0
zpět
 

diskuze k tématu: Rover 623 (jaký je servis?)

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 02:56, :-(((
Pokud vím tak tohle auto nemá s BMW nic společnýho!!! Je to de facto honda accord!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 04:59, RE: :-(((
anonym napsal:
Pokud vím tak tohle auto nemá s BMW nic společnýho!!! Je to de facto honda accord!
Vskutku nekritická zkušenost, ale asi měl uživatel štěstí na dobrý kus. Ta Corolla by byla sice asi lepší volba, přesto přeji mnoho dalších pezproblémových kilometrů. Rovera máme v rodině (214 Si) a problémů je s ním víc než dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 06:45, RE: :-(((
anonym napsal:
Pokud vím tak tohle auto nemá s BMW nic společnýho!!! Je to de facto honda accord!
BMW? Já bych také řekl, že je Rover řady 6xx je Honda Accord tuším 5 gen., jako např. Rover řady 4xx je Civic 5D 6gen. ...už i Honda Concerto měl dvojče v Roveru....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 07:51, RE: :-(((
anonym napsal:
Vskutku nekritická zkušenost, ale asi měl uživatel štěstí na dobrý kus. Ta Corolla by byla sice asi lepší volba, přesto přeji mnoho dalších pezproblémových kilometrů. Rovera máme v rodině (214 Si) a problémů je s ním víc než dost.
Corolla je ale takove antiauto. Jezdi, ale rozhodne nenadchne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 07:53, Antena
Antena se samozrejme vysype jako kazda motoricka antena. Delaji to dve firmy, jedna nemecka, jedna tusim nejaky Dalny vychod ci jaky cert, ale je to jedno, protoze obe dve jsou uplne naprd. Vyjizdeci mechanismus je cely z plastu, takze se za chvilku vydrbe a je po srande. Majitel by si mel pomalu pripravit penizky na novou, na stejnem aute jsem ji pred hodne lety rovnez menil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 08:13, Rovery
Chcete-li nespolehlivou křusku,s drahou údržbou,kupte si Rover.To je rada zadarmo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 08:43, RE: :-(((
Borik2 napsal:
BMW? Já bych také řekl, že je Rover řady 6xx je Honda Accord tuším 5 gen., jako např. Rover řady 4xx je Civic 5D 6gen. ...už i Honda Concerto měl dvojče v Roveru....
Měl jsem Rovera 623 SI lux r. 1996 tj. naprosto totožné jako pisatel a máš naprostou pravdu Bavoráci to koupili až potom a výsledkem byl krach firmy - vyloupli si Landrover a zbytek šel do kytek, ale jinak měl jsem ho 4 roky najel s ním 120tis a bylo to skvělý auto (protože to byla Honda ), nicméně mu v té době bylo 5 let nikoli 12 jako pisatelově kousku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 09:59, RE: :-(((
Borik2 napsal:
BMW? Já bych také řekl, že je Rover řady 6xx je Honda Accord tuším 5 gen., jako např. Rover řady 4xx je Civic 5D 6gen. ...už i Honda Concerto měl dvojče v Roveru....
Tak tak Rover 600 je převlečená Honda Accord 5. generace a tudíž se jedná o vcelku spolehlivou volbu. 600 opravdu nemá s BMW pranic společného, to si pisatel popletl s nástupcem, modelem 75, jež má opravdu podvozek zčásti převzatý z BMW, konkrétně řady 3 E36 a E46. Tomáš Dusil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 09:59, RE: Rovery
anonym napsal:
Chcete-li nespolehlivou křusku,s drahou údržbou,kupte si Rover.To je rada zadarmo.
Dobrý den, já mám Rovera 75 a mám opačnou zkušenost. Když tady píšete toto hodnocení, na základě jakých zkušeností jste k němu došel?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 10:55, RE: Rovery
anonym napsal:
Dobrý den, já mám Rovera 75 a mám opačnou zkušenost. Když tady píšete toto hodnocení, na základě jakých zkušeností jste k němu došel?
Sice nejsem fanda Roveru, ale tyto výkřiky do tmy mě tu taky štvou.. Počítám, že tutu hlášku bude psát do recenzí všech aut až na vyjímku, kdy se bude psát o tom jeho ( a nezáleží, jestli má oktávku, fabii, š120, punto - prostě to jeho bude vždy nej..)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 11:17, RE: Rovery
anonym napsal:
Sice nejsem fanda Roveru, ale tyto výkřiky do tmy mě tu taky štvou.. Počítám, že tutu hlášku bude psát do recenzí všech aut až na vyjímku, kdy se bude psát o tom jeho ( a nezáleží, jestli má oktávku, fabii, š120, punto - prostě to jeho bude vždy nej..)
Přesně tak - Rovery, Fiaty, Citroeny, Renaulty... jsou to všechno šunky, které furt stojí v servisu...

Asi nás (v rodině 2x Citrón + Renault + Fiat, známý měl Rovera) napálili! Ty naše jezdí a jezdí, člověk to jen servisuje podle instrukcí výrobce a ono se to ne a ne rozsypat!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 11:45, RE: Rovery
kuko napsal:
Přesně tak - Rovery, Fiaty, Citroeny, Renaulty... jsou to všechno šunky, které furt stojí v servisu...

Asi nás (v rodině 2x Citrón + Renault + Fiat, známý měl Rovera) napálili! Ty naše jezdí a jezdí, člověk to jen servisuje podle instrukcí výrobce a ono se to ne a ne rozsypat!
Ještě nedávno jsem měl doma Rovera 216 GTi r.v.92..motor Honda 1.6 16vDOHC..a pokud se mu posloužilo lepším olejem tak jezdil jak drak..kam se na něj hrabe můj dnešní Citroen..sice větší pohodlí ale motoricky a jistotou toho že mě ze zatáčky nevyhodí první hrbol to byl krok k horšímu..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 11:55, RE: :-(((
anonym napsal:
Corolla je ale takove antiauto. Jezdi, ale rozhodne nenadchne.
No je to pravda Toyoty jsou takové bezpohlavní.S tímto roverem s tímto motorem (Honda)nejsou téměř žádné problémy.Jen jak píše majitel tomuto motoru Honda vadí,když se přešvihávají intervaly výměny oleje.
Podvozek je samozřejmě taky Honda.proto se dají všechny díly snadno sehnat jsou stejnén jako na accorda 5gen.Rover 2xx apod je omyl a pokud má auto motor Rover je to vražda pro peněženky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 13:22, RE: Rovery
anonym napsal:
Ještě nedávno jsem měl doma Rovera 216 GTi r.v.92..motor Honda 1.6 16vDOHC..a pokud se mu posloužilo lepším olejem tak jezdil jak drak..kam se na něj hrabe můj dnešní Citroen..sice větší pohodlí ale motoricky a jistotou toho že mě ze zatáčky nevyhodí první hrbol to byl krok k horšímu..
a aký typ citroenu vlastníš?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 14:01,
Taky jsem vlastil toto auto 5 let ale s motorem 2 litry benzín, ročník 1995. Při koupi najeto 180 tis. km, já s ním najel dalších 80 tis. km. Skutečně je to vlastě Honda Accort se vším. Byly provedeny pouze vnější úpravy na karosérii, co vzhledu proti Hondě velmi pomohlo. Dodnes toto auto nepůsobí zvlášť zastaralým dojmem. Pokud jsem kupoval součástky tak vše druhovýroba na Accorta - nic závažného pouze spotřeba (destičky, rozvody, zadní výfuk, pravé přední rameno). Ceny levnější jako na Octávii (rozvody 3500 Kč). Jediný důvod proč jsem se auta zbavil byla začínající koroze zadních lemů. Druhovýroba v plechařině prakticky neexistuje. Co se týče jízdních vlastností, měl jsem dojem, že auto při rychlejším průjezdu zatáčkou má tendeci předkem jít ven (měl jsem pneumatiky šířě pouze 185). Motoru stačí olej polosyntetika (má mechanické zdvihátka ventilů - Honda používá dodnes). Pokud by bylo potřeba jet do značkového servisu na diagnostiku, tak klidně do Hondy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 16:20, RE: :-(((
anonym napsal:
Vskutku nekritická zkušenost, ale asi měl uživatel štěstí na dobrý kus. Ta Corolla by byla sice asi lepší volba, přesto přeji mnoho dalších pezproblémových kilometrů. Rovera máme v rodině (214 Si) a problémů je s ním víc než dost.
já mám rover 414 a pokazilo se mi jen těsnění pod hlavou, la e to stálo za to, protože už to jednou nekvalitně op=ravil předchozí majitel a musel jsem vyměnit motor, jinak bez problémů. Problémy s motory jsou v řadách 400 a 200 u benzínových motorů praská těsnění pod hlavou a je potřeba to zavčas kvalitně opravit to je celé. jinak si absolutně nemůžu stěžovbat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 18:54, RE: :-(((
anonym napsal:
No je to pravda Toyoty jsou takové bezpohlavní.S tímto roverem s tímto motorem (Honda)nejsou téměř žádné problémy.Jen jak píše majitel tomuto motoru Honda vadí,když se přešvihávají intervaly výměny oleje.
Podvozek je samozřejmě taky Honda.proto se dají všechny díly snadno sehnat jsou stejnén jako na accorda 5gen.Rover 2xx apod je omyl a pokud má auto motor Rover je to vražda pro peněženky.
Rover byl v té době pouze turbodiesel. A bylo to utrpení.Všechny benzínové motory byly od Hondy. Rover 2xx je totiž Honda Accord jak vyšitá. Pokud sedíte uvnitř, nenajdete prakticky jedinou odlišnost. (mimo loga na volantu)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 02.01.2008 21:40, RE: Antena
anonym napsal:
Antena se samozrejme vysype jako kazda motoricka antena. Delaji to dve firmy, jedna nemecka, jedna tusim nejaky Dalny vychod ci jaky cert, ale je to jedno, protoze obe dve jsou uplne naprd. Vyjizdeci mechanismus je cely z plastu, takze se za chvilku vydrbe a je po srande. Majitel by si mel pomalu pripravit penizky na novou, na stejnem aute jsem ji pred hodne lety rovnez menil.
Musím se ohradit proti tomuto příspěvku,anténu na Hondě Accord mám už od roku 1992 a stále funguje bez jakéhokoliv problému.Jen je potřeba ji pravidelně po umytí auta nastříkat SILKALEM!!!!!!!!!!!!!!
S pozdravem Petr V.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 07:53, RE: Rovery
kuko napsal:
Přesně tak - Rovery, Fiaty, Citroeny, Renaulty... jsou to všechno šunky, které furt stojí v servisu...

Asi nás (v rodině 2x Citrón + Renault + Fiat, známý měl Rovera) napálili! Ty naše jezdí a jezdí, člověk to jen servisuje podle instrukcí výrobce a ono se to ne a ne rozsypat!
TY !! jsi trouba ! Nejsou to super auta ,ale šunky rozhodně také ne ! Jsi určitě škodovkář ( fobiman )!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 16:06, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Taky jsem vlastil toto auto 5 let ale s motorem 2 litry benzín, ročník 1995. Při koupi najeto 180 tis. km, já s ním najel dalších 80 tis. km. Skutečně je to vlastě Honda Accort se vším. Byly provedeny pouze vnější úpravy na karosérii, co vzhledu proti Hondě velmi pomohlo. Dodnes toto auto nepůsobí zvlášť zastaralým dojmem. Pokud jsem kupoval součástky tak vše druhovýroba na Accorta - nic závažného pouze spotřeba (destičky, rozvody, zadní výfuk, pravé přední rameno). Ceny levnější jako na Octávi...
Honda se jmenuje "Accord" ty krupane.....je videt, ze dobre vis, co jsi mel za skvost doma ;o/ hlavne jsi se tim asi utesoval.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.