0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Carrera 4

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:23, RE: bez předmětu
Miguel napsal:
Carreru jsem chtěl odjakživa. Bylo mi zhruba 13 (a psal se rok 1985) když přijela k sousedům návštěva z Vídně, a před jejich barákem stála fialová krasavice Carrera. Posledních pár let mi silně vadily přední světla, ale teď když se Carrera vrátila zpátky k původnímu vzhledu, je to opět krasavice.
Měl jsem už před tím nějaké "sporťáky" typu megane coupé, ford cougar, apod. Ani jsem nečekal, že bych někdy na carreru měl. Pak se trošku začalo dařit, já jsem změnil auto na klasický sedan (AUDI) a dn...
Ked Carreru, tak by som bral posledny vzduchom chladeny model typ 993 - posledne klasicke Porsche... paradicka.
ZIGI - neznervoznuj sa zbytocne, to ze si s teba robia prdel znamena, ze ta tu maju radi a keby si nereagoval na tie picovinky a srandicky alebo by si nedajboze nefrkol nejaky ten prispevok, tak by si urcite vsetkym chybal. :)))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:27, RE: bez předmětu
bubu napsal:
Ked Carreru, tak by som bral posledny vzduchom chladeny model typ 993 - posledne klasicke Porsche... paradicka.
ZIGI - neznervoznuj sa zbytocne, to ze si s teba robia prdel znamena, ze ta tu maju radi a keby si nereagoval na tie picovinky a srandicky alebo by si nedajboze nefrkol nejaky ten prispevok, tak by si urcite vsetkym chybal. :)))))))
To bubu: Že by?))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:41, Porsche
Me v recenzi tak nejask schazeli informace o vykonu motoru, tocivem momentu, cena by me take zajimala. Jinak jenom dotaz, neni na to porsche 285 km/h moc? Myslim, ze to zvladne jenom rada S, ale mozna se myslim tak poradte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:46, Porsche
No, velmi dobrá recenzia, dokonca vyvoláva emócie- ten motor nad 5000ot. som si začal predstavovať. Dúfam, že aj mne raz takto zavolá kamarád...Keďže som ešte mladý, nie je to úplne nemožné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 09:48, Skvělá recenze, je to i na idnes
Díky za fajn recenzi. Bylo to hodně čtivé a nikoli arogantní (což by se u majitele takového žihadla dalo čekat, i když vlastně ani ne, takoví lidi si kupují spíš Caynne, CLS, Quattroporte, S6, popř. něco od BMW nebo Ferrari). V Porsche jsem ještě nejel a vždycky jsem po něm strašně toužil. A když už na něj něj pomaličku mám, tak jsem zjistil, že už jsem na to asi starý (anebo možná ještě hodně mladý)...je to nádherné auto a nádherně nepraktické. Tak jsem šel radši do S 60 D 5, a tak nějak mi to stačí k tomu, na co auto normálně použivám. Loni jsem jezdil s M3, ale tohle bude úplně jiné kafe - motor vzadu atd. Ještě ta cena prohlídek v SRN - to je fantazie. Taky bych radši jezdil tam. U nás si za prachy u Haseho namažou anténu a dolejou vodu do ostřikovačů....;o). Hezký den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 10:15, RE: Pepa
anonym napsal:
Parádní auto. Tiše závidím... Alespon na jeden den si to pujcit No co jsem jeste mladej, jednou si na to treba vydelam... ;)
To není auto, se kterm se dá naučit jezdit za jeden den...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 10:35, RE: Porsche
watson napsal:
Proč kritici? Není co kritizovat. Výborně napsáno a to včetně češtiny.
Máte styl, pane. A ke krásné hračce vám blahopřeji. Beze stop závisti.
Když někdo česky neumí, tak může autorovu češtinu chválit. Ale jinak je to aspoň čtení o na našich cestách neobvyklém autě, což oceňuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 11:02, RE: bez předmětu
jirka napsal:
Ja mam ted TT a chci si carrerku koupit tak dik za postrehy a za peknou recenzi.Co jsem slysel tak jinym uzivatelum vadilo ze se to dost drnca na ceskych silnich ale stim se musi u takoveho auta pocitat :)
A co po ujeti 200km naraz je ta jizda jeste pohodlna ??JInak 190 na trojku to je fajn:)JO a taky proc jste jezdil na servis do nemecka a ne do cech??
Vážení,reaguji k některým dotazům,co se týče té max.rychlosti jsem se spletl, max.rychlost dle TP je 280KM/H,výkon 235 kw /320 koní/při 6800 ot./min,řada S měla stejný výkon,lišila se jen opticky/širší a hezčí/,pouze turbo má výrazně navrch.Po 200km jízdě vám opravdu malinko hučí v hlavě.Vůz je poměrně hlučný,hlavně od zadních kol proniká zvuk širokých pneu.Proč ne servis v ČR?Protože to mám kousek do Německa ,jak jsem psal a zároveň to byl vždy výlet a na salonu bylo na co koukat. Jinak jsem úplně normální kluk s padesátkou na krku co má rád auta od malička a občas se do něčeho zblázní.Kdo podniká řadu let si může koupí takového vozu také snížit daňový základ a o tom to také je.Zdravím všechny nadšence
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 11:04, RE: Pepa
anonym napsal:
Parádní auto. Tiše závidím... Alespon na jeden den si to pujcit No co jsem jeste mladej, jednou si na to treba vydelam... ;)
Půjčení 911 na den nebo víkend není problem. Mrkni například na www.adrenalinove-darky.cz .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 11:11, Slušný
Jednoduché a výstižné. Bez zbytečného kouskování a pitvání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 11:20, RE: Slušný
ACE napsal:
Jednoduché a výstižné. Bez zbytečného kouskování a pitvání.
Tak tak. Zase něco , co se nečte každý den, ba ani každý týden. Jen tak dál...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 12:01, RE: Porsche
Giorgio napsal:
Když někdo česky neumí, tak může autorovu češtinu chválit. Ale jinak je to aspoň čtení o na našich cestách neobvyklém autě, což oceňuji.
Poněkud OT, ale můžete mi příteli prozradit, kde se autor dopustil stylistických a gramatických chyb v takové míře, aby si zasloužil vaše negativní hodnocení?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 12:27, Pekna kara :)
autor napsal:
Vážení,reaguji k některým dotazům,co se týče té max.rychlosti jsem se spletl, max.rychlost dle TP je 280KM/H,výkon 235 kw /320 koní/při 6800 ot./min,řada S měla stejný výkon,lišila se jen opticky/širší a hezčí/,pouze turbo má výrazně navrch.Po 200km jízdě vám opravdu malinko hučí v hlavě.Vůz je poměrně hlučný,hlavně od zadních kol proniká zvuk širokých pneu.Proč ne servis v ČR?Protože to mám kousek do Německa ,jak jsem psal a zároveň to byl vždy výlet a na salonu bylo na co koukat. Jinak jsem úp...
Dobry clanok o skusenostiach najme ked sa jedna o menej dostupne auto ktore nieje urcene pre bezneho obcana. Ja som jazdil Boxster-a. Je mi jasne ze 911 je ine kafe ... Zistil som ze nie som sportovy typ a jazdil som snim ako s limuzinou a vratil som ho povodnemu majitelovi. Nechapem preco niektory ludia na diskusiach musia stale nieco osierat...Dobra praca aj nazor na auto:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:06, pekne napsane
Diky za pekny clanek! Taky bych jednou si tohle chtel zazit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:11, RE: Porsche
watson napsal:
Poněkud OT, ale můžete mi příteli prozradit, kde se autor dopustil stylistických a gramatických chyb v takové míře, aby si zasloužil vaše negativní hodnocení?
například: ježďení
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:19, RE: Porsche
jenda napsal:
například: ježďení
Ty jsi dobrej rejpal...tebe musej mít všichni rádi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:20, RE: Recenze
Tonny napsal:
No asi tak,nic mi na té recenzi nevadí a navíc, vůbec nezávidím jako někteří co si ji přečtou, já říkám:"každý má tu možnost něco dokázat a pak si něco koupit." Spíš mě docela překvapila ta cena za technické prohlídky (jako to,že k ceně vozu je malá). Jediné co jsem tam postrádal je cena za kterou to auto koupil a pak cena za kterou ho prodal abych si mohl udělat srovnání o propadu ceny. V podobném autě jsem ještě neměl možnost jet, jen v Porsche 944 asi a r.v.86 myslím a to je spíš jen takového...
Souhlas, týpek byl v pohodě, popsal jak to vidí. Sice na takové auto nemám, ale nezávidím. Možná takové jednou budu mít , možná ne, to záleží na mně. Dobrý názor, možná trochu stručný. Pro nás , co jsme v Porsche zatím nejeli, mohly být jízdní vlastnosti a výkon popsán trochu víc expresivně.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:28, RE: bez předmětu
jirka napsal:
Ja mam ted TT a chci si carrerku koupit tak dik za postrehy a za peknou recenzi.Co jsem slysel tak jinym uzivatelum vadilo ze se to dost drnca na ceskych silnich ale stim se musi u takoveho auta pocitat :)
A co po ujeti 200km naraz je ta jizda jeste pohodlna ??JInak 190 na trojku to je fajn:)JO a taky proc jste jezdil na servis do nemecka a ne do cech??
Jirko, protože taky uvažuji o TT, napiš mi prosím něco o Tvém TT, jestli jsi spokojený, jestli máš 132 nebo 165kw,jaký ročník, kolik Tě stojí servis atd. Díky Libor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 13:39, RE: Porsche
jenda napsal:
například: ježďení
Příteli, to je překlep, jichž se dopouštíme všichni. Ale přítel Georgio hned na začátku svého komentáře např. použil chybnou vazbu Když...tak, za kterou by jej vyplísnil i průměrně náročný učitel češtiny na ZŠ. Jakže je to biblické úsloví o smítku a břevnu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 14:42, RE: Porsche
watson napsal:
Příteli, to je překlep, jichž se dopouštíme všichni. Ale přítel Georgio hned na začátku svého komentáře např. použil chybnou vazbu Když...tak, za kterou by jej vyplísnil i průměrně náročný učitel češtiny na ZŠ. Jakže je to biblické úsloví o smítku a břevnu?
správně má být jezdění. Porovnej obě slova a pak plácej o překlepech. Dál třeba 1. rok starý. Možná autor myslel první rok starý. Je tam spousta různých chyb. Nevadí ti? Tvoje věc.
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.