0
zpět
 

diskuze k tématu: Ford Mondeo 2.0 TDCi a zkušenosti podnikatele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.02.2009 12:06, škoda slov
četl jsem článek, s úsměvem musím říct, že pán se víc chlubí co má a co s tím dělá než samotným autem. Pár věcí tam uvedl, ale na to jak je článek dlouhý, tak je to ztráta času a na mondeo jsem už četl mnohem více čtivé a hlavně informativní recenze. Jinak souhlasím, že Mondeo je dobré auto, prostorné, s tímto motorem zkušenost nemám ale mám s 103kW v naftě a je to super svezení a na dlouhých cestách jsem měl spotřebu cca 6,3 litrů z toho 50% dálnice 50% mimo obec...kufr má super, brzdy mají slabší náběh takže se musí víc zarazit noha (hlavně z přechodu z renaultu mám tento pocit). Sedačky jsou v klidu, řízení celkem komunikuje, ale je to hlavně polykač kilometrů na dálnici
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.02.2009 20:55, MÁ TO TROCHU POMOTANÝ
Alcides napsal:
četl jsem článek, s úsměvem musím říct, že pán se víc chlubí co má a co s tím dělá než samotným autem. Pár věcí tam uvedl, ale na to jak je článek dlouhý, tak je to ztráta času a na mondeo jsem už četl mnohem více čtivé a hlavně informativní recenze. Jinak souhlasím, že Mondeo je dobré auto, prostorné, s tímto motorem zkušenost nemám ale mám s 103kW v naftě a je to super svezení a na dlouhých cestách jsem měl spotřebu cca 6,3 litrů z toho 50% dálnice 50% mimo obec...kufr má super, brzdy mají sla...
Nejdřív píše, že potřebuje TDi a druhým dechem, že zvažoval BMW s 2,8 benzín :o))))))))))))))))))
cituji: "Zvažoval jsem auta nová. Je to krásný že nová octavia II stojí 429.000 za kolik byla v akci. Jenže k tomu potřebuju metalízu, klimatizaci, tdi, a pár dalších drobností a pod 550.000 se člověk nemá šanci dostat. Další variantou byl rok ojetý předáděcí C4 SX PACK v plné výbavě za 420.000. Super cena za skvělou výbavu, jen to auto za sebou mělo hodně náročný rok předváděcích jízd... Další volbou bylo BMW 3, z roku 1998, motor 2.8 benzin, po prvním majiteli, najeto 80.000"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.02.2009 22:55, no hlavně
že má MUZIKU
Měl jsem takové muzikáře občas zaparkované pod okny. Bylo tomu 18 let, kufr jejich feldy či golfu II byl komplet zaplněný muzikou, spustili tuctuctuc a byli frajeři.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.02.2009 09:01, No... zajimavý článek
Musím souhlasit s většinou reakcí na tento článek (kromě Kylie). Příspěvek je plný informací ale asi jen 20% se týká mondea. Taky jsem se u něj pobavil. Ale co mě dost zarazilo byla věta : "I proto na opravách nešetřím a vše řeším v originálních dílech."za kterou zanedlouho následuje že má nové kotouče a desky Brembo, když origo by měly být Motorcraft ( ikdyž je to jen značka Fordích dílů vyráběných někým jiným). A 30tis za výměnu spojky se mi zdá taky dost ale ten dvouhmotový setrvák hold něco stojí. Přesto myslím že by se to dalo sfouknout o takových 5tis levněji, ale našemu podnikateli na penězích nezáleží a na opravách nešetří tak co si stěžuje. Navíc když ti co s tím autem jezdili a spojku odrovnali tak se není čemu divit že se musí měnit. Jinak cena dvouhmotového setrváku není drahá jen u Mondea ale asi u všech moderních dieslů. No přeji Panu Podnikateli ať si radeji koupí nové auto když se diví že do staršího musí sem tam něco vrazit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.02.2009 10:20, RE: MÁ TO TROCHU POMOTANÝ
cruise napsal:
Nejdřív píše, že potřebuje TDi a druhým dechem, že zvažoval BMW s 2,8 benzín :o))))))))))))))))))
cituji: "Zvažoval jsem auta nová. Je to krásný že nová octavia II stojí 429.000 za kolik byla v akci. Jenže k tomu potřebuju metalízu, klimatizaci, tdi, a pár dalších drobností a pod 550.000 se člověk nemá šanci dostat. Další variantou byl rok ojetý předáděcí C4 SX PACK v plné výbavě za 420.000. Super cena za skvělou výbavu, jen to auto za sebou mělo hodně náročný rok předváděcích jízd... Další volb...
taky jsem se tomu dost smál, protože mluví proti sobě a uvažuje o autu 10 let starém a nebo novém a že je dražší ale že mu o pořizovací cenu jak píše níže vůbec vlastně nejde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 22.02.2009 17:43,
Jseš namachrovanej podnikatelskej píčus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 02.03.2010 13:48, RE: Početla jsem si
Reno napsal:
Podnikatelské miliónky a ojetý ford mondeo? Mně to teda moc čtivý nepřijde.
jo jo miliony jezdí ve fordu a ještě o jetým asi to bude v hrubým
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.