipu. Vzdyt tam je nebetycnej rozdil jak v konstrukci, tak v naladeni a v konecnych jizdnich vlastnostech. Tohle me opravdu dostalo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 15:40, RE: A co Ford ?
anonym napsal:
Dobrý den,
zajímal by mě názor na Ford Puma. Jaké máte zkušenosti v porovnání s výše uvedenými auty ? Díky
Zkušenosti nemám, ale podle dobových testů i v cízích časopisech to má asi nejlepší podvozek, rozhodně lepší než výše uvedená auta.Tam mám zkušenost jen s Fiatem, ale ve čtyřválci, což sice jede, ale motor na spolehlivost je dost špatnej.Já bych volil Pumu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 16:03, RE: A co Ford ?
anonym napsal:
pumu ne. pokud chces sportaka, tak si najdi fakt sportaka. pokud ti staci puma, tak si vem fiestu a usetris. puma i tigra jsou "totozne" (totozne male) auta.
Tak to je úplný nesmysl, jak můžeš srovnávat Pumu a Tigru?Tyhle auta se dají srovnávat jen velikostí, ale jinak mají jiný charakter, řekl bych, že Puma je sporták pro lidi, co do aut vidí, a Tigra je pro ty, co chtějí auto na efekt
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 16:58, RE: Tohle maj bejt sporťáky? :-D
Jirka napsal:
Supra je zastaralá a její provoz přijde na nesmyslné peníze (pokud má být udržována v rozumném stavu) a 200SX je něco tak neskutečně nespolehlivého, že bych raději jezdil autobusem (tedy pokud se bavíme o S13, která je v této ceně. S14 bych bral všema deseti:)). Ono najít v této ceně něco sportovního, co vám časem nesežere peněženku, bankovní účet a trezor je opravdu těžké.

Ta CRX II. generace je docela rozumná volba, ona je to totiž taková motokára, na které se toho nemá tolik co rozbít a kdy...
Tak to souhlasim, MX3, je dle mého názoru dobrá volba, sám bych si koupil bud Pumu, nebo právě MX3, je ale fakt, že Puma stojí minimálně tak okolo 150000,- a to ještě 1,4. S tím nárazem CRX do skály máš pravdu, žádný auta a hlavně japonský z 80 tých let nemají valnou pasivní bezpečnost, jsou hodně měkký.u CRX je dle mého názoru problém v krátkém rozvoru a řízení bez posilovače, což si při tom výkonu neumím představit a to jsem řídil asi 50 aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 20:02, Tohle nejsou sportovní auta
Zkus Toyotu Celicu, za 100tis koupíš už i model 94 a ml. S motorem 2.0 skvělé a spolehlivé auto. A rozhodně se sportovně povozíš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 11.11.2005 23:57, RE: Tohle maj bejt sporťáky? :-D
Tomáš napsal:
Tak to souhlasim, MX3, je dle mého názoru dobrá volba, sám bych si koupil bud Pumu, nebo právě MX3, je ale fakt, že Puma stojí minimálně tak okolo 150000,- a to ještě 1,4. S tím nárazem CRX do skály máš pravdu, žádný auta a hlavně japonský z 80 tých let nemají valnou pasivní bezpečnost, jsou hodně měkký.u CRX je dle mého názoru problém v krátkém rozvoru a řízení bez posilovače, což si při tom výkonu neumím představit a to jsem řídil asi 50 aut.
Měl jsem CRX 2. generace , 1.6 ,16v, dohc, r.v. 91. Mohu vřele doporučit! Vynikající jízdní vlastnosti (motokára), super spotřeba i při opravdu agresivní jízdě a v mém případě i maximální spolehlivost. Dělala se i 1.6,16v VTEC- 150 koní a to je při hmotnosti někde kolem 900 kg (už nevím přesně) opravdu fičák. Chudá výbava??? Bavíme se o sporťácích, nebo chceme pojizdný obývák?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 12.11.2005 08:36, RE: Tohle maj bejt sporťáky? :-D
Jirka napsal:
Supra je zastaralá a její provoz přijde na nesmyslné peníze (pokud má být udržována v rozumném stavu) a 200SX je něco tak neskutečně nespolehlivého, že bych raději jezdil autobusem (tedy pokud se bavíme o S13, která je v této ceně. S14 bych bral všema deseti:)). Ono najít v této ceně něco sportovního, co vám časem nesežere peněženku, bankovní účet a trezor je opravdu těžké.

Ta CRX II. generace je docela rozumná volba, ona je to totiž taková motokára, na které se toho nemá tolik co rozbít a kdy...
Mam Hondu CRX II.generace a je to v pohode! Muzu doporucit jako auto do 100 je to asi nejlepsi volba. Dlouho sem se rozhodoval a nakonec si ji taky poridil....tedka uz mam druhou a nemuzu si stezovat. A s tou vybavou jako TRABANT? Moje ma Klimatizaci,okna,srcatka a sibr v elektrice...ma tohle trabant? Rozhodne auto do 100 000,- Jedine Honda!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.11.2005 10:03, Opel Tigra
Já bych bral tu Tigru, moc se mi líbí. Dost mě ale škokuje, že je motor 1,6i 16v tak špatný a po 100.000 km bývá hotový (jak se píše v článku)! Zajímalo by mě jestli s tímto motorem máte někdo nějaké dobré nebo špatné zkušenosti? Díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 14.11.2005 10:04, sporťák za 100000 kč.
Já prodávám fiat coupe za 80000, jestli máš zájem napiš Martas-gsx@seznam.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 08:37, RE: A co Ford ?
anonym napsal:
Dobrý den,
zajímal by mě názor na Ford Puma. Jaké máte zkušenosti v porovnání s výše uvedenými auty ? Díky
No, pumu nebart! Je to fiesta coupe. Tzn stísněný interiér a s motorem 1.4 i 1.6 si stejně nezasportuješ. Tak 1.6 má myslím 100ps, ale to je tak všechno. Když "sporťák" od forda, tak bych volil radějicougar 2,5L 170ps. To auto vypadá hezky a ten 2,5l šestiválec celkem drží. Ale čistokrevný sporťák to není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 08:47, Celica = dobrá volba
Karel napsal:
Zkus Toyotu Celicu, za 100tis koupíš už i model 94 a ml. S motorem 2.0 skvělé a spolehlivé auto. A rozhodně se sportovně povozíš...
Jo celica by byla myslím dobrá volba. Spolehlivost toyoty a ještě sportovní design, to je fajn. Možná i MR2 by v téhle kategorii nebyla špatná. S těmito auty, ale nemám žádnou zkušenost. Sám mám hondu Integru a tu bych za jiné sportovní neměnil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 12:48, RE: A co Ford ?
Luke napsal:
No, pumu nebart! Je to fiesta coupe. Tzn stísněný interiér a s motorem 1.4 i 1.6 si stejně nezasportuješ. Tak 1.6 má myslím 100ps, ale to je tak všechno. Když "sporťák" od forda, tak bych volil radějicougar 2,5L 170ps. To auto vypadá hezky a ten 2,5l šestiválec celkem drží. Ale čistokrevný sporťák to není.
Ford Cougar už ale bohužel není kolem 100 tisíc, ale spíš kolem 200 tisíc. :o(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 14:00, pokuty
No jo chlapy, je to parada mit super sportak, ja osobne mam Alfu Gtv 3litr, ale zrovna vcera jsem opet platil pokutu na dalnic pri ceste z Prahyi!!! Nejvic me ovsem nasral fakt, ze mi dochazel benal, tak jsem dal nohu z plynu a jel 160, predjizdim renault laguna... no a za chvili je mam za sebou s majackem!! Namerili 161 a hned litr v prdeli! Tak me to porad lezi v hlave, jak si na ne dat pozor, kdyz uz nepomuze ani anti radar a ani dobry oci, kdyz se tak serou mezi nas!!! 130km/h je delana na skodovky 120 a ne na dnesni realitu!!! To opet nekdo na hore zachrapal dobu a mi jim prizpivame na platy!!!!!!!!!!!!! Strasne me to nasralo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 14:09, RE: pokuty
tommy napsal:
No jo chlapy, je to parada mit super sportak, ja osobne mam Alfu Gtv 3litr, ale zrovna vcera jsem opet platil pokutu na dalnic pri ceste z Prahyi!!! Nejvic me ovsem nasral fakt, ze mi dochazel benal, tak jsem dal nohu z plynu a jel 160, predjizdim renault laguna... no a za chvili je mam za sebou s majackem!! Namerili 161 a hned litr v prdeli! Tak me to porad lezi v hlave, jak si na ne dat pozor, kdyz uz nepomuze ani anti radar a ani dobry oci, kdyz se tak serou mezi nas!!! 130km/h je delana na...
Auta mozna jsou delane i na vetsi rychlost nez 130, ale cesty na vetsi rychlost urcite nejsou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 15:55, RE: pokuty
Radek napsal:
Auta mozna jsou delane i na vetsi rychlost nez 130, ale cesty na vetsi rychlost urcite nejsou!
Ty budes asi jeden z tech uniformovanych....
Je pravdou, ze okresky stojijou za prd, ale dalnice tak strasna neni, na to aby tam byla minimalka aspon na tech 160!!!!!!!!!!! Jezdim Rakousko, Nemecko co chvila a ta kvalita se o tolik nelisi... a kdyz srovnam, ze v Nemecku maj neomezenou a s poctem nehod se s nama nemuzou rovnat....Pokud jednou clovek sedne za lepsi stroj a jede 130, tak si pripada jak absolutni kokot a kdyz vidi, ze ho cajti stavijou jenom ze zavisti a aby si prohlidli co to ma, tak pak si o nich mysli svoje!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 16:01, RE: pokuty
tommy napsal:
Ty budes asi jeden z tech uniformovanych....
Je pravdou, ze okresky stojijou za prd, ale dalnice tak strasna neni, na to aby tam byla minimalka aspon na tech 160!!!!!!!!!!! Jezdim Rakousko, Nemecko co chvila a ta kvalita se o tolik nelisi... a kdyz srovnam, ze v Nemecku maj neomezenou a s poctem nehod se s nama nemuzou rovnat....Pokud jednou clovek sedne za lepsi stroj a jede 130, tak si pripada jak absolutni kokot a kdyz vidi, ze ho cajti stavijou jenom ze zavisti a aby si prohlidli co to ma, t...
Mas pravdu, policie se sere tam, kde je to pro ne jednoduchy a zajimavy. Nekdy me pripadaj jak mali kluci s pistolkama, co si myslej, ze sezrali moudrost sveta... Pak se podivas na zpravy o korupci a mas jasno....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 19:15, RE: pokuty
tommy napsal:
No jo chlapy, je to parada mit super sportak, ja osobne mam Alfu Gtv 3litr, ale zrovna vcera jsem opet platil pokutu na dalnic pri ceste z Prahyi!!! Nejvic me ovsem nasral fakt, ze mi dochazel benal, tak jsem dal nohu z plynu a jel 160, predjizdim renault laguna... no a za chvili je mam za sebou s majackem!! Namerili 161 a hned litr v prdeli! Tak me to porad lezi v hlave, jak si na ne dat pozor, kdyz uz nepomuze ani anti radar a ani dobry oci, kdyz se tak serou mezi nas!!! 130km/h je delana na...
Problém je v tom, že tam ty škodovky pořád jezděj. Každej nemá pod kapotou 200 a více koní, zkus se ohlédnout kolem sebe (taky mi to občas dělá problémy:)). Asi bych radši nejezdil vůbec, než škodovkou, už jenom proto že téměř jakákoliv nehoda je ve škodovce pořádnej průser a ani to nemusí být vina škodovkáře...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.11.2005 19:28, RE: pokuty
tommy napsal:
Ty budes asi jeden z tech uniformovanych....
Je pravdou, ze okresky stojijou za prd, ale dalnice tak strasna neni, na to aby tam byla minimalka aspon na tech 160!!!!!!!!!!! Jezdim Rakousko, Nemecko co chvila a ta kvalita se o tolik nelisi... a kdyz srovnam, ze v Nemecku maj neomezenou a s poctem nehod se s nama nemuzou rovnat....Pokud jednou clovek sedne za lepsi stroj a jede 130, tak si pripada jak absolutni kokot a kdyz vidi, ze ho cajti stavijou jenom ze zavisti a aby si prohlidli co to ma, t...
Ne nejsem jeden z tech uniformovanych. Spatny odhad. Jestli se ti dalnice zda u nas v poradku, tak lituji tvuj usudek. A stejne jak v nemecku mi take nepripadaji. Nemecko ma sice neomezenou, ale je jedno z mala. Neni moc zemi kde je vetsi rychlost nez 130. Otazka zni proc se s nama co do poctu nehod nemuzou rovnat. Asi tezko to bude tim, ze maji stejne zdevastovane silnice a vsichni jezdi 200... A kdyz uz jsme u toho srovnavani, oni taky v tom Rakousku maji jine pokuty. Ono by sis to rozmyslel jet 160 kdyz by jsi zaplatil 1000euro.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 17.11.2005 21:19, RE: A co Ford ?
Luke napsal:
No, pumu nebart! Je to fiesta coupe. Tzn stísněný interiér a s motorem 1.4 i 1.6 si stejně nezasportuješ. Tak 1.6 má myslím 100ps, ale to je tak všechno. Když "sporťák" od forda, tak bych volil radějicougar 2,5L 170ps. To auto vypadá hezky a ten 2,5l šestiválec celkem drží. Ale čistokrevný sporťák to není.
Tak mi řekni, kde chceš Cougara sehnat, když se dělal asi rok a půl a nikdo ho nechtěl, ale jinak je to hezký auto a motor 2,5 je asi jeden z nejlepších V6 motorů .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 18.11.2005 18:41, RE: pokuty
tommy napsal:
Ty budes asi jeden z tech uniformovanych....
Je pravdou, ze okresky stojijou za prd, ale dalnice tak strasna neni, na to aby tam byla minimalka aspon na tech 160!!!!!!!!!!! Jezdim Rakousko, Nemecko co chvila a ta kvalita se o tolik nelisi... a kdyz srovnam, ze v Nemecku maj neomezenou a s poctem nehod se s nama nemuzou rovnat....Pokud jednou clovek sedne za lepsi stroj a jede 130, tak si pripada jak absolutni kokot a kdyz vidi, ze ho cajti stavijou jenom ze zavisti a aby si prohlidli co to ma, t...
Jsem z Prahy, ale v Berlíně pracuji.. Teda nechápu o čem to píšeš?! Trochu jsi mimo mísu, nebo spíš jsi za hranicemi nebyl. Teda, tohle může napsat magor..
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.