0
zpět
 

diskuze k tématu: Vectru C nebo Lagunu II.?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, francouzská vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:06, RE: fakt supr vyber
David V napsal:
No, já jezdil Kaďourem a teď mám Á-čkovou Vectru a stejně proti Opelovi nemůžu říct křivýho slova. Ani ta rez na Vectře není tak hrozná.
Samozřejmě jde o to, jak se člověk o auto stará. Znám Felcku z roku 1995, o kterou se majitel stará a není na ni rzi vidět a to má všechny plechy původní!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:11, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Kolega má vectru kombi v kůži na 17kolech a tak tvrdý auto jsem už dlouho nezažil, je pravda že mám C5 a jsem spokojen.
Trochu smutný výběr, obě auta jsou víceméně špatné varianty. Fandové Opelu i Renaultu (výše), neurazte se, ale obě auta nemají dobrá hodnocení. Laguna se opravdu v TÜV dostala na nelichotivé poslední místo ve spolehlivosti a i když bezpečností byla průkopníkem 5***** hodnocení, zbytek trochu utek. Fandové Opelu, smiřte se s tím že Vectra nebyla hodnocena dobře, byla tak trochu propadák a právě PROTO výrobce novou generaci pojmenoval jinak (aby na ní nezůstal onen stín pochybností a prodejního ne)spěchu, nebou alespoň NE úspěchu. Za podobné peníze se sešenou lepší vozy. Howgh
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:23, RE: edmund
anonym napsal:
TO JE NEMOC EDMUNDE...
TO TVOJE PROSAZOVÁNÍ OPELŮ.
VŠICHNI VÍME, ŽE JE TO SPÍŠ TAKOVÁ TA LEVNÁ ALTERNATIVA.
NĚCO JAKO FORD.

Ondra
Se vyznáš, je to vidět, napiš ještě něco, ať se zasmějem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:25, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Trochu smutný výběr, obě auta jsou víceméně špatné varianty. Fandové Opelu i Renaultu (výše), neurazte se, ale obě auta nemají dobrá hodnocení. Laguna se opravdu v TÜV dostala na nelichotivé poslední místo ve spolehlivosti a i když bezpečností byla průkopníkem 5***** hodnocení, zbytek trochu utek. Fandové Opelu, smiřte se s tím že Vectra nebyla hodnocena dobře, byla tak trochu propadák a právě PROTO výrobce novou generaci pojmenoval jinak (aby na ní nezůstal onen stín pochybností a prodejního ne...
Určitě bys udělal nejlíp.kdyby sis koupil Ford MONDEO.Tyhle dvě volby jsou špatné volby. Jako rodinný vůz určitě Mondeo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:30, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Trochu smutný výběr, obě auta jsou víceméně špatné varianty. Fandové Opelu i Renaultu (výše), neurazte se, ale obě auta nemají dobrá hodnocení. Laguna se opravdu v TÜV dostala na nelichotivé poslední místo ve spolehlivosti a i když bezpečností byla průkopníkem 5***** hodnocení, zbytek trochu utek. Fandové Opelu, smiřte se s tím že Vectra nebyla hodnocena dobře, byla tak trochu propadák a právě PROTO výrobce novou generaci pojmenoval jinak (aby na ní nezůstal onen stín pochybností a prodejního ne...
Ohanění se tabulkami TUV je velmi zcestné. Celý koncern mám víte kde.....než mě tady začnou antikoncernisti napadat, ale jako nejlepší příklad mě napadá VW Sharan. V kategorii ojetých vozidel do 3let se propadl na samé dno ale z 99% díky jednomu dílu a to poddimenzované spojovačce řízení. Díl stojí ve druhovýrobě (podstatně kvalitnější) 2000kč a rázem se může vyhoupnout s posledních míst podstatně výše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 11:57, RE: edmund
anonym napsal:
TO JE NEMOC EDMUNDE...
TO TVOJE PROSAZOVÁNÍ OPELŮ.
VŠICHNI VÍME, ŽE JE TO SPÍŠ TAKOVÁ TA LEVNÁ ALTERNATIVA.
NĚCO JAKO FORD.

Ondra
Neco jako FORD MONDEO ST, Ghia - to je takova levna lidova alternativa :)
Jo jo, kez by mi stala na zahrade :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 12:01,
laguna II je šrot, ale pouze první ročníky! už si to kurva uvědomte!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 12:58, RE: edmund
anonym napsal:
Neco jako FORD MONDEO ST, Ghia - to je takova levna lidova alternativa :)
Jo jo, kez by mi stala na zahrade :D
Neni nad idio.i ještě po víkendu...máš pravdu ford bych přirovnal k k k jaguaru?, bmw?, audi?...ano máš pravdu, jen do mě po tom víkendu...otevři oči, vyhrkl jsi top co vyrábí 'Ford, jinak je to laciná a levná alternativa auta!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:05, RE: edmund
anonym napsal:
Neni nad idio.i ještě po víkendu...máš pravdu ford bych přirovnal k k k jaguaru?, bmw?, audi?...ano máš pravdu, jen do mě po tom víkendu...otevři oči, vyhrkl jsi top co vyrábí 'Ford, jinak je to laciná a levná alternativa auta!
laciná alternativa a k jakejm autům? jaguar nespolehlivej, audi je trošku předražený a jedině snad to bmw, ale i tomu myslim že ford šlape na paty! když je podle tebe ford jen laciná alternativa, tak proč všude vyzdvihujou jeho jízdní vlastnosti atp.?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:31, RE: Ford
anonym napsal:
laciná alternativa a k jakejm autům? jaguar nespolehlivej, audi je trošku předražený a jedině snad to bmw, ale i tomu myslim že ford šlape na paty! když je podle tebe ford jen laciná alternativa, tak proč všude vyzdvihujou jeho jízdní vlastnosti atp.?
Ford je rozumná alternativa k těmhle dvěma fakt nepříliš povedeným variantám střední třídy. Podvozky povedený rozhodně má a fakt jsou lepší než u Renaultu i Opelu, ale s tím šlapáním na paty bmw to ses rozvášnil trochu moc. Je vidět že si s bmw nejel zjevně ani jednou.
A jaguar ani zdaleka není tak nespolehlivej, jak se domníváš - to je stejná blbost jako že Passat je etalon třídy.
Ale s tím, že audi je předražený bych souhlasil. Ostatně od fandy fordu mne kritika jaguaru překvapuje, protože jaguar x-type je jen upravenej a vylepšenej ford mondeo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:34, RE: fakt supr vyber
David V napsal:
No, já jezdil Kaďourem a teď mám Á-čkovou Vectru a stejně proti Opelovi nemůžu říct křivýho slova. Ani ta rez na Vectře není tak hrozná.
To máš kliku, nic to ale nemění na tom, že za podobný peníze jsou lepší míň poruchový bez pečnější auta s lepšími motory i podvozky. Takže proč zrovna Vectru, průměrný model už hodně let krizí až agónií zmítanýho General motors?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:37, RE: Larguna
Celicak napsal:
Já bych šel taky do laguny, ani těch před faceliftem bych se moc nedál a těch po něm už vůbec ne - hoodně záleží na tom co má auto za sebou.V renaultech jezdím už dlouho a za mě spokojenost. Teď jezdím právě ve faceliftové laguně II 1.9 dCi a jen pravidelnej servis. Auta jsou za výborné ceny a pohodlí výborné. Když jsme dojeli se známejma z Chorvatska a moje přítelkyně přesedla z passatu 2.5 V6 TDi r.v. 01 zpět do laguny, pěla jen chválu...
Je hezký jak i ženskejm už dochází že etalon passat není až takovej etalon a i laguna se řídí líp a je na cesty skoro příjemnější. Když porovnávám ceny Laguny a Passat v bazaru, je to docela komedie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:41, RE: C5?
anonym napsal:
Jdi do prdele s C5 !!!!!
Proč do prdele s C5? Minulej víkend jsem na primě viděl nedobrovolnej crash test první generace C5 a Meganu ve 240 km/h a před C5 můžeš tak smeknout. Co tě na ní tak irituje? Nadprůměrný až výborný nafťáky, určitě pohodlí, fantastická bezpečnost, spolehlivost přijatelná - na desetinu procenta stejná jako u passata, rozumný ceny. Tak co tě tak sere?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 13:49, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Ohanění se tabulkami TUV je velmi zcestné. Celý koncern mám víte kde.....než mě tady začnou antikoncernisti napadat, ale jako nejlepší příklad mě napadá VW Sharan. V kategorii ojetých vozidel do 3let se propadl na samé dno ale z 99% díky jednomu dílu a to poddimenzované spojovačce řízení. Díl stojí ve druhovýrobě (podstatně kvalitnější) 2000kč a rázem se může vyhoupnout s posledních míst podstatně výše.
TUV a J.D.Power v kombinaci s testy Auto tipu a jiných na několik desítek tisíc až 100 t. km zcestný určitě nejsou. Pracujou se stovkama tisíc aut a cenná informace to rozhodně je. Prostě to je statistika a nesmí se brát omezeně a zaslepeně. Ale u Laguny to nebyl jeden poruchový dílek (ostatně u Sharanu taky ne, naopak tvá domněnka že špatné hodnocení spolehlivosti Sharanu zavinil jediný díl JE trochu (nepíšu velmi jako ty) zcesné, výš by asi poskočil ale vzor spolehlivosti to fakt neni)- ostatně slušný výrobce u takovýhle problémů provede svolávací akci a je po problému!) prostě minulá generace JE poruchová.
Jinak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:18, RE: zm
anonym napsal:
Dej odkaz na misto, kde jsi se to docetl, jinak je to jedna pani povidala...
berem ho práci tištěnej a archiv autobildu.de je placenej. JPP to může být i z odkazem, nicméně i text této recenze nadšením nepřetéká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:20, RE: Ford
anonym napsal:
Ford je rozumná alternativa k těmhle dvěma fakt nepříliš povedeným variantám střední třídy. Podvozky povedený rozhodně má a fakt jsou lepší než u Renaultu i Opelu, ale s tím šlapáním na paty bmw to ses rozvášnil trochu moc. Je vidět že si s bmw nejel zjevně ani jednou.
A jaguar ani zdaleka není tak nespolehlivej, jak se domníváš - to je stejná blbost jako že Passat je etalon třídy.
Ale s tím, že audi je předražený bych souhlasil. Ostatně od fandy fordu mne kritika jaguaru překvapuje, protože j...
Ford, levná alternativa? Dovol abych se pousmál, už dávno ne, je vidět, že jsi zaspal. Audi, že je spolehlivější? Ha ha. Aby ses nedivil, nehledě k cenám náhradních dílů.Jen si kup Audi málo jeté a budeš se divit, jak ti provětrá kapsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:28, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Určitě bys udělal nejlíp.kdyby sis koupil Ford MONDEO.Tyhle dvě volby jsou špatné volby. Jako rodinný vůz určitě Mondeo.
Di do piče s fordem. Běžte všcihni do piče i s lagunou, i s vectrou. Lada 2101!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:34, RE: Ford
anonym napsal:
Ford, levná alternativa? Dovol abych se pousmál, už dávno ne, je vidět, že jsi zaspal. Audi, že je spolehlivější? Ha ha. Aby ses nedivil, nehledě k cenám náhradních dílů.Jen si kup Audi málo jeté a budeš se divit, jak ti provětrá kapsu.
No, ono to s tím BMW zas až tak slavný není, je vidět, že nemáš možnost srovnávat, leda tak, že si občas přečteš nějaký ten příspěvek od 19ti letáho kluka, který přesedl z Felicie do BMW, to je pak unešen.Musíš srovnávat srovnatelné, Jako BMW řady 5 a nové mondeo.Tam je to srovnáno,ať se ti to líbí, nebo ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
laguna II je šrot, ale pouze první ročníky! už si to kurva uvědomte!!!!
Laguna je šrot a Rendlíci všeobecně, no.Co naděláš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 14:37, RE: 18 = 20 - 2
anonym napsal:
Di do piče s fordem. Běžte všcihni do piče i s lagunou, i s vectrou. Lada 2101!!!
Trochu slušnosti by neuškodilo!
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.