0
zpět
 

diskuze k tématu: Citroen C5, Ford Mondeo, nebo Mazda 6?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě, japonská vozidla, německá vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 01:09, Honda?
Ještě bych zvážil Hondu Accord 2.2 diesel - výborné jízdní vlastnosti i motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 06:10, RE: Honda?
anonym napsal:
Ještě bych zvážil Hondu Accord 2.2 diesel - výborné jízdní vlastnosti i motor.
Honda se ale určitě nevejde do cenového stropu, tedy do 250.000 Kč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 07:08, výber ti nezávidim.............
celkem ti ten výber nezávidim........
Mondeo jsem měl 02rok TDCi a jeden problém za druhým (už nikdy víc)
ale na druhou stranu nadprůměrné jízdní vlastnosti a vnitřní prostor
Mazda: měl jsem možnost s 2,3i taktéž nabízí super vnitřní prostor a super svezení s tímto motorem, ale bohužel jen rovně podvozek mi přijde dost poddimenzován a hlavně auto hnije..............
C5: super motor, pohodlnej kočár dokud funguje elektrika resp elektronika, pak je to na mašli..................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 07:51, edmund
Ani jedno, jedině opela.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 07:54,
Jak to, že tu ještě nepíše všeználek Kylie?..Asi ještě chrápe...Dělala nakej test Citroenu a je z toho K.O. A auto taky....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 07:55, RE: edmund
anonym napsal:
Ani jedno, jedině opela.
Já chci úžasnou C5, je to bomba vůz, není lepší stroj....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 08:22, RE: edmund
anonym napsal:
Ani jedno, jedině opela.
víš jak to je Edmund? Opel hat jeder Trotel..........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 08:57, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jak to, že tu ještě nepíše všeználek Kylie?..Asi ještě chrápe...Dělala nakej test Citroenu a je z toho K.O. A auto taky....
Kylie není žena, ale chlap.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 08:57, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jak to, že tu ještě nepíše všeználek Kylie?..Asi ještě chrápe...Dělala nakej test Citroenu a je z toho K.O. A auto taky....
Kylie není žena, ale chlap.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 09:36, Bezpecnost
Nevim proc C5 ma pouze prumernou bezpecnost, kdyz 30 bodu je dost a zadny konkurent ji nedosahl. Viz ted Mazda, Mondeo, Passat atd. Nevim tedy kdy prisla Laguna, ale krome Laguny ma C5 nejvyssi bezpecnost v te dobe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 10:00, Toyota Avensis
C5 a Mondeo jsou nespolehlive, Mazda6 rezavi jak liska, jedina smysluplna investice je proto spolehlivy a komfortni Avensis, Accord Combi je take OK, ale vypada jak Leichenwagen...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 10:45, RE: edmund
anonym napsal:
víš jak to je Edmund? Opel hat jeder Trotel..........
Edmund není anonym. V tomto případě se pravděpodobně jedná o Zigiho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 11:19, RE: Honda?
anonym napsal:
Honda se ale určitě nevejde do cenového stropu, tedy do 250.000 Kč.
Ale nebylo by špatné si připlatit, honda je lepší než nějakej citron nebo mondeo. Nicméně ta mazda je zas stále o něco hezčí (obzvlášt v kombiku je honda pohřebák)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 12:07, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
Jak to, že tu ještě nepíše všeználek Kylie?..Asi ještě chrápe...Dělala nakej test Citroenu a je z toho K.O. A auto taky....
Anonyme! Holčičky nechrápou, jestli budeš někdy mít to vyjímečné štěstí po boku nějaké spát, zjistíš to sám.
Všeználkyně (bohužel) vskutku nejsem. Ale auta mám ráda a určitý přehled mám a několika málo vozy jsem pár kilometrů najezdila.
Proč mi stále předhazujete, že pracuji pro Citroën apod.? Chválila jsem také Subaru, tak co s tím uděláte?
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 12:11, RE: Bezpecnost
mufik.martin napsal:
Nevim proc C5 ma pouze prumernou bezpecnost, kdyz 30 bodu je dost a zadny konkurent ji nedosahl. Viz ted Mazda, Mondeo, Passat atd. Nevim tedy kdy prisla Laguna, ale krome Laguny ma C5 nejvyssi bezpecnost v te dobe
Již první C5 je velmi bezpečná a dobře hodnocená, Laguna se sice poté nakrátko stala premiantem a nejbezpečnějším vozem své kategorie, nicméně faceliftovaná C5 jí tento primát opět vzala a pokud vím bezpečnější auto střední třídy není na trhu dodnes.
Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 12:15, RE: Opět anononymovi
anonym napsal:
Kylie není žena, ale chlap.
Smiřte se s tím, že holčička jsem. Chápu, že pro chlapa je to nepříjemné, když pětapadesátikilovám ani ne stošedesáticentimetrová dívka s blond vlásky ví o autech více než on, ale tak to prostě je. Možná by pomohlo méně machrovat a více číst?
Pěkný den přeje Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 12:22, RE: Toyota Avensis
anonym napsal:
C5 a Mondeo jsou nespolehlive, Mazda6 rezavi jak liska, jedina smysluplna investice je proto spolehlivy a komfortni Avensis, Accord Combi je take OK, ale vypada jak Leichenwagen...
M6 rezavi jak liska Kolik jste jich videl?

Zalezi jak se o auto kdo staral. V jednom prazskem bazaru jsem videl M6 z 2002 s korozi zadnich lemu (rez se dal odlupovat). Zato nekolik ojetych M6 z roku 2002 u prazskeho autorizovaneho dealera Mazda bylo bez rezi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 12:33, RE: Anonymovi!
anonym napsal:
Anonyme! Holčičky nechrápou, jestli budeš někdy mít to vyjímečné štěstí po boku nějaké spát, zjistíš to sám.
Všeználkyně (bohužel) vskutku nejsem. Ale auta mám ráda a určitý přehled mám a několika málo vozy jsem pár kilometrů najezdila.
Proč mi stále předhazujete, že pracuji pro Citroën apod.? Chválila jsem také Subaru, tak co s tím uděláte?
Kylie
Ano ano, oVasi chvale SUBARU vim a velmi si ji cenim, protoze jsme velky fanda teto znacky a domnivam, ze nejen v urcitem segmentu vozu nabizi bezkonkurencni svezeni...Fera
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:09, RE: Bezpecnost
anonym napsal:
Již první C5 je velmi bezpečná a dobře hodnocená, Laguna se sice poté nakrátko stala premiantem a nejbezpečnějším vozem své kategorie, nicméně faceliftovaná C5 jí tento primát opět vzala a pokud vím bezpečnější auto střední třídy není na trhu dodnes.
Kylie
Tady se pan Hrdlička z TipCars zřejmě přehlédl, v roce 2000 (což byla přibližně doba zlomu, kdy automobilky začaly bezpečnosti svých výrobků věnovat zvýšenou pozornost a výsledky crash testů se oproti předchůdcům razantně a velmi rychle zlepšovaly) byl výsledek nárazového testu C5 nadpůrměrný. Crash test v EuroNCAP faceliftované verze, nejenže "stále patří mezi nejlepší", ale pokud jsem se nepřehlédla "dosud JE nejlepší"!
Pěkný den Kylie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.08.2008 13:13, RE: Opět anononymovi
anonym napsal:
Smiřte se s tím, že holčička jsem. Chápu, že pro chlapa je to nepříjemné, když pětapadesátikilovám ani ne stošedesáticentimetrová dívka s blond vlásky ví o autech více než on, ale tak to prostě je. Možná by pomohlo méně machrovat a více číst?
Pěkný den přeje Kylie
ty vole...- blondýna , game over
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.