0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 2 - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 07:39, RE: Lak na nárazníku
anonym napsal:
Zdarec, jěště jsem se tě chtěl zeptat jak si psal na recenzi na serveru auto.cz, že auto má měkčí lak na předním nárazníku, tak to můžu jen potvrdit. Chtěl jsem se tě zeptal, jestli to budes nějak řešit, mám na mysli třeba nechat ten nárazník polepit průhlednou ochranou folií nebo to necháš bejt? Já jsem teď o víkendu umejval mouchy z nárazníku a jsou tam vidět lehký škrábanečky a teď řeším co s tím.
zakonzervuj to v garáži, přikryj plachtou, chod se na to jen zlehka dívat, jednou týdně at to auto nevyčumíš, ale proboha!!!!NEVYJÍŽDĚJ!!!!!! at se ti to nepodře!!!!!! Auto je přece jen na koukání ne????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 08:36, RE: Lak na nárazníku
anonym napsal:
zakonzervuj to v garáži, přikryj plachtou, chod se na to jen zlehka dívat, jednou týdně at to auto nevyčumíš, ale proboha!!!!NEVYJÍŽDĚJ!!!!!! at se ti to nepodře!!!!!! Auto je přece jen na koukání ne????
Souhlasím, ještě je dobré to lehce ojet ocelovým kartáčem. Městská patina je za hodinu hotová a člověk pak drobné škrábanečky po mouchách neřeší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 08:56, RE: Pekny clanok
anonym napsal:
čoveče Mazda určitě ok volba, ale neuvažoval jsi o nové Fiestě? podle mě to bude úžasné autíčko...
Nelibi se mi vzhledove, skaredy zadek, svetla protazena az k prednim dverim atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 09:00, RE: Lak na nárazníku
anonym napsal:
Zdarec, jěště jsem se tě chtěl zeptat jak si psal na recenzi na serveru auto.cz, že auto má měkčí lak na předním nárazníku, tak to můžu jen potvrdit. Chtěl jsem se tě zeptal, jestli to budes nějak řešit, mám na mysli třeba nechat ten nárazník polepit průhlednou ochranou folií nebo to necháš bejt? Já jsem teď o víkendu umejval mouchy z nárazníku a jsou tam vidět lehký škrábanečky a teď řeším co s tím.
No ve stredu s tim jedu do servisu, kde mi to opravi (proste to zaretusujou, muzes si to udelat sam, kdyz si koupis retusovaci tuzku, nicmene servis se nabidl, ze to udelaji sami a samo free). Ale dival jsem se na predni naranziky vsech aut a tomuhle se clovek nevyhne. Navic ja to uz dale resit ani nebudu, protoze se chystam pristi rok obleknout Dvojku do SAP body kitu, ktery Mazda prodava (bude na 3dv. Mazda2 GT).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 09:26, RE: Lak na nárazníku
majki napsal:
No ve stredu s tim jedu do servisu, kde mi to opravi (proste to zaretusujou, muzes si to udelat sam, kdyz si koupis retusovaci tuzku, nicmene servis se nabidl, ze to udelaji sami a samo free). Ale dival jsem se na predni naranziky vsech aut a tomuhle se clovek nevyhne. Navic ja to uz dale resit ani nebudu, protoze se chystam pristi rok obleknout Dvojku do SAP body kitu, ktery Mazda prodava (bude na 3dv. Mazda2 GT).
jste jak nějaké ženské, které se udělal v noci na čele pupen a ráno je z toho nemocná!!!koupíte si pidiauto, jezdíte s ním ve velkoměstě, a čekáte, že nebudete mít na něm ani "škrábaneček".To jste si vy pitomci měli koupit auto a hned po příjezdu z autosalonu ho postavit do pokoje a chodit se na něj jen dívat....To je jak u blbců na dvorečku, mám tam škrábanec bůůů, bůůů, co ted s tím?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:18, pacient
Je možný že někdo věnuje tolik energie čtyřbobu? Nebudeš mít trochu problém s mezilidskejma vztahama?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:19, RE: Lak na nárazníku
anonym napsal:
jste jak nějaké ženské, které se udělal v noci na čele pupen a ráno je z toho nemocná!!!koupíte si pidiauto, jezdíte s ním ve velkoměstě, a čekáte, že nebudete mít na něm ani "škrábaneček".To jste si vy pitomci měli koupit auto a hned po příjezdu z autosalonu ho postavit do pokoje a chodit se na něj jen dívat....To je jak u blbců na dvorečku, mám tam škrábanec bůůů, bůůů, co ted s tím?
Přesně a navíc s tím jezdí každý týden do myčky...
To je pak divení dvojnásobné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:25, RE: pacient
anonym napsal:
Je možný že někdo věnuje tolik energie čtyřbobu? Nebudeš mít trochu problém s mezilidskejma vztahama?
Nemam, nemel jsem a nebudu, jeste nejaka nejapna poznamka?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:42, RE: pacient
majki napsal:
Nemam, nemel jsem a nebudu, jeste nejaka nejapna poznamka?
on se nám hoša nějak rozčertil, majkíčku , běž si na uklidněnou umýt mazdičku nebo opravit barvičku na nárazníčku....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 10:56, RE: pacient
anonym napsal:
on se nám hoša nějak rozčertil, majkíčku , běž si na uklidněnou umýt mazdičku nebo opravit barvičku na nárazníčku....
Ziiiiif, jeste nejaka zbytecnost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 11:38, RE: pacient
majki napsal:
Ziiiiif, jeste nejaka zbytecnost?
to majki:
kašli na ty idioty, recenze byla fajn, komu se nelíbí, číst to nemusí. A ti co mají neodbytnou potřebu ti tady nadávát a shazovat jsou sami zralý pro doktora Chocholouška.
Normální kritika myslím nikoho neurazí, ale nadávat někomu že je natěšen z koupi první auta (sám jsem to zažil cca 3 roky dozadu takže tě chápu), z výběru barvy a pod. je ubohé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 12:00, RE: pacient
anonym napsal:
to majki:
kašli na ty idioty, recenze byla fajn, komu se nelíbí, číst to nemusí. A ti co mají neodbytnou potřebu ti tady nadávát a shazovat jsou sami zralý pro doktora Chocholouška.
Normální kritika myslím nikoho neurazí, ale nadávat někomu že je natěšen z koupi první auta (sám jsem to zažil cca 3 roky dozadu takže tě chápu), z výběru barvy a pod. je ubohé.
další do série...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 22:15, RE: Lak na nárazníku
anonym napsal:
jste jak nějaké ženské, které se udělal v noci na čele pupen a ráno je z toho nemocná!!!koupíte si pidiauto, jezdíte s ním ve velkoměstě, a čekáte, že nebudete mít na něm ani "škrábaneček".To jste si vy pitomci měli koupit auto a hned po příjezdu z autosalonu ho postavit do pokoje a chodit se na něj jen dívat....To je jak u blbců na dvorečku, mám tam škrábanec bůůů, bůůů, co ted s tím?
Nezavid hosanku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.05.2008 11:12, Model Mazdy 2
Zdarec, mohl bys mi prosim te rict, kde si sehnal ten model mazdy? Rad bych si neco takovyho taky obstaral, dik.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 10:04, RE: Model Mazdy 2
anonym napsal:
Zdarec, mohl bys mi prosim te rict, kde si sehnal ten model mazdy? Rad bych si neco takovyho taky obstaral, dik.
Tady:
http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=14&t=11305
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 12:51, RE: Model Mazdy 2
majki napsal:
Tady:
http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=14&t=11305
Hele a mas jeste nejakej kus k odberu, ja bych mel zajem. Sice mam modrou, ale to bych nejak vyresil. Kdyz tak dej vedet a nejak se domluvime.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.05.2008 14:09, RE: Model Mazdy 2
anonym napsal:
Hele a mas jeste nejakej kus k odberu, ja bych mel zajem. Sice mam modrou, ale to bych nejak vyresil. Kdyz tak dej vedet a nejak se domluvime.
Napis mi mail majki@mazdaklub.cz
Napisu te do seznamu, ted nemam zadny navic, ale jak je psano v prispevku, sbira se nad 10 zajemcu, s tebou je to uz 6 lidi, tak jeste 4...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 13.06.2008 13:13, RE: pacient
anonym napsal:
on se nám hoša nějak rozčertil, majkíčku , běž si na uklidněnou umýt mazdičku nebo opravit barvičku na nárazníčku....
chacha uz se mu loupe barva na narazniku, pockejme si jeste tak mesic dva nez se mu to zacne rozpadat
p.s.
v servisu mazdy se budes za chvili citit jako doma!
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.