0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Carrera 4

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 15:09, 911 Carrera
Dobrý článek, když to dobře dopadne pošlu recenzi na Porsche 356 Speedster. Už mu chybí jen pár drobností a technická...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 15:19, RE: Porsche
Giorgio napsal:
Když někdo česky neumí, tak může autorovu češtinu chválit. Ale jinak je to aspoň čtení o na našich cestách neobvyklém autě, což oceňuji.
No tak...asi moc nečtete (na téhle stránce, noviny a tak). Mě se to zdá docela dobře napsané (i z pohledu slohu). A asi nemůžete čekat, že někdo bude psát recenzi na auto stylem a slovníkem Vančury.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 15:26, Porsche
S Porschem jsem měl možnost se svézt na okruhu v Nurnburgringu ovšem jako spolujezdec. Byl to docela slušný zážitek -řidič ale viditelně nejel naplno. S Jaguarem S Type 4,2 litru bych to určitě projel stejným tempem sám. Souhlasím s autorem, že jakmile si zvykne na silný rychlý vůz tak zpět na něco menšího resp méně výkoného se vrací těžko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 16:35, dobrý
Tak sice to nebyl 2x technický článek, spíš jen jízdní dojmy, ale náhodou zajímavé čtení. Trochu mě překvapila cena toho servisu, čekal bych ji výrazně vyšší (asi můj blbý zvyk od M-B).

Jinak se mi líbila věta, že je problém že když to jde do otáček, že to rychle akceleruje. Buď rád, někteří můžou mít otáčky jaké chtějí a akcelerace nepřijde nikdy. Jinak mi se osobně nelíbí od Porsche (ani od Ferrari) zvuk motoru, přijde mi to jak špatně seřízená motorka. Takže mě by asi z dané kategorie lákalo BMW 6 , ale je to věcí osobního vkusu. Jsem rád, že autor nevynechal pocity, jak se do toho nastupuje.

Každopádně vlastnit takové auto mohlo být zajímavé a rád jsem si o tom přečetl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 17:30, automat
hrozna vec na takychto strojoch
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 18:00,
PROČ MĚ NEVOLÁ NIKDO JESTLI NECHCI PORSCHE???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 18:08, sračkobití mlamodyjů
Bože, jak někdo může obdivovat takové reklamní sračkobití mlamodyjů z tipcarsu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 18:56, RE: Porsche
watson napsal:
Příteli, to je překlep, jichž se dopouštíme všichni. Ale přítel Georgio hned na začátku svého komentáře např. použil chybnou vazbu Když...tak, za kterou by jej vyplísnil i průměrně náročný učitel češtiny na ZŠ. Jakže je to biblické úsloví o smítku a břevnu?
Příteli watsone, nejprve bych byl rád, kdybys mi objasnil, v čem je vazba, kterou jsem použil, chybná. Děkuji. A nyní k tomu, co je tam špatně. Například hned v první větě (a je to i ve zbytku článku) chybí rozdělující mezery (1.rok - pravděpodobně "jeden rok", čili dokonce bez tečky; 38000km). Dále chybí interpunkce, předložka, všiml jsem si "německa". Rozhodně to není nejhorší čeština, jakou jsem kdy viděl, ale jako Ty, příteli, bych ji rozhodně neopěvoval. Čili buď by měl autor češtinu cvičit, nebo si najít dobrého korektora. :) Nechtěl jsem nikoho urazit, pouze jsem naznačil, že není text tak brilantní, jak jsi tvrdil. A jak jsem řekl, cením si námětu a obsahu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 19:11, RE: bez předmětu
anonym napsal:
PROČ MĚ NEVOLÁ NIKDO JESTLI NECHCI PORSCHE???
Nechceš mojí starou? Ta má motor i dyzajn! Taky se za Tebou všichni otočí, fakt. Jirka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 20:11, RE: bez předmětu
jirka napsal:
Ja mam ted TT a chci si carrerku koupit tak dik za postrehy a za peknou recenzi.Co jsem slysel tak jinym uzivatelum vadilo ze se to dost drnca na ceskych silnich ale stim se musi u takoveho auta pocitat :)
A co po ujeti 200km naraz je ta jizda jeste pohodlna ??JInak 190 na trojku to je fajn:)JO a taky proc jste jezdil na servis do nemecka a ne do cech??
Měl jsem možnost trošku pojezdit s TT 132 kW a překvapilo mě jak je to auto ušité pro sportovnější postavy. Nasedání a vysedání chce cvik, tvrdý podvozek na moje plotýnky to bylo něco. Jako odreagování dobré, ale dlouhé cestování asi ne. Však švagr ho měl 1,5 roku a potom přešel na BMW 2,5 Td kombi automat - přece jen hodně najezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 20:32,
Pěkná recenze, jsem rád, že existují lidi, kteří se dokáží podělit o zážitky s vozem porsche. Třeba až dostuduji, tak se něco povede a v padesáti si budu moc koupit porsche. Jinak v mém okolí je spousta starších bohatých panů, kteří mají drahá auta (audi A8, BMW 7, M-B třída S, BMW X5, ..........), ale neznám člověka který by si koupil porsche, nebo ferari, když na ně mají a to je mi líto. Proto pisatele recenze obdivuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 21:05, RE: bez předmětu
Honza P. napsal:
Pěkná recenze, jsem rád, že existují lidi, kteří se dokáží podělit o zážitky s vozem porsche. Třeba až dostuduji, tak se něco povede a v padesáti si budu moc koupit porsche. Jinak v mém okolí je spousta starších bohatých panů, kteří mají drahá auta (audi A8, BMW 7, M-B třída S, BMW X5, ..........), ale neznám člověka který by si koupil porsche, nebo ferari, když na ně mají a to je mi líto. Proto pisatele recenze obdivuji.
V CR je problem, ze nikdo nekupuje porsche, ferrari a tak, protoze na nase silnice to neni, ale takvoa audi A6, A8, bmw 5,7 mercedesy se sinlym motorem udelaji aky hodne dobrou sluzbu majiteli a jejich podvozky jsou vhodnesji na nase silnice. Preci jen jak dalnice, okresky tak hlavne mesta tam se proste nehodi podvozky BMW M, porsche, ferrari.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 21:19, RE: bez předmětu
Honza P. napsal:
Pěkná recenze, jsem rád, že existují lidi, kteří se dokáží podělit o zážitky s vozem porsche. Třeba až dostuduji, tak se něco povede a v padesáti si budu moc koupit porsche. Jinak v mém okolí je spousta starších bohatých panů, kteří mají drahá auta (audi A8, BMW 7, M-B třída S, BMW X5, ..........), ale neznám člověka který by si koupil porsche, nebo ferari, když na ně mají a to je mi líto. Proto pisatele recenze obdivuji.
Seru na Astru, koupím si Porsche! Aspon angličáka...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 22:10, Nic moc
S mou vectrou mu dám na prdel a ještě se budu dloubat v nose.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 22:15, Punto
Ale punta je punta, pravej italskej dravec, kam se hrabou německý auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 23:25, RE: Punto
mufik.martin napsal:
Ale punta je punta, pravej italskej dravec, kam se hrabou německý auta.
I mému penisu říkám punta!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 00:33, RE: bez předmětu
Libor napsal:
Jirko, protože taky uvažuji o TT, napiš mi prosím něco o Tvém TT, jestli jsi spokojený, jestli máš 132 nebo 165kw,jaký ročník, kolik Tě stojí servis atd. Díky Libor
Cau s TT jsem spokojenej na nedelni projizdky po vylidnenych vesnickych silnicich idealni odvaz po pracovnim tydnu:)Mam 132kw jede uz slusne zaber to ma krasnej samozrejme ale do 911 carrery mu jeste neco chybi:) Mam ho dva roky a servisne jenom dolejvam olej a menim filtry.Jestli ho budes kupovat dej si pozor na korozi u postraniho maleho okenka v rohu tam to rezne snad vsem TT:) Jinak ja mam v Audi servisu znamyho takze me to dela bokem takze viis jak:) Sedi jako prisity zadny naklaneni ani ve 160km v tahlych zatackach ale mozna by to chtelo sportovni pasy ona kozena sedacka klouze:)Jo a jak rikal uzivatel 911 nastupovani teda spise vystupovani z toho chce grif:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 01:34, RE: Porsche
jiriez napsal:
No tak...asi moc nečtete (na téhle stránce, noviny a tak). Mě se to zdá docela dobře napsané (i z pohledu slohu). A asi nemůžete čekat, že někdo bude psát recenzi na auto stylem a slovníkem Vančury.
"Mě se to zdá..." Je legrační, jak se tu hádají o správné češtině lidé, kteří ji neovládají ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 09:24, Recenze OK,
Nenáročná, ale trefná recenze, dobrá čeština, výborný sloh. Pak zbývá to ostatní: je mi špatně z idiotů, z kterých přímo čiší skrývaná závist a hledají vši tam, kde nejsou..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 09:37, pro Jirku a guseppe2
jirka napsal:
Cau s TT jsem spokojenej na nedelni projizdky po vylidnenych vesnickych silnicich idealni odvaz po pracovnim tydnu:)Mam 132kw jede uz slusne zaber to ma krasnej samozrejme ale do 911 carrery mu jeste neco chybi:) Mam ho dva roky a servisne jenom dolejvam olej a menim filtry.Jestli ho budes kupovat dej si pozor na korozi u postraniho maleho okenka v rohu tam to rezne snad vsem TT:) Jinak ja mam v Audi servisu znamyho takze me to dela bokem takze viis jak:) Sedi jako prisity zadny naklaneni ani ve...
Hoši díky za odpovědi, taky jsem měl možnost se svézt s TT bylo 165Kw 18" kola na nízkoprofilech no super svezení úplně mi sedlo do ruky. Akorát mě od koupi odradili oba mí známí technici, že mě dřív nebo později čeká větší invsetice, a že radši turbo nebrat. Taky mi vadilo, že na šestku kolem 130km/hod točí 3000 ot/min čekal bych tak 2700 ot/min. Teď mám Golfa V5 2.3 125Kw a když srovnám zátah tak TT nebylo až o tolik dravější. U Golfa mi vadí absence šestky, na dálnici si dost pápne. TT mě pořád hodně bere zvlášť varinata 165Kw 4x4.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.