0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant VI

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:36, RE: česky ?
anonym napsal:
SOTOWAWAY - další odborník na moji osobu - Co vás vede k tomu že máte potřebu poučovat mě o aroganci, češtině, hrdosti, pravidlech??
Jste snad učitel, politolog, psycholog?.....či snad jen máte nějakej neidentifikovatelný problém - myslím že mindrák je to správné slovo
Poučuji snad já tady někoho?? Útočím na někoho?? -
Vydáváte se tu za pozorné čitatele, oháníte se bravurní češtinou - nepsal jsem snad v recenzi že po půlhodibové hádce byli v bazaru vstřícní a zvedli mi auto na zvedák?? - Básník...
Na rozdíl od jiných přispěvatelů jsem se nikde k vaší osobě nevyjádřil, to jste asi někde špatně četl " mezi řádky" Nepovažuji to za relevantní, proto se nepokouším o žádný psychologický profil, jako vy o můj, i když jen krátce...
K profesionalitě autobazaru jsem se už vyjádřil, nic špatného na jízdě do STK nevidím, pokud je auto v pořádku,není to přece problém ze žádné zúčastněné strany...osobně bych to viděl tak, že pokud by tuto jízdu se mnou absolvovat nechtěli, a naopak ochotně slevili 10t, asi by mi to bylo natolik podezřelé, že bych šel jinam - ovšem to je jen můj názor, nikomu ho nevnucuji, a v žádném případě se nejedná o poučování...prostě jen názor, za kterým nic není, ani mezi řádky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:45, Tak už Reného nechte:-)
Koupil si super auto a jistě z něj má upřímnou radost. A mnoho bazarníků ze stavebních buněk v ohradě se zlatým řetězem na krku a v teplákách Adidas si jiné jednání ani nezaslouží
Jen bych rád viděl tohohle pořízka, jak se naskládal do Clia )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:01, RE: Tak už Reného nechte:-)
anonym napsal:
Koupil si super auto a jistě z něj má upřímnou radost. A mnoho bazarníků ze stavebních buněk v ohradě se zlatým řetězem na krku a v teplákách Adidas si jiné jednání ani nezaslouží
Jen bych rád viděl tohohle pořízka, jak se naskládal do Clia )))
Mno, hlavně bych chtěl vidět, jak v takové ohradě krotí pitbula puštěného ze řetězu. To měl pro změnu pán kliku, protože to by mu ta tyč byla nahouby a těch 110 kg by spíš pracovalo proti němu Nechat zvednout auto - ano, svezení za volantem - ano, ale zkoušet, co vydrží podvozek? Chápu tvoje reakce, Stowaway, ale správně to bude asi někde mezi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:10, RE: Tak už Reného nechte:-)
Pepe napsal:
Mno, hlavně bych chtěl vidět, jak v takové ohradě krotí pitbula puštěného ze řetězu. To měl pro změnu pán kliku, protože to by mu ta tyč byla nahouby a těch 110 kg by spíš pracovalo proti němu Nechat zvednout auto - ano, svezení za volantem - ano, ale zkoušet, co vydrží podvozek? Chápu tvoje reakce, Stowaway, ale správně to bude asi někde mezi...
Můžu se, Pepe, zeptat, co je to správně někde mezi ? Oprřavdu se ptám proto, že mě váš názor zajímá, aby zase někteří nechtěli číst mezi řádky - debata, co ještě lze a co už ne při kontrole auta v bazaru by byla zajímavější , než se bombardovat bezobsažnými osobními invektivami...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:26, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Šakale, můžete mi sím vysvětlit, jak se repasuje silentblok ?
Žádné tzv.třesadlo na stk nenahradí dobře zvolený pajsr, třeba ve formě železné tyče, to myslím naprosto vážně.Horší to bude ale s tou uváděnou spotřebou,že pane René?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:45, RE: Tak už Reného nechte:-)
stowaway napsal:
Můžu se, Pepe, zeptat, co je to správně někde mezi ? Oprřavdu se ptám proto, že mě váš názor zajímá, aby zase někteří nechtěli číst mezi řádky - debata, co ještě lze a co už ne při kontrole auta v bazaru by byla zajímavější , než se bombardovat bezobsažnými osobními invektivami...
René, máš někde na netu fotky ?! chceme Tě vidět !! :D:D:D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:54, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Žádné tzv.třesadlo na stk nenahradí dobře zvolený pajsr, třeba ve formě železné tyče, to myslím naprosto vážně.Horší to bude ale s tou uváděnou spotřebou,že pane René?
Co bude horší s uváděnou spotřebou?? - spotřeba kterou jsem uvedl je reálná, skutečná, pravdivá - pokud na nádrž 64 litrů ujedu 600-650,-km - samozřejmě že nejezdím do "sucha" - nevím jak u Vás, ale mě to vychází pořád mezi 9-10 litry - dokonce i kalkulačka mi to potvrdila.
pro p. stowawaye - rád bych věděl kolik aut jste již koupil nebo prodal přes bazary?? - zajímá mě zdli mluvíte ze zkušeností nebo dle doměnek - věřte nebo ne ale já jsem už v bazarech prodal či koupil spousty aut - at pro sebe či jsem pomáhal, radil svým kamarádům - rukama mi už prošlo hodně aut a taky jsem strávil dost času různých jednání s prodejci v bazarech - zkušenosti jsou takové že většina autobazarů záměrně skrývá skutečný stav auta a jsou velmi neochotni pokud si chce někdo vyhlédnuté auto důkladně prohlédnout - bazarník se přeci nechce s kupujícím dohadovat o stavu auta nebo o ceně - bazarník potřebuje tupce kterýmu nakuká jak je ta šunka na kterou se dívá výborné spolehlivé auto, sice má dest let ale pouze 89tis na tachecu - potřebuje takového troubu aby se auta rychle zbavil - nebo se najde někdo kdo naivně věří jak jsou majitelé autobazarů poctiví a čestní podnikatelé??.......se proberme - žijeme v Čechách ne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 13:56, RE: Tak už Reného nechte:-)
dukem napsal:
René, máš někde na netu fotky ?! chceme Tě vidět !! :D:D:D
no, pokud jsi štíhlá bruneta a aspon 3 kozy tak dej mejl pošlu ti fotku -
ale nesnáším kuřačky - (cigaret)

Rene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 14:15, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Co bude horší s uváděnou spotřebou?? - spotřeba kterou jsem uvedl je reálná, skutečná, pravdivá - pokud na nádrž 64 litrů ujedu 600-650,-km - samozřejmě že nejezdím do "sucha" - nevím jak u Vás, ale mě to vychází pořád mezi 9-10 litry - dokonce i kalkulačka mi to potvrdila.
pro p. stowawaye - rád bych věděl kolik aut jste již koupil nebo prodal přes bazary?? - zajímá mě zdli mluvíte ze zkušeností nebo dle doměnek - věřte nebo ne ale já jsem už v bazarech prodal či koupil spousty aut - at pro se...
Pokud byste to opravdu rád věděl a zajímá vás to, není důvod neodpovědět : to množství bude s největší pravděpodobností větší než vaše, přestože nemám důvod vám nevěřit, že jste koupil i prodal spousty aut...Mé zkušenosti vychází nejen z pozice zákazníka, ale i majitele a společníka...
Nicméně všimněte si, že vám vaše názory na poctivost a jednání autobazarníků nevyvracím - respektuji váš názor a nepolemizuji o něm, neboť se mne osobně nijak nedotýká, jen mě udivuje ( to už se opakuji ), proč při takovémto názoru vozy z autobazarů kupujete. Pokud bych měl již dopředu takový názor , jako vy , nešel bych do žádného z autobazarů, využil bych alternativních možností nákupu a prodeje...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 14:39, RE: Spotřeba
stowaway napsal:
Pokud byste to opravdu rád věděl a zajímá vás to, není důvod neodpovědět : to množství bude s největší pravděpodobností větší než vaše, přestože nemám důvod vám nevěřit, že jste koupil i prodal spousty aut...Mé zkušenosti vychází nejen z pozice zákazníka, ale i majitele a společníka...
Nicméně všimněte si, že vám vaše názory na poctivost a jednání autobazarníků nevyvracím - respektuji váš názor a nepolemizuji o něm, neboť se mne osobně nijak nedotýká, jen mě udivuje ( to už se opakuji ), proč př...
k Vašemu udivování proč kupuji auta přes bazary?? - - celou dobu se tu snažím vysvětlit že mě nezajímá názor prodejce, nezajímá mě jeho profesionalita či diletantsví, dokonce je mi i jedno jestli je to podvodník nebo poctivec - chci si koupit nějaké auto - k prodeji přistupuji s tím že mám nějaké požadavky, bud mé požadavky splní nebo ne - pokud si u prodejce podvodníka prosadím důkladnou prohlídku auta, sám si zhodnotím že jeho technický stav je pro mě vyhovující tak auto koupim a neohlížím se na prodejce - jak jsem psal dříve - věřím svému usudku.
Celou dobu se tu snažím vysvětlit že při koupi aut prosazuji své zájmy a hájím tak své peníze - prodejce dělá totéž at poctivý nebo podvodník - to se přeci nevylučuje s tím že mám na bazary špatný názor - já si rozhodnu o tom zdali mi auto, jeho technický stav vyhovuje nebo ne
Pokud jste jeden den zákazní ma druhý den společník či majitel - také své zájmy měníte dle toho v jaké pozici zrovna jste.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 14:46, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Co bude horší s uváděnou spotřebou?? - spotřeba kterou jsem uvedl je reálná, skutečná, pravdivá - pokud na nádrž 64 litrů ujedu 600-650,-km - samozřejmě že nejezdím do "sucha" - nevím jak u Vás, ale mě to vychází pořád mezi 9-10 litry - dokonce i kalkulačka mi to potvrdila.
pro p. stowawaye - rád bych věděl kolik aut jste již koupil nebo prodal přes bazary?? - zajímá mě zdli mluvíte ze zkušeností nebo dle doměnek - věřte nebo ne ale já jsem už v bazarech prodal či koupil spousty aut - at pro se...
Vždycky mě dožere, když někdo reaguje na spotřebu u auta, o kterém nic neví. To je takový ten český názor: 2,5litru V6, tak to bude chlastat jak tank! Jenže omyl, já měl galoše 2.0 100KW a kámoš tenhle motor a jezdili jsme kolem 8,5-11 oba. Záleželo jenom kudy a kam a podle toho byla spotřeba. Nebyl problém jet s tímto motorem Chorvatsko do 8 litrů a to se člověk i svezl. Naproti tomu byl soused s Fábií za 8 litrů v Chorvatsku taky, ale moc se nesvezl Osobně jsem měl 3 Mitsubishi a spotřeba byla jejich silnou stránkou. Pro anonyma, co se mě ptal na ty silentbloky. U galanta se samostatně měnit nedají, pouze koupit celá ramena. Viděl jsem však na Mitsubishi clubu, že to tam někdo nabízel udělat. Prostě se ty starý vylisulí a vlisují se tam jiný. je spousta věcí, které jsou podobné, nebo shodné s jinými auty. Rozumím tomu, že mě chceš chytat za slovo, jako že silentblok se repasovat nedá, ale v tomto případě to prostě někdo dělá, nahrazuje, upravuje a výsledek je stejný, ale o 70% levnější. No a já se tady nebudu s anonymem handrkovat o slovíčko, když se neumíš ani podepsat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 14:47, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Vždycky mě dožere, když někdo reaguje na spotřebu u auta, o kterém nic neví. To je takový ten český názor: 2,5litru V6, tak to bude chlastat jak tank! Jenže omyl, já měl galoše 2.0 100KW a kámoš tenhle motor a jezdili jsme kolem 8,5-11 oba. Záleželo jenom kudy a kam a podle toho byla spotřeba. Nebyl problém jet s tímto motorem Chorvatsko do 8 litrů a to se člověk i svezl. Naproti tomu byl soused s Fábií za 8 litrů v Chorvatsku taky, ale moc se nesvezl Osobně jsem měl 3 Mitsubishi a spotřeba ...
Jsem se tak vytočil, že jsem se zapoměl podepsat taky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:00, RE: Spotřeba
Šakal napsal:
Jsem se tak vytočil, že jsem se zapoměl podepsat taky
Nemyslím si, že byli bazrníci nějací větší hajzlící, než kdokoliv jiný. jsou to lidi, kteří zprostředkovávají prodej něčeho, o čemž mnohdy sami pořádně nic nevědí. Stočení tachometru je k ničemu, pokud to není něčím podloženo. Když koupuji auto stré 10 let se 140 000km, tak mi stejně prodejce nepotvrdí ty km, protože ví, že bych se na něm mohl zahojit. Spíš mě s.... takoví, co zfalšují i servisku, pak člověk neví jak s rozvody a další věci. Když to pak praskne, tak je to na soud. Je to prostě tak, jak píše René, oni nabízejí a tvrdí že ......, já projevuji zájem a zjišťuji skutečný stav věci, že .......... Jsem spokojen-kupuji, nejsem spokojen-odcházím. Riziko nákupu v bazarech každý svéprávný člověk zná a proto, buď mám dostatečnou zkušenost a pustím se do toho, nebo někoho musím mít, kdo mi s tím pomůže.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:01, RE: Spotřeba
anonym napsal:
k Vašemu udivování proč kupuji auta přes bazary?? - - celou dobu se tu snažím vysvětlit že mě nezajímá názor prodejce, nezajímá mě jeho profesionalita či diletantsví, dokonce je mi i jedno jestli je to podvodník nebo poctivec - chci si koupit nějaké auto - k prodeji přistupuji s tím že mám nějaké požadavky, bud mé požadavky splní nebo ne - pokud si u prodejce podvodníka prosadím důkladnou prohlídku auta, sám si zhodnotím že jeho technický stav je pro mě vyhovující tak auto koupim a neohlížím s...
Tak vaše poslední věta je zcela logická - nemůžete být ve stejné pozici jako kupec i jako prodejce již ze samotné podstaty věci, a netýká se to jen prodeje aut...Na tomto diskusním fóru se ale snažím zůstat objektivní, což není problém, když ve věci nejsem angažován ani osobně, ani finančně...
A k tomu mému udivování : můj pohled na věc je takový, že ve vaší pozici bych se snažil eliminovat stres a zbytečné dohadování s autobazarníkem tím, že bych auta nakupoval přes inzerci - vše, co uvádíte, múžete uplatnit bez toho, že musíte překonávat další překážku v osobě autobazarníka...a pokud vám jde jen o peníze, při osobním jednání s majitelem lze dosáhnout určitě větší slevy, než v bazaru...Jiné to je, když si chcete koupit auto, a nemáte konkrétní požadavky na značku, barvu a podobně - pak má bazar výhodu v okamžitém velkém výběru na jednom místě a dohadování s prostředníkem je prostě nutné zlo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:16, RE: Spotřeba
stowaway napsal:
Tak vaše poslední věta je zcela logická - nemůžete být ve stejné pozici jako kupec i jako prodejce již ze samotné podstaty věci, a netýká se to jen prodeje aut...Na tomto diskusním fóru se ale snažím zůstat objektivní, což není problém, když ve věci nejsem angažován ani osobně, ani finančně...
A k tomu mému udivování : můj pohled na věc je takový, že ve vaší pozici bych se snažil eliminovat stres a zbytečné dohadování s autobazarníkem tím, že bych auta nakupoval přes inzerci - vše, co uvádíte, m...
no, už mě nebaví to vysvětlovat pořád dokola - tedy stručně:
Jdu koupit auto do bazaru, neřeším profesionalitu, , poctivost či nepoctivost - ale tak jako na každé jiné obchodní jednání se připravuji - mám své cíle - své požadavky - hranici kam mohu ustoupit - svých cílů a požadvku se snažím dosahnout v maximální míře, ustupků co nejméně - při koupi auta jsem dosáhl svého - ustupovat jsem nemusel - at to bylo slušně či jako "lopata" dosáhl jsem svého cíle. Předpokládám že toto je základní dovednost každého kdo něco kupuje či prodává - u lidí co jsou společníky či majiteli by tuto dovednost měli zvládat dvojnásob lépe. Jen tak minochodem - jednání s bazarníky, prodejci, dealery, zaměstnavateli, zákazníky..... jakéhokoli typu jsou jen zkušenosti které člověk získává, které mu nikdo nikdy nevezme a které se časem zúročují
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:17, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Žádné tzv.třesadlo na stk nenahradí dobře zvolený pajsr, třeba ve formě železné tyče, to myslím naprosto vážně.Horší to bude ale s tou uváděnou spotřebou,že pane René?
Já jsem to auto chtěl taky ale pouze v kombi a V6.Ale těch je pár stovek kusů v čr a za svoje peníze jsem nesehnal nic pěkného tak jsem šel do primery 2,0 v kombi a nelituji.ale po galantu pořád pokukuji.jinak bez vyzkoušení řízení auta bych taky nic nekupoval.jedině tak se pozná co tomu je a ne na sedadle spolujezdce.jinak i bez zkoušení pajsrem se dají poznat odrovnané čepy a silentbloky-citlivá ruka a oko mechanika.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:21, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Vždycky mě dožere, když někdo reaguje na spotřebu u auta, o kterém nic neví. To je takový ten český názor: 2,5litru V6, tak to bude chlastat jak tank! Jenže omyl, já měl galoše 2.0 100KW a kámoš tenhle motor a jezdili jsme kolem 8,5-11 oba. Záleželo jenom kudy a kam a podle toho byla spotřeba. Nebyl problém jet s tímto motorem Chorvatsko do 8 litrů a to se člověk i svezl. Naproti tomu byl soused s Fábií za 8 litrů v Chorvatsku taky, ale moc se nesvezl Osobně jsem měl 3 Mitsubishi a spotřeba ...
Ke spotřebě - v loni jsem jen na dovolenou do Chorvatska - cesta v noci - průtrž mračen - většinu cesty jsem jel tak devadesátkou pač liják byl skutečně silný - spotřeba byla kousek pod 7 litrů - toto je však extrém, na zpáteční cestě kllasika dálnice +/-150 spotřeba necelých 9 a něco.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:23, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Ke spotřebě - v loni jsem jen na dovolenou do Chorvatska - cesta v noci - průtrž mračen - většinu cesty jsem jel tak devadesátkou pač liják byl skutečně silný - spotřeba byla kousek pod 7 litrů - toto je však extrém, na zpáteční cestě kllasika dálnice +/-150 spotřeba necelých 9 a něco.
překlep - 9 na něco - ne necelých:))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:24, RE: Spotřeba
Šakal napsal:
Jsem se tak vytočil, že jsem se zapoměl podepsat taky
Šakale tvoje rozčílení docela chápu, jen jsem s tou vectrou a spotřebou reagoval pouze na to, že nevěřím tomu, že 2,5 V6 nežere víc jak 11 nebo kolik litrů když se mu dává pěkně na krk. Obyčejnou jízdu neřeším, věřím mu, že jezdí za nějakých 8-9 proč né. Já dálkové cesty s vectrou 2,0 jezdím i pod 6, na tom v celku není nic neobvyklého. Jedu 90 km/h a spotřebu mám 5,5, u toho Galantu nebude o moc větší, dejme tomu 6,5. Ale když začnu divočit není 20 a víc litrů problém. Toť fše

Qviko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:32, RE: Spotřeba
anonym napsal:
no, už mě nebaví to vysvětlovat pořád dokola - tedy stručně:
Jdu koupit auto do bazaru, neřeším profesionalitu, , poctivost či nepoctivost - ale tak jako na každé jiné obchodní jednání se připravuji - mám své cíle - své požadavky - hranici kam mohu ustoupit - svých cílů a požadvku se snažím dosahnout v maximální míře, ustupků co nejméně - při koupi auta jsem dosáhl svého - ustupovat jsem nemusel - at to bylo slušně či jako "lopata" dosáhl jsem svého cíle. Předpokládám že toto je základní doved...
Vy to ani tak nevysvětlujete, jako spíš opakujete jinými slovy...ale způsob, jak jste se rozhodl kupovat auta, je vaše nezpochybnitelná svobodná volba : vy jste uvedl svou, já svou, a dále nemá cenu věc rozebírat, lidé, co diskusi čtou, už si jistě názor udělali...
S těmi zkušenostmi máte pravdu, jen doplním, že to platí jen do určité míry - pokud to děláte z pozice bazarníka, za chvíli vás to omrzí, pak irituje, a pak toho v zájmu zachování duševní rovnováhy musíte nechat, protože to jsou neustále ty samé řeči a tanečky dokola a člověka to vyloženě znechutí...chybí tomu totiž jakýkoliv vývoj nebo inovace, spíš to připomíná pásovou výrobu...
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.