0
zpět
 

diskuze k tématu: Vectru C nebo Lagunu II.?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:37, RE: zm
Celicak napsal:
No tak já jsem zrovna prodejce renault a laguny bez problémů vykupujem. A co vím, tak i němečtí kolegové se tomu nebrání
Jo,jo, vykupujou a zahazujou, neb šup ze skály.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Originální odpověď... ale bavme se raději o Lagunách.
Tak než-li tu lagunu, tak raději C5.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:42, ST Ghia
anonym napsal:
Neco jako FORD MONDEO ST, Ghia - to je takova levna lidova alternativa :)
Jo jo, kez by mi stala na zahrade :D
-Nikdo nepsal, že ST Ghia je lidovka.
Je to naopak předraženej Ford. Jenom trochu tvrdší a o dost svižnější. Ale žádnej zázrak to rozhodně není. Ostatne to není a laguna, ani Vectra. Pan Ondra má trošku pravdu, Opel i Ford nejsou peřce žádné prémiovky, a nepatří mezi nejspolehlivější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:43, RE: Ford
anonym napsal:
No, ono to s tím BMW zas až tak slavný není, je vidět, že nemáš možnost srovnávat, leda tak, že si občas přečteš nějaký ten příspěvek od 19ti letáho kluka, který přesedl z Felicie do BMW, to je pak unešen.Musíš srovnávat srovnatelné, Jako BMW řady 5 a nové mondeo.Tam je to srovnáno,ať se ti to líbí, nebo ne.
Také bych chtěl, aby mi ta "levná alternativa" stála u domečku a říkala mi pane. Koncerny ani japončíky nemusím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:52, RE: ST Ghia
anonym napsal:
-Nikdo nepsal, že ST Ghia je lidovka.
Je to naopak předraženej Ford. Jenom trochu tvrdší a o dost svižnější. Ale žádnej zázrak to rozhodně není. Ostatne to není a laguna, ani Vectra. Pan Ondra má trošku pravdu, Opel i Ford nejsou peřce žádné prémiovky, a nepatří mezi nejspolehlivější.
Opel je jasný, výroba v Polsku atd...ale Ford, že by nepatřil mezi nejspolehlivější auta? Myslím Focusy a nové Mondea? Chceš mi nakukat, že koncerny jsou spolehlivějši? Bejvávalo .Nevíš, o čem mluvíš.Koncerny žijí jen díky histórii, Každý měl 120glx.... apod a kdo měl známosti v německu .......mohl si dovolit Ww - tak byl frajer, ale dnes???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 16:56, RE: šrot
anonym napsal:
Laguna je šrot a Rendlíci všeobecně, no.Co naděláš.
A co není šrot (v téhle kategorii, v téhle ceně)?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 20:10, RE: ST Ghia
anonym napsal:
Opel je jasný, výroba v Polsku atd...ale Ford, že by nepatřil mezi nejspolehlivější auta? Myslím Focusy a nové Mondea? Chceš mi nakukat, že koncerny jsou spolehlivějši? Bejvávalo .Nevíš, o čem mluvíš.Koncerny žijí jen díky histórii, Každý měl 120glx.... apod a kdo měl známosti v německu .......mohl si dovolit Ww - tak byl frajer, ale dnes???
Ale ty vole koncerny už vůbec né!!!
Já myslel buď škaredší japončíky, klidně i nověší koreu, nebo já osobně bych šel do Volva. Taková S60-to je auto šitý na mě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 22:02, RE: Ford
anonym napsal:
Ford, levná alternativa? Dovol abych se pousmál, už dávno ne, je vidět, že jsi zaspal. Audi, že je spolehlivější? Ha ha. Aby ses nedivil, nehledě k cenám náhradních dílů.Jen si kup Audi málo jeté a budeš se divit, jak ti provětrá kapsu.
Audi vzor spolehlivosti a konstrukční dokonalosti (krom R8 a trochu A5) fakt není, dokonce málem naopak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 22:07, RE: ST Ghia
anonym napsal:
Ale ty vole koncerny už vůbec né!!!
Já myslel buď škaredší japončíky, klidně i nověší koreu, nebo já osobně bych šel do Volva. Taková S60-to je auto šitý na mě.
Volvo 60 začíná být nezastaralejší auto ve třídě a obrovský finační problémy volva už začínají ovlivňovat samotný chod automobilky (právě probíhá největší propouštění v historii firmy). Ford se snaží Volvo prodat, nikdo ho ale nechce ani za tolik za kolik ho před lety koupil a to do něj ještě docela investoval aby dohnal technologické zpoždění. Teď se objevili že stejně jako o Rover o Volvo projevili zájem číňané, což by ho mohlo zachránit. Nicméně teď v tuhle chvíli je o generaci pozadu jak v motorech, tak v bezpečnosti, kde ho překonává i výrazně levnější konkurence. Ale je pravda že ceny letí dolů a volva se dají sehnat za neuvěřitelně nízké ceny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 00:31, RE: šrot
anonym napsal:
A co není šrot (v téhle kategorii, v téhle ceně)?
Jedině opel není šrot, to je prostě bezkonkurenční klasa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 06:31, RE: Ford
anonym napsal:
No, ono to s tím BMW zas až tak slavný není, je vidět, že nemáš možnost srovnávat, leda tak, že si občas přečteš nějaký ten příspěvek od 19ti letáho kluka, který přesedl z Felicie do BMW, to je pak unešen.Musíš srovnávat srovnatelné, Jako BMW řady 5 a nové mondeo.Tam je to srovnáno,ať se ti to líbí, nebo ne.
Sis šlápnul na hrábě ne? Porovnávat mondeo s 5er?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:25, RE: Ford
anonym napsal:
Sis šlápnul na hrábě ne? Porovnávat mondeo s 5er?
Je vidět, že jsi slepejš,stačí si přečíst srovnávačky, to zaprvé a za druhé na ty hrábě by sis měl stoupnout ty, aby se ti rozsvítilo.Jinak přeji hodně štěstí, s tou konstrukční dokonalosti a spolehlivosti.Je vidět , že budeš bránit to co není pravda do poslední koruny, tak mnoho štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:26, RE: šrot
anonym napsal:
Jedině opel není šrot, to je prostě bezkonkurenční klasa.
Aha, jsem nevěděl, ale teď už to vím, díky, že jsem prozřel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:27, RE: Ford
anonym napsal:
Audi vzor spolehlivosti a konstrukční dokonalosti (krom R8 a trochu A5) fakt není, dokonce málem naopak.
Jo, to mi také říkal jeden tmavší pleti z Přívozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:29, RE: fakt supr vyber
zigi napsal:
Samozřejmě jde o to, jak se člověk o auto stará. Znám Felcku z roku 1995, o kterou se majitel stará a není na ni rzi vidět a to má všechny plechy původní!
Jo a ještě je zabalená v igelitu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:17, RE: fakt supr vyber
zigi napsal:
Samozřejmě jde o to, jak se člověk o auto stará. Znám Felcku z roku 1995, o kterou se majitel stará a není na ni rzi vidět a to má všechny plechy původní!
No jak, normálně. 1x do roka olej a filtr, 1x za 2 roky vzducháč a brzdovka a nástřik spodku Rezistinem. No a pak drobné závady, se kterými by auto dlouho nejezdilo (usměrňovací diody a prasklý chladič). Jinak žádnou speciální péči nedostává. Taky ještě tankuju benzín u renomovaných značek a ne v JZD o 2 Kč lacinější. A ostatní věci podle doporučení výrobce (svíčky, chladicí kapalina, servo kapalina) Za nějakou zvláštní péči to nepovažuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:31, RE: 18 = 20 - 2
Petr - TipCars.com napsal:
Trochu slušnosti by neuškodilo!
Máte k cenzorovi blíže než my všichni čtenáři dohromady, tak proč jej neodmažete?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:38, RE: Ford
anonym napsal:
Jo, to mi také říkal jeden tmavší pleti z Přívozu.
Toho s tmavší pletí z Přívozu neznám, ale asi taky studoval techniku, možná přímo konstrukci motorových vozidel. Škoda žes mu nevěřil, nemusel by ses tady ztrapňovat svými názory.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 10:40, RE: Ford
anonym napsal:
Je vidět, že jsi slepejš,stačí si přečíst srovnávačky, to zaprvé a za druhé na ty hrábě by sis měl stoupnout ty, aby se ti rozsvítilo.Jinak přeji hodně štěstí, s tou konstrukční dokonalosti a spolehlivosti.Je vidět , že budeš bránit to co není pravda do poslední koruny, tak mnoho štěstí.
Právě čtu srovnávačku v Autocar a nové Mondeo se jim líbí, ale srovnávají s trojkovým BMW, to sis popletl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 11:35, RE: fakt supr vyber
zigi napsal:
Samozřejmě jde o to, jak se člověk o auto stará. Znám Felcku z roku 1995, o kterou se majitel stará a není na ni rzi vidět a to má všechny plechy původní!
No podle statistik pracujících ne s jedním kusem, ale všemi ostatními felda patřila k nejporuchovějším vozům na světě vůbec. Takže ten jeden zázračný kus celkové hodnocení moc nezmění. Ostatně u aut nad 12 let už by stát měl majitele motivovat k výměně, i v případě takhle ojediněle zachovalého kusu jsou brzdou ohrožením pro ostatní.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.