0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojeté Mondeo - poměr výkon/cena je bez konkurence

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.04.2008 14:22, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jste socky který si tu vylívají minráky, že musí kupovat jetý střepy a po důchodcích, kteří mají zřejmě vyšší výdělky, když si mohou pořídit auto nové, na rozdíl od profesionálních připodotýkatelů kteří se realizují za klávesnicí v práci nebo doma u bazarového PC.

Občas se tu mihne nějaký slovenský rozumbrada, který naozaj vie, ako to na tom veľkom svetě chodí, pretože je prostě slovák

bleeeeeee
Máš mindrák z toho, že spousta lidí dokáže žít kvalitněji než ty i s ojetým vozem? Co ty jsi proboha za případ? Máš raka nebo proč si tu vlastně vylejváš zlost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.04.2008 14:26, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Jste socky který si tu vylívají minráky, že musí kupovat jetý střepy a po důchodcích, kteří mají zřejmě vyšší výdělky, když si mohou pořídit auto nové, na rozdíl od profesionálních připodotýkatelů kteří se realizují za klávesnicí v práci nebo doma u bazarového PC.

Občas se tu mihne nějaký slovenský rozumbrada, který naozaj vie, ako to na tom veľkom svetě chodí, pretože je prostě slovák

bleeeeeee
Už ti někdo řek, že jsi duševní socka? Ne? No jednou to přijít muselo...

Tak a teď mi vynadej, že jezdím ve starém střepu po nějakém důchodci, do toho, neboj se, ulev si, hned ti bude líp ty duševní chudáčku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.04.2008 17:14, RE: edmund
Kolodмj napsal:
Tak já mám zkušenost ze šestiletého každodenního používání a říkám - Mondeo ANO. To auto startovalo na první otočení i při mínus 20, kromě té výměny těsnění pod hlavou se mu závady vyhýbaly. Co se týče koroze, tak ta byla nepodstatná - malý kousek u zadního podběhu, který se šest let takřka nezměnil a potom pod plastem na zadní SPZ ve výklopných dveřích, tam někdo přede mnou strčil molitan, takže se tam držela voda a proto to rezavělo. Auto parkovalo venku, jezdil jsem denně do práce v létě i v ...
Chlapi já souhlasím stím mchanikem nad náma, není první, od koho jsem slišel, že mondea nebyla nic moc. Nevím co ty novější modely, ale to první jsem chvilku drajdil po španělsku (brogáda) a za jeden měsíc byl 2x v servisu. Jednou kvůli altíku, podruhý nešlo startovat, snad prej špatná lambda. Možná je to jen náhoda, ale to auto patřilo tamnímu hospodáři, a nadával na něj teda pěkně! Ale alespoň jsem se přiučil kapinu špániny!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 07.04.2008 17:31, RE: edmund
anonym napsal:
Chlapi já souhlasím stím mchanikem nad náma, není první, od koho jsem slišel, že mondea nebyla nic moc. Nevím co ty novější modely, ale to první jsem chvilku drajdil po španělsku (brogáda) a za jeden měsíc byl 2x v servisu. Jednou kvůli altíku, podruhý nešlo startovat, snad prej špatná lambda. Možná je to jen náhoda, ale to auto patřilo tamnímu hospodáři, a nadával na něj teda pěkně! Ale alespoň jsem se přiučil kapinu špániny!
Nevím, jestli španělskej majitel auta je etalonem péče o vozidlo. Každé auto se začne kazit, když se o něj člověk nebude starat a chovat se k němu jako ke spotřebnímu materiálu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 13:01, RE: Mondeista
anonym napsal:
Plně s Vámi souhlasím ve věci rozvodů. To prostě velí pud sebezáchovy... Jestli se ale nemýlím, v servisce píšou po 120 tis. nebo 5 letech. Ale to je samozřejmě detail...
Jen si dovolím Vás maličko poškádlit: opakovaně jezdím Chorvatsko s průměrem pod 6,5 l, ale je pravdou, že v noci a tudíž bez klimy. S jejím zapnutím je spotřeba rázem o 0,5 až 1 l bez debat vyšší. Hezký den!
no ono hlavně záleží na tom, jestli vám jde klimča naplno nebo jen udržuje chladnější teplotu v autě. Já osobně má klimošku puštěnou naplno párkrát za rok a to jen na pár minut když jsem parkoval na sluníčku a potřeboval rychle vychladit vnitřek auta. Jinak mám klimatizaci většinou na minimu a to je poznat opravdu maximálně na akceleraci např. při předjíždění. Jinak s vámi souhlasím. Mám mondeo 1,8 r.v. 2000 (starý model) také dotažené z D a v podstatě musím se vším v recenzi souhlasit. Mnoho šťastně ujetých kilometrů vám všem !
reagovat
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.