0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Omega B

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 11:42, RE: porovnání??
anonym napsal:
Já myslím,že debilové se Škodovkama by měli mít své zvláštní forum a tam by si mohli psát ty své kraviny.Marná snaha jim vysvětlovat co to je Omega.Podívejte se na silnice,jak se chovají.To jsou hovada bez vyjímky.
a s tvým názorem budeš jeden z nich...akorát v jiný značce auta, nechápu jak můžeš napsat takovej příspěvek. Z tvvýho příspěvku je snad patrná závist nebo nevím co. nevím jak tobě by se líbilo kdy by tě ěkdo onačoval za debila. Snad záleží na řidiči a ne na značce auta. na co mi je omega, u které každou chvíly čekám co se mi podělá a kdy budu muset do servisu. Hlavně, že mám klimu a 3.0 motor. Uvědom si, že každej nechce cpát peníze jen do auta, ale raději je nacpe do něčeho jinýho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 12:28, RE: další antiškodovák?
anonym napsal:
HTP si může koupit pouze totální automobilový analfabet, jakýkoli jiný benzínový motor je lepší než HTP. Stokrát radši bych sáhnul po Citroenu C3 1.1, než po Fabii 11.2 HTP, která je dražší, žádná výbava, nejhorší motor, co se snad vyrábí
Další chytrej co viděl obě auta z rychlíku. Až se oběma svezeš, tak pak porovnávej. Máme v rodině obě, akorát místo 1.1 tak 1.4 , ale bohužel haťapka je na tom motoricky i jízdními vlastnostmi o dost lépe. Taky jsem nevěřil, spíš jsem od něj nic zvláštního nečekal. Kdo se svezl, ten mi rozumí ... . HTP(47 kW) jsem koupil jen narychlo, protože jsem potřeboval přibližovadlo. Podotýkám, že to není žebrák bez výbavy. Ojetých aut jsem pár měl, ale už jsou z domu. Čekat, kdy se co vysype, né díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 13:35, RE: porovnání??
anonym napsal:
a s tvým názorem budeš jeden z nich...akorát v jiný značce auta, nechápu jak můžeš napsat takovej příspěvek. Z tvvýho příspěvku je snad patrná závist nebo nevím co. nevím jak tobě by se líbilo kdy by tě ěkdo onačoval za debila. Snad záleží na řidiči a ne na značce auta. na co mi je omega, u které každou chvíly čekám co se mi podělá a kdy budu muset do servisu. Hlavně, že mám klimu a 3.0 motor. Uvědom si, že každej nechce cpát peníze jen do auta, ale raději je nacpe do něčeho jinýho.
No to že řidiči ve fabiích a oktáviích se chovají jak hovada je tedy hluboká pravda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 13:52, RE: porovnání??
anonym napsal:
Já myslím,že debilové se Škodovkama by měli mít své zvláštní forum a tam by si mohli psát ty své kraviny.Marná snaha jim vysvětlovat co to je Omega.Podívejte se na silnice,jak se chovají.To jsou hovada bez vyjímky.
hodně štěstí s omegou,nebo jinými oply,myslím,že už celá evropa na to přišla,jaké to jsou vraky a od toho se i odvíjí cena ojetiny,lepe řečeno neprodejnost opla,snad jakéhokoli stáří.Mam 6v superba,světe div se,nemam poruchy,ani žádné jiné problémy,a to mam naj.145tkm,stk je pro mne měřídko stavu mého vozu a zatí jsem neměl žádnou závadu.Ak těm octavkam,otec jezdí od roku 2004 s octavkou II,bez jakékoli závady,naj.70tkm,auto má vše původní.Srovnám li známeho s omegou z roku 2000,ktery ji koupil v tom samém roce(2004) za 290000 je to sranda,zkazilo se mu snad všechno,v zimě nestartuje,už ho dvakrát přítáhli z dovolené a sam přiznal,že ho už vyšla tak přes 600000,a to každý rok měsíc stojí v servisu.(čepadlo měl dvakrát v háji,tekoucí servo,i převodka,nekonečné problémy s el.instalací,vadné ABS,hlučný kardán,vadná převodovka,atd.)A to nepočítam jizdu na sněhu,nízkou světlou výšku,tenké plechy co hnijou i na fotce... atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 14:03, RE: porovnání??
anonym napsal:
a s tvým názorem budeš jeden z nich...akorát v jiný značce auta, nechápu jak můžeš napsat takovej příspěvek. Z tvvýho příspěvku je snad patrná závist nebo nevím co. nevím jak tobě by se líbilo kdy by tě ěkdo onačoval za debila. Snad záleží na řidiči a ne na značce auta. na co mi je omega, u které každou chvíly čekám co se mi podělá a kdy budu muset do servisu. Hlavně, že mám klimu a 3.0 motor. Uvědom si, že každej nechce cpát peníze jen do auta, ale raději je nacpe do něčeho jinýho.
-takže s tím cpaním peněz do auta je to relativní....spočítejte si někdo,kolik stojí provoz takove astry,včetně pojistek hav.+zak.,kolik stojí servisní prohlídka,kotouče,spojka,za kolik takovou astru prodate po pětiletech,pak to samé u octavky,dále třeba fokus,megan,auris(corola),a co vam výjde?Do škodovky date daleko nejméně.Odvezete daleko nejvíce,a prodáte daleko nejlépe....A v tom to je.A kdo z vas pracuje v karosárně,tak ví,že i nejtvrdčí....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 14:08, RE: porovnání??
anonym napsal:
a s tvým názorem budeš jeden z nich...akorát v jiný značce auta, nechápu jak můžeš napsat takovej příspěvek. Z tvvýho příspěvku je snad patrná závist nebo nevím co. nevím jak tobě by se líbilo kdy by tě ěkdo onačoval za debila. Snad záleží na řidiči a ne na značce auta. na co mi je omega, u které každou chvíly čekám co se mi podělá a kdy budu muset do servisu. Hlavně, že mám klimu a 3.0 motor. Uvědom si, že každej nechce cpát peníze jen do auta, ale raději je nacpe do něčeho jinýho.
Jinymy slovy,ojeté velké auto (staré 10let)je pro ty nedočkavé jedince,co nechtějí šetřit na novější,pak ale nacpou prachy do poruch....A cena dílu vychází z ceny nového auta,a vrakovištích z vas budou mít radost,když vam jej za půlku prodají...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 14:22, RE: porovnání??
anonym napsal:
hodně štěstí s omegou,nebo jinými oply,myslím,že už celá evropa na to přišla,jaké to jsou vraky a od toho se i odvíjí cena ojetiny,lepe řečeno neprodejnost opla,snad jakéhokoli stáří.Mam 6v superba,světe div se,nemam poruchy,ani žádné jiné problémy,a to mam naj.145tkm,stk je pro mne měřídko stavu mého vozu a zatí jsem neměl žádnou závadu.Ak těm octavkam,otec jezdí od roku 2004 s octavkou II,bez jakékoli závady,naj.70tkm,auto má vše původní.Srovnám li známeho s omegou z roku 2000,ktery ji koupil ...
zdravím naivního majitele, jako bývalý vlastník omegy věřím, že na autě je již všechno vyměněné, jinak ho lituji. Takhle poruchový auto si koupí jen naprostý blázen, během roku jsem ho měl 3 měsícu čistýho času se závadami v servisu (sice reklamace), ale stejně děs. Mám Avensis 280 000 km a prakticky bez závad. Doporučuji místo hnoje jako Opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 15:44, RE: porovnání??
anonym napsal:
zdravím naivního majitele, jako bývalý vlastník omegy věřím, že na autě je již všechno vyměněné, jinak ho lituji. Takhle poruchový auto si koupí jen naprostý blázen, během roku jsem ho měl 3 měsícu čistýho času se závadami v servisu (sice reklamace), ale stejně děs. Mám Avensis 280 000 km a prakticky bez závad. Doporučuji místo hnoje jako Opel.
napiš recenzi na svou toyotu...dik
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 16:35, RE: porovnání??
anonym napsal:
hodně štěstí s omegou,nebo jinými oply,myslím,že už celá evropa na to přišla,jaké to jsou vraky a od toho se i odvíjí cena ojetiny,lepe řečeno neprodejnost opla,snad jakéhokoli stáří.Mam 6v superba,světe div se,nemam poruchy,ani žádné jiné problémy,a to mam naj.145tkm,stk je pro mne měřídko stavu mého vozu a zatí jsem neměl žádnou závadu.Ak těm octavkam,otec jezdí od roku 2004 s octavkou II,bez jakékoli závady,naj.70tkm,auto má vše původní.Srovnám li známeho s omegou z roku 2000,ktery ji koupil ...
No a já myslím, že zase celá evropa, došla na to jakej seš vůl. At žije opel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 17:22,
starej křáp za 30 tisíc do kterýho se budou jenom strkat peníze , ale jak se to vždycky zvrtne na škodovky, to je tady už nějakej místní folklór, ale ať si každej koupí co chce, ale určitě bych nebyl odvvázenaj z 11 letýho šrotu, zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 19:25, jste vuuul
Nezlobte se na mě,ale recenzi po 3000km užívání vozu může napsat jen totalní vů...ůl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 20:48, RE: porovnání??
anonym napsal:
hodně štěstí s omegou,nebo jinými oply,myslím,že už celá evropa na to přišla,jaké to jsou vraky a od toho se i odvíjí cena ojetiny,lepe řečeno neprodejnost opla,snad jakéhokoli stáří.Mam 6v superba,světe div se,nemam poruchy,ani žádné jiné problémy,a to mam naj.145tkm,stk je pro mne měřídko stavu mého vozu a zatí jsem neměl žádnou závadu.Ak těm octavkam,otec jezdí od roku 2004 s octavkou II,bez jakékoli závady,naj.70tkm,auto má vše původní.Srovnám li známeho s omegou z roku 2000,ktery ji koupil ...
Chválím, že si jako patriot firmy Škoda najdeš dostatek času na sledování prodejních výsledků vozů Opel, a to jak nových, tak i ojetých. Šáhl jsem si do svědomí a musím pokorně přiznat, že ačkoliv Opela vlastním, hospodářské výsledky Škodovky nesleduji.
Je mi z těch diskusí tady smutno, hlavně je mi smutno z toho, že se tady hádáme často na hypotetické rovině a ne na základě vlastních zkušeností.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 20:49, RE: porovnání??
anonym napsal:
No a já myslím, že zase celá evropa, došla na to jakej seš vůl. At žije opel.
opel=osel,....max jednou za život
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 20:51, RE: porovnání??
anonym napsal:
opel=osel,....max jednou za život
Kolik jsi jich měl, v jakým stavu jsi je koupil a co Tě na nich zlobilo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.11.2007 23:42,
pokud chce někdo ušetřit a přitom se pěkně povozit ,tak jde u těchto aut do rizika, že bude častým návštěvníkem servisu. Na druhou stranu v autech na nákup, kam patří i nejčastější zjev na našich silnicích-fabia, bych nějaké příjemné zážitky z jízdy nehledal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 06:42, RE: porovnání??
David V napsal:
Chválím, že si jako patriot firmy Škoda najdeš dostatek času na sledování prodejních výsledků vozů Opel, a to jak nových, tak i ojetých. Šáhl jsem si do svědomí a musím pokorně přiznat, že ačkoliv Opela vlastním, hospodářské výsledky Škodovky nesleduji.
Je mi z těch diskusí tady smutno, hlavně je mi smutno z toho, že se tady hádáme často na hypotetické rovině a ne na základě vlastních zkušeností.
nejsem patriot,opla jsem vlastnil dva,neslo se jich ztřepat,jeden byl opravdový top,například peugeota 406(z toho samého roku) z holandska jsem za nadpruměrnou cenu (ktera činí trojnásobek stejně staré omegy)prodal ihned a volali mi na něj lidé ještě dva měsíce ....ps:jsem obchodník,sleduji ceny všech ojetých vozů.Nejen oplu.Nové modely jako meriva,nová corsa,astra H jsou určitě pro mnoho lidí zajímavé modely,které lze z určitych důvodu určité skupině doporučit,ale pokud na něj vyděláte do jednoho roku,....to vás pak tolik nebolí ty investice do něj...Ale pro lidi,ktěří z tíží našetří 50tkč,(a to z jakéhokoliv důvodu-třeba staví dum,nebo raději cestujou po světě,atd.)lze z tíží doporučit omegu-to pak končí dvěmi způsoby a to bud zrujnujou rodinný rozpočet,nebo to nějak lepí-nelepí(piliny v kardánu,převodovce apod.)aby to jezdilo.A jak jim pak uletí kolo a trefí zrovna vaše dítě,tak věřím v rychlé změny názorů zastánců starých vraku typu místo jedné fabie čtyři omegy,nedejbože siery apod.V mládí jsem coby nezkušený taky žil v této iluzi,ale jen chvíli,než mi uletělo přední levé kolo a o fous minul protijedoucí autobus.Prasklo pouzdro ve kterém drží čep.V servisu mi pak řekli,že byl sice nový,ale neoriginál,takže nějaká druhovýroba bůhví z jaké díry světa.To jsou ta kouzla starých limuzín.Podotýkám,že se jednalo o vozidlo z rajchu...(pro jistototu nejmenované značky)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 06:42, RE: k smíchu
anonym napsal:
Hele, uklidni se. Někdo tu před tebou psal o tom, že majitelé bazarových aut mají zvláštní potřebu navážet se do těch, kdo kupují radši nová auta. Obráceně to kupodivu neplatí. Bazarníci by se měli uvědomit, že nás - magory s novými auty - taky potřebují. Jinak by přece neměl kdo ty popelnice do bazaru odvážet... Ať se obě strany nechají na pokoji a je klid. Na této recenzi je ale směšné, jak se hrdý majitel tak proprděné káry sarkasticky naváží do těch, co kupují nová auta. Jací jsou to blbci, ...
Nedívím se argumentům lidí, že je lepší ojeté auto. Z nového auta už jsem se také vyléčil. Před lety jsem si koupil NOVOU Fábii 1.4, větší křáp jsem snad nikdy neměl. Že jsem měnil každý měsíc měnil nějakou žárovku mne zpočátku vytáčelo, ale časem jsem si zvyknul. Pak ale pokračovalo další, přetěsnění motoru a co bylo nejhorší, že byla nějaká špatná přední náprava. Několikrát geometrie. Arogantí prodejce nechtěl nic reklamovat, prej jsem někde vjel do díry a tak jenom spravoval. Vydržel jsem to 2 roky a najel 50 tisíc km. Měl jsem akorát radost z prodeje, dostal jsem za něj hodně peněz, bylo přeci zánovní se sevisní knížkou, nikdy bourané, 1. majitel - sen každého. Pro mne tohle auto bylo zlý sen. Od té doby kupuji lehce leté Japonce přímo v Německu a na Fóbii vzpomínám s úsměvem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 06:52, Bezpečnost
Sledoval někdo crasch testy moderního malého auta a velké staré limuzíny?Pámbuh s vámi v těch rádoby limuzínach....Jeden český časopis vytisknul jeden...byly to sice fordy,ale radost pohledět,jak prcek fiesta rozkrájí sieru...V evropě to vychází častěji,je to hodně poučné.Mnoho majitelu omeg,safranu,a pod. by ztratilo iluze.Ale pořad lepší než favorit,....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 07:03,
Bylo by dobré,kdyby dopravka dělala u nehod (od i malého zranění,nebo škody tak asi nad sto tisíc))znalecké posudky na stav vozidla před nehodou.Kolik lidí by pak kupovalo desetileté auta a byli vysmáti jak ti druzí blbci kupujou nové,nebo zánovní.To by se omezilo na fandy(a ti si svá auta udržujou)a nezodpovědné imbe......,ale uznávám,že málo jeté 15leté auto může být v lepším stavu,než 7leté firemní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 07:06, RE: bez předmětu
anonym napsal:
pokud chce někdo ušetřit a přitom se pěkně povozit ,tak jde u těchto aut do rizika, že bude častým návštěvníkem servisu. Na druhou stranu v autech na nákup, kam patří i nejčastější zjev na našich silnicích-fabia, bych nějaké příjemné zážitky z jízdy nehledal.
Výběr je bohatý,takproč fábie?...asi každý počíta,na kolik ho ta sranda vyjde,že? A VO TOM TO JE()))
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.