0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 2 - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 07:08, Pěkné čtení
Tohle se moc dobře četlo, děkuji. Je dobré vidět, že jsou ještě pořád lidi, kteří k nákupu auta přistupují "lidsky" - nehoní se za litry zavazadlového prostoru, smíří se s tím, že daní za nové auto je holt ztráta hodnoty, nepotřebují třílitrové turbo a náhon 4x4 aby měli pocit, že řídí auto...
Snad jen si nejsem jistý tim, jestli by i normální člověk, který nemá osobní známost s prodejcem, mohl řešit nákup auta maily, telefonem a scannerem.
No a samotné autíčko - co dodat, je prostě pěkné a přeju statisíce šťastných kilometrů. :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 07:51,
Moc pěkná recenze gratuluji a děkuji .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 08:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Moc pěkná recenze gratuluji a děkuji .
pěkná recenze, škoda, že jsem jí už četl na www.auto.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 08:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
pěkná recenze, škoda, že jsem jí už četl na www.auto.cz
Pěkná zelená žabka -dobře napsaná recenze a umělecké foto i když já jsem na objemy motoru od 2.0L...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 09:30, Já to nedočet
Recenze mě nevtáhla, ani jsem ji nedočet. Napřed mě zarazila obhajoba, že si kupuje nový auto. A dorazila mě několikařádková pasáž o výběru barvy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 09:39, Slušná onanie nad novou pixlou.
No já nevím, nový auto taky nekupuju každej rok, ale že bych z toho byl takhle odvázanej to fakt ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 09:49,
šmarjá, tolik cavyku pro nové auto, vybrat barvičku, motorek, kolečka, volantek, oj, och to bylo hošové , takové vzrůšo.....až se mi čeličko zapotilo u nové Mazdičky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 10:24, No já tedy nevím....
Je to sice fajn, ale víc věřím nové Ibize, ta bude údajně levnější a hlavně větší s lepším podvozkem a co jsem četl na Německém autobild odhlučnění bude na úrovni Střední třídy.....takže jsem zvědav:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 10:27, RE: Slušná onanie nad novou pixlou.
anonym napsal:
No já nevím, nový auto taky nekupuju každej rok, ale že bych z toho byl takhle odvázanej to fakt ne.
ale jednou bych si ho chtěl taky koupit a pak budu z toho taky hotovej. No P205 ještě musí chvíli vydržet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 10:37, RE: No já tedy nevím....
anonym napsal:
Je to sice fajn, ale víc věřím nové Ibize, ta bude údajně levnější a hlavně větší s lepším podvozkem a co jsem četl na Německém autobild odhlučnění bude na úrovni Střední třídy.....takže jsem zvědav:)
Keď tou strednou triedou pre porovnanie hlučnosti bude octávia TDI, zaplať Pán Boh...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 11:15, RE: No já tedy nevím....
anonym napsal:
Je to sice fajn, ale víc věřím nové Ibize, ta bude údajně levnější a hlavně větší s lepším podvozkem a co jsem četl na Německém autobild odhlučnění bude na úrovni Střední třídy.....takže jsem zvědav:)
"a hlavně větší" - chápeš, že je spousta lidí, kteří prostě NECHTĚJÍ větší auto?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 11:20, RE: No já tedy nevím....
anonym napsal:
"a hlavně větší" - chápeš, že je spousta lidí, kteří prostě NECHTĚJÍ větší auto?
jo presne tak, male auto ma byt male auto a ne uz pomalu stredni trida, to je blbost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 11:25, Díky za recenzi
Díky moc za recenzi, dobře se to četlo (a príma fotky), jenom jsem měl pocit, že nečtu hodnocení na malou Mazdu, ale minimálně šestkové bávo. Ale jo, první funglovka, to se musí náležitě vychválit...;o). Jinak proti autíčku jako takovému nic nemám, naopak - moc se mi líbí designem, na netu jsem četl samé pozitivní recenze na podvozek, pokud vím, tak mazdy jsou celkem držáky, tak asi není co řešit. Přeji hodně nalítaných km bez poruch a nehod. Fanoušek japonské konkurence, co vyrábí i motorky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 11:29, RE: No já tedy nevím....
anonym napsal:
jo presne tak, male auto ma byt male auto a ne uz pomalu stredni trida, to je blbost
Uplně mimo mísu, čověče ty sis dal brčko ne?Autor jasně píše, že má rád malé auta, tak si koupil městskou štiku Mazdu.Tu tvojí Ibizu si strč do ř..ě, takové výkaly by měli kupovat do seriálu Cobra 11 :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:50, RE: Pěkné čtení
anonym napsal:
Tohle se moc dobře četlo, děkuji. Je dobré vidět, že jsou ještě pořád lidi, kteří k nákupu auta přistupují "lidsky" - nehoní se za litry zavazadlového prostoru, smíří se s tím, že daní za nové auto je holt ztráta hodnoty, nepotřebují třílitrové turbo a náhon 4x4 aby měli pocit, že řídí auto...
Snad jen si nejsem jistý tim, jestli by i normální člověk, který nemá osobní známost s prodejcem, mohl řešit nákup auta maily, telefonem a scannerem.
No a samotné autíčko - co dodat, je prostě pěkné a přej...
Taky jsem nad tim uvazoval, zda je mozne to resit "vzdalene" a nedavno se mi ozval pan, ktery takto koupil auto pro dceru, takze asi prece jen se nove technologie probijeji blize k nam a nakup se takto zjednodusuje, neni potreba porad nekam behat a vyrizovat.
Samozrejme, ze bych se radeji videl v takove CX-7, ale jednak na ni nemam a druhak bych ji opravdu momentalne vubec nevyuzil...jednou, az bude rodina a bude poteba velke auto, tak holt clovek koupi velke auto :).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:51, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Pěkná zelená žabka -dobře napsaná recenze a umělecké foto i když já jsem na objemy motoru od 2.0L...
Dekuji i Vam.

ad. 2.0L a vyse: az budu mit co do auta nalozit (rodinu), tak pote prijdou vetsi auta a vetsi objemy :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:52, RE: Slušná onanie nad novou pixlou.
anonym napsal:
No já nevím, nový auto taky nekupuju každej rok, ale že bych z toho byl takhle odvázanej to fakt ne.
Moje prvni funglovka, z dalsiho uz urcite tak odvazany nebudu (max. by to muselo byt nejake Ferrari ;))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:53, RE: bez předmětu
anonym napsal:
šmarjá, tolik cavyku pro nové auto, vybrat barvičku, motorek, kolečka, volantek, oj, och to bylo hošové , takové vzrůšo.....až se mi čeličko zapotilo u nové Mazdičky
A otrel jste si to celicko kapesnickem? Nejelepe ruzovouckym s kvetovou vuni...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:55, RE: No já tedy nevím....
anonym napsal:
Je to sice fajn, ale víc věřím nové Ibize, ta bude údajně levnější a hlavně větší s lepším podvozkem a co jsem četl na Německém autobild odhlučnění bude na úrovni Střední třídy.....takže jsem zvědav:)
Bohuzel, nova Ibiza je pro muj vkus designove trochu jinde, hlavne interier. Navic jsem chtel spolehlive auto, nepotrebuji si posedet s mechanikem kazdy mesic u kafe a Ibizy posledni generace zrovna spolehlivosti neoplyvaly. Nicmene, pokud nova tento trend zmeni, bude to jen plus pro Seat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:56, RE: Já to nedočet
David V napsal:
Recenze mě nevtáhla, ani jsem ji nedočet. Napřed mě zarazila obhajoba, že si kupuje nový auto. A dorazila mě několikařádková pasáž o výběru barvy.
souhlas...taky jsem nedočetl....
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.