0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké vybrat letní pneumatiky?

kategorie zařazení tématu: poradna, pneu a disky, zábava, život za volantem
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Úterý 02.01.2018 10:12, RE:...
Zimni Nokiany byly asi nej pomer cena/vykon. Na snehu perfektni.

Ted mam zimni Bridgestone Blizzak ,a taky super.

Letni jsme mel Pirelli P-Zero, a jakkoliv byly dobry na suchu, stacil hustejsi slejvak a staly za prd. Ted na jare zkusim nejspis Toyo
reagovat
Marcelo333
počet příspěvků1
datum registrace30.03.2019
Sobota 30.03.2019 09:54, Aké letné pneu vybrat?
Ahojte,

kupujem nové letné pneu a chcem poradiť čo sa týka vašich skúseností. Na interne som našiel pár rezenzíí a testov, ale aj tak neviem, ktoré z nich su určite aj v praxi dobré. Prikladám jeden test penumatík, že vraj momentálne najlepších na trhu. Čo si o tom myslíte?

https://vas-pomocnik.cz/test-letnich-pneumatik/
reagovat
gottak
počet příspěvků206
datum registrace10.06.2010
Pondělí 01.04.2019 12:45, RE: Aké letné pneu vybrat?
citace:
reakce na: Marcelo333, 30.03.2019 09:54 (Ahojte, kupujem nové letné pne ...)


U letních bych to tak moc neřešil, pokud nejezdíš jak Niki Lauda, tak nejhorší , co tě může potkat, jsou vyjeté koleje a průtrž mračen (dohromady).
Obecně doporučím Continental, mám s nima dobrou zkušenost, hlavně se zimníma, sice dražší, ale sázka na kvalitu....
reagovat
KoobaS
počet příspěvků1008
datum registrace23.04.2014
Pondělí 01.04.2019 13:09, RE: RE: Aké letné pneu vybrat?
citace:
reakce na: gottak, 01.04.2019 12:45 (U letních bych to tak moc neře ...)


Víceméne souhlas.
Conti jsem měl já na jednom autě a obecně jsme je měli na firmě na několika autech a za mě jedinné mínus je kratší životnost.
Na dodávkách máme momentálně privátní značku pneuservisu, který využíváme. Mělo by jít o starší modely Continentalu, pouze přeznačkované. Jsou za pár šušňů a nemám k nim výčitky. Ale naše dodávky najezdí nula nula prd, takže nemůžu hodnotit trvanlivost.
Já mám na Méganu letní Micheliny s nějakým ekovzorkem a mají za sebou 3 letní sezóny, odhadem tak 40tkm a zdají se být stále v pohodě. Grip mi přijde dobrý na vodě i na suchu, jsou čitelné a tiché...
Edit: tak jsem schválně vzal šupleru a šel Myšáky přeměřit, všechny 4 gumy mají stále okolo 5mm, takže minimálně ještě jednu sezónu v pohodě zvládnou...
reagovat
DonLabuznik
počet příspěvků7
datum registrace17.01.2019
Pátek 31.05.2019 22:38, RE: RE: RE: Aké letné pneu vybrat?
Děkuji za super tipy, zrovna jsem si koupil v akci přes www.pneuok.cz/ nové letní pneumatiky, takže jsem rád, že vím že jsem vybral opravdu správně.
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.