0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Civic aerodec

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 00:05, Může "konkurovat" octavii
v úvodu článku je...."Možná vás dnešní zkušenosti uživatele přesvědčí, že Honda Civic Aerodec může konkurovat populární tuzemské Škodě Octavii Combi."... no jen předpokládám, že to nebylo myšleno vážně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 00:38, krám?
podle všeho si autor koupil přetočenej a pěkně zhuntovanej krám. Něco po 4. majitelích a stočeným tachem bych si teda nekoupil. Jinak oktávii může konkurovat snad ve všem kromě velikosti kufru a naftových motorech té doby
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 03:48, kočičí zlato
Hm podle popisu majitel nekoupil moc dobrý kousek. Měnit tolik věcí brrr. Do auta co mělo 3 majitele a je zřetelně ztočené bych nešel ani z pricipu. Škoda, že autor neuvedl co měl předtím. Bazary si opět promnuly ruce a namastili kapsu za vašeho stálého úsměvu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 04:13, Hondy a Japonci vytlacili VW z Ameriky uz davno ...
VW neprodava v USA ani desetinu toho, coJaponci. Honda Accord drzela asi po dobu 5. let titul nejprodavanejsiho vozu v USA! Jak se zdejsi trh lisi od evropskeho? Velmi malo se dba na udrzbu! Spousta lidi na pr. nevi, ze v autu se ma menit olej !!! Jak zjistit kolik ma ojete auto opravdu najeto? Podivejte se tomu na remenice na klik. hrideli anebo si nechte seridit ventily! Tam najdete vzdy odpovidajici opotrebeni !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 06:54, Zase jeden střep
Tak auto ho nikde nenechalo stát? A co ten termostat? No u Jadranu mohl alespoň lákat české turisty na hóóóórké páááárky....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 07:39, meky
SPOLAHLIVOST TEDA NIC MOC, NA 200TKM DOST VELA PORUCH A DOST VELKE OPOTREBENIE...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 07:54,
to je pěknej šrot, tolik závad, ale co by člověk chtěl po 4. majitelích a možná 250 tis. km a víc najeto, ale v čem může směla oct konkurovat je ve vejfuku, ten drží i u 9 let starýho auta, je fak že je to diesel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:01, Civic
Tohle auto je každopádně už na hranici zenitu, navíc koupit auto jako 4. majitel je už hodně, nešel bych do toho !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:04, RE: Hondy a Japonci vytlacili VW z Ameriky uz davno ...
anonym napsal:
VW neprodava v USA ani desetinu toho, coJaponci. Honda Accord drzela asi po dobu 5. let titul nejprodavanejsiho vozu v USA! Jak se zdejsi trh lisi od evropskeho? Velmi malo se dba na udrzbu! Spousta lidi na pr. nevi, ze v autu se ma menit olej !!! Jak zjistit kolik ma ojete auto opravdu najeto? Podivejte se tomu na remenice na klik. hrideli anebo si nechte seridit ventily! Tam najdete vzdy odpovidajici opotrebeni !!
Honda zase neprodává ani destinu toho, co VW v Evropě. Jaký má smysl tohle posuzovat ?

A můžete mi poradit jak si mám nechat seřídit ventily se samočinným vymezováním ventilové vůle pomocí hydrozdvihátek ? Asi žiju v klamu, ale mně se to seřídí při každém nastartování, hned jak se tam dostane olej.))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:19,
konkurovat oktávce????? dělá si autor srandu. Obě auta mám doma Civic
liftback a VW Boru sedan a konkurovat to urcite nemuze. Jízdní vlastnosti obou aut me moc neuchvátili přesto mám v jízdě radši Boru. O motoru radši u civicu nemluvim 1,5l a navíc strašně otáčkový. Ve 4 lidech autu prostě dojde dech a nedej bože předjíždět v kopci. Zlatej diesel Bory výkon obou aut stejnejch 66 kw ale jinej krouťák a charakteristiky. Někdo mi bude oponovat ale je to můj názor jsem kamioňák a diesel mam prostě radši. A civic už pude z baráku protože každou chvíli kolabuje elektronika např samovolné rozsvicování kontrolky "check"poruchy elektroniky která svítí 10 vteřia pak zhasne a opakuje se to velmi často a v servise na závady nepřišli.
Adam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:44, RE: bez předmětu
anonym napsal:
konkurovat oktávce????? dělá si autor srandu. Obě auta mám doma Civic
liftback a VW Boru sedan a konkurovat to urcite nemuze. Jízdní vlastnosti obou aut me moc neuchvátili přesto mám v jízdě radši Boru. O motoru radši u civicu nemluvim 1,5l a navíc strašně otáčkový. Ve 4 lidech autu prostě dojde dech a nedej bože předjíždět v kopci. Zlatej diesel Bory výkon obou aut stejnejch 66 kw ale jinej krouťák a charakteristiky. Někdo mi bude oponovat ale je to můj názor jsem kamioňák a diesel mam pros...
Ty jsi komik. Podle toho co píšeš, lze usuzovat že civica jsi viděl jen z dálky a doma ho určitě nemáš. Za prvý je H Civic aerodeck a za druhý 1,5 má 84kw. Stěžovat si u japonce na to, že to je vysokootáčkový motor je holá blbost. To je jako by někomu vadilo, že diesel "táhne vodspodu". Ale vůbec porovnávat diselový motor z evropy a japonský benzínový motor je kravina na "entou".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:51, RE: krám?
anonym napsal:
podle všeho si autor koupil přetočenej a pěkně zhuntovanej krám. Něco po 4. majitelích a stočeným tachem bych si teda nekoupil. Jinak oktávii může konkurovat snad ve všem kromě velikosti kufru a naftových motorech té doby
Ano, majitel měl "štěstí" na pěknej šrot! Ale pokud by koupil vůz se 120 tis. km, určitě by kromě výměny oleje neinvestoval nic. Já jsem měl Civic 1,6 ESI výkon 125PS, prům.spotřeba cca 6,5l/100km. Byl jsem 2 majitel, auto kupované v ČR, přebíral jsem po 2 letech leasing. Veškerý servis za 4 roky, co jsem auto měl, byla výměna oleje a filtrů a servis byl ještě levnější než u Felicie combi, kterou jsem vlastnil současně a kde se při každé výměně oleje ještě něco opravovalo.
Auto jsem prodal švagrovi, v současné době má bez závad najeto asi 190 tis. km a mimo předepsaných servis. kontrol měnil jen výfuk.
V současné době vybírám vhodné auto pro syna a opět uvažujeme o Hondě. Nevíte o nějakém pěkném Civicu po 1 majiteli se servisní knížkou?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 08:56, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Ty jsi komik. Podle toho co píšeš, lze usuzovat že civica jsi viděl jen z dálky a doma ho určitě nemáš. Za prvý je H Civic aerodeck a za druhý 1,5 má 84kw. Stěžovat si u japonce na to, že to je vysokootáčkový motor je holá blbost. To je jako by někomu vadilo, že diesel "táhne vodspodu". Ale vůbec porovnávat diselový motor z evropy a japonský benzínový motor je kravina na "entou".
jj souhlas, kamionak nevi o cem mluvi. Nejvtipnejsi je poznamka o tom, ze se honda musi tocit :D no to by nikoho ani nenapadlo :)) pan kamionak bude asi jeden z tech, kteri vezou neco do Plzne a v Praze hlasi, ze uz je tam :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 09:08, RE: Může "konkurovat" octavii
cruise napsal:
v úvodu článku je...."Možná vás dnešní zkušenosti uživatele přesvědčí, že Honda Civic Aerodec může konkurovat populární tuzemské Škodě Octavii Combi."... no jen předpokládám, že to nebylo myšleno vážně...
Ja zase uvazuju nad tim, proc se do clanku o Honde cpe ochcavka do titulku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 09:14, k podtitulku
Tak tento kousek evidentně konkurovat nemůže, i kdyby 10letá Octávie byla ježděna po motokrosové trati a přes noc stála v hojivé lázni kyseliny dusičné. ( samozřejmě se silnou nadsázkou, zhruba na úrovni toho, kdo napsal ten blábol o konkurenci pod titulek )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 09:14, RE: bez předmětu
anonym napsal:
jj souhlas, kamionak nevi o cem mluvi. Nejvtipnejsi je poznamka o tom, ze se honda musi tocit :D no to by nikoho ani nenapadlo :)) pan kamionak bude asi jeden z tech, kteri vezou neco do Plzne a v Praze hlasi, ze uz je tam :)))
a jeden z tech pro ktere na otackomeru zacina pri 2500 ot/min. cervene pole...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 09:17, RE: Hondy a Japonci vytlacili VW z Ameriky uz davno ...
anonym napsal:
Honda zase neprodává ani destinu toho, co VW v Evropě. Jaký má smysl tohle posuzovat ?

A můžete mi poradit jak si mám nechat seřídit ventily se samočinným vymezováním ventilové vůle pomocí hydrozdvihátek ? Asi žiju v klamu, ale mně se to seřídí při každém nastartování, hned jak se tam dostane olej.))
...Civic nemá hydraulické seřizování vůlí ventilů!
A pokud je na Vašem autě máte, tak i tam se musejí seřizovat.
Takže poradím: nechte si seřídit vůle.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 10:18, TDI od VW pro JAPONCE !!!
anonym napsal:
...Civic nemá hydraulické seřizování vůlí ventilů!
A pokud je na Vašem autě máte, tak i tam se musejí seřizovat.
Takže poradím: nechte si seřídit vůle.
Jo jinak asi teď podráždim všechny "japončíky" (a nemyslím to zle), ale jestli pak víte pánové, že Mitsubishi používá do svého nového OUTLENDERA naftový agregát 2,0 TDi PD 103 kw od VW ? :o)) sakra to bude asi hodně špatný motor....:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 10:24, RE: Může "konkurovat" octavii
cruise napsal:
v úvodu článku je...."Možná vás dnešní zkušenosti uživatele přesvědčí, že Honda Civic Aerodec může konkurovat populární tuzemské Škodě Octavii Combi."... no jen předpokládám, že to nebylo myšleno vážně...
Zase chce někdo srovnávat s českou ikonou oktávií...Majitel měl smůlu na komplet zanedbanej kousek...žádny auto není nesmrtelný, jen by mě zajímalo jak po po podobně těžkým životě po 4. majitelích vypadala ta oktávie.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.08.2007 10:57, TD od Isuzu pro NĚMCE !!!
cruise napsal:
Jo jinak asi teď podráždim všechny "japončíky" (a nemyslím to zle), ale jestli pak víte pánové, že Mitsubishi používá do svého nového OUTLENDERA naftový agregát 2,0 TDi PD 103 kw od VW ? :o)) sakra to bude asi hodně špatný motor....:o))
...Také to nemyslím zle, ale nejlepší naftový motor pro Opla dodával japonský Isuzu ( 1,7 TD)...
A propos: civic aerodeck se prodával také se vznětovým 2,0l od Roveru -nejhorší možná varianta o)))
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.