0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P10

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 12:51, RE: Primera
Pro "Kolegu" napsal:
Tak jsi nevydržel a musel ses pochlubit v čem si vozíš zadek, co, kolego?

No když už ted´ vím, co máš za auto, tak je mi jasné proč nesnášíš Škodovky, potažmo celý VW. Nedivím se ti už, proč tak dbáš na spolehlivost. protože prostě nemáš moc peněz a při poruše se klepeš za kolik to půjde opravit...

Kdybych měl 15 let staré auto jako ty a neměl na nové, taky by pro mě bylo důležité, aby se nekazilo. A tvoje Primera se moc nekazí, o tom jsi mě už nejednou drsně informoval. Ale mě nezajímá, ...
Jsi velký machr když máš hodně peněz, myslím si že Tě to omezuje. Já osobně mám rád hezký design, pokud si najdeš ve slovníku co toto slovo znamená, zjistíš že se nemluví jen o vzhledu, ale i funkčnosti. Proč tedy dávat více když dostaneš méně :o) Upřímě pokud bych zvažoval vrazit do auta 1 mega a více, tak je jasné že si koupím nové, ale i tak mě bude zajímat celkový design auta a ne jen jeho vzhled.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 13:03, RE: Dotaz
Jiří Klikar napsal:
Prosím jen o radu: naše Primera P 10 2,0 SLX (vyrobena prosinec 1995, do provozu březen 1996, najeto 215 tis. km) stojí již více než měsíc ve z n a č k o v é m servisu, kde čeká na dodání pravé poloosy. Nemáme tip, kde lze sehnat pravou poloosu rychleji ?
Děkuji, zdraví J.K.
Já kupuji náhradní díly přes Autokelly. Zatím jsem neměl problém sehnat díl do 2-3dnů, ale jestli vedou poloosu to nevím. Ještě bych zkusil i vrakoviště po netu, myslím že je nějaké na Nisany u Nového Jičína, ale to neví jistě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.05.2006 22:35, RE: Dotaz
Jiří Klikar napsal:
Prosím jen o radu: naše Primera P 10 2,0 SLX (vyrobena prosinec 1995, do provozu březen 1996, najeto 215 tis. km) stojí již více než měsíc ve z n a č k o v é m servisu, kde čeká na dodání pravé poloosy. Nemáme tip, kde lze sehnat pravou poloosu rychleji ?
Děkuji, zdraví J.K.
Zkuste Autocoru, ty některé poloosy mají, ale jestli na primeru P10 to nevím. Na Citroena tam nakupujem, když je potřeba a to u Citroena skoro nikdy není))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 31.05.2006 08:34, Octávia
Charger napsal:
Dobrý vtip...Octávka z 95...
Mate pravdu že seriová výroba najela v roce 96, ale par kousku se již vyrobilo i v roce 95.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.