0
zpět
 

diskuze k tématu: KIA pro_cee´d - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 15:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
s KIA CEED jezdím už od srpna - zatím všechno v pohodě, rozhodovali jsme se mezi krátkou oktávkou a kia a musím říc že oktávka je nepohodlnej žebřiňák.
nový typ octavie.....................krátká.....sem asi něco přehlíd.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 15:18, RE: bez předmětu
anonym napsal:
ták, ták, cena je přeci to hlavní pro českýho joudu....ušetřit, ušetřit, těžko bude stejná věc ve stejný kvalitě ,cenově, podobná dvojnásob to platí o výrobcích původem z Asie....
Muzete tu kvalitu/nekvalitu nejak lepe specifikovat? Co presne je na cee'du nekvalitniho? Nebo co bych dostal v octavii kvalitnejsiho?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 15:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Muzete tu kvalitu/nekvalitu nejak lepe specifikovat? Co presne je na cee'du nekvalitniho? Nebo co bych dostal v octavii kvalitnejsiho?
čtyři písmena AUTO.....nejsem tdogmativní zastánce škody, VW apod, ale ten korejec se brzo rozpadne, tak jako boty z vietnamského stánku, a oktava je možná trochu tvrdší, ale až pojedetee v zátahu třeba hrvatsko / třeba/, pak bude asiata proklínat i nejposlednější kostička v těle
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 15:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
ták, ták, cena je přeci to hlavní pro českýho joudu....ušetřit, ušetřit, těžko bude stejná věc ve stejný kvalitě ,cenově, podobná dvojnásob to platí o výrobcích původem z Asie....
Pořád je víc joudů co si myslí že vyšší cena znamená něco navíc. A proto je u nás téměř vše dražší, protože ty joudové jsou hloupí a nedokáží pochopit že to není pravda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 16:14, ceed
Říká se ševče drž se svého kopyta.Měl li jste Forda,tak se teda nedivte.Já jsem ten vůz viděl ze spoda a bez komentáře jsem odešel.Mám FABII.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 16:19, RE: KIA
anonym napsal:
Jake auto mam tedy dle Vas zvolit? Jake je to prave?
Pane volte ZNAČKU !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 16:26, RE: bez předmětu
anonym napsal:
čtyři písmena AUTO.....nejsem tdogmativní zastánce škody, VW apod, ale ten korejec se brzo rozpadne, tak jako boty z vietnamského stánku, a oktava je možná trochu tvrdší, ale až pojedetee v zátahu třeba hrvatsko / třeba/, pak bude asiata proklínat i nejposlednější kostička v těle
To je blbost... měl jsem korejce.8 let.... Hyunday Lantra 1.8 16V a vydržela vše bez ztráty kytičky. Drobné opravy typu uhlíky do startéru atd... měla najeto 187 000km.. a motor v pohodě.. karoserie začala lehce korodovat....takže jsem ho neproklínal spíš chválil.. teď mám Focuse....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 16:36, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nejsem zaslepený fanda škodovky, ale napsat při srovnávání Octavie a Ceedu, že Octavia je nepohodlnej žebřiňák, ve mně vyvolává soucitný úsměv. Spíše jste měl popravdě napsat, že jste chtěl ušetřit nemalé peníze a proto jste nakonec vybral Ceeda. Až čas ale ukáže, zda jste skutečně ušetřil.
zeby by bola Teplička nad Vahom pri Žiline v Azii ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 17:28, RE: bez předmětu
anonym napsal:
čtyři písmena AUTO.....nejsem tdogmativní zastánce škody, VW apod, ale ten korejec se brzo rozpadne, tak jako boty z vietnamského stánku, a oktava je možná trochu tvrdší, ale až pojedetee v zátahu třeba hrvatsko / třeba/, pak bude asiata proklínat i nejposlednější kostička v těle
Nechci Vas nejak poucovat, ale Vietnam neni Jizni Korea a Cee'd je ze Ziliny, coz neni Asie. Ted co se mi konkretne ma rozpadnout? Je to nejaky overeny fakt nebo jen domnenka?
Zetim se mi nezda Cee'd mene pohodlny nez Octavia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 17:30, RE: ceed
anonym napsal:
Říká se ševče drž se svého kopyta.Měl li jste Forda,tak se teda nedivte.Já jsem ten vůz viděl ze spoda a bez komentáře jsem odešel.Mám FABII.
A copak tam bylo k videni?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 17:41, RE: ceed
anonym napsal:
A copak tam bylo k videni?

že by plastový šrouby(jako na moto značky Kentoya) nebo výfuk z alobalu?
Na něčem se přece ušetřit musí
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 19:25, RE: bez předmětu
anonym napsal:
zeby by bola Teplička nad Vahom pri Žiline v Azii ?
Však je za řekou Moravou, co se divíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 19:33, RE: ceed
anonym napsal:
Říká se ševče drž se svého kopyta.Měl li jste Forda,tak se teda nedivte.Já jsem ten vůz viděl ze spoda a bez komentáře jsem odešel.Mám FABII.
Me to taky zajima :
Tak co bylo k videni zespoda
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 19:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nechci Vas nejak poucovat, ale Vietnam neni Jizni Korea a Cee'd je ze Ziliny, coz neni Asie. Ted co se mi konkretne ma rozpadnout? Je to nejaky overeny fakt nebo jen domnenka?
Zetim se mi nezda Cee'd mene pohodlny nez Octavia.
Ale...Slováci u Žiliny to v lepším případě smontujou pod dohledem Korejců...nedělejte z toho Evropskou automobilku, je to vlastně jen "montovna". Jinak nic proti ceed nemám, ale s Oktávkou to nesrovnávejte. Koneckoncu třeba Hyundai Sonata má taky všechno a přesto to Mercedeska není:))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 20:08, RE: ceed
anonym napsal:
Me to taky zajima :
Tak co bylo k videni zespoda
zbytek kofoly
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 20:16, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ale...Slováci u Žiliny to v lepším případě smontujou pod dohledem Korejců...nedělejte z toho Evropskou automobilku, je to vlastně jen "montovna". Jinak nic proti ceed nemám, ale s Oktávkou to nesrovnávejte. Koneckoncu třeba Hyundai Sonata má taky všechno a přesto to Mercedeska není:))
Porad slysim, ze Cee'd se neda s Octavii srovnat, ale nikdo mi zatim nerekl, co mi da Octavia oproti Cee'du vice. V cem je tedy Octavia lepsi, ze se s ni Cee'd nemuze srovnavat?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 20:19, RE: bez předmětu
anonym napsal:
zeby by bola Teplička nad Vahom pri Žiline v Azii ?
To je stejné, jako by jste o Octavii montované v Indii řekl, že je to indické auto. To, že se Ceed montuje někde na Slovensku ještě neznamená, že to není korejské auto. A Kia doposud nemá valnou pověst i když se to s Ceedem snaží zvrátit. Ale až za několik let budeme moci prohlásit, zda se to skutečně podařilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 20:31, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nechci Vas nejak poucovat, ale Vietnam neni Jizni Korea a Cee'd je ze Ziliny, coz neni Asie. Ted co se mi konkretne ma rozpadnout? Je to nejaky overeny fakt nebo jen domnenka?
Zetim se mi nezda Cee'd mene pohodlny nez Octavia.
obrazně řečeno Vietnamský stánek, a že se vyrábí v Žilině znamená pouze místo výroby.Jinak je to prostě levný asiat...Myslíte si snad, že si automobilka zmenší svou marži, aby se dostala na lepší cenu?, omyl, jen ušetří na kvalitě dílů, použitých materiálů apod, navíc sedmiletá záruka, jsem zvědav jak se bude uplatnovat, pošlou Vás do háje s odkazem na opotřebení a hotovo, akorát marketingový trik, nic víc. Ano auto je na pohled pěkný, i mně se líbí, ale děkuji, nechci.Podívejte se třeba jak si korejci stojí na trhu ojetin, nikdo to nechce, ani nové rádobyevropské modely na tom později nebudou líp, nešetřit, koupit evropu, nebo japonce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 20:45, RE: bez předmětu
anonym napsal:
obrazně řečeno Vietnamský stánek, a že se vyrábí v Žilině znamená pouze místo výroby.Jinak je to prostě levný asiat...Myslíte si snad, že si automobilka zmenší svou marži, aby se dostala na lepší cenu?, omyl, jen ušetří na kvalitě dílů, použitých materiálů apod, navíc sedmiletá záruka, jsem zvědav jak se bude uplatnovat, pošlou Vás do háje s odkazem na opotřebení a hotovo, akorát marketingový trik, nic víc. Ano auto je na pohled pěkný, i mně se líbí, ale děkuji, nechci.Podívejte se třeba jak si ...
Uz jsem psal ze Kia neni z Vietnamu, ale asi ne dost durazne :)
Treba FF, ktery se prodava v akcich za podobnou cenu je take nekvalitni? Kdyz automobilka prodava akcni model, je take tento vuz nekvalitni? Jake nekvalitni konkretni dily a materialy myslite? Je to fakt nebo domnenka? Dle Vas, cim kratsi poskytovana zaruka, tim lepsi? Popisujete zde Vas pohled na "nekvalitni" Koreu, "nekvalitni" Kiu nebo snad "nekvalitni" Cee'd?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 21:06, RE: ceed
anonym napsal:
Říká se ševče drž se svého kopyta.Měl li jste Forda,tak se teda nedivte.Já jsem ten vůz viděl ze spoda a bez komentáře jsem odešel.Mám FABII.
A k Fabii máme gratulovat? To snad proboha ne.
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.