FORUM: Nové malé auto pro ženu

Nové malé auto pro ženu

autor

příspěvek dle datumu vložení

Seren
počet příspěvků: 19
30.06.2017 18:45, Nové malé auto pro ženu
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěla bych si koupit nové malé auto, ale jelikož tomu vůbec nerozumím, potřebovala bych názor někoho zkušenějšího. Které byste mi doporučili? VW Polo, Mazda 2, Ford Fiesta, Nissan Micra, Toyota Yaris, Honda Civic, nebo Suzuki Swift? Případně klidně i jiné. Jezdím především po městě, delší vzdálenosti jen občas.

Fanda
počet příspěvků: 489
01.07.2017 12:00, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěla bych si koupit nové malé auto, ale jelikož tomu vůbec nerozumím, potřebovala bych názor někoho zkušenějšího. Které byste mi doporučili? VW Polo, Mazda 2, Ford Fiesta, Nissan Micra, Toyota Yaris, Honda Civic, nebo Suzuki Swift? Případně klidně i jiné. Jezdím především po městě, delší vzdálenosti jen občas.

Obešel bych prodejce,svezl bych se a po té rozhodl.Alespoň tak nějak si představuji nákup nového auta. Zkrátka co se mi líbí a v kterém autě se cítím dobře a né co mi zde nakuká nějakej Fanda z Horní nebo Dolní Polomy.

Humusus
počet příspěvků: 257
01.07.2017 12:53, . . . .
asi tak a pokud jezdite po meste, z duvodu kultury chodu, berte atmosfericky ctyrvalec, vyhnul bych se preplnovanym motorum a trivalcum

Seren
01.07.2017 18:28, RE: Nové malé auto pro ženu
Fanda napsal:
Obešel bych prodejce,svezl bych se a po té rozhodl.Alespoň tak nějak si představuji nákup nového auta. Zkrátka co se mi líbí a v kterém autě se cítím dobře a né co mi zde nakuká nějakej Fanda z Horní nebo Dolní Polomy.

To mám v plánu. Šlo mi spíš o názory ohledně spolehlivosti, protože bych ráda, aby mi nějaký rok vydrželo

Seren
01.07.2017 18:28, RE: . . . .
Humusus napsal:
asi tak a pokud jezdite po meste, z duvodu kultury chodu, berte atmosfericky ctyrvalec, vyhnul bych se preplnovanym motorum a trivalcum

Děkuji

gepardo
počet příspěvků: 111
02.07.2017 01:09, Nové auto
Zapomněla jsi nám říct, kolik peněz hodláš investovat ??? Pokud úplně nové, tak co Golf 1.4 ? Atmosféra, 4 válce, rozumná spotřeba. Známá se golfu dost bránila, po zkušenostech dvojkové a trojkové oktávce. Teď je spokojená. Golf se všude zaparkuje, není to letadlo, ale ani brzda, spotřeba 5,5 - 7 litrů. Nebyla by to cesta ? Tak lovu zdar

Seren
02.07.2017 12:33, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Zapomněla jsi nám říct, kolik peněz hodláš investovat ??? Pokud úplně nové, tak co Golf 1.4 ? Atmosféra, 4 válce, rozumná spotřeba. Známá se golfu dost bránila, po zkušenostech dvojkové a trojkové oktávce. Teď je spokojená. Golf se všude zaparkuje, není to letadlo, ale ani brzda, spotřeba 5,5 - 7 litrů. Nebyla by to cesta ? Tak lovu zdar

Ano, chtěla bych úplně nové. Mám představu max. kolem 350.000 Kč. Golf by se mi líbil, ale je dost drahý.

BobanHTP
počet příspěvků: 748
02.07.2017 13:37, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:

Dobrý den, za mě platí co už tu psali ostatní, berte motor bez turba, tedy např.
- Za mě favorit číslo jedna je Opel Meriva 1,4 74kw, výbava COSMO(bohatá výbava)
Najdete na stránkách Oplu, takzvané Skladové vozy, kde je bohatá nabídka těchto vozů a uštříte 10-20tis.kč.
- Fiat 500L 1.4 - opět podívejte se na vozy skladem na stránkách Fiatu
- Kia Rio nebo Hyundai i20 s motory 1.4 - do 350tis. koupíte i se spolehlivým automatem, což je ve městě obrovská úleva od řazení, vím o čem píšu.
- Ford Fiesta 1.25 a nebo zde bych udělal výjimku a v automatu koupil i s 1.0 Ecoboostem(spolehlivý motor i převodovka, bez skandálů jako má koncern s 1.2 TSI a DSG se suchou spojkou)
- Renault Clio 1.2 60kw pohodlné, líbivé a spolehlivé(to není překlep)
Za cca 360tis.kč je Clio i v automatu a opět udělal bych výjimku a malého turbomotoru s ním bych se nebál.
- Mazda 2 1.5 - neřídil jsem, ale atmosférické motory od Mazdy byly vždy spolehlivé

BobanHTP
02.07.2017 13:49, Ford B-MAX
Málem bych zapoměl na pro mě velmi příjemné překvapení Ford B-MAX 1.4.
Je to vůz podobného ražení jako Opel Meriva, příjemně se řídí, odveze toho hodně a tak jako v Merivě dozadu se vejdou pohodlně i velcí dospělí. U B-Maxu mě baví i posuvné dveře

Seren
02.07.2017 14:30, RE: Nové malé auto pro ženu
BobanHTP napsal:
Dobrý den, za mě platí co už tu psali ostatní, berte motor bez turba, tedy např.- Za mě favorit číslo jedna je Opel Meriva 1,4 74kw, výbava COSMO(bohatá výbava) Najdete na stránkách Oplu, takzvané Skladové vozy, kde je bohatá nabídka těchto vozů a uštříte 10-20tis.kč.- Fiat 500L 1.4 - opět podívejte se na vozy skladem na stránkách Fiatu- Kia Rio nebo Hyundai i20 s motory 1.4 - do 350tis. koupíte i se spolehlivým automatem, což je ve městě obrovská úleva od řazení, vím o čem píšu. - Ford Fiesta 1.25 a nebo zde bych udělal výjimku a v automatu koupil i s 1.0 Ecoboostem(spolehlivý motor i převodovka, bez skandálů jako má koncern s 1.2 TSI a DSG se suchou spojkou)- Renault Clio 1.2 60kw pohodlné, líbivé a spolehlivé(to není překlep) Za cca 360tis.kč je Clio i v automatu a opět udělal bych výjimku a malého turbomotoru s ním bych se nebál.- Mazda 2 1.5 - neřídil jsem, ale atmosférické motory od Mazdy byly vždy spolehlivé

Moc díky za tipy, mrknu na ně :)
Řazení mi vůbec nevadí, takže automat nevyžaduji, přestože jezdím každý den. Dlouho jsem měla starší Suzuki Swift. Do určité doby to bylo naprosto spolehlivé autíčko, se kterým jsem ročně najezdila přes 10.000 km (ve městě i po dálnici). Pak se ale začalo sypat, tak šlo pryč. Teď mám necelý rok Peugeot 206, ale to je už stařeček, takže na něm je každou chvíli nějaká závada. Kupovala jsem ho narychlo a s vědomím, že si ho pořizuji jen na omezenou dobu. Teď si ráda konečně koupila úplně nové auto.

gepardo
02.07.2017 17:05, Nové auto
Pokud se ti líbí golf, zkus se podívat u prodejců , na předváděčky. Je to max. 1 rok staré, najeto pár set km, sleva může být až 100 tisíc. Nebo prodejci nabízí 3-4 letá auta po leasingu. Také výhoda, auta jsou servisovaná u prodejce. Jasná historie. Pokud úplně nové, Suzuki Swift 1.2 - 90 koní, tajný nápad Fiat Tipo 1.4 - 95 koní. Byl jsem překvapen, jak je Tipo svižné ve městě i na okreskách. A nekrade se. Tak lovu zdar

Seren
02.07.2017 18:05, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Pokud se ti líbí golf, zkus se podívat u prodejců , na předváděčky. Je to max. 1 rok staré, najeto pár set km, sleva může být až 100 tisíc. Nebo prodejci nabízí 3-4 letá auta po leasingu. Také výhoda, auta jsou servisovaná u prodejce. Jasná historie. Pokud úplně nové, Suzuki Swift 1.2 - 90 koní, tajný nápad Fiat Tipo 1.4 - 95 koní. Byl jsem překvapen, jak je Tipo svižné ve městě i na okreskách. A nekrade se. Tak lovu zdar

Omlouvám se za pro někoho možná hloupý dotaz, ale fakt tomu vůbec nerozumím. Nevadí u těch předváděcích aut, že se na nich střídali různí řidiči? Kdysi jsem slyšela, že právě z tohoto důvodu se moc nedoporučuje kupovat bývalá služební auta.

Giorgio
počet příspěvků: 606
02.07.2017 21:02, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:
Teď mám necelý rok Peugeot 206, ale to je už stařeček, takže na něm je každou chvíli nějaká závada.

A Bobanovi se právě zhroutil svět...

Za 350 tisíc se dá vybrat ledacos. Já bych šel do Fiatu Punto a nakonfiguroval si ho podle sebe nebo do nějakého zánovního yarisu HSD (hybrid). V rozpočtu jsou samozřejmě i větší nebo menší auta, ale segment B mi přijde nejvhodnější (a punto má 5letou záruku, nesmrtelný motor, osvědčenou techniku a i s příplatkem za navigaci a různé serepetičky bude pod cenovým limitem).

Giorgio
02.07.2017 21:05, RE: Nové auto
Seren napsal:
Nevadí u těch předváděcích aut, že se na nich střídali různí řidiči? Kdysi jsem slyšela, že právě z tohoto důvodu se moc nedoporučuje kupovat bývalá služební auta.

To je něco jiného. Předváděcí auto je sice formálně ojeté, ale prodává ho autorizovaný prodejce značky a na auto je záruka. Vyřazené služební auto je zcela neznámého původu, prodává ho firma, která nemá vlastní servisní zázemí a auto je dávno po záruce. S předváděcím vozem se samozřejmě testující řidiči nemazlili, ale závady pořád kryje záruka.

Seren
03.07.2017 00:24, RE: Nové malé auto pro ženu
Giorgio napsal:
Seren napsal:
Teď mám necelý rok Peugeot 206, ale to je už stařeček, takže na něm je každou chvíli nějaká závada.
A Bobanovi se právě zhroutil svět...Za 350 tisíc se dá vybrat ledacos. Já bych šel do Fiatu Punto a nakonfiguroval si ho podle sebe nebo do nějakého zánovního yarisu HSD (hybrid). V rozpočtu jsou samozřejmě i větší nebo menší auta, ale segment B mi přijde nejvhodnější (a punto má 5letou záruku, nesmrtelný motor, osvědčenou techniku a i s příplatkem za navigaci a různé serepetičky bude pod cenovým limitem).

Ježíš, pokud jsem se dotkla nějakého milovníka 206, tak se moc omlouvám

S tím Fiatem jste mě překvapil, myslela jsem, že to nejsou moc kvalitní auta.

Seren
03.07.2017 00:25, RE: Nové auto
Giorgio napsal:
Seren napsal:
S předváděcím vozem se samozřejmě testující řidiči nemazlili, ale závady pořád kryje záruka.

To je sice pravda, ale auto používám každý den a byla bych nerada, kdybych s ním musela každou chvíli do servisu na opravu, byť záruční

gepardo
03.07.2017 03:38, Nové auto
Milý Giorgio, Leasing si dnes mimo firem berou i soukromé osoby. Prodejce aut má většinou i servis. Pokud to auto slouží jako druhé v rodině, což se většinou stává, za 3 roky nemá moc najeto. A pokud jezdil na servis k prodejci, je to slušný kup.
Doporučené Punto,, je velikostí 206, nebo Polo. Tipo je jako Golf. Do 350 tisíc jsem našel 60 kusů. Hatchback, sedan i kombi. Tak si vyber podle sebe. Lovu zdar

Giorgio
03.07.2017 06:08, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Milý Giorgio, Leasing si dnes mimo firem berou i soukromé osoby. Prodejce aut má většinou i servis. Pokud to auto slouží jako druhé v rodině, což se většinou stává, za 3 roky nemá moc najeto. A pokud jezdil na servis k prodejci, je to slušný kup. Doporučené Punto,, je velikostí 206, nebo Polo. Tipo je jako Golf. Do 350 tisíc jsem našel 60 kusů. Hatchback, sedan i kombi. Tak si vyber podle sebe. Lovu zdar

Milý gepardo, o leasingu jsem nic nepsal, jen o předváděčkách. Že si leasing vč. operativního berou i soukromí řidiči, samozřejmě vím. Punto odpovídá velikosti výběru tazatelky v původním příspěvku, a protože je dlouhé 4 metry (tzn. o 35 cm kratší než tipo), tak bych pro její použití zůstal právě u této kategorie aut. Punto je velké jako golf třetí generace, takže to zase tak malé auto není, jen obecně auta vyrostla. Nicméně prostoru je v něm dostatek, a to i pro 4 pasažéry a nějaký náklad. Na rozdíl od tipa si ho lze nakonfigurovat v ceně s libovolnými příplatky a mít tak auto "podle sebe". U tipa budou za danou cenu předváděčky ve výbavě Opening Edition, což je za tu cenu taky velmi dobrá volba.

Giorgio
03.07.2017 06:11, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:
Giorgio napsal:
Seren napsal:
A Bobanovi se právě zhroutil svět...Za 350 tisíc se dá vybrat ledacos. Já bych šel do Fiatu Punto a nakonfiguroval si ho podle sebe nebo do nějakého zánovního yarisu HSD (hybrid). V rozpočtu jsou samozřejmě i větší nebo menší auta, ale segment B mi přijde nejvhodnější (a punto má 5letou záruku, nesmrtelný motor, osvědčenou techniku a i s příplatkem za navigaci a různé serepetičky bude pod cenovým limitem).
Ježíš, pokud jsem se dotkla nějakého milovníka 206, tak se moc omlouvám S tím Fiatem jste mě překvapil, myslela jsem, že to nejsou moc kvalitní auta.

Všechna běžná auta jsou dnes kvalitou +/- podobná. A pokud máte od výrobce automaticky záruku 5 let/100 000 km, můžete být v klidu (ostatně tak dlouhá záruka pořád bohužel ještě není standard, ale většinou za příplatek). Dealer vám v rámci poprodejních služeb obvykle nabídne bezplatný pick-up servis nebo zapůjčení náhradního auta zdarma během záruční opravy. Není důvod se něčeho bát.

BobanHTP
03.07.2017 09:44, RE: Nové malé auto pro ženu
Giorgio napsal:
Seren napsal:

Blbost, v rodině máme dvě 206 s motorem 1.1 44kw, jeden 1999, druhý 2002 oba jezdí dobře, jen malé zavady Oba už to táhnou k 200tis.km.

Počítám, že paní měla 206 kdoví s jakou historií, kdoví s jakým servisem, kdoví s jakými díly z druhovýroby Jestli chceš chlape vyjmenuji ti tady sálodlouhý seznam poruch na mých Fábiích I a II a to jsem je kupoval nové

Giorgio
03.07.2017 15:17, RE: Nové malé auto pro ženu
BobanHTP napsal:
Blbost, v rodině máme dvě 206 s motorem 1.1 44kw, jeden 1999, druhý 2002 oba jezdí dobře, jen malé zavady Oba už to táhnou k 200tis.km.Počítám, že paní měla 206 kdoví s jakou historií, kdoví s jakým servisem, kdoví s jakými díly z druhovýroby Jestli chceš chlape vyjmenuji ti tady sálodlouhý seznam poruch na mých Fábiích I a II a to jsem je kupoval nové

1) Mému kamarádovi se 206 1.1 (verze bez posilovače řízení) jeho ženy doslova rozpadla - mj. dostalo řízení vůle, jaké nepamatoval ani u staré stodvácy. Vloni vyhodnotil, že soustavně 206 opravovat nemá smysl a koupil fungl nové aygo. A to kupoval tu 206 jako relativně málo jeté auto od mechanika, kterého měl jako nájemníka v bytě. Takže s tím, že je 206 super ojetina bez much, bych byl opatrný. Nemyslím, že je 206 jakkoliv lepší/bytelnější/spolehlivější než stejně staré punto. A než 206 bych mezi francouzskými low-costy možná raději volil méně provařenou sesterskou C3, pak clio a teprve pak až 206 (pokud se nejedná o CC, a to už v dané třídě a ceně zase bude lepší Opel Tigra).

2) Na fabie mám svůj názor, jezdil jsem s tolika, že u těch mě nepřekvapí nic. Celkově jsem z toho modelu dostal pocit, že čím mladší, tím horší (rozuměj čím mladší, tím více ošizená ve jménu optimalizace, racionalizace a zefektivnění výroby a nákladů). Novou, kterou by případně mohla zvážit tazatelka, jsem už raději minul obloukem, ale nic dobrého jsem na ni neslyšel - tady jednoznačně vede sesterská ibiza, na nové polo se bude asi dlouho čekat a nemá s ním nikdo jakoukoliv zkušenost.

gepardo
03.07.2017 17:02, Nové auto
Giorgio,
Vyřazené služební auto je zcela neznámého původu, prodává ho firma, která nemá vlastní servisní zázemí a auto je dávno po záruce. To jsi psal !
Psal jsem, pokud to auto jezdilo na servis k prodejci a nemá moc najeto. To třeba pro Golf, nový je výrazně přes limit.
Jinak Punto nehaním, sám jsem kdysi měl 1.8 automat, musel jsem dát větší kola s límci. Pak jsem v zatáčkách ujížděl skoro všem. Tipo bylo myšlené, jako další varianta. Přiznej si, kolikrát jsi měl vyhlídlé auto a nakonec jsi přivezl jinou značku. V každém autě se cítíš jinak.

Humusus
03.07.2017 17:48, ojeté nové
Dáma chce nové auto tak nevím proč jí tlačíte ojeté. Rozdíl to samozřejmě je, a pokud si ho chcete nechat i déle než je záruka tak na životnosti motoru se ty předváděcí jízdy, kdy auto dostává co proto, podepsat mohly.
Ještě tu někdo zmínil prodlouženou záruku, pozor na to, je to také trik jak dostat z lidí víc peněz, nejen že si za to připlatíte, ale musíte po celou dobu záruky dodržovat servisní prohlídky, které si také nechají královsky zaplatit.

gepardo
03.07.2017 19:33, Nové auto
Humus a četl jsi všechny příspěvky ? ASI NE !!! Tak to udělej a pak se bav !
U mě to byla pouze možnost u golfa ! Jinak jsem nabízel konkrétní tip. A co jsi doporučil TY ?

Giorgio
03.07.2017 19:51, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Giorgio, Vyřazené služební auto je zcela neznámého původu, prodává ho firma, která nemá vlastní servisní zázemí a auto je dávno po záruce. To jsi psal !Psal jsem, pokud to auto jezdilo na servis k prodejci a nemá moc najeto.

A četl jsi, na co to byla reakce? Na poznámku tazatelky, že prý není dobré kupovat služební auta kvůli střídání řidičů - moje poznámka směřovala k tomu, že služební auto a předváděčku nejde srovnávat. Nic víc, nic méně.

Jinak firemní auta, která nemají moc najeto, se přednostně prodávají do firem soukromým uživatelům, případně míří do aukcí, zbytek zůstává v bazarech operátorů flotil. Kromě toho jsou na trhu firmy, které se zabývají na výkup aut z "privátních" fleetů, ty opět prodávají specificky. Hledat slušnou firemní ojetinu na "běžném" komerčním trhu ojetin je jako hledat jehlu v kupce sena. A je to o to horší, čím více firmy racionalizují provoz flotil, auta nemají pevně dané uživatele, ale sdílejí se v poolu - o to více trpí.

Osobně pro někoho, kdo chce mít klid, pokládám za nejlepší volbu skladovku, kde je lepší cena oproti zakázkové výrobě a auto je hned, ale nejsou tam rizika špatného zacházení. Pak předváděčky/referenčky v záruce (s výraznou slevou) a nakonec konfigurace do výroby.

A poznámka na okraj - zrovna dnes běžel na Spektrum HD jeden z dílů mini dokumentární série o výrobě aut. Ono i na zcela novém autě se reálně vystřídá několik řidičů během manipulace v továrně a při dopravě, takže vlastně i funglovka je ojeté auto. :)

gepardo
03.07.2017 20:14, Nové auto
Giorgio - připomínáš mi naše politiky. Hubu nezavřou, ale nic konkrétního neřeknou.
Ptal jsem se, co bys doporučil ? Ale myslím konkrétně, značka, typ ?

Humusus
03.07.2017 20:34, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Humus a četl jsi všechny příspěvky ? ASI NE !!! Tak to udělej a pak se bav ! U mě to byla pouze možnost u golfa ! Jinak jsem nabízel konkrétní tip. A co jsi doporučil TY ?

ale četl, jen pozor aby ti nepraskla žilka

gepardo
03.07.2017 21:41, Nové auto
Humus, tobě už praskla ? Soudím podle tvých keců

Giorgio
04.07.2017 06:21, RE: Nové auto
gepardo napsal:
Giorgio - připomínáš mi naše politiky. Hubu nezavřou, ale nic konkrétního neřeknou. Ptal jsem se, co bys doporučil ? Ale myslím konkrétně, značka, typ ?

To už jsem přece napsal výše (2. 7. 2017 21.02) - Fiat Punto 1.4 8V nebo Toyotu Yaris HSD, a to z důvodu, že segment B si jak zvolila tazatelka, tak je pro převážně městské použití lepší volba než segment C (golf, tipo apod.). Při hledání parkovacího místa je každý centimetr, o který je auto menší, dobrý. A odpusť si, gepardo, laskavě osobní invektivy, tady nejsi u sebe v hospodě.

gepardo
04.07.2017 15:11, Nový motor
Giorgio - jen pro tvou informaci, sedím doma a jsem pořád střízlivý. Tazatelku zajímaly i jiné varianty. Tak si nehoň triko ! invektivo

Seren
04.07.2017 22:42, RE: ojeté nové
Humusus napsal:
Dáma chce nové auto tak nevím proč jí tlačíte ojeté. Rozdíl to samozřejmě je, a pokud si ho chcete nechat i déle než je záruka tak na životnosti motoru se ty předváděcí jízdy, kdy auto dostává co proto, podepsat mohly.Ještě tu někdo zmínil prodlouženou záruku, pozor na to, je to také trik jak dostat z lidí víc peněz, nejen že si za to připlatíte, ale musíte po celou dobu záruky dodržovat servisní prohlídky, které si také nechají královsky zaplatit.

Přesně tak. Chci nové a chci, aby mi pár let vydrželo. Už mám dva favority - Yaríska a Swištíka U toho druhého je mi sympatické i to, že se jeho výroba vrátila z Maďarska do Japonska, navíc se cenově pohybuje kolem 300.000 Kč (a to nemluvím o variantě s nejchudší výbavou). Jak už jsem psala, kdysi jsem ho měla. Kupovala jsem ojeté a vydrželo mi skoro 10 let. Ve hře je i Mazda 2. Obejdu autosalony, svezu se s nimi a uvidím, které mi sedne.

Humusus
05.07.2017 02:27, RE: ojeté nové
Seren napsal:
Humusus napsal:
Dáma chce nové auto tak nevím proč jí tlačíte ojeté. Rozdíl to samozřejmě je, a pokud si ho chcete nechat i déle než je záruka tak na životnosti motoru se ty předváděcí jízdy, kdy auto dostává co proto, podepsat mohly.Ještě tu někdo zmínil prodlouženou záruku, pozor na to, je to také trik jak dostat z lidí víc peněz, nejen že si za to připlatíte, ale musíte po celou dobu záruky dodržovat servisní prohlídky, které si také nechají královsky zaplatit.
Přesně tak. Chci nové a chci, aby mi pár let vydrželo. Už mám dva favority - Yaríska a Swištíka U toho druhého je mi sympatické i to, že se jeho výroba vrátila z Maďarska do Japonska, navíc se cenově pohybuje kolem 300.000 Kč (a to nemluvím o variantě s nejchudší výbavou). Jak už jsem psala, kdysi jsem ho měla. Kupovala jsem ojeté a vydrželo mi skoro 10 let. Ve hře je i Mazda 2. Obejdu autosalony, svezu se s nimi a uvidím, které mi sedne.

dobrá volba, s benzínovými japonci mám ty nejlepší zkušenosti

swift 1.2 má kamarád, už druhého, nejdříve měl předchozí model, teď si koupil nový, oboje bez problému

Giorgio
05.07.2017 07:55, RE: ojeté nové
Seren napsal:
Humusus napsal:

Zkuste u toho yarise i hybrid - cena je sice formálně od 380 tisíc, ale na jízdu je to příjemné a velmi úsporné (ve městě má ta hybridní technologie smysl), při protiúčtu za staré auto je cena od 362 tisíc a něco určitě sleví i prodejce, takže nakonec by to mělo být v limitu. A v té ceně je samozřejmě i výbava.

Seren
05.07.2017 18:12, RE: ojeté nové
Humusus napsal:
dobrá volba, s benzínovými japonci mám ty nejlepší zkušenostiswift 1.2 má kamarád, už druhého, nejdříve měl předchozí model, teď si koupil nový, oboje bez problému

Díky

Seren
05.07.2017 18:17, RE: ojeté nové
Giorgio napsal:
Zkuste u toho yarise i hybrid - cena je sice formálně od 380 tisíc, ale na jízdu je to příjemné a velmi úsporné (ve městě má ta hybridní technologie smysl), při protiúčtu za staré auto je cena od 362 tisíc a něco určitě sleví i prodejce, takže nakonec by to mělo být v limitu. A v té ceně je samozřejmě i výbava.

S hybridem bych zřejmě každý den musela několik několik hodin stepovat u nabíječky

Giorgio
05.07.2017 19:31, RE: ojeté nové
Seren napsal:
Giorgio napsal:
S hybridem bych zřejmě každý den musela několik několik hodin stepovat u nabíječky

Nemusela. Nepleťte si hybrid s elektromobilem. Hybrid "jen" využívá technologie rekuperace, baterie se dobíjejí za jízdy a elektropohon snižuje nároky na konvenční spalovací motor. Těžit naopak můžete z lepších dynamických parametrů (svižnější rozjezdy), spojení s automatickou převodovkou (přesněji variátorem) a nižší spotřeby benzinu.

Seren
05.07.2017 19:39, RE: ojeté nové
Giorgio napsal:
Nemusela. Nepleťte si hybrid s elektromobilem. Hybrid "jen" využívá technologie rekuperace, baterie se dobíjejí za jízdy a elektropohon snižuje nároky na konvenční spalovací motor. Těžit naopak můžete z lepších dynamických parametrů (svižnější rozjezdy), spojení s automatickou převodovkou (přesněji variátorem) a nižší spotřeby benzinu.

To znamená, že se nemusí nabíjet vůbec?

gepardo
06.07.2017 00:57, ojeté nové
Seren, co na autě není, to se nemůže zničit. Spočítej si, o co je Hybrid dražší a kolik ušetříš na spotřebě. A kolik stojí nové baterie, jak dlouho vydrží ?
Chceš sviště, kup si normální benzín 1.2 a manuální převodovku. Neboť - variátor - je jen paskvil. Pokud automat, tak jedině hydrodynamický měnič do města, 6-ti rychlostní DSG - spíše na dálnici. Vše ostatní - max. životnost 100 t. km Za cca 25 let, co mám automaty mám za sebou přes 1 milion km a hodně zkušeností. Tak lovu zdar

Giorgio
06.07.2017 07:30, RE: ojeté nové
Seren napsal:
Giorgio napsal:
To znamená, že se nemusí nabíjet vůbec?

Přesně tak. Je tam klasický toyoťácký benzinový motor (1.5) doplněný o rekuperační systém, který teoreticky dokáže snížit spotřebu benzinu až na 3 litry na 100 km. Žádné dobíjení, žádné kabely.

Převodovka i baterie jsou konstruovány na životnost auta, tzn. dnes i baterie mají životnost minimálně 10 let. Této životnosti bez problému dosahovala už Toyota Prius 2. generace a doba jde samozřejmě dopředu. Znám člověka, který má ji má od novoty dodnes a je to bezproblémové, spolehlivé auto, které není ani dražší na průběžný servis.

Seren
06.07.2017 11:02, RE: ojeté nové
gepardo napsal:
Seren, co na autě není, to se nemůže zničit. Spočítej si, o co je Hybrid dražší a kolik ušetříš na spotřebě. A kolik stojí nové baterie, jak dlouho vydrží ? Chceš sviště, kup si normální benzín 1.2 a manuální převodovku. Neboť - variátor - je jen paskvil. Pokud automat, tak jedině hydrodynamický měnič do města, 6-ti rychlostní DSG - spíše na dálnici. Vše ostatní - max. životnost 100 t. km Za cca 25 let, co mám automaty mám za sebou přes 1 milion km a hodně zkušeností. Tak lovu zdar

Po automatu nijak zvlášť netoužím. Navíc jsem si na netu zjistila, jak se ta baterie u hybridu dobíjí... že je to brzděním.Jelikož do práce to mám cca 10 km a většinu této trasy jezdím po jižní spojce, moc nebrzdím. Takže z baterie by se stal jen nevyužívaný drahý doplněk

Seren
06.07.2017 11:18, RE: ojeté nové
Giorgio napsal:
Přesně tak. Je tam klasický toyoťácký benzinový motor (1.5) doplněný o rekuperační systém, který teoreticky dokáže snížit spotřebu benzinu až na 3 litry na 100 km. Žádné dobíjení, žádné kabely.Převodovka i baterie jsou konstruovány na životnost auta, tzn. dnes i baterie mají životnost minimálně 10 let. Této životnosti bez problému dosahovala už Toyota Prius 2. generace a doba jde samozřejmě dopředu. Znám člověka, který má ji má od novoty dodnes a je to bezproblémové, spolehlivé auto, které není ani dražší na průběžný servis.

Viz má odpověď Gepardovi. Takže to bude benzíňák
Pravděpodobně to kvůli bohatší výbavě a zřejmě i větší spolehlivosti vyhraje Yarísek. Mají teď nějakou akci, předchozí model (1,33 l, 73 kW, 6 stupňová převodovka) by vyšel na 306.000 Kč, nový model 2017 (1,5 l, 73 kW, 6 stupňová převodovka) na 338.000 Kč.
Swift Premium (1,2 l, 66 kW, 5 stupňová převodovka) je za 301.000 Kč.

gepardo
06.07.2017 12:03, nové auto
Seren, obě auta jsou cenově podobné. Sedni si do obou a dej na své city a pocity. Ono tě některé auto osloví. Tak šťastnou ruku

Seren
06.07.2017 13:26, RE: nové auto
gepardo napsal:
Seren, obě auta jsou cenově podobné. Sedni si do obou a dej na své city a pocity. Ono tě některé auto osloví. Tak šťastnou ruku

Moc děkuji Domluvím si předváděcí jízdy a uvidím. Myslím, že chybu neudělám ani jedním z nich.

Giorgio
06.07.2017 14:43, RE: ojeté nové
Seren napsal:
Giorgio napsal:
Přesně tak. Je tam klasický toyoťácký benzinový motor (1.5) doplněný o rekuperační systém, který teoreticky dokáže snížit spotřebu benzinu až na 3 litry na 100 km. Žádné dobíjení, žádné kabely.Převodovka i baterie jsou konstruovány na životnost auta, tzn. dnes i baterie mají životnost minimálně 10 let. Této životnosti bez problému dosahovala už Toyota Prius 2. generace a doba jde samozřejmě dopředu. Znám člověka, který má ji má od novoty dodnes a je to bezproblémové, spolehlivé auto, které není ani dražší na průběžný servis.
Viz má odpověď Gepardovi. Takže to bude benzíňák Pravděpodobně to kvůli bohatší výbavě a zřejmě i větší spolehlivosti vyhraje Yarísek. Mají teď nějakou akci, předchozí model (1,33 l, 73 kW, 6 stupňová převodovka) by vyšel na 306.000 Kč, nový model 2017 (1,5 l, 73 kW, 6 stupňová převodovka) na 338.000 Kč. Swift Premium (1,2 l, 66 kW, 5 stupňová převodovka) je za 301.000 Kč.

Baterie se samozřejmě dobíjejí (jinak by to nefungovalo), ale je to bez připojování kabelů, bez nabíječek apod. Nijak to uživatele neomezuje. A dobíjejí se i tehdy, kdy auto jede na setrvačnost, ne jen při sešlápnutém brzdovém pedálu.

Jinak ty akční ceny na model 2016, ev. 2017 Benefit jsou slušné. Yaris je dobrá volba.

Seren
06.07.2017 16:09, RE: ojeté nové
Giorgio napsal:
Jinak ty akční ceny na model 2016, ev. 2017 Benefit jsou slušné. Yaris je dobrá volba.

Tommm
počet příspěvků: 78
07.07.2017 17:19, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:
Fanda napsal:
To mám v plánu. Šlo mi spíš o názory ohledně spolehlivosti, protože bych ráda, aby mi nějaký rok vydrželo

Cokoliv noveho z autosalonu vam par let vydrzi a staci do toho jenom lejt olej, benzin, menit pneu a jezdit na pravidelne prohlidky.

Za 5 let to prodate a vemete zase nove.

Seren
29.07.2017 11:23, RE: Nové malé auto pro ženu
Tommm napsal:
Cokoliv noveho z autosalonu vam par let vydrzi a staci do toho jenom lejt olej, benzin, menit pneu a jezdit na pravidelne prohlidky.Za 5 let to prodate a vemete zase nove.

Tak nějak bych to chtěla realizovat... cca po 5 letech měnit za nové
Btw... už mám objednaného Yaríska ve výbavě Selection, v září by měl dorazit. Už se na něj moc těším

Hrusa
počet příspěvků: 1
05.09.2017 15:17, Opel Corsa 1.4 66kw
Ahoj,

zrovna řeším stejný problém, nové malé auto, ve kterém bude jezdit převážně manželka. Toho yarise mám také vyhlédnutého, ale pak bych se chtěl ještě zeptat na váš názor na Opel Corsa 1.4 66kw.
Už jsem pročetl spoustu příspěvků, ale corsu skoro nikdo nezmiňuje.

BobanHTP
05.09.2017 16:04, RE: Opel Corsa 1.4 66kw
Hrusa napsal:
Ahoj,zrovna řeším stejný problém, nové malé auto, ve kterém bude jezdit převážně manželka. Toho yarise mám také vyhlédnutého, ale pak bych se chtěl ještě zeptat na váš názor na Opel Corsa 1.4 66kw.Už jsem pročetl spoustu příspěvků, ale corsu skoro nikdo nezmiňuje.

Ahoj, v Corse jsem jen seděl, za mě pohodlnější vůz, než je Yaris. Ale jak už tu psali, každému sedí něco jiného, raději se projet a porovnat. Dnes opravdu žádný prodejce nedělá problémy se zkušební jízdou.
Jinak dobré je i kouknout na videa:
https://www.youtube.com/watch?v=NETt80CsDhQ
https://www.youtube.com/watch?v=bOL8AiJP_1g
Kukněte ale také na Opel Meriva,skladovky v doprodeji, mě se to auto zdá lepší než Corsa ohledně vyššího posedu a výhledu. Bohužel také jsem v tomto autě jen seděl a neřídil, takže nevím jaké je po řidičské stránce

Petr S
počet příspěvků: 1575
07.09.2017 00:50, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:
Tommm napsal:
Cokoliv noveho z autosalonu vam par let vydrzi a staci do toho jenom lejt olej, benzin, menit pneu a jezdit na pravidelne prohlidky.Za 5 let to prodate a vemete zase nove.
Tak nějak bych to chtěla realizovat... cca po 5 letech měnit za nové Btw... už mám objednaného Yaríska ve výbavě Selection, v září by měl dorazit. Už se na něj moc těším

Jistě vám bude dobře sloužit. Měli jsme Yarise r.v. 2008 po dobu 6 let a jediná investice krom pravidelného servisu byla výměna zadních kotoučů někdy okolo 5. roku. Dál jen výměna cca 2 žárovek a baterka v dálkovém ovladači. Jinak žádné problémy. Nebýt havárie, která skončila totální škodou (naštěstí bez zranění), tak ho asi máme do dnes.

rbiciste
počet příspěvků: 18
08.09.2017 09:54, RE: Nové malé auto pro ženu
Seren napsal:

Vlákno jsem jenom proletěl, ale nenašel jsem nikde zmínku o FIATu Panda. Stačí se základním motorem 1.2, který je naprosto spolehlivý. Po zajetí (asi 10 tisíc kilometrů) se krásně točí a je s ním radost jezdit. Spotřeba je kolem 5,5 litru. Navíc je to nejlepší auto ve své třídě dle TopGearu. :)
https://www.topgear.com/car-reviews/fiat/panda

Škoda že se už neprodává Lancia Ypsilon. Koupili jsme jednu z posledních a je to opravdový mazel.
Je to v podstatě prodloužená Panda ...
https://www.youtube.com/watch?v=0fIMhiHD7KQ :)

Radovan

Giorgio
09.09.2017 07:32, RE: Nové malé auto pro ženu
rbiciste napsal:
Škoda že se už neprodává Lancia Ypsilon. Koupili jsme jednu z posledních a je to opravdový mazel. Je to v podstatě prodloužená Panda ...https://www.youtube.com/watch?v=0fIMhiHD7KQ :)Radovan

Neprodává se oficiálně, ale protože se stále vyrábí a v Itálii jde velmi slušně na odbyt, i čeští dealeři (minimálně ti, kteří drží na lancie autorizovaný servis) jsou schopni ji individuálně importovat.

Seren
17.09.2017 11:43, Yaris
Můj Yarísek už stojí před barákem, v pátek jsem si ho přivezla

Humusus
17.09.2017 12:31, .... .... .... ...
tak to gratuluji, malokdy sem tazatel napise jak to dopadlo. a spokojenost?

Seren
29.09.2017 14:28, RE: .... .... .... ...
Humusus napsal:
tak to gratuluji, malokdy sem tazatel napise jak to dopadlo. a spokojenost?

Děkuji Spokojenost veliká. Nejen co se týká jízdních vlastností, ale byla jsem mile překvapena i tím, že ačkoliv se jedná o malé auto, je uvnitř tolik prostoru. I poměrně vysoký člověk má na zadních sedadlech dostatek místa pro nohy.
Ještě se musím naučit ovládat vše, co nabízí. Je to moje první nové auto a dosud jsem tak chytré neměla
Několik lidí (sousedé, kolegové) mi řeklo, že jsem si pořídila moc hezké auto s krásnou barvou

Publikujte na TipCars.com hodnocení vašeho auta - klikněte zde

/ 1 (55)
zobrazovat po záznamech

sledovat toto téma

home

nabídka vozidel

magazín

firmy

můj TipCars

informace

česky
 výběrový formulář 

hledaný text:
značka:
model:
Poradna
jaké auto koupit
jaké palivo vybrat
jaký typ motoru vybrat
servisní náklady
vše o spotřebě
technické dotazy
dovoz vozidel
oleje, aditiva
pneu a disky
ostatní
Automobilky
česká vozidla
německá vozidla
francouzská vozidla
japonská vozidla
italská vozidla
korejská vozidla
čínská vozidla
americká vozidla
anglická vozidla
ostatní
Zábava
život za volantem
videa
motosport
tuning
ostatní
Typ vozidla
osobní a terénní
užitkové
autobusy
obytné
nákladní
přívěsy
motorky
pracovní stroje
veteráni
Auto-moto srazy
Hybridy, CNG, LPG
Audio, video, hi-fi
Pojištění
Volná diskuze
Diskuze o TipCars
novinky za:
vyčistit

Magazín - novinky, recenze, poradna serveru TipCars

Témata

odpovědí

zobrazení

poslední příspěvek

Má někdo zkušenosti s benzinovým passatem nebo opelem vectra c?
od Mario85
4
490
od reader
Sob 21.10.2017 00:47:14
Jaký je koncernový motor 1,6 TDI?
od redakce TipCars.com - téma s článkem
17
1519
od Citroenak
Pát 20.10.2017 22:43:32
Jaké auto vybrat ?
od Daniel 1995
2
28
od Daniel 1995
Pát 20.10.2017 22:10:40
Fiat Croma ano či ne
od nepřihlášený uživatel - téma s článkem
18
7904
od Foligno
Pát 20.10.2017 19:13:10
Auto do max 450tis
od vigo.dl
12
503
od BobanHTP
Pát 20.10.2017 14:35:03
Chcete si umět poradit se svým autem? Stáhněte si náš e-book
"První pomoc pro Vaše auto"
Fabia + LPG - jaká motorizace?
od Domino
8
243
od BobanHTP
Pát 20.10.2017 14:23:43
Pečujeme o své auto: světlomety (6. díl)
1
45
od Koloss
Pát 20.10.2017 13:09:32
Odhad ceny vozu (mel jsem nehodu, asi bude totalka)
od tomN
41
3510
od evik
Pát 20.10.2017 13:02:37
RECENZE OJETIN: Toyota Avensis třetí generace
1
147
od Citroenak
Čtv 19.10.2017 22:32:56
Mitsubishi ASX 1.8 DiD 4WD - zkušenosti majitele po 120 000 kilometrech
3
203
od azerty
Čtv 19.10.2017 12:33:10
S jakým motorem koupit Rover 75?
3
256
od AnderN
Stř 18.10.2017 11:05:34
Řídíte, opravujete, milujete auta? Máte názor, zážitek, postřeh ze světa aut?
Pište svůj blog na TipCarsu
Vybrat Toyotu Verso, nebo Volkswagen Touran?
5
1740
od Stan
Stř 18.10.2017 10:03:01
Pečujeme o své auto: kontrola motorového oleje (4. díl)
2
105
od PatM
Úte 17.10.2017 19:51:40
Vyplatí se koupit Fiat Palio za 25 tisíc korun?
5
476
od PatM
Úte 17.10.2017 19:44:38
Jake auto na denni dojizdeni s co nejnizsi spotrebou a provozem
od amigo
39
1037
od PatM
Úte 17.10.2017 13:56:27
Výběr auta do 150 tis.
od VojThis
0
343
od VojThis
Pon 16.10.2017 18:20:09
Nízký tlak ostřikovačů - Toyota Auris
od Petr S
0
51
od Petr S
Pon 16.10.2017 14:30:23
Nevíte jaký spolehlivý motor vybrat? Stáhněte si náš e-book
"10 nejspolehlivějších motorů dle TipCars.com"
Koupit ojetý Saab 900 první generace?
6
582
od gablenz
Pon 16.10.2017 11:30:24
Mercedes R nebo CLS
od Ondrysscz
0
217
od Ondrysscz
Ned 15.10.2017 23:36:57
Autopotahy - koberečky - plast. vana
od Pavla K.
11
589
od Giorgio
Sob 14.10.2017 08:11:56
Kombi 150 000- 170 000
od pida
14
848
od Humusus
Pát 13.10.2017 22:08:46
Moje první auto do 100 tis.
od PanTys
10
642
od mariov2
Čtv 12.10.2017 18:49:11
RECENZE OJETIN: Opel Astra J
1
342
od mufik.martin
Čtv 12.10.2017 06:39:55
Řídíte Peugeot? Podělte se o své zkušenosti a napište recenzi na vaše auto.
vložit zkušenost
rodinné auto-7místné, benzín - Smax/Galaxy?
od Pavla K.
18
777
od Pepee
Stř 11.10.2017 18:13:58
Honda accord 7gen .2,4 vs skoda octavia II 2,0 tsfi
od saky
10
870
od driver111
Stř 11.10.2017 15:20:58
Opel Vectra B 2.0 16V a zkušenosti po třech letech
3
1329
od saky
Úte 10.10.2017 19:24:49
Jaké rodinné auto 4x4 s vyšším podvozkem, v benzínu?
od nepřihlášený uživatel
18
8865
od amigo
Úte 10.10.2017 19:24:47
Fiat Tipo: kde jste, srdcaři?
31
2080
od KoobaS
Úte 10.10.2017 13:02:46
dotaz Toyota Corolla Verso
od Petule81
9
427
od Humusus
Úte 10.10.2017 12:30:15
skutečně bezpečné auto - co vybrat
od finding
20
2198
od martinw
Úte 10.10.2017 09:07:41
Jaké malé spolehlivé auto za 50 tisíc korun?
2
352
od GSX1100G
Úte 10.10.2017 08:11:51
RECENZE OJETIN: Fiat Freemont
2
557
od vigo.dl
Pon 09.10.2017 18:40:01
RECENZE OJETIN: Volvo S80
9
905
od Ma007
Pon 09.10.2017 08:23:51
Fiat Bravo nebo Lancia Delta za 150 tis. Kč?
7
753
od Pavel70
Sob 07.10.2017 12:10:45
Výběr auta na dlouhé tratě - Škoda Superb?
od filry
2
805
od filry
Pát 06.10.2017 15:12:22
Druhé auto, 100 000, kombi, benzín
od Touster
8
799
od gottak
Čtv 05.10.2017 12:43:25
RECENZE OJETIN: Škoda Rapid
15
1415
od mk82
Stř 04.10.2017 16:17:33
Jaké malé auto koupit do města za 100 tisíc korun?
6
906
od BobanHTP
Stř 04.10.2017 10:06:45
BMW M760iL xDrive: Ať si v Bruselu trhnou nohou
3
400
od Reno
Úte 03.10.2017 19:20:37
Autosalon Frankfurt 2017: fotogalerie
2
127
od danet - redakce TipCars
Úte 03.10.2017 13:53:02
Audi a6 3.0 tdi 165kw rok 2005 - porucha
od Atik
1
204
od sheogorath
Úte 03.10.2017 13:34:56
Toyota Corolla E12 - 6 let a 150 tis. km na cestách
2
311
Úte 03.10.2017 11:15:37
Za 100tKč novější "konfekci" nebo starší "premiovou" značku.
od HawkeyCZ
5
892
od David V
Úte 03.10.2017 10:37:53
První auto do 100 000
od Nickolas
5
324
od Kornaz
Pon 02.10.2017 17:38:00
Výběr: Volkswagen Phaeton
od Herbst Gille
5
472
od sheogorath
Pon 02.10.2017 13:38:20
Jaky je Jaguar XF ?
od Denis
0
122
od Denis
Sob 30.09.2017 18:46:06
Palubní kamera v automobilu dokáže automaticky rozpoznávat dopravní značky
3
143
od donald.rump
Sob 30.09.2017 13:40:31
Rover 75 - Levný při nákupu, drahý na servisu
20
1176
od Maartyy
Sob 30.09.2017 13:32:44
Škoda už vyrobila 20 milionů automobilů
0
61
od redakce TipCars.com
Sob 30.09.2017 00:00:00
Doporučíme mladé slečně Alfu Romeo 147?
17
1103
od rejdic.25
Pát 29.09.2017 17:34:32
Ojeté auto střední nižší třídy cca 100 000 -,
od Nickolas
7
739
od Skipy
Pát 29.09.2017 16:19:49
Nové malé auto pro ženu
od Seren
54
2467
od Seren
Pát 29.09.2017 14:28:55
Pečujeme o své auto: měníme pojistky (3. díl)
1
154
od sheogorath
Pát 29.09.2017 11:43:49
Škoda Fabia I - co všechno se pokazilo
14
846
od sheogorath
Pát 29.09.2017 10:07:40
Ford C-max benzín které motor?
od camel
2
1044
od Tessa
Čtv 28.09.2017 01:05:13
Rodinne auto cena max 600t
od poke96
1
329
od BobanHTP
Stř 27.09.2017 10:42:01
C-Max s LPG je vhodný?
od nepřihlášený uživatel
23
8727
Stř 27.09.2017 09:51:17
Pomoc při výběru auta na cestování - SUV nebo dodávka?
od Cufec
2
570
od Cufec
Stř 27.09.2017 08:18:00
Subaru tribeca b9 LPG ano /ne?
od KubusPuchatek
9
540
od HoNZA
Úte 26.09.2017 22:07:11
Škoda Fabia 1,2 TSI II. generace - konečně jede
12
1170
Úte 26.09.2017 13:13:11
Jaký je tříválec 1,2 THP?
10
1443
od GSX1100G
Úte 26.09.2017 10:53:53
Kombi cca 170 tisíc jaký motor(benzín)?
od Steev03
19
2337
od KoobaS
Úte 26.09.2017 07:42:34
Škoda octavia ii cca 100 000 ,-
od Nickolas
8
776
od Giorgio
Pon 25.09.2017 18:41:24
palivove cerpadlo - Mercedes třídy C
od Bronn
2
147
od Bronn
Pon 25.09.2017 18:30:40
Problém při zpátečce
od Bewas
2
568
od HoNZA
Ned 24.09.2017 15:58:58
Pečujeme o své auto: ráfky a pneumatiky (2. díl)
3
273
od David V
Pát 22.09.2017 12:28:13
Volvo V40 nebo Ford Focus?
0
465
od redakce TipCars.com
Pát 22.09.2017 00:00:00
Jakou autokameru?
od Agáta
23
3253
od Humusus
Čtv 21.09.2017 09:44:17
Ojeté Daewoo Lanos – korejská felicia
12
1925
od llop
Stř 20.09.2017 18:09:28
Doporučíme nákup Hondy CR-V za 60 tis. Kč?
2
419
od driver111
Stř 20.09.2017 16:28:45
Honda civic rv.96-2001
od Raad
5
284
od Humusus
Stř 20.09.2017 13:50:32
Ford mondeo 2.0 TDCI 120 kw - na co si dát pozor?
od Ozzy.koo
1
328
od sheogorath
Stř 20.09.2017 11:16:57
Tempomat Škoda Roomster
od Petarda
1
478
od sheogorath
Stř 20.09.2017 09:59:08
Chrysler Vision Eagle ESI 3.3 - zkušenosti po 5 letech
3
544
od Reno
Úte 19.09.2017 19:23:56
Výběr vozu do 200.000,- - Složitý výběr
od Kosa
4
722
od Kosa
Úte 19.09.2017 12:58:41
Rodinné kombi s automatem do 300-400t
od Foose
18
573
od Foose
Úte 19.09.2017 12:20:59
Jaký motor do Octavie II/Audi A4 je nejspolehlivější?
od devilacek
5
802
od Pepe
Úte 19.09.2017 11:54:14
VW FOX 1.4 benzín - zkušenosti?
od jahol
1
160
od BobanHTP
Úte 19.09.2017 11:11:18
Zábavné auto do 100 000 kč na každodenní užití do města ale i na srandu po okreskách
od DravejKorzár
0
111
od DravejKorzár
Úte 19.09.2017 10:48:11
Ford Mondeo III - který benzínový motor je nejlepší volbou?
6
1581
Úte 19.09.2017 10:15:43
Nejspolehlivější motor pro dodávku
od PavelKeprt
14
5398
od capslock
Úte 19.09.2017 01:18:45
Koupit servnisní vůz?
od MaresL89
3
370
od KoobaS
Pon 18.09.2017 07:39:50
STK - špatně zapsané ujeté km
od aubus
7
867
od Martin72
Sob 16.09.2017 12:11:22
Od června budete moci dokončit převod auta i bez součinnosti nového majitele
1
297
od Ladous
Sob 16.09.2017 10:33:02
Volvo V50 D2 - zkušenosti po 30 000 km
4
625
od Martin72
Sob 16.09.2017 07:35:05
Pečujeme o své auto: huštění pneumatik (1. díl)
1
313
od David V
Čtv 14.09.2017 22:28:24
Ford C max ... jaký motor???
od Ghost
18
1501
od David V
Stř 13.09.2017 21:54:47
Koupit Fabii nebo Sandero za 100 tisíc korun?
7
752
od BobanHTP
Stř 13.09.2017 12:47:31
Auto do 50 Tisíc
od John13
7
1604
od Fanda
Pon 11.09.2017 18:18:02
Ojetina za 350 tisíc korun: Kia Optima nebo VW Passat?
5
1360
od Wasserfort
Pát 08.09.2017 18:38:09
audi a4 b8 - jaký motor bude pro mě nejlepší volba?
od fridaayyy
23
1127
od mufik.martin
Pát 08.09.2017 11:19:35
RECENZE OJETIN: Ford Focus III
3
735
od driver111
Pát 08.09.2017 10:06:50
VW Golf 1.4 55 kw, rv.1998
od nepřihlášený uživatel
8
1720
od sheogorath
Čtv 07.09.2017 10:23:31
MPV - nové nebo ojeté?
od Greve
18
1016
od Pepe
Čtv 07.09.2017 08:40:25
Výběr prvního ojetého auta do 100 tisíc.
od Raad
8
986
od Mario85
Úte 05.09.2017 21:05:32
Zafira nebo 5008 za 300 tisíc korun?
15
1303
od mufik.martin
Úte 05.09.2017 07:02:02
Mazda 6 GJ - na motoru záleží