0
zpět
 

diskuze k tématu: Mitsubishi Galant VI

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 15:48, RE: Spotřeba
stowaway napsal:
Vy to ani tak nevysvětlujete, jako spíš opakujete jinými slovy...ale způsob, jak jste se rozhodl kupovat auta, je vaše nezpochybnitelná svobodná volba : vy jste uvedl svou, já svou, a dále nemá cenu věc rozebírat, lidé, co diskusi čtou, už si jistě názor udělali...
S těmi zkušenostmi máte pravdu, jen doplním, že to platí jen do určité míry - pokud to děláte z pozice bazarníka, za chvíli vás to omrzí, pak irituje, a pak toho v zájmu zachování duševní rovnováhy musíte nechat, protože to jsou neus...
no., milý stowaway ted jste mi nasadil brouka do hlavy, snad mi s tím poradíte. V jednom přízpevku píšete co by jste udělal na mém místě, ted píšete že to či ono je moje nezpochybnitelná svobodná volba - jedním dechcem mi říkáte co by jste dělal Vy, velmi lehce mi tím podsouváte svůj názor a zároveň kritiku - a přitom se stále tváříte a opakujete že jen píšete svůj názor - já umím číst mě stačí když mi svůj názor sdělíte jen jednou - ne pořád dokola a pokaždé v trošku jiné formě. Jak jinak mi vysvětlíte, že cokloli napíšu mi ihned oponujete svým názorem a snažíte se mi jej vnutit ačkoli se tváříte opačně. Hned první Vás příspěvek, první věta o jakési korekci češtiny potvrzuje jaký jste a to musím uznat zdatný manipulant
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:10, RE: Spotřeba
anonym napsal:
no., milý stowaway ted jste mi nasadil brouka do hlavy, snad mi s tím poradíte. V jednom přízpevku píšete co by jste udělal na mém místě, ted píšete že to či ono je moje nezpochybnitelná svobodná volba - jedním dechcem mi říkáte co by jste dělal Vy, velmi lehce mi tím podsouváte svůj názor a zároveň kritiku - a přitom se stále tváříte a opakujete že jen píšete svůj názor - já umím číst mě stačí když mi svůj názor sdělíte jen jednou - ne pořád dokola a pokaždé v trošku jiné formě. Jak jinak mi...
)) Já to zkusím shrnout : o tom opakování mi tvrdíte totéž co já vám, a aniž bych procházel předchozí debatu / to už se mi fakt nechce...),uznám, že je to možné...Já bych chtěl, aby se to táhlo v objektivní rovině, tzn. vy byste řekl svůj názor, a já svůj, a tím by to skončilo...jenže to dost dobře nejde, v jakékoliv diskusi každý chce, aby jeho názor byl ten jediný správný a ostatní ho uznali, proto ať chci, nebo ne, ta manipulace tam bude...
Jinak je mi jasné, že nedosáhnu toho, aby mi někdo odepsal : "ano, máte naprostou pravdu, já doteď žil v bludu a vy jste mi vnesl světlo do černočerné tmy, ode dneška buďte mým guru, nejlépe placeným"...,ale bylo by to pěkné, ne ? )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:10, RE: Tak už Reného nechte:-)
stowaway napsal:
Můžu se, Pepe, zeptat, co je to správně někde mezi ? Oprřavdu se ptám proto, že mě váš názor zajímá, aby zase někteří nechtěli číst mezi řádky - debata, co ještě lze a co už ne při kontrole auta v bazaru by byla zajímavější , než se bombardovat bezobsažnými osobními invektivami...
Jasně, nereagoval jsem jenom na tebe, ale i na ostatní - někomu totiž přišlo divné, že se tím chtěl sám svézt (a nesedět jen jako spolujezdec). Což je mimo, že jo. No a vytáhnout železnou tyč za neupřesněným účelem je jako americký béčkový film situovaný v Bronxu. Možná, že se pan René na hodně takových filmů dívá. Nicméně znám případ z restaurace 4. cen (ano, je to už pár let), co se takový pán (120 kg +-) vytahoval na jednoho šlachovitého. No a jedna rána popelníkem ten váhový handicap srovnala, a dál už to bylo jen o mrštnosti a rychlosti, jakou lítaly dobře umístěné. Osobně (když už bych chtěl kupovat v neznámém bazaru), by mě info, že mi auto nezvednou, otočila na pětníku, auto neauto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:13, RE: Spotřeba
anonym napsal:
Ale jo, no tak je pravda, že pan pisatel disponuje trochu vyšším sebevědomím, ale to nás tady trápit asi nemusí. To že dá většinou bazar slevu, to je jasné. Pokud by mi nedal bazar slevu aspoň 7-10 000,- tak se s nimi ani nebavím. Kdo má v kapse peníze, ten učuje podmníky, tak to prostě je. Galant je levný a dobrý auto, akorát, že to většině lidem nedocvaklo a proto se prodává za tak málo. No a pisateli přeju, aby jednou se svým přístupem nenarazil. 110KG živé váhy zastaví jen tupce, který neví...
Renému fandím. Mám 189 cm, 120 kg ve svalech a vím o čem mluví. Kde přijdeš, tam je klid. Ztichne to a každý jen čumí. Akorát jsou problémy s takovými těmi zakomplexovanými kteří trpí tím, že vidí chlapa a mají jen plnou hubu keců o steroidech. To aby stoupli v očích svých manželek.. Jinak mám onu Reném vzpomínanou Mazdu 626 - Combi, 1.8 16V - 66KW r.v. 99. Není to závodnička, ale nám s manželkou a dvěma klukama to stačí. a co se týče spolehlivosti, tak ta je u japončíku bez debat. Měním olej co 10 000km, 10W40 a hydroštely jsou zatím v poho. Příští rok jde z domu a bereme 6 v kombíku 2.0 v benzínu. Mazda je pro mě srdcovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:19, RE: Tak už Reného nechte:-)
Pepe napsal:
Jasně, nereagoval jsem jenom na tebe, ale i na ostatní - někomu totiž přišlo divné, že se tím chtěl sám svézt (a nesedět jen jako spolujezdec). Což je mimo, že jo. No a vytáhnout železnou tyč za neupřesněným účelem je jako americký béčkový film situovaný v Bronxu. Možná, že se pan René na hodně takových filmů dívá. Nicméně znám případ z restaurace 4. cen (ano, je to už pár let), co se takový pán (120 kg +-) vytahoval na jednoho šlachovitého. No a jedna rána popelníkem ten váhový handicap srovnal...
fakt se dobře bavím tím jak moje kila někomu leží v žaludku......co máte z toho, mě ted zase leží v žaludku odpolední svačinka a je mi fajn
opakuji znovu že do posilovny nechodím - to už má za sebou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:27, RE: Tak už Reného nechte:-)
Pepe napsal:
Jasně, nereagoval jsem jenom na tebe, ale i na ostatní - někomu totiž přišlo divné, že se tím chtěl sám svézt (a nesedět jen jako spolujezdec). Což je mimo, že jo. No a vytáhnout železnou tyč za neupřesněným účelem je jako americký béčkový film situovaný v Bronxu. Možná, že se pan René na hodně takových filmů dívá. Nicméně znám případ z restaurace 4. cen (ano, je to už pár let), co se takový pán (120 kg +-) vytahoval na jednoho šlachovitého. No a jedna rána popelníkem ten váhový handicap srovnal...
René, fandím Ti !!!!! Protáčí se mě panenky, když tady čtu reakce některých rádoby "odborníků". To, že se nenechal ojebat je jen jeho velké plus a z vás ostatních asi mluví závist, že se neumíte někde prosadit, protože kolikrát člověk potřebuje opravdu ostré lokty!!!! Když jme před 4 lety kupovali naši Mazdu 626 combi, kterou jsem tady už vzpomínal, tak byla v bazaru samozřejmost, že mi auto zvedli a já si ho potom projel. Jako řidič. Obkroužil jsem s ním půl Ostravy a nikdo ani necekl, tak nevím jaké máte vy zkušenosti, ale rozhodně nebudu kupovat auto proto, že je dobře naleštěné... Určitě si ho dobře proklepu, než koupím. A pokud se to bazaristům nelíbí, tak jdu dál - náš zákazník, náš pán... A tobě René přeji ať Ti vyjde dobrý kup Subaru. Já jdu príští rok zase do Mazdy, ale 6
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:28, RE: Tak už Reného nechte:-)
Pepe napsal:
Jasně, nereagoval jsem jenom na tebe, ale i na ostatní - někomu totiž přišlo divné, že se tím chtěl sám svézt (a nesedět jen jako spolujezdec). Což je mimo, že jo. No a vytáhnout železnou tyč za neupřesněným účelem je jako americký béčkový film situovaný v Bronxu. Možná, že se pan René na hodně takových filmů dívá. Nicméně znám případ z restaurace 4. cen (ano, je to už pár let), co se takový pán (120 kg +-) vytahoval na jednoho šlachovitého. No a jedna rána popelníkem ten váhový handicap srovnal...
No, do hospody taknějak nechodím, tak tyhle zkušenosti jsou pro mě nové...
Ale z pozice prodejce aut : že zákazník chce řídit, je samozřejmé, myslím,že bazar, kde by to nešlo, asi dlouho nevydrží...zvednout auto, pokud to zákazník požaduje, je nutné, tomu nejde nevyhovět, odejde jinam...taktéž prohlídka na STK, známým mechanikem apod....Na druhou stranu, pokud by někdo vytáhl železnou tyč, neuspěje, já jako majitel bazaru za vozidlo mi svěřené k prodeji a jeho případné poškození zodpovídám, proto bych radši sám navrhl tu STK, a pokud by zákazník nesouhlasil, nedá se nic dělat, rozejdeme se, koneckonců na ročním obratu firmy se jeden neuskutečněný obchod zase tak nepodepíše...než absolvovat nějaké tahanice, i soudní, s majitelem vozidla kvůli poškození podvozku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 16:45, RE: Tak už Reného nechte:-)
stowaway napsal:
No, do hospody taknějak nechodím, tak tyhle zkušenosti jsou pro mě nové...
Ale z pozice prodejce aut : že zákazník chce řídit, je samozřejmé, myslím,že bazar, kde by to nešlo, asi dlouho nevydrží...zvednout auto, pokud to zákazník požaduje, je nutné, tomu nejde nevyhovět, odejde jinam...taktéž prohlídka na STK, známým mechanikem apod....Na druhou stranu, pokud by někdo vytáhl železnou tyč, neuspěje, já jako majitel bazaru za vozidlo mi svěřené k prodeji a jeho případné poškození zodpovídám, prot...
no, Stowawayi sme se konečně dostali ke shodě - dalo to práce vysvětlit že vše to co Vy považujete sa samozřejmost jsem si musel u prodejce rázně prosadit ale povedlo se. S tou tyčí, v recenzi píšu že pod různými uhly jsem lehce zapáčil s nápravami a rameny - tím chci říc´t že jsem auto na zvedáku nijak nerasoval - ono, až toto někdy někdo vyzkoušíte tak se budete divit jak malá síla stačí k tomu aby byla poznat vůle v silentblocích či v uložení náprav - jde to i bez tyče ale nebudu si mazat ruce.
Se divím že ještě nikoho nenapadla otázka proč s sebou vozím tyč - jednou v zimě na chalupě jsem nevědomky zaparkoval v blátě, v noci mrzlo a kolo zůstalo zamrzlé v blátě - tyčí jsem rozsekával zmrzlé bláto u kola. Od té doby s sebou vozím asi 70cm železnou tyč, krátkou lopatu a smetáček. Očekávám spoustu moudrých přízpěvků s návody jak dostat auto ze zmzlého bláta:))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 17:32, RE: Tak už Reného nechte:-)
anonym napsal:
no, Stowawayi sme se konečně dostali ke shodě - dalo to práce vysvětlit že vše to co Vy považujete sa samozřejmost jsem si musel u prodejce rázně prosadit ale povedlo se. S tou tyčí, v recenzi píšu že pod různými uhly jsem lehce zapáčil s nápravami a rameny - tím chci říc´t že jsem auto na zvedáku nijak nerasoval - ono, až toto někdy někdo vyzkoušíte tak se budete divit jak malá síla stačí k tomu aby byla poznat vůle v silentblocích či v uložení náprav - jde to i bez tyče ale nebudu si mazat ruc...
Moudrý příspěvek : počkat, Bursík říkal, že globální oteplování bude rychlejší, než se předpokládá...))
A k té shodě : je záhada, že takový autobazar, kde se základní věci musí prosazovat se železnou tyčí v ruce ( )), se vůbec uživí - lidé si mezi sebou své zkušenosti sdělí třeba v práci, nebo na netu, a prosperita autobazaru je na pověsti hodně závislá...a další záhada : proč se ten autobazarník bránil zvednutí auta, když tam nakonec bylo vše OK ? Že by jen lenost ?
Součást pověsti by byla i ta tyč - neberu vám, že pomocí ní vůle poznáte, pokud člověk ví, kde a jak, není třeba ani síly, to je fakt...ale kdybyste byl majitel auta, které chcete prodat přes bazar, dal byste jej do bazaru, o kterém jste slyšel, že majitel nechává potencionální kupce testovat podvozek takovým způsobem ? Asi byste nezjišťoval, jak to doopravdy bylo, a jednoduše byste auto dal jinam...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 18:20, GoOD Recenze
stowaway napsal:
Moudrý příspěvek : počkat, Bursík říkal, že globální oteplování bude rychlejší, než se předpokládá...))
A k té shodě : je záhada, že takový autobazar, kde se základní věci musí prosazovat se železnou tyčí v ruce ( )), se vůbec uživí - lidé si mezi sebou své zkušenosti sdělí třeba v práci, nebo na netu, a prosperita autobazaru je na pověsti hodně závislá...a další záhada : proč se ten autobazarník bránil zvednutí auta, když tam nakonec bylo vše OK ? Že by jen lenost ?
Součást pověsti by byl...
Dobrá recenze i auto,chtěl jsem si ho koupit,ale 2.0 benzín,ale momentálně na něj nemám,tak pudu do něčeho levnějšího
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 18:38, RE: GoOD Recenze
anonym napsal:
Dobrá recenze i auto,chtěl jsem si ho koupit,ale 2.0 benzín,ale momentálně na něj nemám,tak pudu do něčeho levnějšího
Já jsem jenom rád, že se tady diskutuje taky o pořádných autech a ne jen o nějakých mrdkách z koncernu. Hoši děkujem!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 18:49, RE: GoOD Recenze
anonym napsal:
Já jsem jenom rád, že se tady diskutuje taky o pořádných autech a ne jen o nějakých mrdkách z koncernu. Hoši děkujem!!!
Musím se přidat. Galanta jsem osbně neměl, ale měl ho kamarád a chci říct, že je škoda, že se nedováží novější model s přijatelnějším motorem, než je 3,5l verze pro USA. Třeba jednou do evropy ještě přijde nějaký model Galantu a já si ho konečně koupím. Všem ho doporučuji, je to fakt vůz pro chlapy s kulama!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 19:55, RE: česky ?
anonym napsal:
SOTOWAWAY - další odborník na moji osobu - Co vás vede k tomu že máte potřebu poučovat mě o aroganci, češtině, hrdosti, pravidlech??
Jste snad učitel, politolog, psycholog?.....či snad jen máte nějakej neidentifikovatelný problém - myslím že mindrák je to správné slovo
Poučuji snad já tady někoho?? Útočím na někoho?? -
Vydáváte se tu za pozorné čitatele, oháníte se bravurní češtinou - nepsal jsem snad v recenzi že po půlhodibové hádce byli v bazaru vstřícní a zvedli mi auto na zvedák?? - Básník...
pane René, to, že si poťukáte na hlavu, když prodejce sedne automaticky na místo řidiče, to mi zrovna slušné nepřipadá. To, že na kontrolu pevnosti ramen vytáhnete železnou tyč, kterou ta ramena, čepy a to ostatní páčíte, je pro mne nepochopitelné, a jen se divím prodejci, že Vám to dovolil. Na co v autě vozíte železnou tyč, to už nechám bez komentáře, ale vzhledem k tomu, jak se chlubíte svými kilogramy, a jak jste sebevědomí, dourám, že Vás nikde nepotkám, asi by to neskončilo dobře.
Zrovna tak považuji za neslušné, strkat všechny prodejce aut do jednoho pytle, jako že jsou podvodníci atd..
Já si třeba kupoval auto v jednom bazaru v ústeckém kraji, konkrétně v okrese Děčín
a tam mi navrhli, že s vozem spolu se mnou zajedou na STK, kde se změří tlumiče, čepy, atd.... anebo že si mohu sám zajistit prohlídku v některém místním servisu dle vlastního výběru, a že tam se mnou zajedou. Žádný problém v tom nebyl, a myslím, že ani nemůže být problém se na tom domluvit. Pokud mi toto odmítnout, prostě tam nejedu, ale chodit na kontrolu auta se železnou tyčí, to je opravdu moc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:40, Hydroštésly tedy hadraulická zdvihátka veltilů ! Tuháček Frant.
Vážený pane ! Vysoko hodnotím Vaše postřehy a mám pro V á s řešení pro zdvihátka budete-li chtít. A nebojte se, je to bez montáže a překvapení z úspěchu se ztatím vždy dostavilo Pro jistotu uvedu z d e kontakt: tuhacek@nefkom.net nebo tel.: 723 937 221 Přeje další pohodové km Tuˇ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:41, od: Golda
Padlo to tam také - hydroštely. Prokletý šicí stroj u většiny V6, zejména Japonských po ca 120 t.km. Takovou MICKU, jak říkal zdrobněle tomuto autu měl kamarád. Koupil ho při 119 t. km. Němci ví, proč prodat. Největší kouzlo nastalo po pečlivé výměně správného mot. oleje. Protože mu ten šicí stroj poté vadil stále více, tak to dal opravit. Rozebrali zavolali, že musí vyměnit řadu dalších věcí (odborník motorář co nedělá nic jiného). Konečná suma 96000,- slovy: devadesátšest tisíc Kč. Jó ojetá V6, to je věc. A nejen Japonská. Ten původně vyměněný olej byl v kanistřku. Po roce nešel ani vylít. Bazarník, jak bylo později zjištěno, se opravdu vyznal. Jó v cizině mají věci. Proto při prodeji chodil motor pěkně tiše. Přeji Vám a motoru dožít těch 200t.km. Jinak, až pojedete kolem betonové stěny roztočte ho a stáhněte si boční okénko. Nebo to někomu svěřte, aby to kolem Vás pořádně protáh s vytočeným a zatíženým motorem. Opravy takovýchto motorů prý stojí také až 200 táců?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:47, RE: od: Golda
anonym napsal:
Padlo to tam také - hydroštely. Prokletý šicí stroj u většiny V6, zejména Japonských po ca 120 t.km. Takovou MICKU, jak říkal zdrobněle tomuto autu měl kamarád. Koupil ho při 119 t. km. Němci ví, proč prodat. Největší kouzlo nastalo po pečlivé výměně správného mot. oleje. Protože mu ten šicí stroj poté vadil stále více, tak to dal opravit. Rozebrali zavolali, že musí vyměnit řadu dalších věcí (odborník motorář co nedělá nic jiného). Konečná suma 96000,- slovy: devadesátšest tisíc Kč. Jó ojetá V6...
Ještě bych dodal. To řazení nebude převodovka, ale tuty spojka. Zapište si to velmi dobře do paměti. Vozte sebou lano.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 20:55, Fakt dobrá recenze
anonym napsal:
pane René, to, že si poťukáte na hlavu, když prodejce sedne automaticky na místo řidiče, to mi zrovna slušné nepřipadá. To, že na kontrolu pevnosti ramen vytáhnete železnou tyč, kterou ta ramena, čepy a to ostatní páčíte, je pro mne nepochopitelné, a jen se divím prodejci, že Vám to dovolil. Na co v autě vozíte železnou tyč, to už nechám bez komentáře, ale vzhledem k tomu, jak se chlubíte svými kilogramy, a jak jste sebevědomí, dourám, že Vás nikde nepotkám, asi by to neskončilo dobře.
Zrovna ta...
Po dlouhé době fakt čtivá a věcná recenze, ze které se člověk něco dozví. Škoda jen zbytečného popisu nákupu v bazaru. Sám jezdím s tímto typem Galanta jen s motorem 2.0 a s autem jsem velice spokojen. Myslím, že v ceně kolem 100000 kč se dá pořídit stěží něco komfortnějšího a zároveň spolehlivého. Plně souhlasím se spotřebou, dá se jezdit od 8 litrů kombinovaně a ani při vyloženě sportovní jízdě příliš nestoupá, maximálně tak na 10 litrů. Za více jen čistě v městském provozu, ale pro tyto účely máme doma Toyotu Starlet. Ještě jednou díky za pěknou recenzi na dobré auto..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 21:03, RE: Spotřeba
anonym napsal:
máte představu co asi muže stát oprava/výměna synchronů??
Rene
měnil jsem synchron na 3,cena originálu cca 4500 +práce 3000+nový olej.Neni to nic lacinýho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 21:27, RE: česky ?
stowaway napsal:
Aniž bych dělal cíleně jazykovou korekturu, minimálně dvakrát mě zarazila neshoda podmětu s přísudkem ( např. ručičky by chtěli ?), to, že je to napsáno " jak zobák narost ", by nevadilo, je to čtivější...Tak možná než tahat svých 110 kilo do posilovny, radši zopáknout mateřský jazyk...
Nechtěl bych být v kůži majitele, který své auto postaví do bazaru, kde čtyři " kupci " zkouší vůle v nápravách železnou tyčí : to tam nemáte STK, kde by vám to za stovku na čelo vzali na válce ? Pak se auto nep...
Pravda, pravda Asi by se mi taky moc nelíbylo kdyby se v mém autě vrtal s nějakou tyčí nímand a prodejce na to jenom přihlíží. Poslal bych je do pr...le asi oba. Prodejce musel být guma. Dobrý prodejce by si s tím dovedl poradit. Pisatel uvádí že autobazarů je všude plno, ale on tam nešel kvůli bazaru, ale autu co tam stálo A někdy může třeba pojezdit celou ČR, ale podobný kousek v dobrém stavu nemusí v danou chvíli nikde sehnat. Pokud by toto věděl ten dotyčný prodejce tak mohl říct s noblesou - berte nebo nechte být Pokud budu o autě co chci kupovat přesvědčen že je v dobrém stavu, tak jej vemu za každou cenu když už k němu jedu do toho či onoho bazaru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.10.2007 21:33, RE: česky ?
anonym napsal:
Vážený pane,
veřte že mě nějaký blbosti o podmětu a přísudku opravdu nezajímají, pokud Vám vadí můj jazyk, co a nebo kdo Vám nařizuje moji recenzi číst?? - nelíbí se nečtěte to, taky nekoukám na Vyvolené když se mi to nelíbí. Za den v práci kdy vyřizuji firemní korespondenci, připravuji smlouvy mi věřte že s o to větší radostí si napíšu nějakou recenzi kde z vysoka kašlu na "jazyk" a napíšu si to podle sebe....
Do posilovny nechodím - asi měl můj otec kvalitní sperma že jsem tak dobře narostl:)...
Měl by sis ještě nechat upgrejdovat mozek tam měl tvůj otec s kvalitním spermatem evidentně slabiny
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.