0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant VI

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 10:38, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Zdarvim, recenze celkem ujde, jen ta spotrřeba? Mám už druhého galanta v6 24v. První byl rok výroby 97 model VI a druhého co mám teďkon je rok výroby 01 sport edition v plné výbavě a musím říct, že ta spotřeba co je psaná v recenzi je pěkná blbost! Nikdy jsem se nedostal se spotřebou pod 8,7l a to jsem jezdil pomaleji než trabant! Teďkon jezdím jen po Praze (centum) velmi svižně a bere si to kolem 13l a když jedu po dálnici do Brna a ručička nejde pod 220km/h, tak to rozhoně 12l nebo 13l nebaští...
Nevíte někdo, jak je na tom 2,4GDI? Měl jsem 1,8GDI v carismě a bal jsem strašně spokojený. Spotřeba kolem 6,5l/1000km a auto jezdilo jak z praku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 10:49, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Jo, máte pravdu, při jednání s prodejci vždy vystupuji hodně sebevědomně - jde o moje peníze a bud prodejce vezme to co požaduji a nebo má smulů.......bazarů a obchodů je všude plno. A pokud jde o mých 110kilo??....no asi ve svém životě naražím pouze na samé tupce pač ještě se nenašel takový kterýmu by se podařilo složit mě na zem.........ale myslím že toto není nejdůležitější část diskuze a recenze...............apropo, pozorný čitatel pochopí jistou nadsázku:))

Rene
On je rozdíl chovat se sebevědomě, anebo jako lopata. Pro Vás platí zřejmě ta druhá možnost. Kdybyste si přede mnou poklepal na čelo, jako že jsem magor, tak bych se s Vámi hodně rychle rozloučil já, a tu železnou tyč, kterou jste se tak chlubil bych Vám narval do Vaší (zřejmě dost tlusté) zadnice pane.
Já jsem v tom článku bohužel neviděl žádnou nadsázku ale zato spoustu machrování a intolerance.
Jinak, co se týče technických údajů, tak kvalitní recenze, jen tu omáčku jste si mohl odpustit, takhle to vypadá že jste strašnej magor, nezlobte se na mně
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 10:49, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
No mam taky tohodle galanta akorat ze v 4 rychlostnim automatu a spotreba co jsem meril vychazi asi takhle : mesto 9.5 az 11 litru (s klimatizaci o neco vic) , po okreskach 8.7 , dalnice pri 120-130 na tempomat 8.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 10:52, RE: česky ?
stowaway napsal:
Aniž bych dělal cíleně jazykovou korekturu, minimálně dvakrát mě zarazila neshoda podmětu s přísudkem ( např. ručičky by chtěli ?), to, že je to napsáno " jak zobák narost ", by nevadilo, je to čtivější...Tak možná než tahat svých 110 kilo do posilovny, radši zopáknout mateřský jazyk...
Nechtěl bych být v kůži majitele, který své auto postaví do bazaru, kde čtyři " kupci " zkouší vůle v nápravách železnou tyčí : to tam nemáte STK, kde by vám to za stovku na čelo vzali na válce ? Pak se auto nep...
Vážený pane,
veřte že mě nějaký blbosti o podmětu a přísudku opravdu nezajímají, pokud Vám vadí můj jazyk, co a nebo kdo Vám nařizuje moji recenzi číst?? - nelíbí se nečtěte to, taky nekoukám na Vyvolené když se mi to nelíbí. Za den v práci kdy vyřizuji firemní korespondenci, připravuji smlouvy mi věřte že s o to větší radostí si napíšu nějakou recenzi kde z vysoka kašlu na "jazyk" a napíšu si to podle sebe....
Do posilovny nechodím - asi měl můj otec kvalitní sperma že jsem tak dobře narostl:))
Jak jsem uvedl v recenzi, věřím svému usudku a svým znalostem o autech - nevěřím STK když vidím jaké zrezavělé kouřící "herky " odjíždí s novými známkami
Máte snad ještě nějaké výtky?,....rád je zodpovím
Rene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 10:54, RE: česky ?
stowaway napsal:
Aniž bych dělal cíleně jazykovou korekturu, minimálně dvakrát mě zarazila neshoda podmětu s přísudkem ( např. ručičky by chtěli ?), to, že je to napsáno " jak zobák narost ", by nevadilo, je to čtivější...Tak možná než tahat svých 110 kilo do posilovny, radši zopáknout mateřský jazyk...
Nechtěl bych být v kůži majitele, který své auto postaví do bazaru, kde čtyři " kupci " zkouší vůle v nápravách železnou tyčí : to tam nemáte STK, kde by vám to za stovku na čelo vzali na válce ? Pak se auto nep...
Ano, autobazar se skutečně choval neprofesionálně. Pokud bych dal auto do bazaru a neprodalo se, následně bych ještě zjistil, že někdo rumploval neodborně s rameny, tak se na bazaru pěkně zahojím. To že bazarník nechal svézt zájemce, je taky pěkná bazarníkova blbost, protože pokud by došlo k nehodě, tak jim pojišťovna odmítne plnění. Pán se holedbá, jak to dobře skoulel a jak si z něj sedli všichni na prdel, ale to měl jenom kliku, že narazil na nějaké troubelíny. V normálním bazaru by s ním vyběhli, jen by ho viděli s tou tyčí. No a že by nekoupil? Koupí jiný, on se z Vás pane taky nikdo nepo.......... Ty galalnti se prodávají za tak směšné ceny, že si své kupce zpravidla nacházejí poměrně brzy. Pán je tak trochu lidový vypravěč, ale s češtinou moc nekama.

Pavel Ž.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:02, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Jo musím se přidat, recenze čtivá,lež jak je psáno o spotřebě, dovolím si hrubě nesouhlasit. Mám áčkovou vectru 2,0 osmiventil, pouze čtyřválec a jak je psáno, že si motor nevezne víc než 12 litrů je pěkná blbost. Je to přece 2,5 šestiválec a při "prasárnách" si musí vzít takových dobrý 20 a víc litrů. I ta má blbá stará vectra si vezne 30 když se nekrotím a to zrovna moc parády nenadělám, vždyť má jen 115 koní Jinak Galanta bych také bral :)
Jukni na motor. 30 litrů spotřeba, ta je tak na jízdu mezi kužely neustále brzda plyn, kvalty 1 a 2. Na normální silnici mimo město to spíš ukazuje na závadu v přípravě směsi. Mám taky A-čko, ale jen 1.8, avšak nejvyšší spotřebu jsem měl ve městě do 9-ti litrů (Brno a vybírám si cestu, kde mám záruky plnulejšího provozu i za cenu delší vzdálenosti). Je fakt, že nejezdím brzda plyn, ale 30 litů se mi zdá hodně, to musí ten benzín vytíkat výfukem. Průměrnou spotřebu mám 7,6 l/100 km a při delších cestách (letos Rakousko) 6,6.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:03, RE: česky ?
anonym napsal:
Vážený pane,
veřte že mě nějaký blbosti o podmětu a přísudku opravdu nezajímají, pokud Vám vadí můj jazyk, co a nebo kdo Vám nařizuje moji recenzi číst?? - nelíbí se nečtěte to, taky nekoukám na Vyvolené když se mi to nelíbí. Za den v práci kdy vyřizuji firemní korespondenci, připravuji smlouvy mi věřte že s o to větší radostí si napíšu nějakou recenzi kde z vysoka kašlu na "jazyk" a napíšu si to podle sebe....
Do posilovny nechodím - asi měl můj otec kvalitní sperma že jsem tak dobře narostl:)...
Otec neměl kvalitní sperma, ale geneticky zakódovanou obezitu, kterou Vám předal. Osobně si myslím, že se není čím chlubit. Pokud byste trochu máknul a sundal ty špeky, tak budete mít do 90kg. a budete v poho. Zkuste si objednat Mudr. Kateřinu, třeba Vám pomůže. Co se týče té korespondence, tak ta firma, kde pracujete teda musí vypadat Osobně bych to šacoval na sběrnu druhotných surovin. Ještě by mě docela zajímalo Vaše vzdělání: Řezník? Zedník? Nebo dláždič?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:06, RE: česky ?
anonym napsal:
Ano, autobazar se skutečně choval neprofesionálně. Pokud bych dal auto do bazaru a neprodalo se, následně bych ještě zjistil, že někdo rumploval neodborně s rameny, tak se na bazaru pěkně zahojím. To že bazarník nechal svézt zájemce, je taky pěkná bazarníkova blbost, protože pokud by došlo k nehodě, tak jim pojišťovna odmítne plnění. Pán se holedbá, jak to dobře skoulel a jak si z něj sedli všichni na prdel, ale to měl jenom kliku, že narazil na nějaké troubelíny. V normálním bazaru by s ním ...
neprofesionálně?? - věřte že tohle neřeším - chci si něco koupit, je to věc která je použitá a tak si ji dobře prohlédnu. Já se nechlubím jak jsem to dobře skoulel a neočekávám že si přede mnou někdo sedne na prdel - prostě jsem měl nějaký požadavek a na něm jsem si trval - co je špatného na tom hájit své požadavky, hájit své peníze??? - Vážený pane když si někdy budete kupovat ojeté auto, podle čeho se budete rozhodovat?? - jak hezky vyleštili lak??......klidně mužete to je pouza Váš problém
Já když si něco kupuji tak věc vždy dobře prohlédnu a vyzkouším at se to komu líbí nebo ne
Další připomínky??

Rene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:11, RE: česky ?
anonym napsal:
Otec neměl kvalitní sperma, ale geneticky zakódovanou obezitu, kterou Vám předal. Osobně si myslím, že se není čím chlubit. Pokud byste trochu máknul a sundal ty špeky, tak budete mít do 90kg. a budete v poho. Zkuste si objednat Mudr. Kateřinu, třeba Vám pomůže. Co se týče té korespondence, tak ta firma, kde pracujete teda musí vypadat Osobně bych to šacoval na sběrnu druhotných surovin. Ještě by mě docela zajímalo Vaše vzdělání: Řezník? Zedník? Nebo dláždič?
Myslím si, že by mohly být komentáře na vozidla prosty těchto poznámek. Pán možná popsal svůj zevnějšek, ale Vy tímto popisujete svoje schema uvažování.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:13, RE: česky ?
anonym napsal:
Otec neměl kvalitní sperma, ale geneticky zakódovanou obezitu, kterou Vám předal. Osobně si myslím, že se není čím chlubit. Pokud byste trochu máknul a sundal ty špeky, tak budete mít do 90kg. a budete v poho. Zkuste si objednat Mudr. Kateřinu, třeba Vám pomůže. Co se týče té korespondence, tak ta firma, kde pracujete teda musí vypadat Osobně bych to šacoval na sběrnu druhotných surovin. Ještě by mě docela zajímalo Vaše vzdělání: Řezník? Zedník? Nebo dláždič?
wow, toliko informací o mě víte - znáte kvalitu sperma mého otce, víte jaká je moje ideální váha, znáte moje vzdělání, víte kde pracuji - uff, jsem z toho celej paff.....fakt dobrý, oceňuji Vaše analytické schopnosti :))
Rene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:19, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Také si myslím, že recenzent "šlápl" na vylágrovanou převodovku. S Galantem jsem jezdil tři roky a řazení bylo přímo ukázkové.
Opakuju znova - optřebené synchronizační kroužky na dvojce a trojce jsou po ujetí deklarové porce kilometrů v článku typická závada u Micubiši.

Píšu to na základě zkušeností z firmy, kde těch Lancerů a Galantů jezdilo několik.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:21, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Opakuju znova - optřebené synchronizační kroužky na dvojce a trojce jsou po ujetí deklarové porce kilometrů v článku typická závada u Micubiši.

Píšu to na základě zkušeností z firmy, kde těch Lancerů a Galantů jezdilo několik.
máte představu co asi muže stát oprava/výměna synchronů??
Rene
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:22, Nechto už Reného na pokoji
Sám uvedl, že je to s mírnou nadsázkou. Bazarníci jsou různí, jedni na to auto nenechají šáhnout (natož tyčí) , jiní na to kašlou ("dyť je to v komisi"). Třeba moc dobře věděli, že ty synchrony už odcházejí do věčných lovišť, tak mu na to dali slevu s odkazem na horší stav. Nebo měli dohodnuto, že to za pár dní stejně o těch deset zlevní, tak je pustili hned, když viděli ten elán. Hlavně, když to Renému dobře jezdí a má v pořádku cholesterol.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:37, RE: Nechto už Reného na pokoji
Jiřín napsal:
Sám uvedl, že je to s mírnou nadsázkou. Bazarníci jsou různí, jedni na to auto nenechají šáhnout (natož tyčí) , jiní na to kašlou ("dyť je to v komisi"). Třeba moc dobře věděli, že ty synchrony už odcházejí do věčných lovišť, tak mu na to dali slevu s odkazem na horší stav. Nebo měli dohodnuto, že to za pár dní stejně o těch deset zlevní, tak je pustili hned, když viděli ten elán. Hlavně, když to Renému dobře jezdí a má v pořádku cholesterol.
pro ty kteří nechtějí pochopit mé pohnutky to znovu opakuji - Ojeté auto je nevyzpytaztelná věc a při koupi je nutno dát si pozor na vše, nikdo neví jak předchozí majitel a autem zacházel, nikdo od pohledu nepozná zdali auto nemá ony "vylágorvané" silentbloky na nápravách- je mi fuk co říká barazník na to když tyčí zkouším "vylágrovanost" náprav - jde o moje peníze
Pokud si ojeté auto nemůžu sám projet i kdyby bylo sebelepší za sebenižší peníze tak nemám o čem s bazarníkem diskutovat a odcházím - jestli se ze mě po.erou nebo ne je mi jedno - jde o moje peníze
Pokud toto někdo nechápe, je to jeho problém. Až si koupí v bazaru s "profesionálním" přístupem auto a krásným lakem ale druhej den se mu vysype - může si pak vzpomenout na moje chování "lopaty" -
Znovu opakuji, je to ojeté auto, všichno vědí že bazarníci jsou pěkní parchanti a určitě má každý někoho kdo se v bazaru nechal pěkně napálit. Dobře vím že bazarníci nemají v lásce lidi jako jsem já - lidi kteří se snaží odhalit skutečný stav auta a nevěří "profesionálním" sladkým kecům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:48, RE: Spotřeba
anonym napsal:
máte představu co asi muže stát oprava/výměna synchronů??
Rene
zeptej se tady http://galantweb.com/ nebo http://www.mitsubishiclub.cz/
Ty prevodovky opravdu bohuzel maji horsi vydrz synchronu. Mam 5. generaci Galanta, najeto 205 tisic (podle tacho) a pri razeni na 2 a na 3 je potreba radit s citem, ani rychle ani pomalu, na dvojku idealne pres neutral.

Spodni ramena se nedaji repasovat (resp. nevim o nikom, kdo by to delal), cep je v nich zalisovany. Rovne rameno stoji cca 1800, zahnute cca 3800.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:55, RE: česky ?
anonym napsal:
Vážený pane,
veřte že mě nějaký blbosti o podmětu a přísudku opravdu nezajímají, pokud Vám vadí můj jazyk, co a nebo kdo Vám nařizuje moji recenzi číst?? - nelíbí se nečtěte to, taky nekoukám na Vyvolené když se mi to nelíbí. Za den v práci kdy vyřizuji firemní korespondenci, připravuji smlouvy mi věřte že s o to větší radostí si napíšu nějakou recenzi kde z vysoka kašlu na "jazyk" a napíšu si to podle sebe....
Do posilovny nechodím - asi měl můj otec kvalitní sperma že jsem tak dobře narostl:)...
Vážený René,
arogancí nelze zakrýt nedostatky, to může fungovat jen na jednodušší týpky...
Takže - pokud někam něco píšete,a vite, že to bude uveřejněno, tak kašlat na nějaká pravidla pravopisu nebude ta správná cesta - v souvislosti s motorismem, což je oblast,kde se vyznáte, jak hrdě prohlašujete, doufám, že nekašlete na nějaká pravidla a zákony, která vám koneckonců mohou být fuk, VY se přece potřebujete někam dostat, a zbytek vás nezajímá...
Pokud dělám cokoliv, jsem zavázán pravidly obvyklými pro tento obor činnosti, to je příliš složité ?
Jinak, pokud si pořádně a bez rudé mlhy přečtete můj původní příspěvek, v souvislosti s STK jsem vám nenavrhoval, abyste si nechal provést kompletní prohlídku, s vaším názorem na její výsledek souhlasím, ale jen požádal mechanika, aby vás tam nechal najet a spustil zařízení pro kontrolu vůlí v nápravě...nebo si vážně myslíte, že toto poměrně sofistikované lze nahradit železnou tyčí ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 11:59, RE: Spotřeba
anonym napsal:
zeptej se tady http://galantweb.com/ nebo http://www.mitsubishiclub.cz/
Ty prevodovky opravdu bohuzel maji horsi vydrz synchronu. Mam 5. generaci Galanta, najeto 205 tisic (podle tacho) a pri razeni na 2 a na 3 je potreba radit s citem, ani rychle ani pomalu, na dvojku idealne pres neutral.

Spodni ramena se nedaji repasovat (resp. nevim o nikom, kdo by to delal), cep je v nich zalisovany. Rovne rameno stoji cca 1800, zahnute cca 3800.
ceny ramen znám, vím že se samotné silentbloky nedají měnit - zatím drží dobře - vůle jsou minimální, než to prodám tak určitě vydrží.
S převodovkou mám problém 2,3,4 - jak jsem psal, chce to citlivě řadit, je to o zvyku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:18, RE: česky ?
anonym napsal:
Vážený pane,
veřte že mě nějaký blbosti o podmětu a přísudku opravdu nezajímají, pokud Vám vadí můj jazyk, co a nebo kdo Vám nařizuje moji recenzi číst?? - nelíbí se nečtěte to, taky nekoukám na Vyvolené když se mi to nelíbí. Za den v práci kdy vyřizuji firemní korespondenci, připravuji smlouvy mi věřte že s o to větší radostí si napíšu nějakou recenzi kde z vysoka kašlu na "jazyk" a napíšu si to podle sebe....
Do posilovny nechodím - asi měl můj otec kvalitní sperma že jsem tak dobře narostl:)...
Možná ještě malá reakce na to, co podle vás mám číst a co ne : abych zjistil, jaké to je a o čem, nejprve to musím přečíst, a k tomu je to určeno, ne ?Nebo je to pro vás příliš nepochopitelné, že lidé používají věci k tomu, k čemu jsou určeny, tzn. novinový článek ke čtení ? Takže to nekomentujte, já taky nekomentuju skutečnost, že přestože si myslíte, že všichni autobazarníci jsou podvodníci,jdete si tam koupit auto...v tomto zase logiku nevidím já...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:24, RE: česky ?
stowaway napsal:
Vážený René,
arogancí nelze zakrýt nedostatky, to může fungovat jen na jednodušší týpky...
Takže - pokud někam něco píšete,a vite, že to bude uveřejněno, tak kašlat na nějaká pravidla pravopisu nebude ta správná cesta - v souvislosti s motorismem, což je oblast,kde se vyznáte, jak hrdě prohlašujete, doufám, že nekašlete na nějaká pravidla a zákony, která vám koneckonců mohou být fuk, VY se přece potřebujete někam dostat, a zbytek vás nezajímá...
Pokud dělám cokoliv, jsem zavázán pravidly obvyklý...
SOTOWAWAY - další odborník na moji osobu - Co vás vede k tomu že máte potřebu poučovat mě o aroganci, češtině, hrdosti, pravidlech??
Jste snad učitel, politolog, psycholog?.....či snad jen máte nějakej neidentifikovatelný problém - myslím že mindrák je to správné slovo
Poučuji snad já tady někoho?? Útočím na někoho?? -
Vydáváte se tu za pozorné čitatele, oháníte se bravurní češtinou - nepsal jsem snad v recenzi že po půlhodibové hádce byli v bazaru vstřícní a zvedli mi auto na zvedák?? - Básník tím chtěl říct že naopak příliš vstřícní nebyli. Ačkoli jsem byl slušný, vždy jsem slušný tak ochota dát mi auto na zvedák žádná - naopak arogance byla ze strany prodejce - kecy o tom, že to nedělají me nezajímají. Musel jsem být hodně nepříjemný a vysvětlit pár základních pravidel jednání mezi prodejcem a zákazníkem abych dosáhl svého. Pokud i s tímto byl problém tak si nedovedu představit jak ochotně se mnou jede někam na STK
Vážený pane, dobrá čeština je jedna věc, umění číst mezi řádky druhá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 12:34, RE: Spotřeba
Šakal napsal:
Docela dobrá recenze. Je vidět, že piasatel o galantech něco ví, když automaticky sáhl pro montážní páku. Podvozek může opravdu majitele hodně vytrestat. na druhou stranu musím říct, spousta silentbloků se dá repasovat a není to zas tak drahé. Měl jsem Galanta asi 2 roky a byl jsem velmi spokojen. Ještě taková drobnost-řazení jsem měl naprosto špičkové, takové na jaké jsem zvyklý u Mitsubishi (přesné a lehké) to jediné mi trochu vrtá hlavou, asi ho má pisatel vylágrované, jinak to není možné. M...
Šakale, můžete mi sím vysvětlit, jak se repasuje silentblok ?
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.