0
zpět
 

diskuze k tématu: Nissan Micra (r.v. 2005)

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 00:12, nic moc
No jo, ale hodnotit to po 3 500 km to je blaznostvi, jen si jeste par tisic pockejte nez se neco rozesere a potom pisteJinak bez urazky, ale tak hnusny auto bych nekoupil ani tchyni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 07:14, RE: nic moc
anonym napsal:
No jo, ale hodnotit to po 3 500 km to je blaznostvi, jen si jeste par tisic pockejte nez se neco rozesere a potom pisteJinak bez urazky, ale tak hnusny auto bych nekoupil ani tchyni.
No co kdybyste třeba napsal, že se vám nelíbí ? Takové demagogy tady opravdu nepotřebujeme ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 07:43, obhajba
Celý článek (rozhodně NE recenze) se mi zdá, jako obhajoba koupě tohohle auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 07:46, Jarek
Do luxusní interiéru to má kur.... daleko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 08:32, A již tradině
srovnávání se Škodovkami. A dokonce se SuperBem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 08:43, RE: obhajba
jodevaio napsal:
Celý článek (rozhodně NE recenze) se mi zdá, jako obhajoba koupě tohohle auta.
To jsou zkušenosti uživatele, ne recenze. Co na tom nechápeš? Každý je napíše jinak, ale pořád to jsou zkušenosti. Na recenze je tady i jinde redakce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 08:53, Japonec
O kvalitě japonských aut je zbytečné diskutovat , ta je samozdřejmně na dobré urovni , sice dražší náhradní díly , ale zase vydrží. Jinak mícu bych viděl jako drruhé auto do rodiny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:16, RE: obhajba
jodevaio napsal:
Celý článek (rozhodně NE recenze) se mi zdá, jako obhajoba koupě tohohle auta.
"Obhajoba"??? Co si myslíte, že bych z toho jako autor měl? Je to tip na koupi dobrého auta, žádnou politiku v tom nehledejte. Auta jsem prožíval kdysi, ale ze "dvoulitrů" a 4,5m dlouhých limuzín jsem vyrostl, proto jsem si koupil něco, co mi vyhovuje a na ježdění stačí. Jinak ať si samozřejmě každý kupuje co chce, já pouze představil jednu alternativu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:21, RE: nic moc
anonym napsal:
No jo, ale hodnotit to po 3 500 km to je blaznostvi, jen si jeste par tisic pockejte nez se neco rozesere a potom pisteJinak bez urazky, ale tak hnusny auto bych nekoupil ani tchyni.
Já jsem výslovně psal, že jeho vzhled je v jistém smyslu - zejména z mužského pohledu - kontroverzní a vím o tom. Někdo zase pohrdá vaším vozem, který jistě milujete a nade vše ctíte, tak to prostě berte. Nevím jinak, proč by se něco mělo rozesrat - stejně tak nevidím důvod, proč k napsání uživatelské zkušenosti čekat 100tkm, které s tímto autem stejně nikdy nenajedu. Auto jsem neposuzoval z pohledu estetiky, ale jako věc, co mě má přepravit z bodu A do bodu B... že vy to berete jinak, je vaše věc, ale respektujte prosím i pragmatický pohled jiných.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:23, RE: A již tradině
edmund napsal:
srovnávání se Škodovkami. A dokonce se SuperBem.
Vážený, já proti škodovkám nic nemám, dokonce na svém webu výslovně píšu, že jsem před Microu jezdil Fabií HTP a byl jsem s ní spokojen. Jen jsem popisoval svoje pocity při usednutí do zmíněného Superbu, jehož interiér mi subjektivně přišel mnohem méně vzhledný a praktický, než u Micry. Není to žádný osobní útok, na auta se dívám zcela pragmaticky a na jejich značky taky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:26, RE: Jarek
anonym napsal:
Do luxusní interiéru to má kur.... daleko
Seděl jste v tom, že kritizujete? Micra zkrátka má skutečně hezký interiér, jakkoliv málo tomu chcete věřit. A přišel mi subjektivně luxusně vyhlížející, proto to píšu. Rozhodně jsem do Micry nepřesedal ze 120, nebojte se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:39,
ach jo to je zas jednou recenze:(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 09:42, RE: bez předmětu
anonym napsal:
ach jo to je zas jednou recenze:(
Co konkrétně vám na ní připadá špatného ve smyslu kvality? Je to subjektivní uživatelská zkušenost s autem. Popsal jsem praktickou zkušenost uživatele, nic víc. Pokud se vám auto nelíbí, je to druhá věc, ale s kvalitou uživatelské zkušenosti přece nijak nesouvisí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 11:19, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Co konkrétně vám na ní připadá špatného ve smyslu kvality? Je to subjektivní uživatelská zkušenost s autem. Popsal jsem praktickou zkušenost uživatele, nic víc. Pokud se vám auto nelíbí, je to druhá věc, ale s kvalitou uživatelské zkušenosti přece nijak nesouvisí.
Problém recenzí je v tom, že uživatel obvykle auto vychvaluje až do nebes, protože si odmítá před svým okolím přiznat, že si třeba koupil předražený šunt (to myslím obecně, nejenom tuto recenzi). Prostě auto stojí spoustu peněz a získává si tak naší emocionální závislost, která nám brání posoudit skutečný stav věcí. To ale platí i na diskusích třeba o bydlení, málokdo vám otevřeně přizná už po půl roce, že si koupil zfušovanou barabiznu v nemožné lokalitě.Takže pokud si chcete přečíst i kritickou recenzi s výtkami jiného typu než "Klady: motor, podvozek, interiér, výkon, spotřeba. Zápory: závist ostatních účastníků silničního provozu, nepříliš stylově nepovedený tvar nádržky brzdové kapaliny (to druhé píší jen opravdoví kritici)" , musíte si najít recenzi od uživatele, který buď 1. hodnotí služebák, nebo 2. auto už prodal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 11:20, výkonný motor, brutální brzdy, skvělá obratnost
no zkrátka opravdu objektivní popis, je vidět že autor nemá mezi auty moc přehled .... typická obhajoba typu "koupil jsem nejlepší auto na světě" ... zajímalo by mě co by napsal o např. Renaultu Clio Sport
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 11:30, RE: Jarek
Storky napsal:
Seděl jste v tom, že kritizujete? Micra zkrátka má skutečně hezký interiér, jakkoliv málo tomu chcete věřit. A přišel mi subjektivně luxusně vyhlížející, proto to píšu. Rozhodně jsem do Micry nepřesedal ze 120, nebojte se.
Storky chováš se jak malý dítě, co mu někdo rozšlápnul hračku. Obhajobou jsem to myslel tak, že v každém odstavci píšeš, proč sis koupil tohle a ne tamhleto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 12:32, kecy
na to se dá opravdu napsat jen kecy, článek absolutně na nic
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 12:33, RE: výkonný motor, brutální brzdy, skvělá obratnost
anonym napsal:
no zkrátka opravdu objektivní popis, je vidět že autor nemá mezi auty moc přehled .... typická obhajoba typu "koupil jsem nejlepší auto na světě" ... zajímalo by mě co by napsal o např. Renaultu Clio Sport
ty blaho ty jsi uplne vedle... Vis o cem je tenhle clanek? Precti si znovu jeho prvni polovinu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 13:14, RE: Jarek
jodevaio napsal:
Storky chováš se jak malý dítě, co mu někdo rozšlápnul hračku. Obhajobou jsem to myslel tak, že v každém odstavci píšeš, proč sis koupil tohle a ne tamhleto.
Ano, ale proč to uvádím? Jen proto, abych vysvětlil, proč jsem si koupil zrovna Micru. Připadá mi jako důležitá součást recenze uvádět, co mě vedlo právě k výběru konkrétního auta a co s o něm z těch domněnek potvrdilo či ne... přišlo mi přirozené nepsat jen o autu jako o věci, ale i pocitech z něj a postojích k té koupi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.06.2007 13:19, RE: bez předmětu
Willy napsal:
Problém recenzí je v tom, že uživatel obvykle auto vychvaluje až do nebes, protože si odmítá před svým okolím přiznat, že si třeba koupil předražený šunt (to myslím obecně, nejenom tuto recenzi). Prostě auto stojí spoustu peněz a získává si tak naší emocionální závislost, která nám brání posoudit skutečný stav věcí. To ale platí i na diskusích třeba o bydlení, málokdo vám otevřeně přizná už po půl roce, že si koupil zfušovanou barabiznu v nemožné lokalitě.Takže pokud si chcete přečíst i kriticko...
Willy, to co popisujete je jistě normální, ale věřte mi, že jakkoliv ta recenze vypadá zamilovaně, pořád se na auto dívám s odstupem jako na věc, co má sloužit k přepravě. Tohle auto pro mne nebyl nějaký sen či láska na první pohled, vybral jsem si ho pouze a jen proto, že plně odpovídalo mnou stanoveným parametrům... A ano, spokojený s ním jsem, protože moje představy o něm se opravdu naplnily a proto to byla dobrá koupě... ale že bych chodil po světě a vychvaloval ho nekriticky až do nebes, to ne... proč píšu tuhle zkušenost? Ne proto, abych se s někým dělil o pocit štěstí, ale předal jiným tip na koupi dobrého auta, které má přinést lidem na serveru informace, protože ty nikdy neškodí. Ostatně nemám pocit, že bych v recenzi chválil do nebes, taky popisuju kritický poznatky... Co k tomu dodat? Prostě to není ten vámi popisovaný případ.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.