0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké auto byste si pořídili?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 06.05.2006 12:58, Mondeo
Pro mě jasná volba - Mondeo nové generace. Pohodlí, komfort, dostupnost, spolehlivost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 07.05.2006 14:05, RE: Jen ojeté
Pola napsal:
Já bych si koupil calibru. Pro mně ideální auto. Nový je zbytečný kupovat.
AHoj,ja Calibru zrovna prodavam,nechces?? ;) ICQ 252-810-705
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 11:57, také ojeté
Mám rád velká a luxusní auta,ale protože nové stojí moc peněz,radši sáhnu do bazaru.Někdy se opravdu podaří koupit dobrý kousek.Můj sen je VW Phaeton 6.0 W12,ale vzhledem k jeho ceně i v bazarech to zůstává v říši snů.Ani Passat W8 nebo starší MB E55 AMG by nebyl špatnej,ale jsou také moc drahé.Jinak nové auto bych si koupil,jen v případě,že bych nevěděl co s penězma a nebo kdyby se prostě můj sen v bazarech nedal sehnat a já naněj měl peníze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.05.2006 11:21, Když tak......
Pokud auto, tak starší, ale ne mnoho, tak do pěti let stáří. Již mi dosluhuje moje co provozuji dnes a tak se ohlížím po něčem jiném.
Ale bude to na 90% Toyota corolla, nebo Avensis, tak do 200 000 Kč.
Doufám, že nějakou solidní za tuto cenu pořídím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.05.2006 22:44, RE: Auto snů - jedině piáno
Tyler napsal:
Kdybych měl sto až dvě sta tisíc, tak si koupím Mercedes-Benz W123 300 D a zrenovuju ho do původního libovýho stavu...to by bylo něco...ale až budu velkej, tak tu vatu mít budu
jedna vzpomínková...vím o čem asi sníš,protože jsem po ní taky stonal tak jsem si ji před 17 lety přivezl z Německa za 1800 DM a 60000 kč clo. od té doby jsem si splnil hodně snů ,ale občas si na ni vzpomenu,vzhledem k novému silničnímu zákonu se po ní budu muset asi zase poohlédnout
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.10.2010 13:32, RE: Když tak......
Dandys napsal:
Pokud auto, tak starší, ale ne mnoho, tak do pěti let stáří. Již mi dosluhuje moje co provozuji dnes a tak se ohlížím po něčem jiném.
Ale bude to na 90% Toyota corolla, nebo Avensis, tak do 200 000 Kč.
Doufám, že nějakou solidní za tuto cenu pořídím.
Mě se můj sen splnil,když jsem koupila rok a půl staré auto od dealerů,jezdil s ním jen jeden zaměstnanec,takže auto ok,už ho mám přes rok a půl a bez jedinné závady.....musím ještě prozradit značku,je to Honda civic 4D,tj.sedan,předtím jsem měla taky Hondu accord,koupila jsem jí jako 11 letou,a v pohodě mi sloužila přes 6 let,letos jsem jí ještě za slušný peníz prodala,a svému majiteli slouží dodnes,byla v ok stavu.....jo Hondy a japončíci,to je moje srdcová záležitost.....kam se hrabou evropani na spolehlivost....
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.