0
zpět
 

diskuze k tématu: Peugeot 405

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.06.2007 21:59, RE: asi sranda
anonym napsal:
ja pocitam stim ze si z nas nekdo udelal srandu,protoze vrazit do toho tolik penez je blbost i pro cloveka kterej je ma,,jinak 205-309-405d jsou hodne dobry auticka ,ale za dva roky 110tis kc na opravach jeste do prepasteniny benzin/diesel ,to si klepu na celo,ale jinak nic proti vam :)
proti Vám nic, ale toho mechanika bych utloukl výfukem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.06.2007 23:50, Kamarádi:-)
anonym napsal:
proti Vám nic, ale toho mechanika bych utloukl výfukem
To má asi dobrý kamarády když mu jako spolehlivé auto doporučili Peugeot........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.06.2007 02:40, Pažout.
Jak bylo to pravidlo o tom F ? Fyhýbej se Favoritu, Felicii a fšem francouzům. Ten mechanik co s váma šel byl asi pod vlivem omamných látek, jinak si to neumím vysvětlit. Jinak najeté km a že nešlo to a to, kuwa ne že nebrat, ale utíkat rovnou pryč . Je mi vás líto, já mám vůz podobného stáří za 10x větší hodnotu, ale na servis jsem nedal ani jedno procento toho co vy. Jinak částky za servis, se teda divím že jste do toho šel vzhledem k ceně vozu. Být váma tak toho mechanika stáhnu za živa z kůže, problémovější auto snad ani nemůže existovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.06.2007 10:39, RE: Pažout.
Ráďa napsal:
Jak bylo to pravidlo o tom F ? Fyhýbej se Favoritu, Felicii a fšem francouzům. Ten mechanik co s váma šel byl asi pod vlivem omamných látek, jinak si to neumím vysvětlit. Jinak najeté km a že nešlo to a to, kuwa ne že nebrat, ale utíkat rovnou pryč . Je mi vás líto, já mám vůz podobného stáří za 10x větší hodnotu, ale na servis jsem nedal ani jedno procento toho co vy. Jinak částky za servis, se teda divím že jste do toho šel vzhledem k ceně vozu. Být váma tak toho mechanika stáhnu za živa z ků...
No a pro lidi, kteí autům nerozumí jsou teď přichystané super leasingové akce. Ten pán platil cca 5000 měsíčně za vrak, mohl platit 3500 za Fáfii a už by mu chbělo je asi 40 splátek. Neexxostuje levné auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.06.2007 13:17,
Pán si prostě koupil vrak a on se opravdu jako vrak choval. Takže všechno je jak má být. Já mám P405 1,9TD už 8 let a je starý 13 let, má 220000 km (sám jsem s ním ujel 150000) a měnil jsem akorát spojku a výfuk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.06.2007 15:11, RE: Pažout.
Ráďa napsal:
Jak bylo to pravidlo o tom F ? Fyhýbej se Favoritu, Felicii a fšem francouzům. Ten mechanik co s váma šel byl asi pod vlivem omamných látek, jinak si to neumím vysvětlit. Jinak najeté km a že nešlo to a to, kuwa ne že nebrat, ale utíkat rovnou pryč . Je mi vás líto, já mám vůz podobného stáří za 10x větší hodnotu, ale na servis jsem nedal ani jedno procento toho co vy. Jinak částky za servis, se teda divím že jste do toho šel vzhledem k ceně vozu. Být váma tak toho mechanika stáhnu za živa z ků...
Tak tak f kám e vyhábat,fáčka a favákyx do šrotu,pokud dřív neshijou a francouzské žábožrouty tyky nebrat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.06.2007 22:34, RE: Pažout.
anonym napsal:
Tak tak f kám e vyhábat,fáčka a favákyx do šrotu,pokud dřív neshijou a francouzské žábožrouty tyky nebrat
Á pán je znalec... Kolik žabožroutů asi už měl?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 11:02,
Mam Lagunu z 94,stala me 45tis.,dal sem do ni asi zhruba 10 a je uplne v pohode a za ty prachy neuveritelne svezeni,s max. vybavou:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 14:24, RE: Auto za cenu kola
anonym napsal:
Co jsi čekal za ty drobné??? Za 49.000 ,- kč přeci nemůžeš čekat spolehlivost a kvalitu ale jenom jezdící pokladničku.Byl to vůbec automechanik a nebo ..........???
Mam jiz nekolikatou 405ku a musim rict, ze to jsou super auta, jak jiz bylo zminovano, je nutne pocitat hlavne u naftaku s vyssim poctem naj, kylometru. Rekl bych bezne 400-500tkm. Nyni mam grd z roku 1991. Natrefil jsem na ni ni ve Vidni za 200eur, mela preskocenej rozvodak, celkove s opravou vysla na 10L. Uz 2 roky slouzi bez problemu, ja jsem s ni najel asi 50tkm, auto je denne v provozu a za ty prachy se mi vyplati, i kdybych ji mel za rok shodit ze skaly
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 12:04, Automechanik...?
Teda takového "automechanika", co nepozná shnilé kotouče, díru v chladiči a tekoucí naftu, bych chtěl vidět .-)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.02.2008 18:19, RE: Kilometraz - ach jo (aneb i za 50 TCZK se da najit slusny auto)
anonym napsal:
Tak poporade.
Auto natuty dotazene z venku. Pocitam s tim, ze auta tridy Peugot 40x, Mondeo, Laguna maji behem 3-4 let nabeh 150 tKm. To neni zadna strasna vec, ale je s tim treba pocitat. Z toho plyne dalsi.
Je treba si auto vzit na zkusebni jizdu, ktera je dostatecne dlouha, poradne zahrat motor, pak vyzkouset motor vyturovat (kdyz se bazarista boji ze mu to znicite, ma asi patricny duvod). Jestli chcete videt jak dobre jet na zkusebni jizde, zajdete do AAAcek, ze jim chcete prodat auto a sled...
No vážení,
já koupil před 8lety 405 druhé generace (r.95), 1,8 benzin 74kW, výbava na tu dobu slušná - klima, ABS, centrál+DÓ (už tehdy v klíči!!!), el.okna, atd. Měla najeto poctivých 100tkm (doloženo serviskou), a stála mně neuvěřitelných 120 tisíc. Tehdy se takvé auto dalo sehnat kolem 150-180 a to až se mně zdálo hodně zničené. Nicméně to budoucí moje bylo opravdu zachovalé. Momentálně mám najeto 240 a nějaké drobné, a auto je naprosto vpohodě. Motor je pravda trochu hlučnější, ale to už byl i při koupy, a údajně tyto motory byly hlučné už jako nové. Takže rozvody tehdy byly nové, takže sem do auto prakticky nesahal. Za celou tu doby (a kilometry) si 405 neřekla o žádnou investici. Krom rozvodů, které jsem po ujetých 100tkm nechal udělat, pravideln´á výměna oleje, 2x - 3x filtr. 1x jeden čep (380,-), 1x jedna stabilizační tyčka (110,-kč) a možná že jsem na něco zapoměl, ale opravdu toho bylo velmi velmi málo. Sám se tomu do pořád nestačím divit. Auto je naprsto spolehlivé, startuje naprosto bezchybně, za jekékoli teploty, je prostorné a velmi pohodlné i na delší cestování. Já osobně sem absolvoval několikrát FR, E, D, HR, NL a já nevím co ještě a pořád nemám strach se s tímto pustit na nějakou cestu. A to nejzajímavější je, že 1,8 má naprosto pohodvou spotřebu kolem 7L!!! A to nejezdím zdaleka nějak opatně. Opravdu supr kára, a obávám se, že až jednou doslouží, už se mně nikdy nepodaří koupit takové auto. Ale pravděpodoně je to kus od kusu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.06.2008 09:47, to je vúl
Také vlastním PEUGEOTA 405 a nemohu si stěžovat,naprosto všestrané a spolehlivé auto s nízkými náklady na provoz.Po přečtení vašeho příspěvku bych vám rád zdělil,že jste VŮL.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.