0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Turbo - zkušenosti majitele po 4 letech

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 10:18,
No, píše tu docela dost jízlivých pitomců. Hoši nezávidťe. Je to prostě krásný brko a sen většiny motoristů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 10:25, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No, píše tu docela dost jízlivých pitomců. Hoši nezávidťe. Je to prostě krásný brko a sen většiny motoristů.
Ale má ho malýho - jen šest válců. Pak bych ho nemoh ukazovat. Sám autor rezenze se za něj přece stydí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 10:49, BMW
Chtel bych se zeptat autora, co ho vedlo k vymene BMW 850i, vzdyt to je kultovni auto, u ktereho, pokud je v dobres stavu, uz cena jen stoupa...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:01, recenze vozu pro každého ..
Příjemné zpestření recenzí zde.. občas tady někdo unavuje s objevenou amerikou - 10 let starým ujetým autem který vychvaluje a řadí nad úroveň soušasných aut, byť o třídu dvě menších. Tohle je trochu něco jiného, i když pro 99,99% čtenářů je to skutečně jen zpestření bez praktického přínosu, takovéhle auto si kupují moc velcí kluci, kteří fakt nějakou korunou navíc disponují a mají značku v oblibě.
Autor článku ať se nezlobí - přijde mi že není majitel vozu, kvůli spoustě nepřesnostem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:01, RE: foto 300 ????
anonym napsal:
300km/h ? Myslím pánové, že ta fotka je pořízena po zasunutí klíčku do zapalovaní a naskočení "dema". Pochybuji, že by při 300km/h byl plnící tlak 0,0 a svítily kontrolky, které mají po nastartování zhasnout. Je pochopitelné, že 300 km/h si málo kdo fotí budíky. Tom
Musíš to rozjet na 320 km/hod a pak sundat nohu z plynu. Pak budeš mít ve 300 na displeji tlak turba 0,0.
Pak ti nebudou svítit ani kontrolky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:35, RE: recenze vozu pro každého ..
anonym napsal:
Příjemné zpestření recenzí zde.. občas tady někdo unavuje s objevenou amerikou - 10 let starým ujetým autem který vychvaluje a řadí nad úroveň soušasných aut, byť o třídu dvě menších. Tohle je trochu něco jiného, i když pro 99,99% čtenářů je to skutečně jen zpestření bez praktického přínosu, takovéhle auto si kupují moc velcí kluci, kteří fakt nějakou korunou navíc disponují a mají značku v oblibě.
Autor článku ať se nezlobí - přijde mi že není majitel vozu, kvůli spoustě nepřesnostem.
dekuji za fakt, ze pro Vas byl muj clanek zpestrenim. O faktu, jsem-li majitelem vozidla, ci nikoliv, polemizovat nemohu. Nemam jak Vam to dokazat a uprimne, ani v tomto smeru nemam zadne ambice.. Ale dovolim si nesouhlasit s Vasi formulaci "spousta nepresnosti". Za nepresnost povazuji pouze pocet valcu u vozu, ktery nebyl soucasti recenze. Za Gallardo se opravdu omlouvam. Pokud jde o ceskou transkripci slova quattro, zde je vse v poradku. Mozna jsem mel pouzit doslovny prepis z nemciny, allradantrieb, aby k podobnym diskuzim nedochazelo. Fotografie je skutecne retusovana, myslel jsem, ze to bude brano s nadsazkou.. v tomto ohledu necht laskavy ctenar promine, k podceneni erudovane ctenarske obce doslo v souvislosti s publikacni premierou autora.. omlouvam se a dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:42, RE: BMW
anonym napsal:
Chtel bych se zeptat autora, co ho vedlo k vymene BMW 850i, vzdyt to je kultovni auto, u ktereho, pokud je v dobres stavu, uz cena jen stoupa...
dobry den. Reaguji na Vas prispevek. I ja se domnivam, ze 850ka je kultovni, maloseriove auto, ke kteremu jsem navic mel (a s radosti mohu napsat, ze stale mam), emotivni vztah. Ze vsech vyse uvedenych duvodu plyne, ze stale stoji v me garazi. Jen bych podotknout, ze urcenim je to vuz uplne jine kategorie, nez Porsche. 850ka je v podstate sedmickova rada v provedeni kupe, se vsemi klady, ale bohuzel i zapory, ktere z tohoto faktu plynou. Je to nejvic ze vseho auto na pohodlne svezeni na dalnici, zatimco Porsche Vam splni veskere Vase pozadavky po sportovni jizde. Kazdopadne dekuji za Vas cas a Vasi reakci!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:44, RE: místo
anonym napsal:
kua to fotil u strojárny v brně pod palačákem.. tam jsem študýroval D
bingo, Vase domnenka je spravna. Foceni probehlo nekdy v kvetnu 2004..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:49, RE: připomínka
anonym napsal:
Jó kámo máš krásného ušlechtilého hřebce a i ta recenze také není špatná. Akorád bych tě trochu poopravil ,gallardo má deset a ne osum válců, (leda že by mi někdo dva ukrad ) ,osum jich možná bude až v letošním modelu a to ještě není úplně jistý. Pohon 4x4 se píše qvattro ,ale to je detail.
Hodně šťastných rychlích kylometrů a co nejmíň škodovek se strejdou v klobouku za volantem.
Teny
za Gallardo se omlouvam, svuj clanek jsem psal v chvatu a navic je to muj clanek premierovy.. navic se ted trochu vic poohlizim po RS4 a tam tech valcu (snad) opravdu 8 je.. Pokud jde o quattro, tam omluva na miste neni. Ceska transkripce zni "kvatro", je to mluvnicky zcela v poradku a pokud bychom chteli bejt opravdu akuratni, tak bychom se v souvislosti s Porschem museli bavit o terminu allradatrieb.. A jinak dekuji za prani, ty klobouky mi opravdu taky trosku vadi :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 11:51, RE: Super kára
anonym napsal:
Výborná recenze. Hodí se k dnešnímu výročí narození Jamese Deana, který také sedlal Porsche. Bohužel né dlouho.
dekuji za shovivavost pri cteni meho clanku a za uznani :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 12:06, RE: super
anonym napsal:
Chtel bych reagovat na zaver clanku resp. statistiky TUV. Tvrdite ze auto uzivate bezne jako kazdy ale v prumeru 6000 rocne, to je teda silny podprumer kazdeho z nas. Podle meho jsou statistiky TUV v tomto ohledu vic nez zavadejici. Kolik se proda 911 a kolik takovych golfu atd.? Kolik projede TUV 911 za rok ve srovnani s tim golfem ci pasatem ?
Pokud kazda 911 bude rocne najizdet to co vy, bude kralem statistik i za 20 let, protoze moje mazda 6 se 120000km je prakticky jak nova a to je to pouze...
dobry den. Dovolim si polemizovat s Vasim nazorem. Jednak rocni probeh kilometru je u meho auta o neco vyssi nez uvadite(cca 8tis.), a dale nemohu souhlasit s tvrzenim, ze je to silny podprumer (vychazim z informaci od sveho okoli). Pokusim se sehnat statistiky, jaky je prumerny pocet km ceskych ridicu.. Dale se domnivam, ze pocet prodanych aut ve statistikach TUV nehraje roli, protoze vypocet zavad je veci pomeru zavad k poctu zkontrolovanych aut. A jeste jednou musim pripomenout, ze se sportakem (zejmena pokud jedete solo) zachazite preci jen jinak, nez kdyz vezete v osobaku rodinu.. Ale moc Vas prosim, abyste me argumenty bral jako polemiku a ne konfrontaci. Ze Vam Mazda slouzi k Vasi spokojenosti, Vam preji, stejne tak jako mnoho dalsich stastnych kilometru..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 12:14, RE: Takže po kolejích...
anonym napsal:
...třeba to přece jen rozstřelí, až začnou i pro takového blba platit fysikální zákony...
Nezávid...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 12:57, RE: recenze vozu pro každého ..
mike napsal:
dekuji za fakt, ze pro Vas byl muj clanek zpestrenim. O faktu, jsem-li majitelem vozidla, ci nikoliv, polemizovat nemohu. Nemam jak Vam to dokazat a uprimne, ani v tomto smeru nemam zadne ambice.. Ale dovolim si nesouhlasit s Vasi formulaci "spousta nepresnosti". Za nepresnost povazuji pouze pocet valcu u vozu, ktery nebyl soucasti recenze. Za Gallardo se opravdu omlouvam. Pokud jde o ceskou transkripci slova quattro, zde je vse v poradku. Mozna jsem mel pouzit doslovny prepis z nemciny, allrada...
Parádní auto a výborně napsaná recenze jak po stránce obsahové, tak i formální. Doporučuji jako povinnou četbu všem redaktorům Tipcars, protože úroveň jejich článků za toutu recenzí často bohužel pokulhává - hlavně z pohledu pravopisných chyb a správně volených, výstižných obratů (nemyslím to jízlivě).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:02, RE: recenze vozu pro každého ..
anonym napsal:
Parádní auto a výborně napsaná recenze jak po stránce obsahové, tak i formální. Doporučuji jako povinnou četbu všem redaktorům Tipcars, protože úroveň jejich článků za toutu recenzí často bohužel pokulhává - hlavně z pohledu pravopisných chyb a správně volených, výstižných obratů (nemyslím to jízlivě).
prijemne se to cte, dekuji za podporu. Takova slova pak zahaneji po precteni nekterych nazoru myslenky typu "ze jsem se na to psani radsi nevykaslal".. jeste jednou dik!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:11, RE: bez předmětu
anonym napsal:
tahle fotka shazuje věrohodnost autora i příspěvku na úroveň pubertálního snílka
Na obranu autora: tipnul bych si, ze je to odrazem blesku resp. jeho prosvetlenim kontrolek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:17, RE: recenze vozu pro každého ..
mike napsal:
prijemne se to cte, dekuji za podporu. Takova slova pak zahaneji po precteni nekterych nazoru myslenky typu "ze jsem se na to psani radsi nevykaslal".. jeste jednou dik!
To by byla urcite skoda, nechat se odradit vypady par lidi, kteri nejsou schopni prinosne diskuse, ale to je folklor vsech internetovych for.
Naopak kvalita clanku i aut v garazi si zadaji pokracovani! Jde o obsah (i motoru:), formu odpustime, tipcars neni gramaticky krouzek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:18, RE: připomínka
anonym napsal:
Jó kámo máš krásného ušlechtilého hřebce a i ta recenze také není špatná. Akorád bych tě trochu poopravil ,gallardo má deset a ne osum válců, (leda že by mi někdo dva ukrad ) ,osum jich možná bude až v letošním modelu a to ještě není úplně jistý. Pohon 4x4 se píše qvattro ,ale to je detail.
Hodně šťastných rychlích kylometrů a co nejmíň škodovek se strejdou v klobouku za volantem.
Teny
a nepíše se rychlích, ale rychlých - ty jsi nějaké dřevo, co? Kdy tě z pomocné pustili? Hned, jakmile ses naučil Ema má maso?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:31, RE: připomínka
anonym napsal:
jo, quattro ... ale to jen u Audi
Píše se quadro, máš-li na mysli angličtinu. Zdá se, že se nějak nemůžeš trefit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:34, RE: Takže po kolejích...
anonym napsal:
...třeba to přece jen rozstřelí, až začnou i pro takového blba platit fysikální zákony...
blb jsi ty a zavistlivy k tomu.... nejaka pitoma socka, co se po vecerech uzira u TV Nova.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 13:38, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Na obranu autora: tipnul bych si, ze je to odrazem blesku resp. jeho prosvetlenim kontrolek.
vidim, ze diskuze se bohuzel neubira tim smerem, ve ktery jsem doufal. Neni o aute samotnem, ale o te nestastne fotce tachometru. Ja to uz popisuji v jiném prispevku, ale rozvinu to i v tomto miste. Puvodni fotografie z auta byla natolik nekvalitni (rychlost + chveni rukou), ze jsem ji ve photoshopu upravoval tak dlouho, az z toho vzniklo to, co mate moznost videt. Ono totiz puvodni urceni tohoto snimku byla plocha meho notasu.. Ze jsem tu fotku poslal odborne verejnosti byla chyba a Vy jste si me po zasluze vychutnali. Jeste jednou omluva a snad to uz je vysvetleno..
reagovat
  1 2 3 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.