0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5, Ford Mondeo, nebo Mazda 6?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, japonská vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:14, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
Anonyme! Holčičky nechrápou, jestli budeš někdy mít to vyjímečné štěstí po boku nějaké spát, zjistíš to sám.
Všeználkyně (bohužel) vskutku nejsem. Ale auta mám ráda a určitý přehled mám a několika málo vozy jsem pár kilometrů najezdila.
Proč mi stále předhazujete, že pracuji pro Citroën apod.? Chválila jsem také Subaru, tak co s tím uděláte?
Kylie
Blondýno! Do toho, buš do té klávesnice!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:34, RE: Subaru
anonym napsal:
Ano ano, oVasi chvale SUBARU vim a velmi si ji cenim, protoze jsme velky fanda teto znacky a domnivam, ze nejen v urcitem segmentu vozu nabizi bezkonkurencni svezeni...Fera
Vzhledem ke kurzu koruny jsou vozy Subaru nabízeny za výrazně lepší ceny, než před pár lety a opravdu nechápu, že tak skvěle konstruovaná vozidla nejsou v prodejích schopna konkurovat třeba obdobně drahým lépe vybaveným Octaviím. Přitom konstrukce podvozku v kombinaci s plochými boxer (dnes je vyrábí bohužel už jen Subaru a Porsche) překonává i velmi drahé Audi. Nu každému jeho nebe...
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:38, RE: Toyota Avensis
anonym napsal:
M6 rezavi jak liska Kolik jste jich videl?

Zalezi jak se o auto kdo staral. V jednom prazskem bazaru jsem videl M6 z 2002 s korozi zadnich lemu (rez se dal odlupovat). Zato nekolik ojetych M6 z roku 2002 u prazskeho autorizovaneho dealera Mazda bylo bez rezi.
Že mazda měla poněkud větší problémy s korozí, než by mělo být, je pravda, to mohu potvrdit. Nic to ale nemění na tom, že se jedná o povedený vůz (snad jen nějaký "výraznější" motor mi u M6 chybí).
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:38, RE: Opět anononymovi
anonym napsal:
ty vole...- blondýna , game over
...zato vy budete ... evidentně chlapeček!
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:40, Mondeo
Jen trocha upřesnění - koroze se na Mondeu týká pouze spodních lemů dveří, kde se opravdu vyskytuje. Ostatní díly odolávají korozi slušně a pokud nevíte kde tu korozi na dveřích hledat, tak si jí ani nevšimnete, je to asi v centimetrovém pásku nad prahem. Mám ho více než rok a nepozoruji, že by to postupovalo. Slabé brzdy jsou už ale úplný nesmysl. Brzdy na Mondeu jsou dvoustupňové a chovají se podle toho, jak se na ně šlápne. Při mírném brždění je nástup pozvolný a brždění se tak dá velice dobře dávkovat, nicméně dráha pedálu je pak delší. Pokud ale brzdíte v kritické situaci a na pedál dupnete, pak je nástup velice ostrý a spolujezdec kdyby nebyl připoután, tak zákonitě políbí palubní desku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:47, RE Bomba vůz
anonym napsal:
Já chci úžasnou C5, je to bomba vůz, není lepší stroj....
Musím vás zklamat! Znám daleko lepší auta, než je Citroën C5. A v mnohých jsem i jela (třeba C6). Na druhou stranu je faktem, že C5 je v česku z mně neznámých důvodů dost podceňována, čehož důsledkem jsou značně výhodné bazarové ceny. Verze s podvozkem Hydractive III+ mohu jen doporučit, opravdu je to "amerika" při jízdě po dálnici "němec" při průjezdu zatáčkou.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:48, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
Anonyme! Holčičky nechrápou, jestli budeš někdy mít to vyjímečné štěstí po boku nějaké spát, zjistíš to sám.
Všeználkyně (bohužel) vskutku nejsem. Ale auta mám ráda a určitý přehled mám a několika málo vozy jsem pár kilometrů najezdila.
Proč mi stále předhazujete, že pracuji pro Citroën apod.? Chválila jsem také Subaru, tak co s tím uděláte?
Kylie
proč by holky nemohly chrápat? jinak nic proti tobě kylie;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 14:12, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
proč by holky nemohly chrápat? jinak nic proti tobě kylie;)
No holčičky prostě nechrápou a vůbec nedělají spoustu ošklivostí jako chlapečci (třeba také neválčí).
Až budeš velký, pochopíš to.
Také nic proti tobě. Pěkný den
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 14:36, RE: Anonymovi! - Jirka
anonym napsal:
No holčičky prostě nechrápou a vůbec nedělají spoustu ošklivostí jako chlapečci (třeba také neválčí).
Až budeš velký, pochopíš to.
Také nic proti tobě. Pěkný den
Kylie
Tak mám ten dojem, že v historii bylo spousta holčiček co také válčilo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 14:48, RE: Toyota Avensis
anonym napsal:
Že mazda měla poněkud větší problémy s korozí, než by mělo být, je pravda, to mohu potvrdit. Nic to ale nemění na tom, že se jedná o povedený vůz (snad jen nějaký "výraznější" motor mi u M6 chybí).
Kylie
Nakonec jsem vzal samozrejme starsi M6 od dealera s lemy bez koroze. Lemy jsou osetreny jakousi cernou barvou na vnitrni strane.

Nicmene je treba se o ty lemy nejak dal starat? A jak konkretne? Diky za pripadne rady.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 15:01, RE: Mondeo
Kolodмj napsal:
Jen trocha upřesnění - koroze se na Mondeu týká pouze spodních lemů dveří, kde se opravdu vyskytuje. Ostatní díly odolávají korozi slušně a pokud nevíte kde tu korozi na dveřích hledat, tak si jí ani nevšimnete, je to asi v centimetrovém pásku nad prahem. Mám ho více než rok a nepozoruji, že by to postupovalo. Slabé brzdy jsou už ale úplný nesmysl. Brzdy na Mondeu jsou dvoustupňové a chovají se podle toho, jak se na ně šlápne. Při mírném brždění je nástup pozvolný a brždění se tak dá velice dobř...
nezbývá jen souhlasit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 15:04, RE: Anonymovi! - Jirka
anonym napsal:
Tak mám ten dojem, že v historii bylo spousta holčiček co také válčilo...
asi to bude náký rozbitý,,,,já bych jí neodporoval, bloncky maj pravdu vždy.I kdyby čert na koze jezdil, citron forever!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 15:04, RE: Subaru
anonym napsal:
Vzhledem ke kurzu koruny jsou vozy Subaru nabízeny za výrazně lepší ceny, než před pár lety a opravdu nechápu, že tak skvěle konstruovaná vozidla nejsou v prodejích schopna konkurovat třeba obdobně drahým lépe vybaveným Octaviím. Přitom konstrukce podvozku v kombinaci s plochými boxer (dnes je vyrábí bohužel už jen Subaru a Porsche) překonává i velmi drahé Audi. Nu každému jeho nebe...
Kylie
to je klasickej příklad zkostnatělosti myšlení českého národa, naštěstí z toho můžeme těžit při koupi ať nového či jetého-autosalony jsou vděčny za zákazníka a autobazary že se toho zbaví já osobně taková auta miluju
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 15:33, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
Tak mám ten dojem, že v historii bylo spousta holčiček co také válčilo...
Ano samozřejmě, na Xenu bojovnici jsem málem zapomněla! To se omlouvám.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 18:35, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
No holčičky prostě nechrápou a vůbec nedělají spoustu ošklivostí jako chlapečci (třeba také neválčí).
Až budeš velký, pochopíš to.
Také nic proti tobě. Pěkný den
Kylie
měl sem tě za celkem rozumnou kylie a obdivoval sem tvojí znalost aut, ale v poslední době si celkem trapná se mi zdá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 19:21, RE: Mondeo
Kolodмj napsal:
Jen trocha upřesnění - koroze se na Mondeu týká pouze spodních lemů dveří, kde se opravdu vyskytuje. Ostatní díly odolávají korozi slušně a pokud nevíte kde tu korozi na dveřích hledat, tak si jí ani nevšimnete, je to asi v centimetrovém pásku nad prahem. Mám ho více než rok a nepozoruji, že by to postupovalo. Slabé brzdy jsou už ale úplný nesmysl. Brzdy na Mondeu jsou dvoustupňové a chovají se podle toho, jak se na ně šlápne. Při mírném brždění je nástup pozvolný a brždění se tak dá velice dobř...
Dobrý den,
Mondeo mám rád, uvažuji že jej koupím manželce, ale musím reagovat na Vaši připomínku k brzdám. Sundejte kolo a podívejte se dopředu na ten kotouč, ve srovnání s jinými vozy vás jeho subtilnost skoro až přinutí k smíchu. Toto auto prostě ani nemůže dobře brzdit, zřejmě Vám chybí srovnání s tím co se nazývá skutečně dobrými brzdami a nebo u vášeho kousku již někdo tento problém řešil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 19:22, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
No holčičky prostě nechrápou a vůbec nedělají spoustu ošklivostí jako chlapečci (třeba také neválčí).
Až budeš velký, pochopíš to.
Také nic proti tobě. Pěkný den
Kylie
holčičky nechrápou, nedělají některé ošlivosti jako chlapečci, ale mají CELULITIDU.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 19:37, RE: Mondeo
anonym napsal:
nezbývá jen souhlasit
Naprostý souhlas, Mondeo je super auto a ty řeči, že nebrzdí, to je k smíchu.Kdo to tvrdí určitě v Mondeu nikdy neseděl, natož ,že by v něm jel.Fordi se hodně zlepšili a jak tak pozoruji, hodně asi někoho sere s prominutím, že jsou lepší, něž nějací žlutí japonci, nebo koncerňáci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 19:43, RE: Mondeo
figo napsal:
Dobrý den,
Mondeo mám rád, uvažuji že jej koupím manželce, ale musím reagovat na Vaši připomínku k brzdám. Sundejte kolo a podívejte se dopředu na ten kotouč, ve srovnání s jinými vozy vás jeho subtilnost skoro až přinutí k smíchu. Toto auto prostě ani nemůže dobře brzdit, zřejmě Vám chybí srovnání s tím co se nazývá skutečně dobrými brzdami a nebo u vášeho kousku již někdo tento problém řešil.
Aha, takže Vy soudíte podle pohledu jak dobře brzdí brzdy. Hm byl by jste dobrým pracovníkem STK, tam bych chtěl chodit. A co takhle materiály, přilnavost, tvrdost, atd - to Vám asi nic neříká. A co takhle trakaře, ty měly kola co? S vaším myšlením by asi technika kráčela mílovými kroky. Víc takových jako Vy a žíjeme na stromě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 19:43, RE: Honda?
anonym napsal:
Ale nebylo by špatné si připlatit, honda je lepší než nějakej citron nebo mondeo. Nicméně ta mazda je zas stále o něco hezčí (obzvlášt v kombiku je honda pohřebák)
Honda je lepší než Mondeo a čím, poučte nás.A Mazda, hm.....
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.