0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaké auto byste si pořídili?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 01:31, Jen ojeté
Já bych si koupil calibru. Pro mně ideální auto. Nový je zbytečný kupovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 01:38, Dream car
Shelby Eleanor GT 500, tot muj sen, ale asi si ho nikdy nesplnim....skoda:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 06:32, RE: Dream car
_Tomas napsal:
Shelby Eleanor GT 500, tot muj sen, ale asi si ho nikdy nesplnim....skoda:)
na mobile.de je jeden krasavec Shelby GT 50 a jen za sto tisic, ale ojro
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 08:50, Názor
Nové auto bych si nekoupil ani kdybych na to měl kvůli obrovské ztrátě finanční hodnoty, radši bych šel například do rok-dva starýho auta od autorizovaného prodejce. Jinak jaký auto bych si konkrétně koupil? Mým snem je nějaký auto, ve kterym by se dalo normálně jezdit, ale kdyžbych chtěl, tak aby si šlo taky pořádně zařádit, třeba něco jako Honda Accord TypeR, ale opravdovou srdcovkou je Subárko WRX STi i když chápu, že s tim už normální jízda třeba s rodinkou na dovču asi nebude to pravý Před časem jsem díky bohu opustil německé vozy a našel zalíbení v Japonských, tak snad jsem na dobrý cestě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 10:57, RE: Názor
Romák napsal:
Nové auto bych si nekoupil ani kdybych na to měl kvůli obrovské ztrátě finanční hodnoty, radši bych šel například do rok-dva starýho auta od autorizovaného prodejce. Jinak jaký auto bych si konkrétně koupil? Mým snem je nějaký auto, ve kterym by se dalo normálně jezdit, ale kdyžbych chtěl, tak aby si šlo taky pořádně zařádit, třeba něco jako Honda Accord TypeR, ale opravdovou srdcovkou je Subárko WRX STi i když chápu, že s tim už normální jízda třeba s rodinkou na dovču asi nebude to pravý Př...
Je to až neuvěřitelný, ale mám naprosto stejný názor i zkušenosti. Úplně nový auto jsou vyhozený peníze. Ideální je koupit 1-2 roky starý vůz od autorizovaného prodejce s jasnou historií a o 20 procent nižší cenou (když si koupím kvalitní auto, nepotřebuju 2 letou záruku). Po několika německých a koncernových autech jsem si pořídil 4 roky staré subaru legacy kombi a tak jsem si částečně splnil svůj sen (srdcovka je impreza wrx, ale zvítězil rozum Neříkám, že jiný auto než z Japonska si nikdy nekoupím, ale zatím je to jasná záležitost... dokud se v evropě nechytí za nos a začnou prodávat svoje auta za ceny, které jim odpovídají. Výjimkou jsou pro mě švédské značky, které jsou sice taky drahé, ale aspoň mají charisma a určitou výjimečnost. Co se týče cenové hladiny - preferuji vozy mezi 700 tis. - 1 mil. Kč (nové).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 13:29, Raději ojeté
Podle mě je ideální stáří do 3 let, ale protože můj sen je Mitsubishi Lancer Evo 7 a víc, tak by bylo jistě lepší nové, protože takové auto může být za 3 roky po smrti. Jinak z běžnějších aut by to byla nová A4, S40 nebo Mazda 6.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 14:22, VW
VW Passat 2,5 TDI od rv 2002 - 2004 a jak bych si chrochtal
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 14:35, Já mám skoro jasno
No mé auto snů je náhodou také Mitsubishi Lancer EVO 9.Ale na normální provoz je lepší Subaru Imprezu WRX.Jako rodinný vůz bych preferoval Toyotu Avesnis 2.0 D4-D...snad na něj brzy dojde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 14:37, Mondeo
Novy Ford Mondeo 2.5 V6 - toz to musi byt pecka... Alebo to iste dvoj - troj rocne....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 15:02, M3
Mám to štěstí že už své auto snů mám. Je to M3 a po čtyřech letech jsem na každou jízdu natěšenej stejně jako na tu první.
A budete se divit, i s tímhle autem lze jezdit pohodově a pohodlně.
Jinak si myslím, že jestli nové nebo ojeté auto je otázka času jeho vlastnictví. Pokud si ho nechám třeba osm let tak klidně nové ale pokud méně než tři roky tak rozhodně ojeté. Ztráta hodnoty je první tři roky příšerná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 15:13, Nové
Nebudu nikoho přesvědčovat, ale kupovat nové auto nejsou vždy vyhozené peníze. Kupujete si přesně to, co chcete, s jakou chcete barvou, výbavou atd. Samozřejmě si pořádně připlatíte za ten nádhernej pocit, že jste první, kdo v autě .. . - no prostě cokoliv. Každýmu to přeju. Každopádně mluvím o autě pro vlastní potřebu, zaměstnancům bych nový nekoupil (jedná se o dodávky). Tohle řeším nákupem předváděcích aut - nižší cena, málo najeto, 2 roky záruka. A současný sen? Volvo XC 90. Ale je to opravdu asi jen sen...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 15:21, RE: Nové
Pepe napsal:
Nebudu nikoho přesvědčovat, ale kupovat nové auto nejsou vždy vyhozené peníze. Kupujete si přesně to, co chcete, s jakou chcete barvou, výbavou atd. Samozřejmě si pořádně připlatíte za ten nádhernej pocit, že jste první, kdo v autě .. . - no prostě cokoliv. Každýmu to přeju. Každopádně mluvím o autě pro vlastní potřebu, zaměstnancům bych nový nekoupil (jedná se o dodávky). Tohle řeším nákupem předváděcích aut - nižší cena, málo najeto, 2 roky záruka. A současný sen? Volvo XC 90. Ale je to opravdu asi jen sen...
Pokud auto beru jako věc denní potřeby, je jasné že nové nepotřebuji, rozhodně mně nepřesvědčí ani to že v něm sedím první. Pokud bych uvažoval tak také jako předchozí, předváděčky apod.
Mám kromě Fordu Mondeo kombi pro rodinu ještě Citroen 2CV6 a to je teprve auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 15:25, RE: Nové
2CV6 napsal:
Pokud auto beru jako věc denní potřeby, je jasné že nové nepotřebuji, rozhodně mně nepřesvědčí ani to že v něm sedím první. Pokud bych uvažoval tak také jako předchozí, předváděčky apod.
Mám kromě Fordu Mondeo kombi pro rodinu ještě Citroen 2CV6 a to je teprve auto.
auto snu??jednoznačně TVR Sagaris...a mohl bych ukazovat fakáče na machírky v 2x-3x dražších ferrari či lamborghini...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 16:38, RE: VW - nechápu!
Sid napsal:
VW Passat 2,5 TDI od rv 2002 - 2004 a jak bych si chrochtal
NECHÁPU....nechci opravdu nikomu brát iluze, al že by zrovna bylo pro někoho auto snů ordinerní passat či mondeo? No, nevim. Popusť si fantazii!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 16:46, RE: VW - nechápu!
dav napsal:
NECHÁPU....nechci opravdu nikomu brát iluze, al že by zrovna bylo pro někoho auto snů ordinerní passat či mondeo? No, nevim. Popusť si fantazii!
Takže určitě by to bylo nějaký auto, co fakt chytne za oko nebo za srdce. Jak už někdo napsal, bylo by to Subarko sti, Mišák Evo, ale hlavně se těším na novou Hondu Civic Type R ! To bude pila!
Ted vlastním Hondu a vím co je to točit motor až do 7 tis. Nebo že by honda začla dělat Accord Type R. Ten minulej byl podařenej. Hlavně všechno atmosférický motor bez turba......??????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 16:57, RE: nové
dav napsal:
NECHÁPU....nechci opravdu nikomu brát iluze, al že by zrovna bylo pro někoho auto snů ordinerní passat či mondeo? No, nevim. Popusť si fantazii!
Já bych nové taky nekupoval. Už jen proto, že na nej nemam a ztrácí (jak už bylo řečeno) šíleně hodnotu. Kdo na to má ať si kupuje nové auto a třeba každý rok. Pritom za ten rok auto ztrati velkou část své hodnoty, a pak ho bude moct koupit někdo další. Avšak do sféry vozů jednoho roku starých já bohužel ještě nespadám- mě nechtějí dát řidičák -prej že 16 je málo, ale když vidím některé naše spoluobčany....mohl bych ho mít i já. Každopádně mé auto snů je Hummer H2 a toho mi nikdo nevymluví
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 17:30, RE: Názor
Romák napsal:
Nové auto bych si nekoupil ani kdybych na to měl kvůli obrovské ztrátě finanční hodnoty, radši bych šel například do rok-dva starýho auta od autorizovaného prodejce. Jinak jaký auto bych si konkrétně koupil? Mým snem je nějaký auto, ve kterym by se dalo normálně jezdit, ale kdyžbych chtěl, tak aby si šlo taky pořádně zařádit, třeba něco jako Honda Accord TypeR, ale opravdovou srdcovkou je Subárko WRX STi i když chápu, že s tim už normální jízda třeba s rodinkou na dovču asi nebude to pravý Př...
Dobrá volba, každý jednou dostane rozum a tys ho dostal včas !!!!
gratuluji a až si něco z toho pořídíš tak napiš jak jsi spokojen.Subaru WRX je dobrá volba dáš tam jen jinej výfuk a frčí to parádně a není tak tvrdá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 17:31, RE: VW - nechápu!
dav napsal:
NECHÁPU....nechci opravdu nikomu brát iluze, al že by zrovna bylo pro někoho auto snů ordinerní passat či mondeo? No, nevim. Popusť si fantazii!
Co na tom nechápeš? Vždyť pro někoho je passat nebo mondeo mnohem víc než tvoje auta snů! Mě třeba vůbec nepřitahují tvoje auta snů a taky tady nepíšu, že tě nechápu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 17:31,
Kdybych nehleděl na peníze, tak by jednoznačně vyhrálo Ferarri 430,možná i v cabriu.Ale mé vysněné auto je Ford Mustang Convertible ze 60. let,ani bych nemusel mít Imprezu,EVO nebo podobná auta,Mustang je srdeční záležitost,AMERICAN DREAM)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 04.05.2006 17:33, RE: M3
breaker napsal:
Mám to štěstí že už své auto snů mám. Je to M3 a po čtyřech letech jsem na každou jízdu natěšenej stejně jako na tu první.
A budete se divit, i s tímhle autem lze jezdit pohodově a pohodlně.
Jinak si myslím, že jestli nové nebo ojeté auto je otázka času jeho vlastnictví. Pokud si ho nechám třeba osm let tak klidně nové ale pokud méně než tři roky tak rozhodně ojeté. Ztráta hodnoty je první tři roky příšerná.
no tak k te M3 gratuluji to je libovka!!! 343ps a ten motor !!!!!!!!
až splatím dům tak si splním sen
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.