0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Carrera 4

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 11:34, RE: Recenze OK,
Ali napsal:
Nenáročná, ale trefná recenze, dobrá čeština, výborný sloh. Pak zbývá to ostatní: je mi špatně z idiotů, z kterých přímo čiší skrývaná závist a hledají vši tam, kde nejsou..
Parádni auto tak i recenze. A ty prispevky ohledne cestiny to snad nemyslite vazne?!?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:06, RE: Recenze OK,
Zed napsal:
Parádni auto tak i recenze. A ty prispevky ohledne cestiny to snad nemyslite vazne?!?
Všechny zkušenosti uživatelů před uveřejněním kontrolujeme a opravujeme jejich gramatické i některé stylistické nedostatky. Tentokrát jsme se mimořádně rozhodli publikovat příspěvěk v "syrovém" stavu a umožnit tak všem čtenářům "bližší" kontakt s autorem. Příště již budeme příspěvky znovu redakčně korigovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:36, RE: Recenze OK,
Jiří Vaculík - TipCars.com napsal:
Všechny zkušenosti uživatelů před uveřejněním kontrolujeme a opravujeme jejich gramatické i některé stylistické nedostatky. Tentokrát jsme se mimořádně rozhodli publikovat příspěvěk v "syrovém" stavu a umožnit tak všem čtenářům "bližší" kontakt s autorem. Příště již budeme příspěvky znovu redakčně korigovat.
Já bych to nechal . Jsou holt jedinci, kteří když nemůžou napsat hamty typu " takovou sračku bych do baráku nechtěl ani zadarmo", tak se musí šťourat v nepodstatnostech. Mě je při některých příspěvcích taky trochu nevolno kvůli čj, ale v tomto jde opravdu jen o kosmetiku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 13:03, RE: bez předmětu
autor napsal:
Vážení,reaguji k některým dotazům,co se týče té max.rychlosti jsem se spletl, max.rychlost dle TP je 280KM/H,výkon 235 kw /320 koní/při 6800 ot./min,řada S měla stejný výkon,lišila se jen opticky/širší a hezčí/,pouze turbo má výrazně navrch.Po 200km jízdě vám opravdu malinko hučí v hlavě.Vůz je poměrně hlučný,hlavně od zadních kol proniká zvuk širokých pneu.Proč ne servis v ČR?Protože to mám kousek do Německa ,jak jsem psal a zároveň to byl vždy výlet a na salonu bylo na co koukat. Jinak jsem úp...
Ty ceny za servis jsou fantazie, mám italský sporták podobného výkonu a ceny za servis jsou o mnoho vyšší.... A častější.....Jo jo, měl jsem poslouchat rozum a ne srdce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 16:11, CJ
Ja bych ty recenze nechaval tak jak je kdo napsal a radeji jich uverejnil vice za den, preci jen, kdo chce psa biti hul si najde, takze kdyz to neni typu "takovy srot me do domu nesmi" tak se rypou akroat v cestine, proste jsem narod lidi, kteri nehoori ani spisovne a tak mluvime a psieme jak nam zobak narostl. Ja bych to tak nekritizoval, je to zkusensot uzivatele a ne maturitni slohovka. Kazdy se zivime necim jinym. Chapu, ze cestinari to musi hodne vadit, ale treba kdyz si to precte clovek co dela treba mechanik tak j emu cestina u....a zajima se o technicka data
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 13:43, RE: CJ
mufik.martin napsal:
Ja bych ty recenze nechaval tak jak je kdo napsal a radeji jich uverejnil vice za den, preci jen, kdo chce psa biti hul si najde, takze kdyz to neni typu "takovy srot me do domu nesmi" tak se rypou akroat v cestine, proste jsem narod lidi, kteri nehoori ani spisovne a tak mluvime a psieme jak nam zobak narostl. Ja bych to tak nekritizoval, je to zkusensot uzivatele a ne maturitni slohovka. Kazdy se zivime necim jinym. Chapu, ze cestinari to musi hodne vadit, ale treba kdyz si to precte clovek co...
Osobně proti autorově češtině nic nemám, naopak to bylo napsáno velmi hezky. Problém je asi ten, že autora spousta lidí pochválila a to prostě nemohl někdo skousnout. Jednou jsem napsal taky recenzi a všechno bylo v pořádku, než se objevila první pochvalná reakce, pak to začalo..........
No nic kdo chce pořád rýpat, tak toho stejně nenechá. Myslím, že je to spíš ta paní závist.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 13:49, RE: CJ
Šakal napsal:
Osobně proti autorově češtině nic nemám, naopak to bylo napsáno velmi hezky. Problém je asi ten, že autora spousta lidí pochválila a to prostě nemohl někdo skousnout. Jednou jsem napsal taky recenzi a všechno bylo v pořádku, než se objevila první pochvalná reakce, pak to začalo..........
No nic kdo chce pořád rýpat, tak toho stejně nenechá. Myslím, že je to spíš ta paní závist.
Taky si myslím, že byl článek hodně v poho. Většina majitelů takovýchto skvostů jsou namyšlení kreténi, o autorovi článku si to ale nemyslím. Jinak z praxe Mareš-Ferari=kretén jako prase osobní zkušenost. Jo a u nás v práci má jeden kluk (iniciály má J.K.) Audi TT je to ten největší vlezdoprdel co znám. Tolik moje zkušenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 22:31, RE: CJ
anonym napsal:
Taky si myslím, že byl článek hodně v poho. Většina majitelů takovýchto skvostů jsou namyšlení kreténi, o autorovi článku si to ale nemyslím. Jinak z praxe Mareš-Ferari=kretén jako prase osobní zkušenost. Jo a u nás v práci má jeden kluk (iniciály má J.K.) Audi TT je to ten největší vlezdoprdel co znám. Tolik moje zkušenost.
Nic proti porsche,ale známý má porsche a teď nedávno se mu pokazilo a oprava 300 000kč!! Ale pro takové lidi to zřejmně není problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 18:33, ad autor
Vážený pane,nenechte se otrávit některými závistivci a klidně zase napište!! Moc se mě líbilo,jak jste napsal,že jste obyčejný kluk do 50 let,který má rád auta.Z Vašeho přístupu k recenzi jsem to snad i pochopil.Žádná nabubřelá slova,prostě psaní tak,jak to cítíte. I já mám rád auta,jsem zhruba Vašeho věku,taktéž podnikám....bohužel ,zatím si rodina žádá větší finance,než bych mohl dát na ukojení svých automobilových vášní.Řekl bych to snad i jinak.....takové auto se nemůže kupovat rozumem,ale srdcem. Bohužel,u mě pořád převažuje rozum..)) Tímto jsem Vás v žádném případě nechtěl nějak urazit,spíš jsem Vám chtěl vyjádřit svůj tichý obdiv!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 22:35, RE: ad autor
gogo napsal:
Vážený pane,nenechte se otrávit některými závistivci a klidně zase napište!! Moc se mě líbilo,jak jste napsal,že jste obyčejný kluk do 50 let,který má rád auta.Z Vašeho přístupu k recenzi jsem to snad i pochopil.Žádná nabubřelá slova,prostě psaní tak,jak to cítíte. I já mám rád auta,jsem zhruba Vašeho věku,taktéž podnikám....bohužel ,zatím si rodina žádá větší finance,než bych mohl dát na ukojení svých automobilových vášní.Řekl bych to snad i jinak.....takové auto se nemůže kupovat rozumem,ale s...
Zdravim. Porsche, to jsem vzdycky chtel. Ted mam usmolenou castku na auto a resim co to ma byt. Na porsche to asi nebude, ale řešim TT/Mondeo/Focus2/Volvo S60.....co pes jiná ves. Autor recenze bude asi dost zvlastni osoba. Bud keca a auto neni jeho nebo je, a tomu patri muj obdiv. Je na kazdym co dokaze a co si koupi. Porsche je asi vrchol. Beru ho vic nez Lambo. Lambo je fajn, ale je to navonena italska skorapka se spolehlivosi alfy romeo za sileny prachy. Porsche je Porsche. Jsem zvědavej co si opatřim já. Pokud máte někdo zkušenost s Audi TT tak poraďte. Slyšel jsem že podvozek je z Fabie (Golfa 4)...ten podvozek je vybornej pro Fábii, ale u TT bych čekal víc:(
Majiteli Gratuliji za splnění životního snu, každý podle srdce a peněz. Já osobně uznávám Německá auta. Mondeo a Focus pro dobré jízdní vlastnosti a spolehlivost, Volvo pro solidnost a TT pro blbinky a machrování. A je dobře že lze tyhle krásný auta pořídit už okolo 300.000.-.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 18.02.2007 22:49, RE: ad autor
Dave napsal:
Zdravim. Porsche, to jsem vzdycky chtel. Ted mam usmolenou castku na auto a resim co to ma byt. Na porsche to asi nebude, ale řešim TT/Mondeo/Focus2/Volvo S60.....co pes jiná ves. Autor recenze bude asi dost zvlastni osoba. Bud keca a auto neni jeho nebo je, a tomu patri muj obdiv. Je na kazdym co dokaze a co si koupi. Porsche je asi vrchol. Beru ho vic nez Lambo. Lambo je fajn, ale je to navonena italska skorapka se spolehlivosi alfy romeo za sileny prachy. Porsche je Porsche. Jsem zvědavej co ...
Jinak hodne rychlych a bezpecnych km v porsche!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 08:29, Porsche 911
Velmi pěkné!!! Já mám Porsche 911 3.2i carrera r.v.1986 (je to splnění mého dětského snu) ale ještě jsem se pořádně nesvez, protože na to nemám čas. To mně velmi mrzí, tak snad letos a potom možná napíšu taky recenzi, když omluvíte moji češtinu. Normálně jezdím v Passatu B6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 07.03.2007 09:54, Porsche
Skvělé auto, pokud chcete někdo vyzkoušet doporučuju Image Cars
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.