0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Turbo - zkušenosti majitele po 4 letech

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.02.2008 20:37,
to foto pri rychlosti 300 je zajimavy.tlak 0.0 bar,vsechny check kontrolky sviti.takhle jede v garazi 300 po otoceni klicku taky suzuki gsxr a pod.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.02.2008 20:40, RE: bez předmětu
autofanda napsal:
to foto pri rychlosti 300 je zajimavy.tlak 0.0 bar,vsechny check kontrolky sviti.takhle jede v garazi 300 po otoceni klicku taky suzuki gsxr a pod.
taky je zajimavy ze pisu 5.2 k clanku z 8.2
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 00:23, RE: bez předmětu
autofanda napsal:
taky je zajimavy ze pisu 5.2 k clanku z 8.2
Neni duvod neverit ze to 300 urcite jede a takhle to je mnohem bezpecnejsi. Kazdopadne recenze 1A, takhle nejak by to melo vypadat, good job!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 00:45, místo
kua to fotil u strojárny v brně pod palačákem.. tam jsem študýroval D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 01:29, připomínka
Jó kámo máš krásného ušlechtilého hřebce a i ta recenze také není špatná. Akorád bych tě trochu poopravil ,gallardo má deset a ne osum válců, (leda že by mi někdo dva ukrad ) ,osum jich možná bude až v letošním modelu a to ještě není úplně jistý. Pohon 4x4 se píše qvattro ,ale to je detail.
Hodně šťastných rychlích kylometrů a co nejmíň škodovek se strejdou v klobouku za volantem.
Teny
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 06:38, Super kára
jediné co se mi nelíbí je ten červený volant, ono té červené je tam na mě hóódně, ale ten volant je opravdu hnus. Jinak krásný brko a sen mnoha řidičů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 06:40, RE: místo
anonym napsal:
kua to fotil u strojárny v brně pod palačákem.. tam jsem študýroval D
Asi jsi se neučil tak dobře...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 07:29, Takže po kolejích...
...třeba to přece jen rozstřelí, až začnou i pro takového blba platit fysikální zákony...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 07:55, RE: bez předmětu
autofanda napsal:
to foto pri rychlosti 300 je zajimavy.tlak 0.0 bar,vsechny check kontrolky sviti.takhle jede v garazi 300 po otoceni klicku taky suzuki gsxr a pod.
tahle fotka shazuje věrohodnost autora i příspěvku na úroveň pubertálního snílka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 08:04, super
super auto, dobrá recenze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 08:14, foto 300 ????
Pěkně napsaný článek, až na několik technických nepřesností (lambo- 8 válců,kvatro) a samozřejmě ta trapná fotka 300km. Jinak Porsche 911 turbo jakýkoliv model je klasika a sen mnoha řidičů. Měli bychom ocenit to, že autor si dal práci napsat takový článek, kdo z nás by to udělal lépe? Hodně km bez nehod a závad přeje Tomáš
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 08:26, RE: super
anonym napsal:
super auto, dobrá recenze
Chtel bych reagovat na zaver clanku resp. statistiky TUV. Tvrdite ze auto uzivate bezne jako kazdy ale v prumeru 6000 rocne, to je teda silny podprumer kazdeho z nas. Podle meho jsou statistiky TUV v tomto ohledu vic nez zavadejici. Kolik se proda 911 a kolik takovych golfu atd.? Kolik projede TUV 911 za rok ve srovnani s tim golfem ci pasatem ?
Pokud kazda 911 bude rocne najizdet to co vy, bude kralem statistik i za 20 let, protoze moje mazda 6 se 120000km je prakticky jak nova a to je to pouze mazda. Jinak auto super, sen snad kazdeho kluka, ja jen ohledne tech statistik.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 08:31, RE: připomínka
anonym napsal:
Jó kámo máš krásného ušlechtilého hřebce a i ta recenze také není špatná. Akorád bych tě trochu poopravil ,gallardo má deset a ne osum válců, (leda že by mi někdo dva ukrad ) ,osum jich možná bude až v letošním modelu a to ještě není úplně jistý. Pohon 4x4 se píše qvattro ,ale to je detail.
Hodně šťastných rychlích kylometrů a co nejmíň škodovek se strejdou v klobouku za volantem.
Teny
quattro :o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:13, RE: foto 300 ????
anonym napsal:
Pěkně napsaný článek, až na několik technických nepřesností (lambo- 8 válců,kvatro) a samozřejmě ta trapná fotka 300km. Jinak Porsche 911 turbo jakýkoliv model je klasika a sen mnoha řidičů. Měli bychom ocenit to, že autor si dal práci napsat takový článek, kdo z nás by to udělal lépe? Hodně km bez nehod a závad přeje Tomáš
Konečně recenze pořádnýho auta. Přál bych si víc takových.
Fotit tachometr při 300km/h se mi také nezdá bezpečné, ale jinak ruku na srdce, kdo z nás nikdy nevyzkoušel maximálku svého auta. Já vždy, ale to neznamená, že bych tak jezdil pořád. Je to z části i věc diagnostická, jestli vůz jede, tak jak má.
Super
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:18, RE: Super kára
anonym napsal:
jediné co se mi nelíbí je ten červený volant, ono té červené je tam na mě hóódně, ale ten volant je opravdu hnus. Jinak krásný brko a sen mnoha řidičů.
Výborná recenze. Hodí se k dnešnímu výročí narození Jamese Deana, který také sedlal Porsche. Bohužel né dlouho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:23, Hmm
Pěkné auto,slušná recenze. Porsche v quattru je můj sen.
Už se těším,jak nám napíše recenzi ten majitel Gallarda,co se tady ozval s těmi 10válci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:26, RE: připomínka
anonym napsal:
quattro :o))
jo, quattro ... ale to jen u Audi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:37, RE: připomínka
anonym napsal:
Jó kámo máš krásného ušlechtilého hřebce a i ta recenze také není špatná. Akorád bych tě trochu poopravil ,gallardo má deset a ne osum válců, (leda že by mi někdo dva ukrad ) ,osum jich možná bude až v letošním modelu a to ještě není úplně jistý. Pohon 4x4 se píše qvattro ,ale to je detail.
Hodně šťastných rychlích kylometrů a co nejmíň škodovek se strejdou v klobouku za volantem.
Teny
... a nepíše se kYlometrů ale kilometrů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 09:56, 6 válců
Ono ve skutečnosti ani není moc co ukazovat, neb Porsche je šestiválec. ... My, co jsme odkojeni Bullitovým případem, případně když máte možnost se pokochat osmiválci v Galardu nebo Audi RS4, cítíte malý hendikep.

Máš ho malýho? Nefňukej!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.02.2008 10:00, RE: foto 300 ????
anonym napsal:
Konečně recenze pořádnýho auta. Přál bych si víc takových.
Fotit tachometr při 300km/h se mi také nezdá bezpečné, ale jinak ruku na srdce, kdo z nás nikdy nevyzkoušel maximálku svého auta. Já vždy, ale to neznamená, že bych tak jezdil pořád. Je to z části i věc diagnostická, jestli vůz jede, tak jak má.
Super
300km/h ? Myslím pánové, že ta fotka je pořízena po zasunutí klíčku do zapalovaní a naskočení "dema". Pochybuji, že by při 300km/h byl plnící tlak 0,0 a svítily kontrolky, které mají po nastartování zhasnout. Je pochopitelné, že 300 km/h si málo kdo fotí budíky. Tom
reagovat
  1 2 3 ... 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.