0
zpět
 

diskuze k tématu: KIA pro_cee´d - první dojmy majitele

kategorie zařazení tématu: korejská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 01:12, Focus
Focus je prostě focus, tak to je. Jinak design neni špatný, ale docela mě překvapuje nedostatek s klimatizací, jak píšeš. Tvrdost a hlučnost musíš u "sportovního" modelu čekat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 05:04, Mirek
Pro ty, co nechodi do Mekace, je tohle auto podle recenze k nicemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 07:50, RE: Focus
anonym napsal:
Focus je prostě focus, tak to je. Jinak design neni špatný, ale docela mě překvapuje nedostatek s klimatizací, jak píšeš. Tvrdost a hlučnost musíš u "sportovního" modelu čekat...
Astra je prostě astra, kam se hrabe focus.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:05, Pohnutky k nákupu
...má pěkný design a na první pohled vypadá dražší než je. Pro mě osobně to byl hlavní důvod, proč jsem si ho koupil bez toho, abych se s ním důkladně seznámil...
Docela zajímavé pohnutky k nákupu vozu (zejm. ta druhá).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:23, RE: Pohnutky k nákupu
anonym napsal:
...má pěkný design a na první pohled vypadá dražší než je. Pro mě osobně to byl hlavní důvod, proč jsem si ho koupil bez toho, abych se s ním důkladně seznámil...
Docela zajímavé pohnutky k nákupu vozu (zejm. ta druhá).
Zajímavá pohnutka, ale naprosto česká. U nás si většina lidí kupuje auto podle toho jak vypadá a jak působí na okolí než aby je zajímalo jaké skutečně je. Jinak by se neprodávalo tolik "sporťáků" se "silnými" naftovými maloobjemovými motory nebo se s atmosferickými benzínovými motory o objemu 1,4litru. V Čechách se dá prostě nejvíce na vnější efekt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:33, RE: Mirek
anonym napsal:
Pro ty, co nechodi do Mekace, je tohle auto podle recenze k nicemu.
Taky me to napadlo. Autor zrejme rad jezdi do Mekace a rad ma veci, ktere vypadaji drazsi, nez jsou - to je asi tak prinos recenze...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 08:38, RE: Focus
anonym napsal:
Focus je prostě focus, tak to je. Jinak design neni špatný, ale docela mě překvapuje nedostatek s klimatizací, jak píšeš. Tvrdost a hlučnost musíš u "sportovního" modelu čekat...
Zaráží mně, že se Vám jeví tuhží řízení. Svezl jsem se s SWéčkem 1,4 a řízení je neskutečně přeposilované, bez zpětné vazby. Můj názor. Cena odpovídá hodnotě vozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:13, RE: Focus
anonym napsal:
Zaráží mně, že se Vám jeví tuhží řízení. Svezl jsem se s SWéčkem 1,4 a řízení je neskutečně přeposilované, bez zpětné vazby. Můj názor. Cena odpovídá hodnotě vozu.
Ja s SW jezdim a preposilovane mi nepripada ani nahodou. Idealni na parkovani a pri vetsi rychlosti ztuhne. A tu udajnou spatnou zpetnou vazbu take nepozoruji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:14, RE: Focus
anonym napsal:
Zaráží mně, že se Vám jeví tuhží řízení. Svezl jsem se s SWéčkem 1,4 a řízení je neskutečně přeposilované, bez zpětné vazby. Můj názor. Cena odpovídá hodnotě vozu.
Verze Pro má být "sportovní", proto tam bude asi posilovaž nastaven jinak, aby byla aspoň nějaká odezva od kol ve vyšších rychlostech.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:14, recenze po třech týdnech užívání??
Recenze po třech týdnech užívání je podle mě zbytečná, až tak po roce si člověk udělá obrázek. Zatim mi příde, že autor porovnává auto na který byl zvyklý s novým. Vady jsou evidentně kosmetického charakteru (kromě klima). Jinak dobrý, že se snažil aspon trochu negovat všechna ta superlativa která o Ceedu jsou, pokud to je ovšem ve správnou dobu na správném místě......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:23, RE: recenze po třech týdnech užívání??
anonym napsal:
Recenze po třech týdnech užívání je podle mě zbytečná, až tak po roce si člověk udělá obrázek. Zatim mi příde, že autor porovnává auto na který byl zvyklý s novým. Vady jsou evidentně kosmetického charakteru (kromě klima). Jinak dobrý, že se snažil aspon trochu negovat všechna ta superlativa která o Ceedu jsou, pokud to je ovšem ve správnou dobu na správném místě......
No tak vidíte pánové, musíte se s tim pekáčem svést a poznáte že golf/astra/focus jsou nepřekonaný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:27, RE: recenze po třech týdnech užívání??
anonym napsal:
No tak vidíte pánové, musíte se s tim pekáčem svést a poznáte že golf/astra/focus jsou nepřekonaný
V cem konkretne neprekonatelny?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 09:54, RE: recenze po třech týdnech užívání??
anonym napsal:
V cem konkretne neprekonatelny?
v cene co za ne vysolis :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 11:37, KIA
Je to prostě korejec a český občan,který slyší pouze na cenu je po reklamní masáži u vytržení.Je to imitace evropských aut a nepomůže mu ani velkolepá záruka 7 let!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 12:07,
s KIA CEED jezdím už od srpna - zatím všechno v pohodě, rozhodovali jsme se mezi krátkou oktávkou a kia a musím říc že oktávka je nepohodlnej žebřiňák.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 13:02, RE: bez předmětu
anonym napsal:
s KIA CEED jezdím už od srpna - zatím všechno v pohodě, rozhodovali jsme se mezi krátkou oktávkou a kia a musím říc že oktávka je nepohodlnej žebřiňák.
Nejsem zaslepený fanda škodovky, ale napsat při srovnávání Octavie a Ceedu, že Octavia je nepohodlnej žebřiňák, ve mně vyvolává soucitný úsměv. Spíše jste měl popravdě napsat, že jste chtěl ušetřit nemalé peníze a proto jste nakonec vybral Ceeda. Až čas ale ukáže, zda jste skutečně ušetřil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 13:06, RE: KIA
anonym napsal:
Je to prostě korejec a český občan,který slyší pouze na cenu je po reklamní masáži u vytržení.Je to imitace evropských aut a nepomůže mu ani velkolepá záruka 7 let!
Jake auto mam tedy dle Vas zvolit? Jake je to prave?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 13:44, ach ta čeština...
a ihned byli podřené (madla)

ve věcech které měl společné jsem byl buď spokojenější, nebo byli pro mě na podobné úrovni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 14:24, RE: KIA
anonym napsal:
Jake auto mam tedy dle Vas zvolit? Jake je to prave?
No prece Huyndai.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 14:59, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Nejsem zaslepený fanda škodovky, ale napsat při srovnávání Octavie a Ceedu, že Octavia je nepohodlnej žebřiňák, ve mně vyvolává soucitný úsměv. Spíše jste měl popravdě napsat, že jste chtěl ušetřit nemalé peníze a proto jste nakonec vybral Ceeda. Až čas ale ukáže, zda jste skutečně ušetřil.
ták, ták, cena je přeci to hlavní pro českýho joudu....ušetřit, ušetřit, těžko bude stejná věc ve stejný kvalitě ,cenově, podobná dvojnásob to platí o výrobcích původem z Asie....
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.