0
zpět
 

diskuze k tématu: Jeep Cherokee, Jeep Grand Cherokee - Komfortní Off-Road

kategorie zařazení tématu: americká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.04.2005 09:01, Jeep Grand Cherokee
Dobry den. Dovolil bych si upozornit, ze popisujete modely do roku 1999, ale na fotografiich je model novejsi, rekl bych 2001 s moterm 2.7 CRD od firmy Mercedes. Mohl by jste se vyjadrit i k modelum Grand Cherokee od roku 1999?
Dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.04.2005 13:09, RE: Jeep Grand Cherokee
Jan Mrvik napsal:
Dobry den. Dovolil bych si upozornit, ze popisujete modely do roku 1999, ale na fotografiich je model novejsi, rekl bych 2001 s moterm 2.7 CRD od firmy Mercedes. Mohl by jste se vyjadrit i k modelum Grand Cherokee od roku 1999?
Dekuji
Dobrý den, fotografie popisovaného modelu jsme doplnili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 27.04.2005 21:38, Rozvod 4x4
Dobrý den... jen bych chtěl vědět jak poznat vytahaný řetěz rozvodu? Chtěl bych (výhledově) koupit Cherokeeho, tak zjišťuju :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.05.2005 15:36, RE: Rozvod 4x4
Luboš napsal:
Dobrý den... jen bych chtěl vědět jak poznat vytahaný řetěz rozvodu? Chtěl bych (výhledově) koupit Cherokeeho, tak zjišťuju :)
Po zařazení pohonu 4x4 to chrastí, zejména v přechodu z brždění motorem do tahu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.05.2005 22:54, RE: Rozvod 4x4
Martin Vaculík napsal:
Po zařazení pohonu 4x4 to chrastí, zejména v přechodu z brždění motorem do tahu.
díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 05.05.2005 11:32, RE: Jeep Grand Cherokee
Jan Mrvik napsal:
Dobry den. Dovolil bych si upozornit, ze popisujete modely do roku 1999, ale na fotografiich je model novejsi, rekl bych 2001 s moterm 2.7 CRD od firmy Mercedes. Mohl by jste se vyjadrit i k modelum Grand Cherokee od roku 1999?
Dekuji
O těch (jeepech od 99) zatím nic moc nevím, ale pracuje se na tom, tak do půl roka nám žádná jejich slabina nezůstane utajena.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.05.2005 22:15, RE: Jeep Grand Cherokee
Martin Vaculík napsal:
O těch (jeepech od 99) zatím nic moc nevím, ale pracuje se na tom, tak do půl roka nám žádná jejich slabina nezůstane utajena.
A o Jeepech Cherokee kolem let 96,97 něco víte? :) Byl by na Vás kontakt (nejl. ICQ)? Nebo mi někdo může poradit (nejlíp CZ) stránky o nich? Fotogalerie, historii výroby, motorů, vybavení, vlastností atd... Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.05.2005 12:22, RE: Jeep Grand Cherokee
Luboš napsal:
A o Jeepech Cherokee kolem let 96,97 něco víte? :) Byl by na Vás kontakt (nejl. ICQ)? Nebo mi někdo může poradit (nejlíp CZ) stránky o nich? Fotogalerie, historii výroby, motorů, vybavení, vlastností atd... Díky
Tyto vozy vystihuje článek. Případné konkrétní dotazy na vaculik@automotospecial.cz. Interntetové stránky o těchto modelech neznám, ale pokud jsou, tak je pravěpodobné, že se jich samozřejmě budou nekriticky zastávat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.06.2005 21:47, RE: Jeep Grand Cherokee
Martin Vaculík napsal:
Tyto vozy vystihuje článek. Případné konkrétní dotazy na vaculik@automotospecial.cz. Interntetové stránky o těchto modelech neznám, ale pokud jsou, tak je pravěpodobné, že se jich samozřejmě budou nekriticky zastávat.
Preji pekny den, nemohu nez s usmevem reagovat na poznamku o nekritickem zastavani se vozu Jeep. Coby stavar nuceny pohybovat se v nejtezsim terenu jiz radu let jezdim jen s vozy Cherokee a nemam jim co vytknout. Pokud jde o vlastni recenzi, je samozrejme zbytecne plytvani mistem upozornovani na neduhy dieselove verze, do "ameriky" proste diesel nepatri, zde neni o cem diskutovat. Tez me udivuje velmi nizke hodnoceni spolehlivosti a technicke urovne - tyto vozy jsou naopak "drzaky" (sam mam najeto hodne pres 300.000 km bez oprav a poruch) - jen je potreba se o ne tez radne starat a jezdit na pravidelny servis. Ani o provoznich nakladech se neda takhle od boku strelit, ze jsou vysoke, opet je potreba si uvedomit, ze se jedna o pracovni auto, pro nejz je primerena rychlost nekde okolo 50 mph, pak samozrejme nebudou ani problemy s neklidnym chovanim na silnici, ani se spotrebou, kterou se mi dari pohodlne udrzet po deseti litry, prestoze muj "High Output" dokaze zrychlit na stovku hluboko pod 10 vterin a "maximalku" ma pres 140 mph. Takze hledate-li spolehlive a vykonne auto do terenu - opakuji do terenu, nikoliv na jezdeni po meste ci po dalnici (prestoze na to vykonove i stupnem vybavy ma), mohu JEEPa jen a jen doporucit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.12.2005 15:28, Jeep Grand Cherokee 3,1TD
Dobrý den,
uvažuji o koupi tohoto vozidla r.v.max.2001.Chtěl jsem se zeptat na ty 3,1Td motory.Jaké jsou po stránce funkčnosti,jesli se u nich objevují nějaké časté závady atd.A co se změnilo na tom novém Grand Cherokee(ten zaoblený)oproti těm starším co se týká jízdních vlastností.A jak by jste,pokud můžete celkově toto auto zhodnotil.Děkuji mnohokrát za odpověď.S pozdravem p.Těťour
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 20.02.2006 02:12, JEEP - opravte si clanek
Ahoj,
v rozporu se clankem vlastním jeep cherokee z roku 86, 2,8 litru select trac 101kW . Nevím jak to mají se spolehlivostí ostatní , ale pravidelně s ním tahám svá ostatní silniční auta do servisu a v zimě jej používám místo vleku k tahání děcek na kopec. Jelikož nemá fofrklacek používá jej často manželka k nákupům. Pokud jezdíte tak do 100km/h, spotřeba je na silnici do 12 litrů na velkých gumách. Prostě kde místní v zimě přestupují do rolby plynule pokračujeme. Předváděcí dráhu pro Hummery s ním kromě hlubokého brodu a výjezdu z bahna projedu hravě i bez redukcí. Fabii utahne po silnici i zabržděnou se zařazenou rychlostí (stalo se omylem, tažený ridic zapoměl nastoupit). Prostě bezva laciné druhé auto do rodiny. J.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 08.10.2006 17:42, RE: Jeep Grand Cherokee 3,1TD
Jaroslav Těťour napsal:
Dobrý den,
uvažuji o koupi tohoto vozidla r.v.max.2001.Chtěl jsem se zeptat na ty 3,1Td motory.Jaké jsou po stránce funkčnosti,jesli se u nich objevují nějaké časté závady atd.A co se změnilo na tom novém Grand Cherokee(ten zaoblený)oproti těm starším co se týká jízdních vlastností.A jak by jste,pokud můžete celkově toto auto zhodnotil.Děkuji mnohokrát za odpověď.S pozdravem p.Těťour
nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.11.2006 13:52, RE: Jeep Grand Cherokee 3,1TD
anonym napsal:
nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chtěl bych se dovědět něco o Jeep Cherokee 2,5 CRD Sport, 105kW, rok výroby 2002. Pokud můžete stručně bubu velmi rád.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 13:42, ?
Zajímá mě který inteligent píše tyto recenze. U Nissanu Patrol vyzvedáváte tuhé nápravy jak vpředu tak vzadu a u Cherokeeho je odszujete. Vcelku kuriózní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 15.02.2007 10:52, RE: Jeep Grand Cherokee 3,1TD
anonym napsal:
nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomu říkám odpověď hodna ohodnocení 10 z 10-ti, že Ty píšeš do novin?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.03.2007 22:32, RE: Jeep Grand Cherokee 3,1TD
Fanouch napsal:
Tomu říkám odpověď hodna ohodnocení 10 z 10-ti, že Ty píšeš do novin?
Já píšu do této recenze poprvé a chtěl bych znát názory lidí kteří mají nebo měli Granda 3.1Td. Já sám bych ho chtěl letos koupit ale mám pochybnosti o kvalitě motorů tohoto typu. Na 2.7CRD bohužel nemám dostatek financí.Budu rád za každou odpověď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 03.10.2007 08:15, RE: Jeep Grand Cherokee 3,1TD
Rosťa napsal:
Já píšu do této recenze poprvé a chtěl bych znát názory lidí kteří mají nebo měli Granda 3.1Td. Já sám bych ho chtěl letos koupit ale mám pochybnosti o kvalitě motorů tohoto typu. Na 2.7CRD bohužel nemám dostatek financí.Budu rád za každou odpověď.
Píšu asi pozdě tak sis toho Granda koupil ? Mám 3,1 z roku 99/ model 2000 a jsem celkem spokojenej . Tak zatim .
karel.rais@volný.cz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.11.2007 08:08, b gxhy
sdwfarzrthsuačzikzuiuouioiuuzotýuoiužtizdjhgxjsghae
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.12.2007 11:04, JEEP CHEROKEE 4,0
Zdravím všechny příznivce JEEPů. Jednoho takového mám a to 4,0 z r.v.94. Auto funguje vcelku bez závad, až na jednu. Jde mi špatně přeřazovat na 4x4, 4x4 s uzáv. Pákou na přepínání jde špatně manipulovat. Když už se podaří přepnout, pak zase těžko přepínám nazpět. Zatím jsem vždy přepnul, kam jsem chtěl, ale to se může změnit a já někde zůstanu s uzáv. dif. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti, dá se to nějak řešit?? Díky za odpověď.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 15.12.2007 15:33, RE: JEEP CHEROKEE 4,0
anonym napsal:
Zdravím všechny příznivce JEEPů. Jednoho takového mám a to 4,0 z r.v.94. Auto funguje vcelku bez závad, až na jednu. Jde mi špatně přeřazovat na 4x4, 4x4 s uzáv. Pákou na přepínání jde špatně manipulovat. Když už se podaří přepnout, pak zase těžko přepínám nazpět. Zatím jsem vždy přepnul, kam jsem chtěl, ale to se může změnit a já někde zůstanu s uzáv. dif. Máte někdo s tímto problémem zkušenosti, dá se to nějak řešit?? Díky za odpověď.
V manuálu píšou :"rychlým pohybem bez přerušení" asi něco jakobys ji chtěl utrhnout. Pokud si dobře vzpomínám, tak předek šel lépe zařadit pod plynem, při vyřazení naopak plyn ubrat, na redukci to chce skoro zastavit.Teď mám 5.2 takže tyhle věci neřeším. Fungovalo to spolehlivě ale muselo se za to vzít silou
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.