0
zpět
 

diskuze k tématu: Opel Corsa 1.4 ve verzi Sport trpí žízní - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 11:37, RE: Zigi
edmund napsal:
Octávka na celé čáře. A musím přiznat, že mi to udělalo náramně dobře. A i moje škodolibé já se projevilo, neboť jsem si hned vzpomněl na Zigiho. )
Nevěděl jsem, že D. Wittig má syna Edmunda. Nebo jsi nějaký minoritní akcionář? Počkej, až za nějaký 3 roky přesune VW výrobu na východ (zdroj: dnešní MF Dnes), to jsem pak zvědavej, co ti bude dělat dobře. Typuju to na HHHHjundaj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 13:07, RE: mufik.martin
Blažej napsal:
Tak s tou 1,2 jsem jel a musím říct, že NIKDY ! Ten výkon.... teda spíš nevýkon mě opravdu připomíná Škodu 125 s pětikvaltem, ten má totiž Corsa taky. No a tá spotřeba? To bych musel jet se svým HTP 12V pořád co to dá.
Tak pokud i ta 1.2 je tak spatna jak pisete, tak pak jedina volba je CDTI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 14:30, RE: Zigi
Pepe napsal:
Nevěděl jsem, že D. Wittig má syna Edmunda. Nebo jsi nějaký minoritní akcionář? Počkej, až za nějaký 3 roky přesune VW výrobu na východ (zdroj: dnešní MF Dnes), to jsem pak zvědavej, co ti bude dělat dobře. Typuju to na HHHHjundaj
Možná. Koupím korejskou potvoru a budu vyřvávat, jak udělali děsnej pokrok ve kvalitě. ))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 15:14, RE: Zigi
edmund napsal:
Možná. Koupím korejskou potvoru a budu vyřvávat, jak udělali děsnej pokrok ve kvalitě. ))))
Spotřeba je asi vyšší na daný obsah motoru, ale mě pořád připadá, že na tak malé vzdálenosti se měří průměrná spotřeba velice nepřesně. Na delší trati by spotřeba byla určitě menší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 17:08, RE: Zigi
pitrs napsal:
Spotřeba je asi vyšší na daný obsah motoru, ale mě pořád připadá, že na tak malé vzdálenosti se měří průměrná spotřeba velice nepřesně. Na delší trati by spotřeba byla určitě menší.
Podle me, pokud jedes tak nejak stejnym tempem v podobne dopravni situaci, tak ta spotreba uz neklesne, temer vubec, je jedno jestli budes treba jezdit ten dany okruh jednou nebo 10 krat, uz to zustane temer stejne. Takze na danny obsah me prijde spotreba opravdu vyssi cca tak o 1 litr. Ale preci jen, auto melo najeto 12 tis, za jak dlouho je mtoor zajety a spotreba se uz nezmeni?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 20:49, RE: Zigi
edmund napsal:
Možná. Koupím korejskou potvoru a budu vyřvávat, jak udělali děsnej pokrok ve kvalitě. ))))
Jo, ta spotřeba je fakt v pohodě. Je vidět, že se jedná o fakt vyspělý motor Jo a označení sport fakt sedí)))) Carisma z roku 1998 1,8GDI, 92KW mi bere v průměru 6,3 a jede jak z praku. Pro neznalé je to benzín-přímý vstřik a u nás "nefunguje", protože tu máme špatný benzín a jezdí takhle draze )) No, je pravda, že v Japonsku jezdí za 5,5, ale Japonci jsou 100 let za opicema, tak co.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 20:51, RE: Zigi
Pavel napsal:
Jo, ta spotřeba je fakt v pohodě. Je vidět, že se jedná o fakt vyspělý motor Jo a označení sport fakt sedí)))) Carisma z roku 1998 1,8GDI, 92KW mi bere v průměru 6,3 a jede jak z praku. Pro neznalé je to benzín-přímý vstřik a u nás "nefunguje", protože tu máme špatný benzín a jezdí takhle draze )) No, je pravda, že v Japonsku jezdí za 5,5, ale Japonci jsou 100 let za opicema, tak co.
Jinak ten Opel má nádherný vnitřek. Volant je trochu kopie BMW E46, zbytek dělali v Korei, nebo made in China?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.03.2007 23:05, RE: Zigi, pro Pavla
Pavel napsal:
Jinak ten Opel má nádherný vnitřek. Volant je trochu kopie BMW E46, zbytek dělali v Korei, nebo made in China?
100 let za opicema seš akorát tak ty i s tvým Barkasem B1000 v garáži.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 13:20, RE: Zigi, pro Pavla
Vapel napsal:
100 let za opicema seš akorát tak ty i s tvým Barkasem B1000 v garáži.
Koukám, že potrefená husa nám kejhla) Rozumný člověk, když reaguje, tak argumentem, debil napíše jenom nesmysl a nic nesdělí. Kterej si myslíš že jsi Ty?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 13:50, na ten výkon je to sakra veľká spotreba!
Mal som Fiat Bravo 1,6 103 koní a priemer podla jazdy bol od 6 do 8 litrov. Grande Punto 1,4 95 koní 6r. od 5 do 7 litrov.... Takže Opel má čo doháňať. Kvôli spotrebe a dizajnu by som si toto auto nikdy nekúpil. Jazdil som na starej Corse 1,2, tiež dosť príšerné...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 14:44, RE: na ten výkon je to sakra veľká spotreba!
sinepko napsal:
Mal som Fiat Bravo 1,6 103 koní a priemer podla jazdy bol od 6 do 8 litrov. Grande Punto 1,4 95 koní 6r. od 5 do 7 litrov.... Takže Opel má čo doháňať. Kvôli spotrebe a dizajnu by som si toto auto nikdy nekúpil. Jazdil som na starej Corse 1,2, tiež dosť príšerné...
Je pravda ze i stejne tezka auta jako Fiat Stilo s motorem 1.4 a sestikvaltem jezdi okolo 7 litru. Ja mam stejne velkou oblibu naftovych motoru, dobre se me s nimi jezdi. Takze bych sel do CDTI, srdce by volilo 1.7 ale rozum by koupil silnejsi 1.3
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.03.2007 17:05, RE: Zigi, pro Pavla
Pavel napsal:
Koukám, že potrefená husa nám kejhla) Rozumný člověk, když reaguje, tak argumentem, debil napíše jenom nesmysl a nic nesdělí. Kterej si myslíš že jsi Ty?
Šnupl jsem si éčko a tak opět tápu pičoviny. A autům vůbec nerozumím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 23:45, znacka opel

Puvodne dilna kde vyrabeli sici stroje , dodnes klec na blby.Tot Opel popel.Tak si ten rezatec uzijte.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.