0
zpět
 

diskuze k tématu: Vectru C nebo Lagunu II.?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 00:13, edmund
Rozhodně vectru, oplíky jsou jedny z nejlepších a renaulty naopak jedny z nejhorších.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 00:39, fakt supr vyber
tedy nechci byt nechapavy,ale tohle fakt nepochopim.tazatel dokonce vi ze laguna je totalni smejd [mel jsem tu cest] vectra c je mozna o fous lepsi,ale taky jenom ubohy opel a presto jsou to jeho favoriti.a pritom stredni trida v benzinu se da koupit krasny avensis vvti,mazda6.accord atd.no ale jak se rika,komu neni rady tomu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 00:59, Larguna
Laguna není až takovej šmejd jak se říka. Mám ji taky, ale až od roku 4/2005 a to se s cenou kterou chcete investovat se krásně vejdete.Začátky měla laguna krušný, ale od roku 2005 je na tom velmi dobře. Někde jsem četl nějakej test z německa. je to asi 4 měsíce.Stáří vozu max 3 roky a laguna byla lepší než octavia II a to nekecám, ale jen o chlup!!!
Jestli chceš bezpečí a pohodlí, tak si kup tu lagunu! Mám ročník 8/2005 a mám najeto skoro 200tis/km a žádnej velkej problém jsem neměl! Mimochodem je to 1.9 dci. Servisní intervali jsem stanovil na každých 15t/km a turbo se mi ještě neposralo.Jezdím dlouhé trasy a když vylezu z auta, tak jsem odpočetej a spokojenej řidit. Jednoznačně doporučuju Lagunu. Ostatní co ji tady budou pomlouvat tak to jsou majitele koncernu. Tak je nebewr vážně!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 01:11, RE: Larguna
anonym napsal:
Laguna není až takovej šmejd jak se říka. Mám ji taky, ale až od roku 4/2005 a to se s cenou kterou chcete investovat se krásně vejdete.Začátky měla laguna krušný, ale od roku 2005 je na tom velmi dobře. Někde jsem četl nějakej test z německa. je to asi 4 měsíce.Stáří vozu max 3 roky a laguna byla lepší než octavia II a to nekecám, ale jen o chlup!!!
Jestli chceš bezpečí a pohodlí, tak si kup tu lagunu! Mám ročník 8/2005 a mám najeto skoro 200tis/km a žádnej velkej problém jsem neměl! Mimochode...
taky doporučuju až od 4/2005. Je po modernizaci a vypadá i líp
Interiér má líbivejší naž Vectra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 05:52, RE: fakt supr vyber
anonym napsal:
tedy nechci byt nechapavy,ale tohle fakt nepochopim.tazatel dokonce vi ze laguna je totalni smejd [mel jsem tu cest] vectra c je mozna o fous lepsi,ale taky jenom ubohy opel a presto jsou to jeho favoriti.a pritom stredni trida v benzinu se da koupit krasny avensis vvti,mazda6.accord atd.no ale jak se rika,komu neni rady tomu...
Proč "jen ubohý Opel"? Měl jste nějaký Opel v poslední době? Měl? Rozepište vaše zkušenosti s Oplem, no honem...
Takový názory mě nadzvedávají ze židle...Dmnce

( tohle je reakce na Opel jako celek )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 07:54, RE: fakt supr vyber
zigi napsal:
Proč "jen ubohý Opel"? Měl jste nějaký Opel v poslední době? Měl? Rozepište vaše zkušenosti s Oplem, no honem...
Takový názory mě nadzvedávají ze židle...Dmnce

( tohle je reakce na Opel jako celek )
Mám osobně Opel signum 2.2 direct (benzín) a po roce jěždění (40tis km) bez jediné závady - momentálně najeto 120 tis při spotřebě 9l.Pohodlné a max prostorné auto s dobrými jízdními vlastnostmi.Nechápu proč se neustále plive na Opel a řeší jeho neduhy 10 let zpátky.
Moje předchozí auto byl Passat B5 PDI a oproti Oplu nudné auto s dunícím motorem.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 08:55, RE: fakt supr vyber
anonym napsal:
Mám osobně Opel signum 2.2 direct (benzín) a po roce jěždění (40tis km) bez jediné závady - momentálně najeto 120 tis při spotřebě 9l.Pohodlné a max prostorné auto s dobrými jízdními vlastnostmi.Nechápu proč se neustále plive na Opel a řeší jeho neduhy 10 let zpátky.
Moje předchozí auto byl Passat B5 PDI a oproti Oplu nudné auto s dunícím motorem.

No mě se ptej, proto se ptám toho anonyma, ať mi poví svou zkušenost s Oplem, pokud jezdil s Kaďourem nebo Áčkovou Vectrou, tak se není čemu divit. Moderní Astra H nebo cokoliv jinýho je kvalitativně někde jinde, ale co se člověk dozví od pepka z hospody, to je svaté. takže Opel a Fiat nebrat, že? Dmnce
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 08:55, RE: Larguna vs koncern
anonym napsal:
taky doporučuju až od 4/2005. Je po modernizaci a vypadá i líp
Interiér má líbivejší naž Vectra
To nemate jiny etalon, nez OCT2?! Jasne, ze Laguna je lepsi, je to STREDNI trida, Octavia - NIZSI STREDNI. Nu a etalonem stredni je treba BMW3, LEXUS IS, Mercedes C, pokud vynechame premiovky tak Avensis nebo Mazda 6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 08:57, zm
podle německýho Autobildu, je Laguna takový šrot, že to ani dealeři Renaultu nechtějí brát na protiúčet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:02, RE: zm
anonym napsal:
podle německýho Autobildu, je Laguna takový šrot, že to ani dealeři Renaultu nechtějí brát na protiúčet.
Dej odkaz na misto, kde jsi se to docetl, jinak je to jedna pani povidala...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:33,
Kolega má vectru kombi v kůži na 17kolech a tak tvrdý auto jsem už dlouho nezažil, je pravda že mám C5 a jsem spokojen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:33, RE: Larguna
anonym napsal:
Laguna není až takovej šmejd jak se říka. Mám ji taky, ale až od roku 4/2005 a to se s cenou kterou chcete investovat se krásně vejdete.Začátky měla laguna krušný, ale od roku 2005 je na tom velmi dobře. Někde jsem četl nějakej test z německa. je to asi 4 měsíce.Stáří vozu max 3 roky a laguna byla lepší než octavia II a to nekecám, ale jen o chlup!!!
Jestli chceš bezpečí a pohodlí, tak si kup tu lagunu! Mám ročník 8/2005 a mám najeto skoro 200tis/km a žádnej velkej problém jsem neměl! Mimochode...
Já bych šel taky do laguny, ani těch před faceliftem bych se moc nedál a těch po něm už vůbec ne - hoodně záleží na tom co má auto za sebou.V renaultech jezdím už dlouho a za mě spokojenost. Teď jezdím právě ve faceliftové laguně II 1.9 dCi a jen pravidelnej servis. Auta jsou za výborné ceny a pohodlí výborné. Když jsme dojeli se známejma z Chorvatska a moje přítelkyně přesedla z passatu 2.5 V6 TDi r.v. 01 zpět do laguny, pěla jen chválu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:37, RE: zm
anonym napsal:
podle německýho Autobildu, je Laguna takový šrot, že to ani dealeři Renaultu nechtějí brát na protiúčet.
No tak já jsem zrovna prodejce renault a laguny bez problémů vykupujem. A co vím, tak i němečtí kolegové se tomu nebrání
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:44, RE: fakt supr vyber
zigi napsal:
No mě se ptej, proto se ptám toho anonyma, ať mi poví svou zkušenost s Oplem, pokud jezdil s Kaďourem nebo Áčkovou Vectrou, tak se není čemu divit. Moderní Astra H nebo cokoliv jinýho je kvalitativně někde jinde, ale co se člověk dozví od pepka z hospody, to je svaté. takže Opel a Fiat nebrat, že? Dmnce
No, já jezdil Kaďourem a teď mám Á-čkovou Vectru a stejně proti Opelovi nemůžu říct křivýho slova. Ani ta rez na Vectře není tak hrozná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:45, RE: Larguna vs koncern
anonym napsal:
To nemate jiny etalon, nez OCT2?! Jasne, ze Laguna je lepsi, je to STREDNI trida, Octavia - NIZSI STREDNI. Nu a etalonem stredni je treba BMW3, LEXUS IS, Mercedes C, pokud vynechame premiovky tak Avensis nebo Mazda 6
jj, za ty prachy co do toho chce tazatel vrazit, bych šel (být jím) do japonce. I když osobně bych se klidně vrátil o nějaký rok nazpět a koupil BMW E46 touring - krásné, pohodlné a spolehlivé auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 09:55, RE: edmund
anonym napsal:
Rozhodně vectru, oplíky jsou jedny z nejlepších a renaulty naopak jedny z nejhorších.
TO JE NEMOC EDMUNDE...
TO TVOJE PROSAZOVÁNÍ OPELŮ.
VŠICHNI VÍME, ŽE JE TO SPÍŠ TAKOVÁ TA LEVNÁ ALTERNATIVA.
NĚCO JAKO FORD.

Ondra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 10:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Kolega má vectru kombi v kůži na 17kolech a tak tvrdý auto jsem už dlouho nezažil, je pravda že mám C5 a jsem spokojen.
Jdi do prdele s C5 !!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 10:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jdi do prdele s C5 !!!!!
Jdi do prdele s tvou prdeli !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:01, RE: Larguna vs koncern
anonym napsal:
To nemate jiny etalon, nez OCT2?! Jasne, ze Laguna je lepsi, je to STREDNI trida, Octavia - NIZSI STREDNI. Nu a etalonem stredni je treba BMW3, LEXUS IS, Mercedes C, pokud vynechame premiovky tak Avensis nebo Mazda 6
Na toto musím reagovat. Mám Lagunu 1.8 r.v. 2000 a můj známý má Octavii 1.8 T r.v. 1999. Mám navíc dva airbagy, digitální klimu a více místa na zadních sedadlech... jinak mě nanapadá v čem je má Laguna lepší než Octavia. Palubní počítač má vychytanější, výkonnější motor s menší nebo stejnou spotřebou, lepší stabilitu na silnici i když na úkor tvrdosti podvozku. O spolehlivosti raději nemluvit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:04, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jdi do prdele s tvou prdeli !!!
Originální odpověď... ale bavme se raději o Lagunách.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.