0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane po 100 tis. ujetých km.

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:20, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
To bylo samozřejmě jen takové přirovnání, nic to ale nemění na tom, že zavazadlový prostor Megane Coupe je opravdu z těch menších a navíc hůře přístupných (s malým vstupním otvorem). Nepovažuji to za problém a je to na voze jedna z posledních věcí, o kterou se zajímám, nicméně v zemi kde nejprodávanějším a nejoblíbenějším modelem je vůz s kufrem zvícím jámy pekelné (a všichni si pochvalují, že PROTO si ho koupili), jsem považovala za vhodné na to upozornit.
Mimochodem kabelka typu "va...
Kylie, Tvé řádky hltám se stále větším úžasem a uznáním. Na deseti řádcích srovnáš kufr Meganu coupé s konkurencí, vtipně a ironicky se vyjádřích o vochcáfkách a poskytneš přehled tvarů a výrobců luxusních kabelek . Klobouk dolu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:23, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Zkušenosti s léčebnou v Bohnicích tu nemáme, raději diskutujeme o autech. Snad někde jinde...
Opravu krásný ja eště hezčí den nad bohnickou léčebnou přeje Kylie
Já mám....jezdím tam na návštěvy a vozím tam kafe. Ale radši diskutuju o autech, to jo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:26, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Zkušenosti s léčebnou v Bohnicích tu nemáme, raději diskutujeme o autech. Snad někde jinde...
Opravu krásný ja eště hezčí den nad bohnickou léčebnou přeje Kylie
sakryš, a já se zrovinka chtěl podělit o veskrze příjemné zážitky po osmi měsících a pouhých šesti tisících mil, tak se na to radši vybodnu, ještě by mě anonymové ukamenovali-a to se nezmiňuju úmyslně že je to velkej benzín a suvéčko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:30, Rudlíku!
Muroň napsal:
u nás máme fůry hypermarketů, do některých jezdím vyloženě rád. Hypernovu Kunovice jsem poznal podle toho mostu v dáli, který je nový. Kunovice jsou rodné město mé máti a rád tam jezdím. U té pumpy, co je za Meganem vidět, jsem asi před dvěma týdny tankoval.
Ty tankuješ do svého TDi Agip? A chutná mu? Já v česku zkusila už vše co šlo a výsledkem je trvalé HLUBOKÉ zklamání. Minulý týden jsem při cestě zurück nach Prag, kousek před hranicemi dotankovala u levné JET, a i ten nejlevnější z levných 95ti oktanový benzín (to byla výjimka, normálně se snažím tankovat to nejĺepší co seženu) dělá Brumlovi lépe, než místní napodobeniny benzínu s číslovkami 100 či 98 (jako u Agip).
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:31, RE: Něco není v pořádku!
tomaskrtek napsal:
sakryš, a já se zrovinka chtěl podělit o veskrze příjemné zážitky po osmi měsících a pouhých šesti tisících mil, tak se na to radši vybodnu, ještě by mě anonymové ukamenovali-a to se nezmiňuju úmyslně že je to velkej benzín a suvéčko
Pochlubit se můžeš. Ale neurážej sám sebe, že tomu budeš říkat recenze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:34, RE: Něco není v pořádku!
tomaskrtek napsal:
sakryš, a já se zrovinka chtěl podělit o veskrze příjemné zážitky po osmi měsících a pouhých šesti tisících mil, tak se na to radši vybodnu, ještě by mě anonymové ukamenovali-a to se nezmiňuju úmyslně že je to velkej benzín a suvéčko
Krtku, klidně se poděl a na anonymy se vyser. Kdyby všichni brali recenze tak odpovědně jako zde přítomný kritik, tak bychom se dočkali tmax. tří ročně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:37, RE: Něco není v pořádku!
Muroň napsal:
Krtku, klidně se poděl a na anonymy se vyser. Kdyby všichni brali recenze tak odpovědně jako zde přítomný kritik, tak bychom se dočkali tmax. tří ročně.
Anonymové... Jak se jmenuje občanským jménem a kde bydlí Killie, Muroň a Krtek?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:40, RE: Rudlíku!
anonym napsal:
Ty tankuješ do svého TDi Agip? A chutná mu? Já v česku zkusila už vše co šlo a výsledkem je trvalé HLUBOKÉ zklamání. Minulý týden jsem při cestě zurück nach Prag, kousek před hranicemi dotankovala u levné JET, a i ten nejlevnější z levných 95ti oktanový benzín (to byla výjimka, normálně se snažím tankovat to nejĺepší co seženu) dělá Brumlovi lépe, než místní napodobeniny benzínu s číslovkami 100 či 98 (jako u Agip).
Kylie
To jsem opět napsal nepřesně (aniž jsem se znova koukl na ten obrázek) - tankoval jsem u Hypernova pumpy - vedle Agipu je vidět cedule hypernovácké. Mě to běhá furt stejně - pákrát jsem měl dojem, že když tankuju nějakou aditivovanou superpower naftu, že táhne malinko líp, ale to je možná placebo efekt (protože by se to nemělo projevit hned). U šestiválce se palivo určitě projevuje víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:40, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Jsem rád, že jste s citrónkem spokojená.
Zlatíčko Xsaruška byla docela divoška! A děkuji, spokojená jsem s ní byla. Dnes už dávám přednost poklidnému plynutí s důkladnou filtrací nad poničenou vozovkou, doplněné o automat a tempomat či dvojitá vrstvená skla pro lepší odhlučnění od reality českých silnic a dálnic.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:42, anonym
Radši jezdim ve vlaku, než autem s pičou ve znaku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:42, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Anonymové... Jak se jmenuje občanským jménem a kde bydlí Killie, Muroň a Krtek?
Kylie, Muroň i Krtek tu vystupují pod svými jmény. Hlavní důvod deanonymizace zde je ten, že se poznáme a víme, na koho reagujeme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:42, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Pochlubit se můžeš. Ale neurážej sám sebe, že tomu budeš říkat recenze.
víš, chlapče, ono se to nazývá ´´zkušenost uživatele´´, a tu můžeš získat i po týdnu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:43, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Anonymové... Jak se jmenuje občanským jménem a kde bydlí Killie, Muroň a Krtek?
Tomáš Kratochvíl, Prostějov, více info viz. profil na Lidé.cz. Stačí?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:45, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Pochlubit se můžeš. Ale neurážej sám sebe, že tomu budeš říkat recenze.
Recenze je obecně nevhodné označování popisování zkušeností s autem. Jak ty definuješ recenzi?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:47, RE: Něco není v pořádku!
tomaskrtek napsal:
Tomáš Kratochvíl, Prostějov, více info viz. profil na Lidé.cz. Stačí?
Nestačí, protože si to nijak nemohu ověřit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:47, Alex
12 let staré auto a nájezd pod 100 tis km...no, proč ne, vše je možné....já jsem taky první auto - Honda Civic prodával, když mu bylo 10 let a najeto cca 130 tis km...ale dalších více jak 100 tis km mělo stačeno..) Kylii, jsi opravdu sympatická, až Tě začínám považovat za chlapa..:))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:56, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Nestačí, protože si to nijak nemohu ověřit.
tak to už je tvůj rybíz...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:58, RE: anonym
anonym napsal:
Radši jezdim ve vlaku, než autem s pičou ve znaku.
Jak je libo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:00, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Nestačí, protože si to nijak nemohu ověřit.
K čemu si to potřebujete ověřovat, soudruhu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 15:10, RE: Rudlíku!
Muroň napsal:
To jsem opět napsal nepřesně (aniž jsem se znova koukl na ten obrázek) - tankoval jsem u Hypernova pumpy - vedle Agipu je vidět cedule hypernovácké. Mě to běhá furt stejně - pákrát jsem měl dojem, že když tankuju nějakou aditivovanou superpower naftu, že táhne malinko líp, ale to je možná placebo efekt (protože by se to nemělo projevit hned). U šestiválce se palivo určitě projevuje víc.
Ach já zapomněla. To je opravdová výhoda tvého "věčného" motoru, on opravdu stráví téměř vše. To Brumlův šestiváleček je zmlsaný více než jsem čekala. Musím-li tankovat v česku, mám opravdu dojem že se trápí a má pak "těžké" zažívání. Naopak po některých zahraničních kulinářských hodech (naposledy si smlsnul na novince Aral Ultimate 100) doslova létá. S touhle mlskou v bříšku jsem na cestě z Liberce do Prahy (někde kousek za Libercem, ještě před Turnovem - myslím) na té klikaté "skorodálnici" jela za passatem tdi jak včelka dorážejícím na, už nevím jaké, auto před ním (ten jeden byl svižnější na rovinkách, ten druhý v zatáčkách). V pasáži, kde za vcelku ostrou (rozhodně NEdálniční) levou zatáčkou následuje prudký stoupák se třemi jízdními pruhy se mezi nimi rozhořel v těch dvou pomalejších zarputilý souboj o to kdo bude nahoře dříve. Jemným pohybem lodičky Prada jsem se Brumly zeptala, jestli pojedeme i nadále za nimi. A Brumla pravděpodobně již znuděn a otráven mnoha a mnoha nekonečnými kilometry devadesátkou a stotřicítkou na tempomat, radostně při 5000 ot./min. "zaržál" (ano trvám na tom, že ten zvuk je sexy) a najednou "hup" a z vrcholu kopce jsme se už jen ohlédli na urputně soupeřící soupeře někde v půli onoho převýšení a pokračovali směr Praha. Tohle Brumla s českou stravou bohužel neumí.
Kylie
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.