0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Primera P10

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 01:17, RE: pro čecha a ostatní
The best napsal:
Ono jak se to vezme. Někdo má patnáct let staré auto a je spokojený, v případě Primery se majitelům ani nedivím. Jiný má třeba nové auto renomované značky, aby se aspoň něčím ukázal a žije v přesvědčení, že nad jeho drahou káru prostě není a také má za to, že mu budou ostatní závidět. Je směšné, jak poměřujete lidi podle majetku a ceny auta. Skutečné bohatství je v osobnosti člověka a jeho charakteru. Je to k smíchu, jak se zde někteří vytahují, že si mohou dovolit koupit drahý vůz a že ti jiní ...
Jo, tohle beru, až na to, že to co tu mele "Kolega zo Slovenka" má do kvalitního člověka daleko. Docela se myslím nejedná o konkrétní auto, které opravdu může být skutečným kvalitním vozem. Jedná se určitě o to, že "kolega" má velmi negativní postoj ke Škodě, ač myslím nemusí. Ono existují i horší auta než nějaká Škoda. Je pravda, že Škoda není nejlepší automobilkou vyrábějící auta, ale určitě patří mezi ty lepší... Dnešní výrobci vozů totiž vidí jenom ten byznys, kvalita není úplně tím nejdůležitější. Říká se totiž že automobilky především profitují ze servisu. Kvalitní auta už možná neexistují. Vždycky se najde něco :) Toť můj názor, mějte se :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 01:54,
Horší auto neznám. No děs.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 06:21,
S tim,že Octavie jsou sakra předražený,má autor pravdu. Sám jsem před dvěma lety chtěl koupit kombík a na Škodu jsem rychle zapoměl-koupil sem Mondeo...i dneska třeba Oktávka kombi z roku 1998 stojí,samozřejmě v závislosti na motoru,tak 150000,- a stejně starý Mondeo třeba 90000,- a přitom vyjma Felície je cena dílů podobná a servis na nejrozšířenější zahr.značku dostupnej ...a máte auto o třídu větší,asi podobně spolehlivý.. Díly na japonský auta jsou ovšem podstatně dražší,nevim jak Nissan,ale na Mitsubishi a Hondu je to hrůza,tam to chce koupit jen něco zachovalejšího..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 08:53, RE: Pro pola
Pola napsal:
Horší auto neznám. No děs.
Už jsi v tom jel, že tak jednoznačně něco odsuzuješ? Já jsem tvého ptáka taky neviděl a netvrdím že jsi impotent.))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 10:59, RE: pro čecha a ostatní
The best napsal:
Ono jak se to vezme. Někdo má patnáct let staré auto a je spokojený, v případě Primery se majitelům ani nedivím. Jiný má třeba nové auto renomované značky, aby se aspoň něčím ukázal a žije v přesvědčení, že nad jeho drahou káru prostě není a také má za to, že mu budou ostatní závidět. Je směšné, jak poměřujete lidi podle majetku a ceny auta. Skutečné bohatství je v osobnosti člověka a jeho charakteru. Je to k smíchu, jak se zde někteří vytahují, že si mohou dovolit koupit drahý vůz a že ti jiní ...
Absolutne suhlasím s "the best". To, že Kolega z SK je evidentne zaujatý voči ŠkoDE, je jeho zaležitosť. Ale opakujem, zovšeobecňovanie typu : klika že čobolsko sa od nas odtrhlo...bla bla... si laskavo nechaj pre seba ty idiot. Ja tiež nehodnotím na základe jedného jebnutého jedinca-teba celý národ, nedovolil by som si totiž uraziť 10 mil. iných ľudí, z rovnakého dôvodu ťa tiež nenazývam "pepíkom", ty imbecil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 11:32, RE: pro čecha a ostatní
slovak napsal:
Absolutne suhlasím s "the best". To, že Kolega z SK je evidentne zaujatý voči ŠkoDE, je jeho zaležitosť. Ale opakujem, zovšeobecňovanie typu : klika že čobolsko sa od nas odtrhlo...bla bla... si laskavo nechaj pre seba ty idiot. Ja tiež nehodnotím na základe jedného jebnutého jedinca-teba celý národ, nedovolil by som si totiž uraziť 10 mil. iných ľudí, z rovnakého dôvodu ťa tiež nenazývam "pepíkom", ty imbecil.
ta primera je mozno venkovnim designem neatraktivni auto, ale jezdi se vni velmi pohodlne, kultivovany chod motoru, super prehazovani, servo a velmi dobra vybava za malou cenu kdysi jsem byl pysnym vlastnikem p10, kterou japonci zkopirovali po vectre A.
dneska jezdim na e39 a jsem jeste spokojenejsi :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 11:49, Primera
Před pár lety jsem vlastnil asi dva roky Primeru GT šest roku starou a bohužel musím říct HRŮZA A DĚS. Jízdní vlastnosti super, rychlá, neskutečně sedí, ale ta spotřeba. Žralo to jako tank. Každou chvíli nějaká závada, prasklý těsnění pod hlavou se opakovalo asi třikrát. Dnes jezdím octavkou a jsem spokojen. Neříkám, že primera je špatná, ale měl jsem asi smulu na špatnej kus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 15:16, RE: pro čecha a ostatní
The best napsal:
Ono jak se to vezme. Někdo má patnáct let staré auto a je spokojený, v případě Primery se majitelům ani nedivím. Jiný má třeba nové auto renomované značky, aby se aspoň něčím ukázal a žije v přesvědčení, že nad jeho drahou káru prostě není a také má za to, že mu budou ostatní závidět. Je směšné, jak poměřujete lidi podle majetku a ceny auta. Skutečné bohatství je v osobnosti člověka a jeho charakteru. Je to k smíchu, jak se zde někteří vytahují, že si mohou dovolit koupit drahý vůz a že ti jiní ...
No take se pridavam k The best. Tak nejak to asi bude. Navic kdyby se meli nekteri alespon cim chlubit, ale chlubit se passatem - to mi bohate staci abych si udelal obrazek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 19:46, RE: pre...z VW group
Kolega z ČR pro "kolegu ze SR" napsal:
Tak už jsem se teda podepsal. K čemu ti to je? Poznáváš mě? Asi ne, co? Člověk pod nickem A4 má myslím Audi A4 2.5 TDI. Tímto ho zdravím!!! Já mám Passata, ale nick Passat nemám, ten není můj.
Rozporuješ moje tvrzení, tak koukej: Píšeš, že se těšíš až si koupíš P 11 nebo P 12. Proč???????? Když píšeš že si necháváš svoji P 10 protože ti "dlho verne slúži". ???????????
Jinak mého nedávno získaného Passata V6 4motion z r. 2002 do kapsy teda nestrčíš. Promiň. Před tím jsem měl model domácí ...
Deutschland, Deutschland uber alles.... :((
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 19:47, RE: pro kolegu ze slovenska
čech napsal:
jezdis v 15 let stary sracce a tady akorat vysiras. nase jedina klika je ze se čobolsko od nas odtrhlo a takovyhle idioti jsou za hranicema.
na čom jazdíš ty, ty hovno?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.05.2006 08:33, Opět pro kolegu ze slovenska
meky napsal:
na čom jazdíš ty, ty hovno?
V nějaké recenzi ti tady jeden diskutující doporučoval trochu víc objektivity. Bohužel, asi si jeho příspěvek nečetl. Jinak bys tady asi nevypouštěl bláboly typu: "moje 15 let stará primera strčí oktávku do kapsi jako nic". Ach jo, kdy už z toho vyrosteš??? Kdysi jsem v přesně takový přimeře jel, bylo to moc pěkný svezení, to uznávám. Ale vývoj nezastavíš. Nebo budeš třeba i za 5 nebo 10 let dál tvrdit, že tvoje stará primera strčí mnohem a mnohem novější auta do kapsi jako nic???
Tímto zdravím Kolegu z ČR s Passatem V6!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.05.2006 09:39, RE: Primera
ROFL napsal:
Kolego zo slovenska, to myslíš jako vážně, že s tím, že Primera má nadčasovou techniku ??? 2,0 16V 85 kW mi přijde dost jakože ubohé. O má stará Ascona má ten samý výkon, jenže jenom 8 ventilů..... Nissan hold neumí výkoný motor :D
Che che che... ty si ale DEBIL :)))) Prý že Nissan neumí pořádný motor :)))) O SKYLINE jsi asi slyšel tak maximálně v Need For Speed, že? :))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.05.2006 18:09, RE: Primera
anonym napsal:
Che che che... ty si ale DEBIL :)))) Prý že Nissan neumí pořádný motor :)))) O SKYLINE jsi asi slyšel tak maximálně v Need For Speed, že? :))))))
NEBO NISSAN 200SX RV 89 1.8 TURBO A V SERCE 170 KONI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.05.2006 20:59, RE: Primera
anonym napsal:
NEBO NISSAN 200SX RV 89 1.8 TURBO A V SERCE 170 KONI
ten 200sx neni zly, jen rezavy jak opel a pri trochu sportovnejsi jizde bere az 25litru.
Myslim ze ve svoji dobe byla calibra turbo lepsi alternativa, navic nissan v 89-93 neznal boardcomputer nebo asr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 19:11, RE: bez předmětu
Pola napsal:
Horší auto neznám. No děs.
ty jo docela si me vystihl a pro priste ja mam svuj nick s malym p tak ze sis toho jeste nestacil vsimnout
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.05.2006 22:02, RE: pro kolegu ze slovenska
čech napsal:
jezdis v 15 let stary sracce a tady akorat vysiras. nase jedina klika je ze se čobolsko od nas odtrhlo a takovyhle idioti jsou za hranicema.
Ty hňupe, 15 let stará auta, pokud jsou řádně udržovaná, jsou spolehlivější, než současná...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 18:06, RE: pro kolegu ze slovenska
čech napsal:
jezdis v 15 let stary sracce a tady akorat vysiras. nase jedina klika je ze se čobolsko od nas odtrhlo a takovyhle idioti jsou za hranicema.
Neda mi, aj ked vacsinou na primitivne invektivy neragujem... Sa premna zamna voz aj na lietadle z roku 2010, ak na to mas, tak si kup co chces, koho to zaujima. Ak nedokazes akceptovat nazor druheho cloveka, tak sa objednaj o psychoterapeuta, mozno nie si uplne strateny pripad. Podstatne je, ze ked sa nejaky blbeckovia budu honit, aby ich nahodou nepredbehla primera alebo VW, aby to potom nebola aj ich posledna honicka. A to viem o com hovorim, minuly tyzden som jednemu kolegovi z CR (inac proti Cechom, ani ziadnemu inemu narodu nic nemam, ludi sudim podla inych hodnot, urcite nie podla narodnosti alebo auta...) na sale celu noc zachranoval zivot. To by ti potom asi bolo jedno, ze ta dal do kopy slovensky kolega...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.05.2006 21:18, RE: pro kolegu ze slovenska
Gigisss napsal:
Neda mi, aj ked vacsinou na primitivne invektivy neragujem... Sa premna zamna voz aj na lietadle z roku 2010, ak na to mas, tak si kup co chces, koho to zaujima. Ak nedokazes akceptovat nazor druheho cloveka, tak sa objednaj o psychoterapeuta, mozno nie si uplne strateny pripad. Podstatne je, ze ked sa nejaky blbeckovia budu honit, aby ich nahodou nepredbehla primera alebo VW, aby to potom nebola aj ich posledna honicka. A to viem o com hovorim, minuly tyzden som jednemu kolegovi z CR (inac prot...
Buď v pohodě. Nacionalističtí troubové jsou všude. Já už se zase těším až v létě zajedu na týden do Báňské Bystrice a kolem mě budou chodit milí, usměvaví lidé. V hostinci mi načepují dobře připraveného Kozla a nebudu ho mít 2 cm podmíru, při placení se mi nikdo nebude snažit natáhnout-pohoda. I když to sem asi nepatří, sorry (ale ono toho sem nepatří víc)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.05.2006 22:07, Pro všechny tady
Zase bitka mezi VWčkaři a Nissanáři. Já fandím primeře a Nissanu, ale uznávám, že Passat také není úplně špatnej. pro toho s tou 2,5 V6 TDI, debilnější motor jsi si už nemoh koupit, to je vidět, jak se v tom vyznáš).
pro passat B5 jsou dobré akorát dva motory a to 1,9 TDI (všechny) a z benzínu 1,8 T (skvělý motor). Jinak to že má Primera lepší jízdní vlastnosti vědi snad i holky. Přední náprava je obdobné konstrukce, ale zatímco na Passatu se rozpadá celá, tak na Primeře odchází častěji jen horní příčná ramena, přičemž na P10 je nutné měnit ho celé, na P11 stačí vylisovat silentbloky.Passat je v zatáčkách dost nedotáčivej (stačí se podívat kde a jak má uloženej motor, zejména ta V6 TDI je děsná )..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 10:56, Dotaz
Prosím jen o radu: naše Primera P 10 2,0 SLX (vyrobena prosinec 1995, do provozu březen 1996, najeto 215 tis. km) stojí již více než měsíc ve z n a č k o v é m servisu, kde čeká na dodání pravé poloosy. Nemáme tip, kde lze sehnat pravou poloosu rychleji ?
Děkuji, zdraví J.K.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.