0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké auto byste si pořídili?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 17:34, RE: Já mám skoro jasno
Marek napsal:
No mé auto snů je náhodou také Mitsubishi Lancer EVO 9.Ale na normální provoz je lepší Subaru Imprezu WRX.Jako rodinný vůz bych preferoval Toyotu Avesnis 2.0 D4-D...snad na něj brzy dojde
Hm další znalec. dobrá volba i kdyz accord v dieslu je taky super . Tak brzy si splň sen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 18:04, Mazda 6
Můj sen se mi už splnil- zbrusu nová Mazda 6, jedno z nejspolehlivějších a taky nejhezčích aut, jaké se nyní dělají. Parádní výbava už v základu a skvělé pohodlí. Vždycky jsme kupovali ojeté auto, ale měli jsme štěstí jen poprve s Nissanem Primerou P10, který nám parádně slouží dodnes. Jinak i 2-3 roky staré auto s malým počtem reálných kilometrů může nepříjemně překvapit. Ono někdy mi příjde dost divné, proč se někdo vlastně zbavuje skoro nového auta. Má to často svůj důvod. Ojetinu už radši ne. Je to hodně o štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 18:37, RE: Jen ojeté
Pola napsal:
Já bych si koupil calibru. Pro mně ideální auto. Nový je zbytečný kupovat.
haha sem se ti oprel o tvoji calibru a postupujci pandero a ples a ty to nemuzes vydejchat co? docela se bavim jak nekdo muze byt takovy zapruzenec ze se snizi k necemu jako je pouzivani cizich nicku klidne si muj nick pola vem a klidne tady pis ruzny blbosti muj zivot nespociva v diskutovani na tipcars ps ale svoji omezenosti a hlouposti se bavim voe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 19:09, Musel by som vyhrať riadny balík!
Keby som mal obrovské množstvo peňazí, kúpil by som si nový Lexus Rx400h. Obrovské množstvo peňazí však nemám a tak preferujem ojazdené auto vyššej triedy s dobrým motorom a výbavou, pred nejakým novým a malým bez výbavy. Ani kúpa nového auta nemusí byť žiadna výhra, ak máte smolu tak len reklamujete a reklamujete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 19:11, RE: Jen ojeté
pola ale ten puvodni napsal:
haha sem se ti oprel o tvoji calibru a postupujci pandero a ples a ty to nemuzes vydejchat co? docela se bavim jak nekdo muze byt takovy zapruzenec ze se snizi k necemu jako je pouzivani cizich nicku klidne si muj nick pola vem a klidne tady pis ruzny blbosti muj zivot nespociva v diskutovani na tipcars ps ale svoji omezenosti a hlouposti se bavim voe
tak co diskutujes? voe.....ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 20:51, dream
Já bych šel i do Fábie, kdyby jezdila na vodu. To je wolowé sen
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 20:52, Auto snů?
Moje auto snů, jelikož jsme zatíms přítelkyní dva by bylo nové bmw 330xd, pohon všech kol, skvělý motor 3 litry obsa, a poměrně málo žere. Ale kdyby jsme se měli jako rodina rozrůst, tak mé auto snl pro rodinu je nová citroen C5 kombi, obrovský auto na dovolené, pohodlné a hlavně jedno z nejbezpečnějěích aut. Ale realita je taková, že si brousím zuby na Xantii HDI. Nechci aby se tady diskutovalo o tom jaky to je vrak, a ten podovzek jaky to je srot atd. Kazdy by si mel napsat co by si koupil a to je vec kazdeho, takze taky nebudu nikomu vymlouvat ani mondeo, ani ferari, a treba ani favorita kdyz o tom nekdo sni. Je to kazdeho vec
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 20:52, Auto snů?
Moje auto snů, jelikož jsme zatíms přítelkyní dva by bylo nové bmw 330xd, pohon všech kol, skvělý motor 3 litry obsa, a poměrně málo žere. Ale kdyby jsme se měli jako rodina rozrůst, tak mé auto snl pro rodinu je nová citroen C5 kombi, obrovský auto na dovolené, pohodlné a hlavně jedno z nejbezpečnějěích aut. Ale realita je taková, že si brousím zuby na Xantii HDI. Nechci aby se tady diskutovalo o tom jaky to je vrak, a ten podovzek jaky to je srot atd. Kazdy by si mel napsat co by si koupil a to je vec kazdeho, takze taky nebudu nikomu vymlouvat ani mondeo, ani ferari, a treba ani favorita kdyz o tom nekdo sni. Je to kazdeho vec
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 21:43, Jeté
Vždycky je lepší koupit jeté tak do dvou roků staré... Můj sen je ale nejnovější BMW M5 a taky Renault Clio Trophy (po tom, co sem o něm četl, že se za normálního provozu držel za dobře řízeným Ferrari F430 je to srdeční záležitost)....z těch reálných snů je to Volvo V70 TDi z 98...za tu cenu jasná volba....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 23:00, RE: Mazda 6
The best napsal:
Můj sen se mi už splnil- zbrusu nová Mazda 6, jedno z nejspolehlivějších a taky nejhezčích aut, jaké se nyní dělají. Parádní výbava už v základu a skvělé pohodlí. Vždycky jsme kupovali ojeté auto, ale měli jsme štěstí jen poprve s Nissanem Primerou P10, který nám parádně slouží dodnes. Jinak i 2-3 roky staré auto s malým počtem reálných kilometrů může nepříjemně překvapit. Ono někdy mi příjde dost divné, proč se někdo vlastně zbavuje skoro nového auta. Má to často svůj důvod. Ojetinu už radši ne...
Dík za podporu. Tvoje slova mohou potvrdit stovky lidí, kteří "výhodně" koupili ojetinu, a ted´ si drbaj hlavu. Narazit u nás na kvalitní ojetinu, to je kumšt. Každej radši olítá káru da zu, když se něco po.ere, zakamuflovat a šup pryč. Prostě každej není expert (a ani když si to o sobě myslí, že , pánové). Každopádně nová auta někdo kupovat musí, aby se z nich stala ta ojetá... Zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 00:30, RE: VW - nechápu!
dav napsal:
Takže určitě by to bylo nějaký auto, co fakt chytne za oko nebo za srdce. Jak už někdo napsal, bylo by to Subarko sti, Mišák Evo, ale hlavně se těším na novou Hondu Civic Type R ! To bude pila!
Ted vlastním Hondu a vím co je to točit motor až do 7 tis. Nebo že by honda začla dělat Accord Type R. Ten minulej byl podařenej. Hlavně všechno atmosférický motor bez turba......??????
Měl jsem Škodu 130 s motorem z Favorita, podélák a těch 7000 otáček jsem točil taky, takže s tím bych tu moc nemachroval. BMW je dál, M3 točí přes 8000 otáček..... Takže můj sen je M3 CSL nebo BMW 3,0 CSL (to staré).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 09:15, RE: VW - nechápu!
Miloš S. napsal:
Měl jsem Škodu 130 s motorem z Favorita, podélák a těch 7000 otáček jsem točil taky, takže s tím bych tu moc nemachroval. BMW je dál, M3 točí přes 8000 otáček..... Takže můj sen je M3 CSL nebo BMW 3,0 CSL (to staré).
Hele, nikdo nemachruje, ale točit motor na "krev" se dá z každýho auta ale výkon už nemáš !! Pak jsou káry kde tě to po překročení např. 5000 ot kopne do zad a furt zrychluješ! Jezdit v rozmezí třeba 5000 -8000 je zážitek. ...... ale to s favoritem nepoznáš! Honda S2000 - max výkon při 8300 ot/min. Takže bmw neni dál. Nikdo neni dál. NEvim co meleš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 12:02,
Asi budu za trotla, ale chtěl bych VW T4 Multivan. 5 lidí, 5 kol, věci na lezení, hromada jidla, pár beček :o).... A hurá do Dolomit!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 12:11, RE: bez předmětu
Honza napsal:
Asi budu za trotla, ale chtěl bych VW T4 Multivan. 5 lidí, 5 kol, věci na lezení, hromada jidla, pár beček :o).... A hurá do Dolomit!
Já to chápu, taky jsem spíš na "užitkáče". Snem je to Volvo XC 90, troch blíž realitě je MB Vito - naložit prcky, nepřemýšlet, co vzít a co nechat doma, a vyrazit. Tak hurá makat, at´jdem snům naproti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 12:32, RE: bez předmětu
Honza napsal:
Asi budu za trotla, ale chtěl bych VW T4 Multivan. 5 lidí, 5 kol, věci na lezení, hromada jidla, pár beček :o).... A hurá do Dolomit!
proč by si byl.
Myslím že pro mě by těch aut bylo víc. Jedno velké auto na dovču, druhé sportovní na blbnutí, třetí ....?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 13:30, Ford Mustang
Krásnější auto než mustang sem v životě neviděl, ale pojisku bych za něho platit nechtěl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 14:22, RE: M3
cert napsal:
no tak k te M3 gratuluji to je libovka!!! 343ps a ten motor !!!!!!!!
až splatím dům tak si splním sen
nove auto su pre mna vyhodene peniaze.radsej nejake ojazdene s lepsou vybavou.sen je pre mna BMW M3 aj ked uz nie je tak daleko...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 14:26, RE: M3
speedfred napsal:
nove auto su pre mna vyhodene peniaze.radsej nejake ojazdene s lepsou vybavou.sen je pre mna BMW M3 aj ked uz nie je tak daleko...
jo, M3 si můžeš koupit ted už za lepší peníz. To je pravda. Ale co provoz? Uděláš brzdy a rázem tě to bude stát jak za vojetou fábii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 18:19, Moje auto snu je :-)
Zadny, protoze na nej nemam tak o tom neuvazuju co bylo bylo kdyby bylo...ikdyz neco by se naslo. Navic benzin je drahej a na to pojizneni po meste a do TESCA mi staci ta popelnice kterou mam takze hlavne aby to jelo spolehlive a levne nazdar bazar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.05.2006 21:51, Auto snů - jedině piáno
Kdybych měl sto až dvě sta tisíc, tak si koupím Mercedes-Benz W123 300 D a zrenovuju ho do původního libovýho stavu...to by bylo něco...ale až budu velkej, tak tu vatu mít budu
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.