0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane po 100 tis. ujetých km.

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:12, RE: Rudlíku!
Muroň napsal:
To jsem opět napsal nepřesně (aniž jsem se znova koukl na ten obrázek) - tankoval jsem u Hypernova pumpy - vedle Agipu je vidět cedule hypernovácké. Mě to běhá furt stejně - pákrát jsem měl dojem, že když tankuju nějakou aditivovanou superpower naftu, že táhne malinko líp, ale to je možná placebo efekt (protože by se to nemělo projevit hned). U šestiválce se palivo určitě projevuje víc.
Nemyslím že by to u šestiválu mělo nějaký efekt, mám už čtvrtý v řadě a mimo 350Z kde bylo doporučené o.č. min. 98 jsem všude bral benzín u Tesca, a žádný problém. Teď mám dovoz z US a tam je min. 91 takže je to schopné jezdit asi i na moč po mejdanu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:15, RE: Alex
anonym napsal:
12 let staré auto a nájezd pod 100 tis km...no, proč ne, vše je možné....já jsem taky první auto - Honda Civic prodával, když mu bylo 10 let a najeto cca 130 tis km...ale dalších více jak 100 tis km mělo stačeno..) Kylii, jsi opravdu sympatická, až Tě začínám považovat za chlapa..:))
Jak jsem už někde říkala, nejsem homofobní a proti přitažlivosti osob stejného pohlaví nic nemám, ale musím tě zklamat, já jsem holčička a "jsem na chlapečky" a jsem dlouhodobě trvale spokojeně zadaná.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:18, RE: Něco není v pořádku!
Muroň napsal:
K čemu si to potřebujete ověřovat, soudruhu?
K ničemu, příteli. Kdybys byl pozornější, tak by ti jistě neuniko, že reaguji na úšklebky o "anonymech". Od anonymů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:23, Tomasikrtku!
tomaskrtek napsal:
Nemyslím že by to u šestiválu mělo nějaký efekt, mám už čtvrtý v řadě a mimo 350Z kde bylo doporučené o.č. min. 98 jsem všude bral benzín u Tesca, a žádný problém. Teď mám dovoz z US a tam je min. 91 takže je to schopné jezdit asi i na moč po mejdanu
On to není přímo problém. Brumla samozřejmě jede i na místní směs benzínu a čehosi. Ale motor nemá tak sametový chod a při výrazné akceleraci opravdu tak nezabere. Pro někoho se možná nejedná o žádné dramatické rozdíly (i když poznat či uvědomit si rozdíl, by měl asi každý), ale i při běžné jízdě to změna poznatelná je, což považuji za alarmující. Domnívám se, že bohužel leckdy může být lepší neředěný 95tioktanový benzín třeba od Tesca, než experimentální směska "Made in ... nakradu co to jde" od značkové pumpy s 98 či 100 oktany na stojanu a Bůh-ví-čím pak v nádrži.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:26, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
K ničemu, příteli. Kdybys byl pozornější, tak by ti jistě neuniko, že reaguji na úšklebky o "anonymech". Od anonymů.
Kdybys byl inteligentnější, byl bys schopen rozlišovat mezi identifikačním znakem na diskusním fóru a identitou (jak ve smyslu biografickém, tak občanském).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:28, RE: Tomasikrtku!
anonym napsal:
On to není přímo problém. Brumla samozřejmě jede i na místní směs benzínu a čehosi. Ale motor nemá tak sametový chod a při výrazné akceleraci opravdu tak nezabere. Pro někoho se možná nejedná o žádné dramatické rozdíly (i když poznat či uvědomit si rozdíl, by měl asi každý), ale i při běžné jízdě to změna poznatelná je, což považuji za alarmující. Domnívám se, že bohužel leckdy může být lepší neředěný 95tioktanový benzín třeba od Tesca, než experimentální směska "Made in ... nakradu ...
Navíc ta pochybná směs nezpůsobí okamžitou reakci brumlova šestihrnku na jemný (a ladný) pohyb lodičky Prada.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:35, RE: Alex
anonym napsal:
Jak jsem už někde říkala, nejsem homofobní a proti přitažlivosti osob stejného pohlaví nic nemám, ale musím tě zklamat, já jsem holčička a "jsem na chlapečky" a jsem dlouhodobě trvale spokojeně zadaná.
Kylie
A hezká holčička?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:38, RE: Něco není v pořádku!
Muroň napsal:
Kdybys byl inteligentnější, byl bys schopen rozlišovat mezi identifikačním znakem na diskusním fóru a identitou (jak ve smyslu biografickém, tak občanském).
Tak na tom něco bude. Kdybych byl inteligentnější, tak bych věděl, že je jiná doba. To už jsem slyšel na ČRo u volání posluchačů. Redaktor: promiňte, že vám skáču do řeči, ale nejdříve se představte. Anonymní příspěvky tu nechceme. Posluchač: Dobrý den, jsem Jarda z Pardubic. Redaktorovi to stačilo.
Ano, máš pravdu. Na TOHLE jsem nedostatečně inteligentní, to mi hlava nebere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:50, RE: Tomasikrtku!
anonym napsal:
On to není přímo problém. Brumla samozřejmě jede i na místní směs benzínu a čehosi. Ale motor nemá tak sametový chod a při výrazné akceleraci opravdu tak nezabere. Pro někoho se možná nejedná o žádné dramatické rozdíly (i když poznat či uvědomit si rozdíl, by měl asi každý), ale i při běžné jízdě to změna poznatelná je, což považuji za alarmující. Domnívám se, že bohužel leckdy může být lepší neředěný 95tioktanový benzín třeba od Tesca, než experimentální směska "Made in ... nakradu ...
Tak to jsem měl asi kliku a ještě jsem špatnej benzín nikdy nenabral, kdysi jsem měl auto na plyn a to bylo poznat hned jestli jede na Flagu nebo na polské splašky. A nebo je to možná tím že VQ30 nebo 35DE jede na všechno a pořád
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:53, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Tak na tom něco bude. Kdybych byl inteligentnější, tak bych věděl, že je jiná doba. To už jsem slyšel na ČRo u volání posluchačů. Redaktor: promiňte, že vám skáču do řeči, ale nejdříve se představte. Anonymní příspěvky tu nechceme. Posluchač: Dobrý den, jsem Jarda z Pardubic. Redaktorovi to stačilo.
Ano, máš pravdu. Na TOHLE jsem nedostatečně inteligentní, to mi hlava nebere.
Obávám se, že Ti to ani nevezme. Redaktor tvé oblíbené rozhlasové stanice nepotřebuje znát rodné číslo posluchače, stačí vědět, jak ho oslovit. Mně je taky jedno, kde Kylie a Krtek žijí, pracují, jaká mají rodná čísla atd. Jsem však rád, že vím, na koho reaguji příp. kdo reaguje na mě. Když je to anonym, který se nepodepíše, pak nevím, jestli je to ten co má BMW X5 nebo co si v tátově fávu před barákem točí volantem a zkouší řadit nebo někdo, kdo je na foru poprvé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:36, RE: Něco není v pořádku!
Muroň napsal:
Obávám se, že Ti to ani nevezme. Redaktor tvé oblíbené rozhlasové stanice nepotřebuje znát rodné číslo posluchače, stačí vědět, jak ho oslovit. Mně je taky jedno, kde Kylie a Krtek žijí, pracují, jaká mají rodná čísla atd. Jsem však rád, že vím, na koho reaguji příp. kdo reaguje na mě. Když je to anonym, který se nepodepíše, pak nevím, jestli je to ten co má BMW X5 nebo co si v tátově fávu před barákem točí volantem a zkouší řadit nebo někdo, kdo je na foru poprvé.
Zato teď vím, že ty trávíš sousedy rakovinou plic a leukémií svojím nafťákem. A máš rotační čerpadlo. Killie je agresivní královna magorů. Supr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:38, Thor
Gratuluji. 90 poníků a spotřeba 7, 5 ??? To mam já s automatem, jen těch koňů je 115 a auto mnohem větší :o). Pokud Vás tenhle vůz opravdu nikde nenechal, tak si ho prodejte Renaultu do muzea. Budete asi jediný. Sestra ho má a těch závad je už na knihu. Hlavně žádé drobnosti Třeba komplet aut. převodovka. Po 100.000 km. Vždy jsem si myslel, že ta má přežít auto :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:41, Někdo není v pořádku!
anonym napsal:
Zato teď vím, že ty trávíš sousedy rakovinou plic a leukémií svojím nafťákem. A máš rotační čerpadlo. Killie je agresivní královna magorů. Supr.
"...agresivní královna magorů?" Jste na sebe hrdý?
PS: Dle způsobu vyjadřování nepřekvapuje, že příliš nerozlišujete "i" a "y", ale mé jméno se píše
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:45, RE: Thor
anonym napsal:
Gratuluji. 90 poníků a spotřeba 7, 5 ??? To mam já s automatem, jen těch koňů je 115 a auto mnohem větší :o). Pokud Vás tenhle vůz opravdu nikde nenechal, tak si ho prodejte Renaultu do muzea. Budete asi jediný. Sestra ho má a těch závad je už na knihu. Hlavně žádé drobnosti Třeba komplet aut. převodovka. Po 100.000 km. Vždy jsem si myslel, že ta má přežít auto :o)
No a moje známá má VW a už by to nechtěla a druhá známá má japonce a je strašně poruchový a a a...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:49, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Zato teď vím, že ty trávíš sousedy rakovinou plic a leukémií svojím nafťákem. A máš rotační čerpadlo. Killie je agresivní královna magorů. Supr.
O tobě taky už něco víme - všechno kritizuješ, aniž cokoliv uděláš, všechno ti vadí, jsi urážlivý, sexista, intelektuálně, mentálně a argumentačně pokulhávající, máš zvýšenou hladinu kortizolu a sníženou hladinu seratinu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:50, RE: Tomasikrtku!
Muroň napsal:
Navíc ta pochybná směs nezpůsobí okamžitou reakci brumlova šestihrnku na jemný (a ladný) pohyb lodičky Prada.
Rudlíku, děkuji za podporu (a navíc máš naprostou pravdu).
tomasikrtku! Poraďte, KDE tankujete, JAKÝ benzín, u KTERÉHO prodejce, u které KONKRÉTNÍ čerpací stanice? OPRAVDU mne to (moc) zajímá! Vím, že u některých motorů je rozdíl poznat víc, u některých méně, některým nejvíce vyhovuje tenhle benzín, některým tamten, ale NIKDY a ŽÁDNÝ vliv? To je skoro neuvěřitelné. Ach zapomněla jsem, které 6tiválce, že jste to (krom 350Z) měl?
Děkuji Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:51, RE: Thor
anonym napsal:
No a moje známá má VW a už by to nechtěla a druhá známá má japonce a je strašně poruchový a a a...
Co má ta známá s tim VW? Jaký má model a motorizaci? A co ta s japoncem - značku, model, motor, rok výroby...buďme prosím konkretní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:54, RE: Alex
anonym napsal:
A hezká holčička?
Ano, na vysokou jsem chodila (a líbat se s holčičkou je nesrovnatelné, mají mnohem mnohem mnohem jemnější rty než vy - o vousech raději nemluvím). Děkuji za optání (a to je k tomuto tématu opravdu naprosto vše!).
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:54, RE: Thor
Muroň napsal:
Co má ta známá s tim VW? Jaký má model a motorizaci? A co ta s japoncem - značku, model, motor, rok výroby...buďme prosím konkretní.
Rudlíku, ty mi bereš slova od úst!
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 16:57, RE: Někdo není v pořádku!
anonym napsal:
"...agresivní královna magorů?" Jste na sebe hrdý?
PS: Dle způsobu vyjadřování nepřekvapuje, že příliš nerozlišujete "i" a "y", ale mé jméno se píše
Kylie
Kylie, to je hrozné, kam jsme to dopracovali....agresivní královna magorů a vrah sousedů....zamysleme se nad sebou a udělejme s tím něco. Piš do všech příspěvků smajlíky a každému ve všem přitakávej, já zas svého miláčka ropáčka odvezu na vrakoviště (a motor nechám ekologicky zlikvidovat, aby neškodil). Pak snad s námi bude anonym kamarádit.
reagovat
  1 2 3 4 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.