0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane po 100 tis. ujetých km.

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 12:07, Pic kozu do vazu
Prvníííí, prvnííí, poprvé su v diskuzi prvnííííí!
V recenzi pár nejasností (třeba to o dvoulitru a spokojenosti), jinak tehle Megane je opravdu hezký a výrazný, elektronika poměrně jednoduchá a u tohodle motoru odcházejí cívky, jinak poměrně spolehlivý. Oproti novější generaci Maganů tohle bylo spolehlivé auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 12:36, RE: Pic kozu do vazu
Muroň napsal:
Prvníííí, prvnííí, poprvé su v diskuzi prvnííííí!
V recenzi pár nejasností (třeba to o dvoulitru a spokojenosti), jinak tehle Megane je opravdu hezký a výrazný, elektronika poměrně jednoduchá a u tohodle motoru odcházejí cívky, jinak poměrně spolehlivý. Oproti novější generaci Maganů tohle bylo spolehlivé auto.
Ano tento vůz jsem kdysi také zvažovala a byla v autosalonu vyzkoušet. Nejsem sice fanynka koncepce vozu "pasažeři do garsonky, zavazadla do 5 + 1", ale to že si do zavazadlového prostoru Meganu coupé mohu dát kabelku pouze napříč (po směru jízdy se nevešla), mne přeci jen zaskočilo. Jinak je to ale pěkný vůz a dvoulitrový motor nebyl špatný, pokud si vzpomínám.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 12:58, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Ano tento vůz jsem kdysi také zvažovala a byla v autosalonu vyzkoušet. Nejsem sice fanynka koncepce vozu "pasažeři do garsonky, zavazadla do 5 + 1", ale to že si do zavazadlového prostoru Meganu coupé mohu dát kabelku pouze napříč (po směru jízdy se nevešla), mne přeci jen zaskočilo. Jinak je to ale pěkný vůz a dvoulitrový motor nebyl špatný, pokud si vzpomínám.
Kylie
A má vůbec sklopné opěradlo zadního sedadla? Protože pak by se tam nedala převézt ani basa piv...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 12:59, pavlik
Me se libi moc tenhle kousek a je i za hezky penize....

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?auto=renault-megane-coupe&idvyrb=409&akce=detail

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:15, RE: pavlik
anonym napsal:
Me se libi moc tenhle kousek a je i za hezky penize....

http://www.sportovnivozy.cz/index.php?auto=renault-megane-coupe&idvyrb=409&akce=detail

Je moc hezký, interiér úžasný. Cena už méně, koukal jsem na Tipcars a tenhle ročník je tam všude hodně pod 100k. Něco Ti o něm prozradím - je focený před Hypernovou v Kunovicích!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:18, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Ano tento vůz jsem kdysi také zvažovala a byla v autosalonu vyzkoušet. Nejsem sice fanynka koncepce vozu "pasažeři do garsonky, zavazadla do 5 + 1", ale to že si do zavazadlového prostoru Meganu coupé mohu dát kabelku pouze napříč (po směru jízdy se nevešla), mne přeci jen zaskočilo. Jinak je to ale pěkný vůz a dvoulitrový motor nebyl špatný, pokud si vzpomínám.
Kylie
Kylie,nevím sice jak velký kufr má tohle auto,ale odted jsem přesvědčen o tom,že nenosíš kabelku,ale loďák!!!...))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:19, xf
Další zbytečný článek. Tohle už je standard. Autor napíše "recenzi" po několika tisících najetých km a několika měsích provozu. Napíše o autě, o kterém nejenže netuší, kolik má najeto a co zažilo, ale ani se to nepokusí odhadnout, či jinak zjistit. Což je vlastně jedno, když recenzi píše po několika tisích km.
Dozvěděli jsme se, že motor 1,6 je na starší auto nižší střední třídy dostatečný, i když žádný zázrak. Kdo by si to pomyslel... Také již díky recenzi víme, že kupátko má menší kufr, nežli kombík.

Opravdu mají lidovky takových zbytečných článků zapotřebí?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:23, RE: xf
anonym napsal:
Další zbytečný článek. Tohle už je standard. Autor napíše "recenzi" po několika tisících najetých km a několika měsích provozu. Napíše o autě, o kterém nejenže netuší, kolik má najeto a co zažilo, ale ani se to nepokusí odhadnout, či jinak zjistit. Což je vlastně jedno, když recenzi píše po několika tisích km.
Dozvěděli jsme se, že motor 1,6 je na starší auto nižší střední třídy dostatečný, i když žádný zázrak. Kdo by si to pomyslel... Také již díky recenzi víme, že kupátko má menší kufr, nežli...
Jak to budeme řešit? Navrhuji, abyste zde vložil odkaz na Vaši recenzi, aby potencionální recenzenti věděli, jak mají psát.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:38, RE: xf
Muroň napsal:
Jak to budeme řešit? Navrhuji, abyste zde vložil odkaz na Vaši recenzi, aby potencionální recenzenti věděli, jak mají psát.
Jelikož nemám dostatek podkladů pro kvalitní recenzi, tak PRÁVĚ PROTO žádný odkaz nevložím.

V tomto smyslu tu byla naposledy přínosná recenze Octavie, se kterou měl autor zkušenosti cca 160 000 km a od nového auta.

I když opravdu pochybuji, že pochopíš muroni, o čem jsem napsal. Když už jsi nepochopil hned ten první příspěvek. Zkusím to ještě jinak: v čem se tato "recenze" liší od popisu zkušební jízdy v autobazaru?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:47, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Kylie,nevím sice jak velký kufr má tohle auto,ale odted jsem přesvědčen o tom,že nenosíš kabelku,ale loďák!!!...))
To bylo samozřejmě jen takové přirovnání, nic to ale nemění na tom, že zavazadlový prostor Megane Coupe je opravdu z těch menších a navíc hůře přístupných (s malým vstupním otvorem). Nepovažuji to za problém a je to na voze jedna z posledních věcí, o kterou se zajímám, nicméně v zemi kde nejprodávanějším a nejoblíbenějším modelem je vůz s kufrem zvícím jámy pekelné (a všichni si pochvalují, že PROTO si ho koupili), jsem považovala za vhodné na to upozornit.
Mimochodem kabelka typu "vak" byla "vynalezena" již před notnou řádkou let, a od Dior přes Prada po Vuitton je to dnes "běžná" nabídka, naopak malé kabelky jsou dnes už poněkud "out".
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 13:59, Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Jelikož nemám dostatek podkladů pro kvalitní recenzi, tak PRÁVĚ PROTO žádný odkaz nevložím.

V tomto smyslu tu byla naposledy přínosná recenze Octavie, se kterou měl autor zkušenosti cca 160 000 km a od nového auta.

I když opravdu pochybuji, že pochopíš muroni, o čem jsem napsal. Když už jsi nepochopil hned ten první příspěvek. Zkusím to ještě jinak: v čem se tato "recenze" liší od popisu zkušební jízdy v autobazaru?
Milý anonyme (Ach už opět!)! Nebylo mé hodnocení Citroënů C5, po najetých 250 000 km až PO vámi zmiňované "přínosné" recenzi Octavie po 160 t. km (Variantu, že by můj příspěvek byl bez jakéhokoliv přínosu nepovažuji za přípustnou, neřkuli možnou!)?
Pravděpodobně trochu srazím vaše sebevědomí, ale s vysokou pravděpodobností (Rudlík) Muroň vaše příspěvky chápe. Jak bych to teď jen řekla? To VY jste to (ho) nepochopil.
Ale chápu vás: "Ten co neumí, kritizuje či učí" - Tak nějak se to říká, ne?
Pěkný den Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:01, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Ano tento vůz jsem kdysi také zvažovala a byla v autosalonu vyzkoušet. Nejsem sice fanynka koncepce vozu "pasažeři do garsonky, zavazadla do 5 + 1", ale to že si do zavazadlového prostoru Meganu coupé mohu dát kabelku pouze napříč (po směru jízdy se nevešla), mne přeci jen zaskočilo. Jinak je to ale pěkný vůz a dvoulitrový motor nebyl špatný, pokud si vzpomínám.
Kylie
Tak ten vtip s kufrem a kabelkou byl dobrej. U této karoserie museli konstruktéři použít pouze malé víko, aby zachovali tuhost karoserie. Tyhle auta opravdu nejsou pro stěhovavé lidi. Jinak za ty dva roky pohodlné a spolehlivé autíčko. Pouze chronické korunové drobnosti. Jedna za všechny: neustále zlomená páčka na sklopení sedadel. Navíc vypadá lépe, než leckterá novinka na trhu. S tu(z)ningem bych se tomuto autu vyhnul. Cokoliv mimo kol to auto jen hyzdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:02, RE: pavlik
Muroň napsal:
Je moc hezký, interiér úžasný. Cena už méně, koukal jsem na Tipcars a tenhle ročník je tam všude hodně pod 100k. Něco Ti o něm prozradím - je focený před Hypernovou v Kunovicích!
Rudklíku, vy u vás na vsi (někde u zastávky "krtka") nemáte hypermarket (že jsi poznal tu Hypernovu Kunovie)?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:05, RE: xf
anonym napsal:
Jelikož nemám dostatek podkladů pro kvalitní recenzi, tak PRÁVĚ PROTO žádný odkaz nevložím.

V tomto smyslu tu byla naposledy přínosná recenze Octavie, se kterou měl autor zkušenosti cca 160 000 km a od nového auta.

I když opravdu pochybuji, že pochopíš muroni, o čem jsem napsal. Když už jsi nepochopil hned ten první příspěvek. Zkusím to ještě jinak: v čem se tato "recenze" liší od popisu zkušební jízdy v autobazaru?
Chápu. Budeme se těšit, až za pár let nalítáte 4x kolem koule a podělíte se s námi o poctivé, léty i nájezdem prověřené zkušenosti. Do té doby si budeme číst krátkodobé zkušenosti uživatelů, kteří jdou plni dojmů se zakoupeného vozu a chtějí je sdělit světu. Odpověď na vaši otázku? Autor této "recenze" se svým autem najel 13tkm, pochybuji o tom, že zkušební jízdy v autobazarech se pohybují v řádech desetitisíců km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:07, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Milý anonyme (Ach už opět!)! Nebylo mé hodnocení Citroënů C5, po najetých 250 000 km až PO vámi zmiňované "přínosné" recenzi Octavie po 160 t. km (Variantu, že by můj příspěvek byl bez jakéhokoliv přínosu nepovažuji za přípustnou, neřkuli možnou!)?
Pravděpodobně trochu srazím vaše sebevědomí, ale s vysokou pravděpodobností (Rudlík) Muroň vaše příspěvky chápe. Jak bych to teď jen řekla? To VY jste to (ho) nepochopil.
Ale chápu vás: "Ten co neumí, kritizuje či učí" - T...
Takových magorů, jako tady, není k vidění v léčebně v Bohnicích. A ty jsi jejich královna. Přeji ještě hezčí den. Kam jsem to vlez...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:10, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Tak ten vtip s kufrem a kabelkou byl dobrej. U této karoserie museli konstruktéři použít pouze malé víko, aby zachovali tuhost karoserie. Tyhle auta opravdu nejsou pro stěhovavé lidi. Jinak za ty dva roky pohodlné a spolehlivé autíčko. Pouze chronické korunové drobnosti. Jedna za všechny: neustále zlomená páčka na sklopení sedadel. Navíc vypadá lépe, než leckterá novinka na trhu. S tu(z)ningem bych se tomuto autu vyhnul. Cokoliv mimo kol to auto jen hyzdí.
Malý kufr = tuhost karoserie? Woooow, vy se ale vyznáte! Ráda poznávám někoho, kdo nepovažuje škodu octavia za světový vrchol v konstrukci automobilů. Ano opravdu jsem tuto cupku kdysi zvažovala, ale v mém výběru nakonec zvítězila Xsara VTS (A větší kufr důvodem mého rozhodnutí opravdu nebyl.).
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:14, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Takových magorů, jako tady, není k vidění v léčebně v Bohnicích. A ty jsi jejich královna. Přeji ještě hezčí den. Kam jsem to vlez...
Asi jste si spletl forum, no stává se. Přeji úspěšné nalogování do vašeho fóra recenzentů poctivě najíždějících 4x kolem koule, aby se pak mohli sdílet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:17, RE: pavlik
anonym napsal:
Rudklíku, vy u vás na vsi (někde u zastávky "krtka") nemáte hypermarket (že jsi poznal tu Hypernovu Kunovie)?
Kylie
u nás máme fůry hypermarketů, do některých jezdím vyloženě rád. Hypernovu Kunovice jsem poznal podle toho mostu v dáli, který je nový. Kunovice jsou rodné město mé máti a rád tam jezdím. U té pumpy, co je za Meganem vidět, jsem asi před dvěma týdny tankoval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:17, RE: Něco není v pořádku!
anonym napsal:
Takových magorů, jako tady, není k vidění v léčebně v Bohnicích. A ty jsi jejich královna. Přeji ještě hezčí den. Kam jsem to vlez...
Zkušenosti s léčebnou v Bohnicích tu nemáme, raději diskutujeme o autech. Snad někde jinde...
Opravu krásný ja eště hezčí den nad bohnickou léčebnou přeje Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.09.2008 14:19, RE: Pic kozu do vazu
anonym napsal:
Malý kufr = tuhost karoserie? Woooow, vy se ale vyznáte! Ráda poznávám někoho, kdo nepovažuje škodu octavia za světový vrchol v konstrukci automobilů. Ano opravdu jsem tuto cupku kdysi zvažovala, ale v mém výběru nakonec zvítězila Xsara VTS (A větší kufr důvodem mého rozhodnutí opravdu nebyl.).
Kylie
Jsem rád, že jste s citrónkem spokojená.
reagovat
  1 2 3 ... 6




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.