0
zpět
 

diskuze k tématu: Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee - Komfortní Off-Road

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.01.2008 13:56, RE: JEEP CHEROKEE 4,0
anonym napsal:
V manuálu píšou :"rychlým pohybem bez přerušení" asi něco jakobys ji chtěl utrhnout. Pokud si dobře vzpomínám, tak předek šel lépe zařadit pod plynem, při vyřazení naopak plyn ubrat, na redukci to chce skoro zastavit.Teď mám 5.2 takže tyhle věci neřeším. Fungovalo to spolehlivě ale muselo se za to vzít silou
Díky za odpověď. Ano jde to řadit dost těžko. A mám tedy na 4x4, nebo redukci řadit z D, nebo N ? Nemám k tomu žádný manuál, proto se ptám, dík.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.01.2008 21:43, RE: JEEP CHEROKEE 4,0
anonym napsal:
Díky za odpověď. Ano jde to řadit dost těžko. A mám tedy na 4x4, nebo redukci řadit z D, nebo N ? Nemám k tomu žádný manuál, proto se ptám, dík.
Ahoj. Když jsem měl Cherokee tak simpamatuju, že někde bylo napsáno 4x4 řadit max v rychlosti 100 km. Já vždycky zpomalil tak na 80 a řazení bylo bez problémů, ani moc velkou silou. Redukci řadit bylo doporučeno do rychlosti max 4 km/hod, já vždycky zastavil, do neutrálu a krásně to tam vklouzlo. Teď mám Granda tak řešim jen redukci a to vždy v neutrálu, ale moc ji nepoužívám. Na Cherokee 4.O vzpomínám rád, bezva autíčko, jezdil jsem za 12 litrů. Ať ti to jezdí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.01.2008 18:51, Grand Cherokee 3,1 td
Máme granda rv.2000 3,1 td jezdíme město i terén bez obtíží avšak do těžkého terénu příliž velká váha vozu jinak kam traktor tam já.
Jediná závada byla výměna zdvihacích tyček -cvakavý zvuk motoru- jinak spotřební materiál jako uhlíky alternátoru, destičky apd. Spotřeba okolo 13l nafty.
Momentálně vozidlo manželky a na jeepa ani půl slova vytknout a to ho vlastníme již 3,5 roku.
Pouze stačí jezdit k mechanikum co o tom něco vědí nebo fandu us cars. Servis Mercedes ne!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.05.2008 23:56, RE: JEEP CHEROKEE 4,0
anonym napsal:
Zdravím všechny příznivce JEEPů. Jednoho takového mám a to 4,0 z r.v.94. Auto funguje vcelku bez závad, až na jednu. Jde mi špatně přeřazovat na 4x4, 4x4 s uzáv. Pákou na přepínání jde špatně manipulovat. Když už se podaří přepnout, pak zase těžko přepínám nazpět. Zatím jsem vždy přepnul, kam jsem chtěl, ale to se může změnit a já někde zůstanu s uzáv. dif. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti, dá se to nějak řešit?? Díky za odpověď.
dobry den
mel jsem podobny problem, volic redukci a 4x4 sel ztuha a nekdy se uplne zaseknul, zalezl jsem pod auto a zjistil ze prepakovani ktere hybe tahlem v prevodovce je uvolnene a ve spatne poloze, po vraceni do spravne polohy a utazeni vse fungovalo perfektne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 08.06.2009 17:35, RADA
POTREBOVAL BYCH PORADIT,ZIJI V ANGLII A KOUPIL JSEM JEEP CHEROKE.MAM PROBLEM S VYBIJENIM BATERIE KDYZ AUTO STOJI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 19.08.2009 13:03, RE: Grand Cherokee 3,1 td
anonym napsal:
Máme granda rv.2000 3,1 td jezdíme město i terén bez obtíží avšak do těžkého terénu příliž velká váha vozu jinak kam traktor tam já.
Jediná závada byla výměna zdvihacích tyček -cvakavý zvuk motoru- jinak spotřební materiál jako uhlíky alternátoru, destičky apd. Spotřeba okolo 13l nafty.
Momentálně vozidlo manželky a na jeepa ani půl slova vytknout a to ho vlastníme již 3,5 roku.
Pouze stačí jezdit k mechanikum co o tom něco vědí nebo fandu us cars. Servis Mercedes ne!!!!
zdravím, reaguji tímto na Vaši recenzi z loňského ledna. Ctěl bych si koupit Granda 3,1TD r.v 2001 a váhám z důvodu velkého množství špatných recenzí. Ještě pořád s ním máte dobré zkušenosti? Díky za poradu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.12.2010 17:21, Jak je na tom Grand Cherokee??
Dobrý den,zvažuji koupi Jeepa Grand cherokee 5,2 V8 do roku výroby 1999.
Nikde jsem nenašel info o rozvodech,jestli je tam bezúdržbový řetěz,nebo řemen,dále jak jsou tyto auta ošetřeny proti korozi,jestli hnijí,tak kde,dále nějaké nemoci atd.Za každou informaci budu velice vděčný.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.