0
zpět
 

diskuze k tématu: Honda Accord 2,2 VTEC

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.03.2006 08:18, Honda day na tipcars
cert napsal:
ahoj ja jsem o zadnem accordu type r s 4x4 neslysel, nemel tam jen nalepku? .-) kluci z klubu tdi do nekterych debat by jste se zapojovat nemeli na to jsou lepsi jina fora asi by hondari nekdy meli udelat den pro uzivatele kde kazdeho tdimena svezou at vi co je to radost z jizdy
to cert,
jasně, uděláme tady honda day, a pořádnou presentaci vočem jsou ty auta s velkým H na kapotě!
Myslím že tdíčáci dost závidí motorům od hondy a toyoty, ať jsou to benzíny nebo diesel, proto se furt "serou " do týhle diskuze a závidí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 19:55, RE: Honda day na tipcars
dave napsal:
to cert,
jasně, uděláme tady honda day, a pořádnou presentaci vočem jsou ty auta s velkým H na kapotě!
Myslím že tdíčáci dost závidí motorům od hondy a toyoty, ať jsou to benzíny nebo diesel, proto se furt "serou " do týhle diskuze a závidí.
souhlasím s DAVEm ale zas je fakt že nemít honda Vti a Type-r modely, tak zas takový hauři taky nejsou. Třeba BMW by byli hauři i bez Mpowerů.....můj os. názor, měli jsme doma už 6 hond a každ jiná, takže jsem měl super možnost porovnávat......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.04.2007 01:20,
Ať si říká kdo chce co chce,tak podle mě nejlepší motory a auta na světě vyrábí Honda a Bmw! Však mě do baráku taky nic jiného než tyto dvě značky nesmí! Kdo se někdy svezl v jednom nebo druhém tak mi musí dát za pravdu, že už nic jiného nikdy nechce. Někteří lidé vlastnící přibližovadlo z koncernu vwshit ( hlavne znacky škoda a vw), by si uz konecne meli uvedomit, že jim to proste nejede a nepojede. Čím dříve se s tím smířím tím pro všechny lépe (hlavně tdíčkáři).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.07.2009 20:56, RE: pěkné
A4 napsal:
Auto je to sice pěkný, rychlý a výkonný, ale ty provozní náklady? Moje TDI je jen o něco pomalejší, přitom spotřeba 6 l nafty a 0,0 l oleje na 10 000 km, tak co je výhodnější....?
To se přece vůbec nedá srovnat.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.