0
zpět
 

diskuze k tématu: Mazda 2 - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 12:58, RE: Díky za recenzi
jiriez napsal:
Díky moc za recenzi, dobře se to četlo (a príma fotky), jenom jsem měl pocit, že nečtu hodnocení na malou Mazdu, ale minimálně šestkové bávo. Ale jo, první funglovka, to se musí náležitě vychválit...;o). Jinak proti autíčku jako takovému nic nemám, naopak - moc se mi líbí designem, na netu jsem četl samé pozitivní recenze na podvozek, pokud vím, tak mazdy jsou celkem držáky, tak asi není co řešit. Přeji hodně nalítaných km bez poruch a nehod. Fanoušek japonské konkurence, co vyrábí i motorky.
Jak jsem psal uz vyse, je to moje prvni funglovka, z dalsiho uz urcite tak odvazany nebudu (snad jen kdyby to bylo Ferrari ;)). Zkusenosti s kvalitou a vydrzi Mazdy hraly pri rozhodovani taky roli :).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 13:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
šmarjá, tolik cavyku pro nové auto, vybrat barvičku, motorek, kolečka, volantek, oj, och to bylo hošové , takové vzrůšo.....až se mi čeličko zapotilo u nové Mazdičky
Nikdy jsem si nový auto nekupovala, ale autora naprosto chápu. Určitě bych to prožívala stejně. (No, já prožívám i koupi ojetiny)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 14:14, Už mi taky stojí v garáži
Musím říct, že tuhle recenzi uz jsem četl na serveru auto.cz a je opravdu moc pěkná, musím jí pochválit. Když jsem asi před měsícem vybíral svoje první nové auto tak mě právě tahle recenze tak trošku nasměřovala k finálnímu výběru auta a teď už jsem tři týdny šťastným majitelem Mazdy 2 v modré metalíze. Musím říct, že tohle auto je vážně moc dobrý a osobně nechápu, jak si může někdo koupit auto typu Fabia a spol, kterou člověk potká na každém rohu, ale to je otázka vkusu.
Jinak přeju hodně šťstných kilometrů a jen ať je mazdiček víc a víc.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 15:37, RE: Už mi taky stojí v garáži
anonym napsal:
Musím říct, že tuhle recenzi uz jsem četl na serveru auto.cz a je opravdu moc pěkná, musím jí pochválit. Když jsem asi před měsícem vybíral svoje první nové auto tak mě právě tahle recenze tak trošku nasměřovala k finálnímu výběru auta a teď už jsem tři týdny šťastným majitelem Mazdy 2 v modré metalíze. Musím říct, že tohle auto je vážně moc dobrý a osobně nechápu, jak si může někdo koupit auto typu Fabia a spol, kterou člověk potká na každém rohu, ale to je otázka vkusu.
Jinak přeju hodně šťstn...
taky jsem nedocetl, nechapu proc si nekoupil po vsech strankach lepsi yaris a sel do mazdy asi autum moc nerozumi (az na ty kaminky a barvy :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 16:34, RE: Už mi taky stojí v garáži
anonym napsal:
taky jsem nedocetl, nechapu proc si nekoupil po vsech strankach lepsi yaris a sel do mazdy asi autum moc nerozumi (az na ty kaminky a barvy :)
A v cem ze ma byt Yaris lepsi? :D Uz jen ne zrovna idealni razeni me odradilo. Co dal? Skaredy interier. Podvozek se Mazde nemuze rovnat. Jedine plus Yarisu vidim mozna v motoru, tam to konci. Navic s podobnou vybavou jsem o 20tisic vyssi cene a jeste tam neni automaticka klima...
Uprimne, takove zbytecne prispevky zde nemusite ani psat..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 16:35, RE: Už mi taky stojí v garáži
anonym napsal:
Musím říct, že tuhle recenzi uz jsem četl na serveru auto.cz a je opravdu moc pěkná, musím jí pochválit. Když jsem asi před měsícem vybíral svoje první nové auto tak mě právě tahle recenze tak trošku nasměřovala k finálnímu výběru auta a teď už jsem tři týdny šťastným majitelem Mazdy 2 v modré metalíze. Musím říct, že tohle auto je vážně moc dobrý a osobně nechápu, jak si může někdo koupit auto typu Fabia a spol, kterou člověk potká na každém rohu, ale to je otázka vkusu.
Jinak přeju hodně šťstn...
Asi vim, o koho se jedna ;), tobe taky hodne stastnych km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 16:59, RE: Díky za recenzi
majki napsal:
Jak jsem psal uz vyse, je to moje prvni funglovka, z dalsiho uz urcite tak odvazany nebudu (snad jen kdyby to bylo Ferrari ;)). Zkusenosti s kvalitou a vydrzi Mazdy hraly pri rozhodovani taky roli :).
Já myslím, že odvázanost byla adekvátní. Já bych vyšiloval při koupi nového auta ještě mnohem víc. :) Tak to řeším tak, že radši nemám ani ojeté. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 17:26, RE: Už mi taky stojí v garáži
majki napsal:
Asi vim, o koho se jedna ;), tobe taky hodne stastnych km.
bože, dneska je tu slet buzen, nebo co?,barvička, autíčka, interierek,kolečka, mazdička, todle nejde číst,!!! to raději, když se tady hádaj vochcafkáři, ku-va uzavřete si s autíčkem mazdičkou registrované partnerství a nepište tady takové buzerantoviny, bože to je úroven, že to zas psal ten švagříček se zahrádečkou???!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 17:54, Zajíždění
Dobréj zájezd, držet 150 na tachasu a čekat na vítr do zad aby se došoulal na 180, ale chápu nedočkavé mládí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 18:16, RE: Zajíždění
anonym napsal:
Dobréj zájezd, držet 150 na tachasu a čekat na vítr do zad aby se došoulal na 180, ale chápu nedočkavé mládí.
Divil by ses, ale na tech 180 tacho se nedosoulava (to se dosoulavalo Punto, jak pises, s vetrem v zadech)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 18:17, RE: Už mi taky stojí v garáži
anonym napsal:
bože, dneska je tu slet buzen, nebo co?,barvička, autíčka, interierek,kolečka, mazdička, todle nejde číst,!!! to raději, když se tady hádaj vochcafkáři, ku-va uzavřete si s autíčkem mazdičkou registrované partnerství a nepište tady takové buzerantoviny, bože to je úroven, že to zas psal ten švagříček se zahrádečkou???!!!
Jediny, kdo tu pouziva slova barvicka, auticka, interierek, kolecka atd. jsi ty :), ale asi rad touhle mluvou hovoris, tak proc ti v tom branit, ze? :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 19:14, Pekny clanok
No, musim uznat, ze som si pocital celkom dobre. Plus chvalim aj fotky! Sice sa to neda brat ako recenzia, kedze si este ani "nevyjel nadrz", ale clanocek je dost dobry, vidiet, ze mas radost - a niet sa co cudovat, dvojka sa dizajnovo neskutocne podarila! Uži!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 19:23, RE: Pekny clanok
anonym napsal:
No, musim uznat, ze som si pocital celkom dobre. Plus chvalim aj fotky! Sice sa to neda brat ako recenzia, kedze si este ani "nevyjel nadrz", ale clanocek je dost dobry, vidiet, ze mas radost - a niet sa co cudovat, dvojka sa dizajnovo neskutocne podarila! Uži!
No najeto uz mam skoro 6tkm, trvalo jim to mesic, nez to zverejnili, co uz.. :). A diky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 19:32,
Mně se tyhle recenze líbí. I ta pasáž s barvičkama
Technické parametry auta si přečtu v brožuře. Ale to subjektivní hodnocení a pocity ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 20:11, RE: Já to nedočet
David V napsal:
Recenze mě nevtáhla, ani jsem ji nedočet. Napřed mě zarazila obhajoba, že si kupuje nový auto. A dorazila mě několikařádková pasáž o výběru barvy.
Já taky ne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 21:19, RE: Pekny clanok
anonym napsal:
No najeto uz mam skoro 6tkm, trvalo jim to mesic, nez to zverejnili, co uz.. :). A diky!
No víme že 6t ještě je celkem málo na stanovení konečné spotřeby jakou bude mít auto po zajetí,ale kolik teda nyní činí průmerná spotřeba?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 22:28, RE: Pekny clanok
anonym napsal:
No najeto uz mam skoro 6tkm, trvalo jim to mesic, nez to zverejnili, co uz.. :). A diky!
čoveče Mazda určitě ok volba, ale neuvažoval jsi o nové Fiestě? podle mě to bude úžasné autíčko...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 22:33, RE: Pekny clanok
vasapasa napsal:
No víme že 6t ještě je celkem málo na stanovení konečné spotřeby jakou bude mít auto po zajetí,ale kolik teda nyní činí průmerná spotřeba?
momentalne 7.2l/100km za celou dobu, pokud to vemu na km, tak cca. 3000km stravenych ve meste (Praha a jeji zacpy), 2000km stravenych na dalnicich (coz pri 160km/h si veme tolik, co jizdou po meste) a 1000km na okreskach (pri dodrzovani rychlostnich limitu umi jet za 5.5l/100km). Ja rozhodne nejezdim lehkou nohou a kdyz mam prilezitost, tak to auto protahnu, ten podvozek si o mezimestske klikate silnice mezi poli primo rika :). Kdyz to zhrnu a srovnam trikrat projetou stejnou trasu nejdrive hned po nakupu (7.6l), nekdy kolem 4tkm (7.3l) a ted naposled (6.9l) a jeste co jsem si precetl na zahranicnich forech (kde je prece jen majitelu vic), tak ta spotreba se ustali nekde kolem najetych 10tkm. Uvidime.
Co me mrzi je fakt, ze si Mazda u Dvojky nechava docela tvrde priplatit za 1.4 diesel - tusim 54tkc - coz je naprosto absurdni palka a co mam informace o prodejich, tak byly prodany v CR zatim jen 2 (jedna v dubnu, druha ted v kvetnu).
Majki
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.05.2008 22:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Mně se tyhle recenze líbí. I ta pasáž s barvičkama
Technické parametry auta si přečtu v brožuře. Ale to subjektivní hodnocení a pocity ...
Diky :), myslim si to same.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.05.2008 06:26, Lak na nárazníku
Zdarec, jěště jsem se tě chtěl zeptat jak si psal na recenzi na serveru auto.cz, že auto má měkčí lak na předním nárazníku, tak to můžu jen potvrdit. Chtěl jsem se tě zeptal, jestli to budes nějak řešit, mám na mysli třeba nechat ten nárazník polepit průhlednou ochranou folií nebo to necháš bejt? Já jsem teď o víkendu umejval mouchy z nárazníku a jsou tam vidět lehký škrábanečky a teď řeším co s tím.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.