0
zpět
 

diskuze k tématu: Porsche 911 Turbo - zkušenosti majitele po 4 letech

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.02.2008 13:19, RE: bez předmětu
TOM napsal:
Tak pod toto bych se s klidným srdcem podepsal.
Jinak chválím za dobrý článek na super auto,které pro mnohé může být vrcholem motoristického snění.A zároveň obdivuju všechny vaše klidné reakce na některé dost nepříjemné(a někdy dost nesmyslné) příspěvky.
Dekuji za pochvalne vyjadreni k clanku i autu. Pokud jde o me reakce, muzu Vam prozradit, ze v realu jsem o trosku cholerictejsi. Psany text Vam ale da moznost pribrzdit puvodni naval emoci a uprednostnit vecnost a slusnost. Kez by se to tak darilo vsude kolem nas! Hezky den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.02.2008 20:18, RE: bez předmětu
mike napsal:
Nevim, jestli jsem tim chtel původně argumentovat vuci Vasemu prispeveku nebo nekoho jiného, ale chtel jsem zpochybnit obvinovani ridicu silnych aut poukazem na to, ze v každodenních reportážich z mist dopravnich nehod si nevzpomínám, ze by silna auta byla nekdy jejich ucastniky resp. viniky.. Vybavil jsem si ale na poslední chvili Gumball a prave Porsche coby prostředek, který ukoncil život lidi, kteří se zavodem nemeli nic společného a podobnou argumentaci jesm zavrhl. Pro vymezeni svého vztah...
Milé Mike,

přečetl jsem si Váš názor odshora dolů, velmi pečlivě a i když nesouhlasím úplně se vším, vetšina z toho co bylo vyřčeno je pro mne osobně přijatelná. Někdo jiný by možná lakoval, ale z tónu příspěvku usuzuji, že to není Váš případne. Uznávám, že jsem se ve svém úsudku na počátku mýlil( ale k tomu skutečně přispěla Vaše nepřesná interpretace některých situací), a že jsem Vás zařadil do jiné kategorie než ve skutečnosti jste. Za to se omlouvám. Sorráč a děkuji za trpělivost.. Možná že bychom si nakonec u piva někdy i pěkně pokecali

I když to není můj šálek kávy, Vašeho koníčka, pokud jej provozujete s těmito "vnitřními"mantinely Vám skutečně přeju. Toť vše - Good luck
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.02.2008 21:30, RE: bez předmětu
Abadon napsal:
Milé Mike,

přečetl jsem si Váš názor odshora dolů, velmi pečlivě a i když nesouhlasím úplně se vším, vetšina z toho co bylo vyřčeno je pro mne osobně přijatelná. Někdo jiný by možná lakoval, ale z tónu příspěvku usuzuji, že to není Váš případne. Uznávám, že jsem se ve svém úsudku na počátku mýlil( ale k tomu skutečně přispěla Vaše nepřesná interpretace některých situací), a že jsem Vás zařadil do jiné kategorie než ve skutečnosti jste. Za to se omlouvám. Sorráč a děkuji za trpělivost.. Možná ž...
diky, je to fajn pocit, ze se veci daji vysvetlit v klidu a jedinou silou že jsou argumenty. Byl jsem pozadan k sepsani prispevku na jeste jedno svoje auto, vyjde to snad pristi tyden. Tam uz jsem tu nasi polemiku vzal v potaz a kolize s vyhlaskou tam nebude k nalezeni. O to horsi to bude, myslim, s ekology.. auto ma moc velkej a ziznivej motor. S tim pivem to nejen ze neni spatnej napad, ale neni to ani nic, co by se nedalo realizovat. Takze pokud nekdy pojedete pres Brno, dejte vedet :) kontakt je tento hostinsky.michal@tiscali.cz Bylo mi potesenim, mejte se fajn!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.02.2008 00:19, RE: bez předmětu
mike napsal:
diky, je to fajn pocit, ze se veci daji vysvetlit v klidu a jedinou silou že jsou argumenty. Byl jsem pozadan k sepsani prispevku na jeste jedno svoje auto, vyjde to snad pristi tyden. Tam uz jsem tu nasi polemiku vzal v potaz a kolize s vyhlaskou tam nebude k nalezeni. O to horsi to bude, myslim, s ekology.. auto ma moc velkej a ziznivej motor. S tim pivem to nejen ze neni spatnej napad, ale neni to ani nic, co by se nedalo realizovat. Takze pokud nekdy pojedete pres Brno, dejte vedet :) kontak...
Jo, mám ten pocit úplně stejný. Díky za nabídku, i když ji asi nevyužiju hned, člověk nikdy neví, co se může stát a kdy se na Oltec dostane. Značím si adresu, a třeba to někdy vyjde, i když mám do Brna nejméně 260km a nejezdím tam moc často. A když to vyjde budu namouduši rád, i když se sám považuji za specifického ekologa a žíznivé motory nejsou rovněž moje hobby. Ale jak jste už možná poznal, moje heslo pro život je žít a nechat žít, určitě i přes výhrady to nebude na kordy, fakt se těším-každá zkušenost je zajímavá a dobrá konverzace vždycky potěší. Good luck
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 15.02.2008 10:29, RE: bez předmětu
Abadon napsal:
Jo, mám ten pocit úplně stejný. Díky za nabídku, i když ji asi nevyužiju hned, člověk nikdy neví, co se může stát a kdy se na Oltec dostane. Značím si adresu, a třeba to někdy vyjde, i když mám do Brna nejméně 260km a nejezdím tam moc často. A když to vyjde budu namouduši rád, i když se sám považuji za specifického ekologa a žíznivé motory nejsou rovněž moje hobby. Ale jak jste už možná poznal, moje heslo pro život je žít a nechat žít, určitě i přes výhrady to nebude na kordy, fakt se těším-každ...
jestli jste navic i ekolog, tak uz predem shromazduji dalsi argumenty pro pristi polemiku :)) ne, nemejte obavu. Auto je provozovano jako veteran a jako takovy ma sanci skodit zivotnimu prostredi jen na nekolika stovkach kilometru rocne.. S posledni Vasi vetou o prospesnosti novych zkusenosti se beze zbytku stotoznuji. Mejte se a snad nekdy v Brne navidenou!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 17.03.2008 23:28, Porsche z USA?
za prvé díky autorovi za skvělou recenzi. bohužel nemám na turbo :( ale uvažuji o koupi klasické 911 a chtěl bych poradit, co říkáte na dovoz z USA, když se podívám na ceny, které se pohybujují okolo 40k USD za 911 s najetými 30 tis. mil rokem výroby 02/03 a zárukou která platí celosvětově tak se mi to nezdá tak špatná koupě. Pokud jsem hledal stejně staré/vybavené auto v ČR nebo Něm. tak stojí o 2x tolik, co vy na to? Díky za reakce a sorry za trochu OT
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.03.2008 15:54, RE: Porsche z USA?
anonym napsal:
za prvé díky autorovi za skvělou recenzi. bohužel nemám na turbo :( ale uvažuji o koupi klasické 911 a chtěl bych poradit, co říkáte na dovoz z USA, když se podívám na ceny, které se pohybujují okolo 40k USD za 911 s najetými 30 tis. mil rokem výroby 02/03 a zárukou která platí celosvětově tak se mi to nezdá tak špatná koupě. Pokud jsem hledal stejně staré/vybavené auto v ČR nebo Něm. tak stojí o 2x tolik, co vy na to? Díky za reakce a sorry za trochu OT
vzhledem k tomu, ze se na devizovem trhu pohybuji od rana do vecera, vyvoj kurzu dolaru proti korune mam na ocich stale a hlavu uz mam celou vykroucenou. Ta situace uz je davno zrala na nakup cehokoli v zahranici a nejvic, prirozene, v USA. Tedy pokud jde o cenu, mate samozrejme pravdu, i kdyz neni mozne si pouze vzit k ruce kalkulacku a cenu v USA vynasobit 16ti. Clo a DPD Vam zvedne cenu o 10 plus 19 %. Dalsi naklady jsou s prepravou a ostatnimi formalitami. Na to je mozne se poptat u profesionalu, kteri se tim zabyvaji. Ja ale citim, ze se ptate na neco jineho. A to, jestli Porsche z USA je technicky provozuschopne v Evrope. Osobni zkusenost s tim nemam. Urcite bude problem s katalyzatorem, neb v USA je benzin s jinym oktanovym cislem.. Ptal jsem se na to dealeru Porsche v CR a v Nemecku, nedoporucuji to. Ale verte takove informaci. Muze na tom neco byt, ale taky to muze byt tak, ze Vam chteji prodat svoje auta a konkurenci za morem odsoudi.. Kazdopadne Porsche privezena z USA se potom v Cesku spatne prodavaji i pres atraktivni cenu. Mezi potencialnimi kupci je preci jen zaseto seminko pochybnosti.. Takze se omlouvam, mam obavu, ze na Vas dotaz objektivni, nezaujata informace, asi neni..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.03.2008 10:52, RE: Porsche z USA?
mike napsal:
vzhledem k tomu, ze se na devizovem trhu pohybuji od rana do vecera, vyvoj kurzu dolaru proti korune mam na ocich stale a hlavu uz mam celou vykroucenou. Ta situace uz je davno zrala na nakup cehokoli v zahranici a nejvic, prirozene, v USA. Tedy pokud jde o cenu, mate samozrejme pravdu, i kdyz neni mozne si pouze vzit k ruce kalkulacku a cenu v USA vynasobit 16ti. Clo a DPD Vam zvedne cenu o 10 plus 19 %. Dalsi naklady jsou s prepravou a ostatnimi formalitami. Na to je mozne se poptat u profesio...
v každém případě díky za reakci, zkusím pozjišťovate ten katalyzator a uvidím, pořád mi to přijde dobré koupit auto za 800k a mít s tím trochu starostí než za 1,4M nebo ještě výše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.03.2008 16:47, mate vkus
Jenom velice strucne...musim smeknout pred vyberem predeslych aut. XR4i, sx, 3000gt...
A to Turbo...Porsche je moje krevni skupina, "vesele" si uz nejakou dobu renovuju 924 a poohlizim se po 944Turbo. A 911Turbo si taky uricte jednou poridim:o) mozná;)
Uzivejte ve zdravi a jestli bude cas, prijedte nekdy na transaxle Porsche sraz, par 911 tam také jezdí;) Více info na mishak @ oranges.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 08:21, RE: mate vkus
anonym napsal:
Jenom velice strucne...musim smeknout pred vyberem predeslych aut. XR4i, sx, 3000gt...
A to Turbo...Porsche je moje krevni skupina, "vesele" si uz nejakou dobu renovuju 924 a poohlizim se po 944Turbo. A 911Turbo si taky uricte jednou poridim:o) mozná;)
Uzivejte ve zdravi a jestli bude cas, prijedte nekdy na transaxle Porsche sraz, par 911 tam také jezdí;) Více info na mishak @ oranges.cz
Skutočne nemám rád vulgarismy ale pretože niektorý účastníci tejto debaty inému nerozumejú tak teda po vašem - pánové jdete už do prdele s temi vašimy slovíčky jestli se píše quattro tak či onak a onanujte jinde než tu kde sa chcú skutočný fanúšikovia pobaviť o autách. Internet je veliký iste si nejaké stránky o úchyloch nájdete.
Teraz k údajnému majitelovi Porsche, pre skutočného majitela má hodnotu práve neostrá roztrasená skutočná fotka pri trojstovke a nie retuš, priatelu tlak tlak tlak.
A ešte na záver ako bývalý majiteľ iného Porsche som sa stretol so skutočnými majiteľmi Porsche 911 velakrát, vždy som k nim pristupoval s odstupom, ved já snád ani Porsche nemám (mal som vodnú 944) a boli to oni ktorý ma ubezpečili, že Porsche je len jedno a nezáleží či má to či ono. Tolko skutočný majitelia a priaznivci Porsche. Ved každému musí byť jasné, že napr. bez Cheyenu by ťažko vznikla napr GT 3 ka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 21:08, A co taka RX8?
Porsche 911 je bezpochyby patri k spicke medzi sportovymi vozmi a ako ojazdene je uz cenovo dostupnejsie ako nove. Mna vsak zaujala Mazda RX8, dizajnom, kvalitou a hlavne pomerom co ponuka vzhladom k cene (uz od 15000 eur!!). BBC Top Gear je recenzoval ako najvyhodnejsiu kupu medzi sportiakmi a povedzme taky Nissan 300ZX posadili dost za RX8.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 21:34, RE: A co taka RX8?
anonym napsal:
Porsche 911 je bezpochyby patri k spicke medzi sportovymi vozmi a ako ojazdene je uz cenovo dostupnejsie ako nove. Mna vsak zaujala Mazda RX8, dizajnom, kvalitou a hlavne pomerom co ponuka vzhladom k cene (uz od 15000 eur!!). BBC Top Gear je recenzoval ako najvyhodnejsiu kupu medzi sportiakmi a povedzme taky Nissan 300ZX posadili dost za RX8.
sorry, samozrejme ze som mal na mysli 350Z
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 00:19, RE: super
anonym napsal:
6000 KM NAJEDE I MŮJ OTEC PO NÁKUPECH A TO MÁ 82 LET.
6000 KM NAJEDU NĚKDY I ZA MĚSÍC A TO SE PAK POZNÁ JAK AUTO DRŽÍ. SLABŠÍ KUSY JAKO RENAULT, KTERÝ JSEM TAKY MĚL, DOSLOVA ODCHÁZÍ POD RUKAMA.
OBECNĚ U AUT MECHANICKY DIMENZOVANÝCH NA 400 KONÍ JE SPOLEHLIVOST V BĚŽNÉM PROVOZU LOGICKY VYSOKÁ. UŽIVATELÉ V PROVOZU OBVYKLE NEPŘEKROČÍ 50% VÝKONU. PAK VŠECHNO KRÁSNĚ DRŽÍ.
ZÁZRAK JA NAPŘ. 1,2HTP, KDE VĚTŠINA UŽIVATELŮ JEZDÍ PLYN VE DVO POLOHÁCH - BEZ PLYNU A PODLAHA, TAKOVÉ MOTORY DOSTÁVAJÍ POHULIT. ...
Mno škoda že 8válec v Porsche má pouze Cayenne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 09.07.2008 02:40, RE: bez předmětu
Abadon napsal:
Jo, mám ten pocit úplně stejný. Díky za nabídku, i když ji asi nevyužiju hned, člověk nikdy neví, co se může stát a kdy se na Oltec dostane. Značím si adresu, a třeba to někdy vyjde, i když mám do Brna nejméně 260km a nejezdím tam moc často. A když to vyjde budu namouduši rád, i když se sám považuji za specifického ekologa a žíznivé motory nejsou rovněž moje hobby. Ale jak jste už možná poznal, moje heslo pro život je žít a nechat žít, určitě i přes výhrady to nebude na kordy, fakt se těším-každ...
Hele kluci nazdar, rozdali ste si to pěkne a konečne někdo tem úchylum co se tady přou kdo má větší péro ukázal, že se dá komunikovat i bez vulgarismu. Jó a jestli bych nerušil docela rád bych si pokecal s oběma. romano
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.07.2008 19:01, RE: mate vkus
anonym napsal:
Skutočne nemám rád vulgarismy ale pretože niektorý účastníci tejto debaty inému nerozumejú tak teda po vašem - pánové jdete už do prdele s temi vašimy slovíčky jestli se píše quattro tak či onak a onanujte jinde než tu kde sa chcú skutočný fanúšikovia pobaviť o autách. Internet je veliký iste si nejaké stránky o úchyloch nájdete.
Teraz k údajnému majitelovi Porsche, pre skutočného majitela má hodnotu práve neostrá roztrasená skutočná fotka pri trojstovke a nie retuš, priatelu tlak tlak tlak.
A e...
jen k te poznamce o "udajnem" majiteli..

kouknete na www.moje.auto.cz

o zminenem voze tam pokracje diskuze, je tam i video a fura novych fotek..

zdravim, S-mike
reagovat
  1 ... 8 9 10




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.